Gamtos vaizdas

Rugpjūčio 22 dienos horoskopas visiems zodiako ženklams

(atnaujinta 17:47 2020.08.21)
Dvyniams šiuo metu nebus lengvas laikas su antrąja puse, todėl rekomenduojama santykių aiškinimąsi atidėti kitai dienai, Mergelės prieš imdamosi veiksmų turėtų gerai pagalvoti, kad vėliau netektų gailėtis, Šauliams verta imtis veiklų, nes nereikės dėti daug pastangų

Rytoj geriausia dėmesį skirti meilei, o ne konfliktams. Žvaigždės žada maksimaliai sustiprinti jūsų jausmus. Bet koks aplaidumas gali virsti ilgu konfliktu. Be to, rytoj visiškai beprasmiška teisintis ir aiškinti kitiems savo veiksmų priežastis, nes bet kokie žodiniai argumentai bus beprasmiai. Rytoj sprendimus priims širdis, o širdžiai reikia ne paaiškinimų, o tikrų jausmų.

Avinas (03.21-04.20) Venkite pokyčių bet kurioje veiklos srityje, nes jie gali pasirodyti visiškai kitokie nei jūs norėtumėte pamatyti. Jei norite atverti naujas perspektyvas, galite pasikliauti senais ryšiais. Reikėtų išspręsti konfliktus ir visus klausimus taikiai.

Jautis (04.21-05.21) Savo tvarkaraštį turite užpildyti svarbiomis užduotimis ir susitikimais. Neatmeskite malonumo lankyti pramoginius renginius. Jei esate ne tik išorinis stebėtojas, bet ir aktyvus dalyvis, galite sulaukti daug daugiau teigiamų emocijų, nei manote.

Dvyniai (05.22-06.21) Dabar neverta stoti į žodines kovas. Jūsų įtikinimo galia tam tikrą laiką susilpnės, o tu pats gali būti paveiktas kažkieno įtakos. Galimos problemos santykiuose su mylimu žmogumi, ir, deja, šios problemos kol kas nebus lengvai išsprendžiamos. Tai nėra pats geriausias laikas naujoms pažintims.

Vėžys (06.22-07.22) Neplanuokite nieko svarbaus. Laikas atsipūsti. Jei neturite tokios galimybės, darykite tik būtiniausius veiksmus ir neprisiimkite per didelių įsipareigojimų. Pabandykite gauti kompensaciją už malonius susitikimus ir įdomią veiklą.

Liūtas (07.23-08.23) Šią dieną pirmiausia turite veikti, o tada galvoti. Pirmasis impulsas pasirodys teisingas, ir kuo daugiau pradėsite reflektuoti ir analizuoti, tuo labiau nutolsite nuo teisingo pasirinkimo. Mažiau klausykite kitų nuomonės.

Mergelė (08.24-09.22) Dabar galite atsidurti dviguboje padėtyje. Viena vertus, daug kas pavyks darbe, kita vertus, santykiuose su mylimu žmogumi galima pastebėti sunkumų. Venkite ginčų. Darykite tai, ko vėliau nesigailėsite.

Svarstyklės (09.23-10.22) Turėsite galimybę įgyvendinti savo planus ir sėkmingai pradėti visiškai naują verslą. Tačiau reikia veikti greitai. Ši diena palanki meilei. Galimi įdomūs susitikimai, perspektyvios pažintys. Yra galimybė išspręsti kai kurias ilgalaikes šeimos problemas.

Skorpionas (10.23-11.21) Diena bus užpildyta derybomis, kurios gali duoti gerų rezultatų. Bendraudami nebūkite per daug ryžtingi ir, jei jaučiate, kad pašnekovas nėra pasirengęs duoti atsakymo, nespauskite jo. Jums nereikia kovoti vien tik su sunkumais: draugai ir sąjungininkai yra pasirengę padėti.

Šaulys (11.22-12.21) Šiuo laikotarpiu galite pasiekti puikių pasisekimų beveik be jokių pastangų. Meilėje jūsų laukia malonios staigmenos, o kai kurių šio ženklo atstovų — perspektyvios pažintys. Šis laikas palankus dideliems pirkiniams ir namų tobulinimui.

Ožiaragis (12.22-01.20) Puikus laikas atsikratyti senų įpročių ar išbandyti ką nors naujo. Santykiuose tai yra artumo ir romantiškumo laikas aukščiausiu lygiu.

Vandenis (01.21-02.19) Pabandykite suplanuoti įdomesnius dalykus šiandienai. Verslo derybos vyks gerai. Vertėtų susitikti su jums brangiais žmonėmis. Darbas su informacija, skaitymas, susirašinėjimas su draugais bus labai naudingi.

Žuvys (02.20-03.20) Atėjo laikas priimti svarbiausius sprendimus. Protinė veikla, padidėjęs gebėjimas susikaupti ties problemos esme ir aukštas savikritikos lygis leidžia atskirti tai, kas tikrai svarbu, nuo visko, kas paviršutiniška ir nereikšminga.

