Sraigė

Rugpjūčio 12 dienos horoskopas visiems zodiako ženklams

(atnaujinta 14:22 2020.08.11)
Dvyniams patariama nebijoti žengti pirmojo žingsnio, naujų idėjų ir iniciatyvos, Šauliams palankus metas naujų idėjų realizavimui ir karjeros kilimui, Vandeniams derėtų išspręsti senas problemas

Rytoj horoskopo žvaigždės žada, kad intuicija ir kūrybiškumas pasieks savo piką. Tai, kas kitu metu reikalauja daug pastangų, rytoj gali ateiti lengvai. Tai taikoma studijoms, darbui ir moksliniam kūrybingumui. Tačiau tuo pat metu diena suponuoja pasyvumą, ribojasi su apatija. Aukštas kūrybingumas gali prieštarauti jūsų nenorui realizuoti šį potencialą, todėl, jei norite pasiekti kokių nors rezultatų, turite susiimti.

Avinas ( 03.21-04.20) Laikui būdingas padidėjęs impulsyvumas, skubėjimas, besiribojantis su neapgalvotumu. Geriau atidėti reikalus, reikalaujančius tikslumo ir apgalvotumo, nes neatsižvelgę ​​į jokias smulkmenas, tai tikrai sukels neigiamas pasekmes.

Jautis (04.21-05.21) Diena bus kuoina bėdų. Užpildykite savo darbo grafiką įvairiomis veiklomis. Dabar tinkamas laikas mokytis, sutvarkyti reikalus į savo dokumentus, kurti ir stiprinti verslo ryšius. Atkreipkite dėmesį į savo sveikatą.

Dvyniai (05.22-06.21) Nebijokite naujų idėjų ir nepraleiskite iniciatyvos. Šiuo laikotarpiu turėtumėte pamiršti apie vienatvę. Kaip įmanoma dažniau apsilankykite ten, kur linksma ir įdomu, su draugais. Dabar galite tikėtis naujo romantiško susidomėjimo.

Vėžys (06.22-07.22) Nepriimkite galutinių sprendimų verslo, finansų, ilgalaikio bendradarbiavimo srityse, jei pagrindas jiems nėra paruoštas iš anksto. Susitikimai su senais draugais gali patikti. Šią dieną dirbant su karštais ir aštriais daiktais, reikia būti ypač atsargiems.

Liūtas(07.23-08.23) Galite imtis naujų dalykų. Galite rasti išeitį iš daugelio situacijų, tačiau venkite perdėto darbo, nes jums tereikia poilsio ir gero miego. Yra palankus laikotarpis meilei. Jei norite užmegzti ryšį su jums patinkančiu žmogumi, imkitės iniciatyvos į savo rankas.

Mergelė (08.24-09.22) Šiai dienai nereikia planuoti daugybės dalykų, palikite daugiau laiko poilsiui. Nebijokite patys priimti atsakingų sprendimų, tačiau nekreipkite dėmesio į kitų patarimus. Spręskite sveikatos problemas.

Svarstyklės (09.23-10.22) Nesijaudinkite ir neleiskite kitiems patraukti jus į konfliktą. Jei santykiai su kuo nors palieka daug norimų rezultatų, šiame etape neverta taisyti situacijos, mažai tikėtina, kad jūsų pastangas vainikuos sėkmė. Būk ištikimas artimiesiems.

Skorpionas (10.23-11.21) Galite pradėti naują verslą, derėtis, pasirašyti dokumentus. Jei turite labai konkretų tikslą, tada šiuo metu jūs žengsite jo link užtikrintai. Blogai nusiteikę žmonės gali nublokšti už jūsų nugaros, todėl jiems neturėtų būti leista kalbėti.

Šaulys (11.22-12.21) Verslo srityje prasideda palankus laikas planuotiems reikalams įgyvendinti, sunkiems klausimams ir problemoms išspręsti. Atvejai, kuriems reikia daug veiklos, bus pateikiami lengvai.

Ožiaragis (12.22 - 01.20) Šiuo laikotarpiu gali atsirasti situacijų, kurioms reikia jūsų dėmesio ir skubių sprendimų priėmimo. Galite pasidalinti savo problemomis su artimaisiais, aptarti dominančias temas, sudaryti bendrus ateities planus. Tačiau per didelis kalbėjimas gali būti netinkamas.

Vandenis (01.21-02.19) Gali pasirodyti senos problemos. Priimkite ramiai, stenkitės nesijaudinti, bet kažkaip jas išlyginkite arba, jei įmanoma, ramiai išspręskite. Spręsdami problemas, gausite naujų jėgų naujam gyvenimui.

