Avarija

Kupiškio rajone mikroautobusas susidūrė su traktoriumi

(atnaujinta 10:13 2020.08.27)
Eismo įvykio metu autobusas nuvažiavo nuo kelio, dėl to nukentėjo autobuso vairuotojas ir kartu važiavę keleiviai

VILNIUS, rugpjūčio 27 — Sputnik. Kupiškio rajone įvyko mikroautobuso ir traktoriaus avarija, kurios metu nukentėjo žmonės, praneša Lietuvos policija.

Incidentas įvyko trečiadienį, rugpjūčio 26 dieną, apie 8:45, kelio Daugpilis–Rokiškis–Panevėžys 77-ame kilomentre. Policijos duomenimis, sankryžoje mikroautobusas "Mercedes Benz Sprinter", vairuojamas 1965 metais gimusio vyro, atlikdamas lenkimo manevrą, kliudė į kairę pusę sukusį traktorių, vairuojamą 1969 metais gimusio vyro, ir nuvažiavo nuo kelio.

Pranešama, kad eismo įvykio metu nukentėjo autobuso vairuotojas ir kartu važiavę keleiviai (g. 1958 m., 1958 m. ir 1976 m.), kurie paguldyti į ligoninę, o keleivė (g. 1965 m.), suteikus med. pagalbą ligoninėje, išleista gydytis ambulatoriškai.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Baudžiamojo kodekso straipsnį dėl kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimo.

Tegai:
Lietuva, Kupiškis, avarija
Dar šia tema
Šiaulių rajone avarijoje žuvo moteris, sužalotas vaikas
Šiaulių rajone avarijoje žuvo motociklo vairuotojas
Paskelbtas vaizdo įrašas iš didelės avarijos Kryme įvykio vietos
Panevėžio rajone per avariją žuvo automobilio vairuotojas ir keleivė
Draudikai įvardijo penkias avaringiausias gatves Lietuvoje
Тест на коронавирус

Lietuvoje daugiau nei 100 naujų COVID-19 atvejų, mirė dar vienas žmogus

2
NVSC praneša apie augantį koronaviruso atvejų skaičių ligoninėse ir židiniuose Raseiniuose, nauji atvejai siejami su protrūkiais įmonėse "Ignitis" ir "Kelmės pienine"

VILNIUS, rugsėjo 28 — Sputnik. Per praėjusią parą Lietuvoje patvirtinti 105 koronavirusinės infekcijos (COVID-19) atvejai, informuoja Nacionalinis visuomenės sveikatos centras.

Naujaisiais duomenimis, iš viso Lietuvoje patvirtinti 4490 COVID-19 ligos atvejai, tebeserga 2052 asmenys, 2327 – pasveiko.

Pranešama apie dar vieną mirties atvejį, užfiksuotą Vilniuje. Asmuo priklausė rizikos grupei dėl amžiaus. Bendras mirties nuo šios ligos atvejų skaičius išaugo iki 92.

Iš naujų registruotų atvejų 44 yra Kauno, 29 Šiaulių, 28 Vilniaus, 3 Panevėžio ir 1 Klaipėdos apskrityse. 

Per vakar parą patvirtinti 3 įvežtiniai atvejai iš Vokietijos Šiaulių apskrityje, Rusijos Kauno apskrityje ir Jungtinės Karalystės Vilniaus apskrityje.

Kol kas 16 asmenų, kuriems per vakar parą patvirtinta koronavirusinė infekcija, negalėjo įvardinti, kur galėjo užsikrėsti. Epidemiologinių tyrimų metu nustatyta, kad asmenys išvykę į užsienį nebuvo, su patvirtintais COVID-19 atvejais nebendravo.

Židiniuose — dar 43 atvejai

Šiaulių apskrityje 3 antriniai atvejai patvirtinti Šiaulių Respublikinėje ligoninėje. Iš viso su šiuo protrūkiu siejama 41 atvejis.

1 užfiksuotas atvejis Radviliškio ligoninės protrūkyje. Su šiuo protrūkiu jau siejama 115 atvejų.

Šiauliuose su įmone "Ignitis" siejami 3 per vakar parą patvirtinti atvejai. Su šiuo židiniu iš viso jau siejama 5 atvejai.

Per vakar parą 7 nauji patvirtinti atvejai yra susiję su "Kelmės pienine". Su šiuo židiniu jau siejama 11 atvejų.

1 antrinis atvejis, siejamas su Šiaulių teisėsaugos įstaigomis. Iš viso su šiuo atveju siejama 16 atvejų.