Tegai:
horoskopas
Kelias link jūros

Rugsėjo 27 dienos horoskopas visiems zodiako ženklams

(atnaujinta 22:58 2020.09.26)
Šią dieną Dvyniams gali atsiverti daug naujų galimybių, taip pat didelė tikimybė surasti sielos draugą, Svarstyklėms patariama peržiūrėti finansus ir neišlaidauti, Vandeniams tinkamas laikas naujoms pažintims

Rytoj horoskopas puikiai tinka draugiškiems susibūrimams, pramogoms, pasivaikščiojimams. Tačiau užsiimti rimtais klausimais, deja, diena yra mažai naudinga. Žvaigždės skatina trumpam atsipalaiduoti ir pamiršti problemas, žvelgti į pasaulį pro rožinius akinius. Būtent dėl ​​šios priežasties neverta rytoj imtis svarbių, atsakingų reikalų, jei įmanoma: netinkamas situacijos įvertinimas gresia rimtomis klaidomis. Tačiau vaizduotės polėkis gali suteikti nepamirštamą kūrybiškumo ir meilės patirtį.

Avinas (03.21-04.20) Likimas jums palankus. Nedvejodami paprašykite šeimos ir draugų pagalbos. Dabar neturėtumėte skubėti priimti sprendimų, verčiau gerai pagalvokite. Nėra jokios priežasties skubėti ir nervintis.

Jautis (04.21-05.21) Nebūkite su agresyviais žmonėmis. Nesvarbu, jei kas nors bandys jus įžeisti. Laikykitės duoto žodžio, kitaip galite prarasti savo autoritetą kitų akyse. Praleiskite daugiau laiko darydami tai, kas jums patinka.

Dvyniai (05.22-06.21) Palanki diena ir nuoširdiems reikalams, ir kūrybai. Galėsite išreikšti save ir pradžiuginti kitus. Meilės santykiuose nenukrypkite nuo suplanuoto kurso: yra galimybė pagerinti savo situaciją. Vieniši šio zodiako ženklo atstovai gali susitikti su savo sielos draugu.

Vėžys (06.22-07.22) Neskubėkite. Tai neišspręs jūsų problemų, tik dar labiau jas pablogins. Būkite atsargūs priimdami svarbius sprendimus. Stenkitės remtis asmeninėmis galimybėmis ir nereikalauti iš kitų per daug.

Liūtas (07.23-08.23) Dabar neverta ginčytis. Jūsų gebėjimas įtikinti kuriam laikui susilpnės, o jūs patys galite būti paveikti kažkieno įtakos. Santykių su mylimu žmogumi problemos taip pat galimos, tačiau kai esame apimti emocijų, problemos neišsprendžia. Tai nėra pats geriausias laikas naujoms pažintims.

Mergelė (08.24-09.22) Neduokite jokių pažadų ir per daug nepriimkite kitų žodžių. Nedarykite to, apie ką turite miglotą idėją, taip pat nevažiuokite į vietas, kur galite patekti į nemalonią situaciją. Jei laikysitės šių rekomendacijų, diena turėtų būti palanki.

Svarstyklės (09.23-10.22) Dabar jus labiau domins vien asmeninio pobūdžio klausimai. Tačiau neskubėkite dalintis informacija, ypač geromis naujienomis, su žmonėmis, kurie nėra jūsų bendraminčiai, saugokitės pavydžių žmonių. Nereikėtų bandyti kažko apgauti, nes viskas greitai išaiškės. Diena nėra tinkama rimtiems pirkiniams ir paskoloms.

Skorpionas (10.23-11.21) Ši diena nėra gera būti pernelyg aktyviam. Nepriimkite sprendimų, nesakykite "ne" ar "taip", bet padarykite trumpą pertraukėlę, kad nustatytumėte savo tikslus, poreikius ir galimybes. Visus pažadus, kurie jums bus duoti, reikia priimti atsargiai. Galbūt pažadukai pervertina savo stipriąsias puses.

Šaulys (11.22-12.21) Susilaikykite nuo ginčų ir neteiskite žmonių iš savo aplinkos, nes ištarti žodžiai jums gali grįžti kaip bumerangas. Šiuo laikotarpiu turėsite didelį energijos potencialą ir galėsite atsispirti bet kokioms negandoms. Būsite apsaugoti net nuo blogos akies ir žalos. Bet tikėkitės kitų pagalbos tik atlikdami gerus darbus.

Ožiaragis (12.22-01.20) Diena pralėks beveik nepastebimai. Jei neturite nuotaikos, palaukite, palikite svarbių klausimų sprendimą kelioms dienoms. Dabar tinkamas laikas atsipalaiduoti ir pasisemti jėgų. Stenkitės vengti aštraus santykių su artimaisiais aiškinimosi.