Žuvys (02.20-03.20) Ši diena gali būti gana įtempta dėl kitų dirglumo ir nesąmoningumo. Prieš užsidegdami, pagalvokite, kiek vertinate esamus santykius, nes šiuo laikotarpiu jūs galite juos nutraukti, ir tada jie niekada nebus atkurti.

Tegai:
horoskopas
Viešasis transportas Vilniuje

Lietuvos gyventojai rugsėjo 22-ąją kviečiami nemokamai važinėti viešuoju transportu

(atnaujinta 18:35 2020.09.18)
Tarptautinės dienos be automobilio proga nemažai šalies savivaldybių suteiks galimybę miestų gyventojams nemokamai važiuoti miesto viešuoju transportu, o Birštono kurorto gyventojai ir svečiai nemokamai bus keliami keltu per Nemuną

VILNIUS, rugsėjo 19 — Sputnik. Rugsėjo 22 dieną Lietuva kartu su kitomis Europos valstybėmis minės Tarptautinę dieną be automobilio.

Šios dienos proga kai kuriuose šalies miestuose viešasis transportas visą dieną bus nemokamas.

Pirmieji pasinaudoti nemokamu viešuoju transportu jau šį savaitgalį, rugsėjo 19–20 dienomis, galės Tauragės rajono savivaldybės gyventojai ir svečiai, sakoma Aplinkos ministerijos Facebook paskyroje paskelbtame pranešime.

Anot ministerijos, rugsėjo 22 dieną viešasis transportas veš nemokamai Vilniaus miesto, Kauno, Klaipėdos, Marijampolės, Palangos, Druskininkų savivaldybėse, taip pat Biržų rajono, Joniškio rajono, Jurbarko rajono, Kaišiadorių rajono, Utenos rajono, Radviliškio rajono savivaldybėse.

Pažymima, kad Birštono kurorto gyventojai ir svečiai šią dieną nemokamai bus keliami keltu per Nemuną.

Tegai:
nemokamas transportas, Lietuva, Diena be automobilio
Projekto Gyvos sienos kūrinys Miško sodas.

Kaune pilkas ir niūrias elektros transformatorinės sienas pakeitė "miškas"

(atnaujinta 18:34 2020.09.18)
Miesto gyventojų ir svečių žvilgsnius džiugins dar viena gatvės meno ekspozicija — projekto "Gyvos sienos" ir idėjų konkurso "Kauno akcentai" kūrinys

VILNIUS, rugsėjo 19 — Sputnik. Kauno Partizanų gatvėje stovinčią elektros transformatorinę gatvės menininkai pavertė spygliuočių tvirtove, praneša Kauno savivaldybės spaudos tarnyba.

Pilkas ir niūrias elektros transformatorinės sienas pakeitė "miškas". Tai — dar vienas projekto "Gyvos sienos" ir idėjų konkurso "Kauno akcentai" kūrinys.

Naujasis Kauno gatvės meno galeriją po atviru dangumi papildęs piešinys — jungtinis menininkų projektas. Simonos Seibutienės kurtus "Miško sodus" ant statinio perkėlė trise — Ieva Olimpija Voroneckytė, Goda Skėrytė ir Ramūnas Vaicekauskas.

"Norėjau sukurti piešinį, kuris į aplinką įsilietų ir vasarą, ir žiemą. Tai užuomina į spygliuočių mišką. Stilizuoti eglių kontūrai ir lietuvių liaudies simbolika pateikta abstrakčiai, supaprastinus formas iki tam tikro rašto, ornamento, kuriame slypi daug reikšmių", — apie piešinį pasakojo autorė.

Kaune veikiančios platformos "Gyvos sienos" tikslas — padėti menininkams ir piešinių ant savo sienų laukiantiems pastatų savininkams atrasti vieni kitus ir įgyvendinti kūrybiškas idėjas, atgaivinant bei papuošiant pilkas pastatų sienas meistriškais gatvės meno kūriniais.

Konkurso "Kauno akcentai" dalyviai savo darbais puošia įvairias miesto vietas. Patvirtintų idėjų įgyvendinimą finansuoja Kauno miesto savivaldybė. Nuo programos pradžios įvairiose miesto vietose jau atsirado 42 akcentai.

Tegai:
Kauno akcentai, Kaunas
Temos:
Kaunas — antroji Lietuvos sostinė
Dar šia tema
Kaune atgijo "Žvaigždžių sėjikas"
Kauno Botanikos sode "nutūpė" Mažojo Princo įkvėpta skulptūra
Kauno geležinkelio stotyje seną pastatą papuošė piešinys "Paskutinis keleivis"
Paskelbtas vaizdo įrašas apie tai, kaip ant namo sienos Kaune piešiamas grafitis
Legalus menas: Kaune vyks gatvės meno festivalis