Panevėžio apskrityje 1 antrinis atvejis patvirtintas metalo apdirbimo įmonės darbuotojo artimajam. Su šiuo židiniu jau siejama 9 atvejai.

Vilniaus apskrityje 4 atvejai ir vienas iš jų antrinis siejamas su protrūkiu City Dance. Viso su šiuo protrūkiu siejama 38 atvejai. 

Per vakar parą patvirtinti 4 atvejai yra susiję su ansamblio "Lietuva" protrūkiu. Su juo siejamas jau 31 atvejis.

Kauno apskrityje 3 nauji atvejai patvirtinti Raseinių savivaldybėje. Patikslintais duomenimis, su šiuo protrūkiu jau susiję 40 atvejų.

5 nauji atvejai iš jų 3 antriniai patvirtinti Raseinių choro "Šatrija" protrūkyje. Su šiuo židiniu jau siejami 25 atvejai. 

1 antrinis atvejis patvirtintas Raseinių policijos komisariate. Šiame židinyje jau patvirtinti 39 atvejai.

Per vakar parą 6 nauji atvejai patvirtinti Viduklės lopšelyje-darželyje. Šiame židinyje jau užfiksuoti 22 atvejai.  

Blinstrubiškių socialinės globos namuose per vakar parą patvirtintas 1 antrinis atvejis. 18 atvejų jau siejama su šiuo židiniu.

2 nauji atvejai patvirtinti Valstybinio Kauno muzikinio teatro protrūkyje. Su šiuo protrūkiu siejami jau 4 atvejai.

1 naujas atvejis patvirtintas Erudito licėjaus židinyje. Su šiuo protrūkiu jau siejami 9 atvejai. 

Pasak Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) Vilniaus departamento direktorės Rolandos Lingienės, tam tikruose Lietuvos regionuose prasidėjo antroji koronaviruso banga.

Nuo pandemijos pradžios pasaulyje koronavirusu užsikrėtė apie 32,7 mln. žmonių, mirė daugiau nei 991 tūkst.

2
Tegai:
COVID-19, Lietuva
Temos:
Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje
Maximos parduotuvė, archyvinė nuotrauka

"Maximos" darbuotojai Radviliškyje nustatytas COVID-19 virusas

(atnaujinta 11:50 2020.09.28)
Darbuotoja, kuriai nustatytas koronavirusas, paskutinį kartą darbe lankėsi rugsėjo 25 dieną. Artimo sąlyčio su pirkėjais koronavirusu užsikrėtusi "Maximos" darbuotoja neturėjo

VILNIUS, rugsėjo 28 — Sputnik. Sekmadienį prekybos tinklo "Maxima" parduotuvės Radviliškyje darbuotojai buvo nustatytas koronavirusas, apie tai pranešė prekybos tinklo spaudos tarnyba.

Šiai darbuotojai COVID-19 testas buvo atliktas profilaktiškai, nes pastarosiomis savaitėmis Radviliškyje fiksuojamas COVID-19 ligos protrūkis.

Susirgusi darbuotoja bei jos kolegė, kuri turėjo didelės rizikos sąlytį, šiuo metu saviizoliuojasi namuose. Prekybos tinklo "Maxima" atstovai nurodo, kad šiuo metu neturi žinių, kad daugiau Radviliškyje, Gedimino gatvėje 42А esančios "Maxima XX" parduotuvės darbuotojai jaustų COVID-19 būdingus simptomus.

Darbuotoja, kuriai nustatytas koronavirusas, paskutinį kartą darbe lankėsi rugsėjo 25 dieną. Artimo sąlyčio su pirkėjais koronavirusu užsikrėtusi "Maximos" darbuotoja neturėjo.

Iš viso nuo koronaviruso pandemijos pradžios COVID-19 susirgimai yra diagnozuoti 20 "Maximos" darbuotojų, iš kurių 16 darbuotojų yra pilnai pasveikę ir sugrįžę į darbus.

Iki šiol dėl COVID-19 yra ištirti 633 prekybos tinklo "Maxima" darbuotojai. Šiuo metu 10 darbuotojų testo atsakymo dar laukiama, 4 iš jų yra užsiregistravę profilaktikos tikslais, kuomet Lietuvos savivaldybės organizuoja profilaktinius tyrimus.

Tegai:
koronavirusas, Maxima LT, Radviliškis
Temos:
Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje
Dar šia tema
Savanore vakcinos nuo COVID-19 tyrimams tapo 81-erių Maskvos gyventoja
Estija supaprastins sienos kirtimą su Latvija, Lietuva ir Suomija