Vandenis (01.21-02.19) Šią dieną neturėtų kilti netikėtų bėdų. Akiratyje bus įdomūs likimo vingiai, kurie galbūt net pakeis ateitį į gerąją pusę. Tinkamas laikas naujoms pažintims, lemtingiems susitikimams ir ryškiems romantiškiems įspūdžiams.

Žuvys (02.20-03.20) Kovos, agresijos ir spaudimo diena. Konfliktų paūmėjimas net tarp artimų žmonių. Norint nesugadinti atmosferos ir nuotaikos nei sau, nei aplinkiniams, patartina dėti visas pastangas, kad suvaldytumėte neigiamas emocijas.

Tegai:
horoskopas
Cigaretės

Muitinės pareigūnai sunkvežimyje rado 1400 dėžių kontrabandinių cigarečių  

(atnaujinta 22:35 2020.09.26)
Pabrėžiama, kad patikrinus oficialiai gabentą 15 tonų plastikinių vamzdžių krovinį buvo rasta cigarečių kontrabanda

VILNIUS, rugsėjo 26 — Sputnik. Kauno teritorinės muitinės Mobiliųjų grupių posto pareigūnai rugsėjo 20 dieną sustabdė Lietuvos piliečio vairuotą vilkiką dėl nesumokėto kelių naudotojo mokesčio, praneša Muitinės kriminalinė tarnyba Facebook paskyroje.

Pabrėžiama, kad patikrinus oficialiai gabentą 15 tonų plastikinių vamzdžių krovinį buvo rasta cigarečių kontrabanda.

Pranešime teigiama, kad iš viso vilkike rasta 1400 dėžių cigarečių, kurių vertė, sumokėjus mokesčius, būtų apie 2,5 mln. eurų.

Tegai:
vilkikas, cigarečių kontrabanda
Dar šia tema
Šakių rajone tarnybinis šuo sučiupo cigarečių kontrabandininkus
Iš Baltarusijos atvykusiame traukinyje buvo paslėpta apie 23 tūkst pakelių cigarečių
Pinigai, archyvinė nuotrauka

Specialistė įvardijo geriausią laiką prašymams padidinti atlyginimus

(atnaujinta 10:50 2020.09.26)
Prašymas padidinti atlyginimą turi būti pagrįstas. Be to, tokie argumentai kaip padidėjusios būsto nuomos išlaidos netinka

VILNIUS, rugsėjo 26 — Sputnik. Ruduo — tinkamiausias laikas prašyti pakelti atlyginimą, Sputnik radijui sakė įdarbinimo bendrovės "ProPersonnel" generalinė direktorė Tatjana Doliakova. Jos teigimu, norimą rezultatą galima pasiekti, jei bus naudojamas teisingas požiūris.

Kalendorinių metų pabaigoje dauguma Rusijos komercinių bendrovių tvirtina kitų metų biudžetą. Atlyginimai darbuotojams yra didžiausias išlaidų straipsnis, todėl, jei darbuotojas nori, kad atlygis būtų pakeltas, tuomet reikia apie tai pagalvoti iš anksto, rudenį, sakė ji.

"Darbdavys metų pabaigoje formuoja kitų metų biudžetą. Čia darbdavys galvoja apie darbuotojų rotaciją, apie naujus darbuotojus, apie galimybę padidinti atlyginimus. Čia yra gera proga darbuotojui paprašyti padidinti atlyginimą, nes biudžetas vis dar formuojamas", — teigė ji.

Prašymas padidinti atlyginimą turi būti pagrįstas. Be to, tokie argumentai kaip padidėjusios būsto nuomos išlaidos netinka.

"Darbdavys didina atlyginimus, kai kandidatas yra pasirengęs imtis papildomų darbų. Prasminga pasakyti darbdaviui, kad atlyginimas neturėtų kilti vien todėl, kad pabrango buto nuoma ir žmogui reikia daugiau pinigų, bet todėl, kad žmogus yra pasirengęs imtis daugiau darbo ir tam jam reikia padidinti atlyginimą 15–20 %. Turime pasiruošti šiam pokalbiui. Turime galvoti apie atliktą darbą ir apie tą, kurį žmogus yra pasirengęs pasiūlyti", — sakė ji.

"Labai dažnai kandidatai ima šantažuoti darbdavį. Jie pradeda eiti į kitas įmones, žiūrėti į rinką ar net priimti darbo pasiūlymus, o tada darbdaviui pasakyti, kad kita įmonė pasiūlė daugiau pinigų. Kartais darbdavys kelia atlyginimą, kad išlaikytų darbuotoją. Tai vis dar yra žingsnis link išėjimo. Darbdavys jau iš to supras, kad tai nėra lojalus darbuotojas, ieškos jam pakaitalo", — teigė specialistė.

Tegai:
atlyginimas
Dar šia tema
COVID-19 tyrimai šią savaitę intensyviau bus vykdomi 11-oje didelės rizikos savivaldybių
Trys ES šalys vykdys stebimąjį skrydį virš Rusijos