Smurtas šeimoje

Marijampolės apskrities policijos pareigūnas smurtavo prieš moterį

(atnaujinta 10:09 2020.08.28)
Pareigūno atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Baudžiamojo kodekso straipsnį dėl fizinio skausmo sukėlimo savo artimajam giminaičiui ar šeimos nariui

VILNIUS, rugpjūčio 28 — Sputnik. Marijampolės apskrities Vyriausiojo policijos komisariato pareigūnas smurtavo prieš moterį, praneša Lietuvos policija.

Anot policijos pranešimo, ketvirtadienį, rugpjūčio 27 dieną, 7:10, Marijampolės apskrities Vyriausiajame policijos komisariate buvo gautas pranešimas, kad tą pačią dieną, apie 2:00, 1988 metais gimęs vyras smurtavo prieš 1992 metais gimusią moterį.

Buvo nustatyta, kad vyras eina Marijampolės apskrities Vyriausiojo policijos komisariato pareigūno pareigas. Jo atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Baudžiamojo kodekso 140 straipsnio 2 dalį dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo savo artimajam giminaičiui ar šeimos nariui. Nurodytą veiką padaręs asmuo baudžiamas viešaisiais darbais arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.

Tegai:
policija, smurtas, Marijampolė
Dar šia tema
Palangoje neblaivus policijos pareigūnas naudojo fizinį smurtą prieš žmones
Vilniuje neblaivus policininkas smurtavo prieš dvi moteris
Vilniuje neblaivus kriminalistas smurtavo prieš moterį
Ežeras

Kovo 1–7 dienų horoskopas visiems zodiako ženklams

(atnaujinta 00:42 2021.03.01)
Kovo 1–7 dienų horoskopas pataria Dvyniams daugiau bendrauti su žmonėmis, Mergelėms rekomenduojama saugoti sveikatą ir vengti konfliktinių situacijų, Žuvims derėtų išspręsti finansinius nesklandumus

Savaitė yra tinkama ateities planams kurti. Be to, pats mokymosi procesas bus ne tik įdomus, bet ir malonus. Todėl per trumpą laiką galite sužinoti daug naujų ir naudingų dalykų. Gera savaitė sportui ir įvaizdžio keitimui.

Avinas (03.21-04.20) Ši savaitė nežada jokių lemtingų pokyčių. Nesikiškite į jokius konfliktus, neatsipalaiduokite ir nesiblaškykite antraeiliais dalykais. Pabandykite paįvairinti savo darbą ir laisvalaikį. Naudinga pradėti sveikatingumo procedūrų kursą.

Jautis (04.21-05.21) Geras laikotarpis savo planams įgyvendinti. Būkite tikri, kad esate teisūs. Žmonės, bandantys įtikinti jus pakeisti požiūrį, greičiausiai klysta. Kelionės pavyks gerai. Galėsite tobulėti studijose ir dirbti su informacija.

Vilnius
© Sputnik / Владислав Адамовский

Dvyniai (05.22-06.21) Atėjo laikas imtis reikalų, kurie buvo atidėti. Spręsdami profesinius klausimus, turėtumėte atsižvelgti į labiau patyrusių kolegų patarimus. Nuo savaitės vidurio iki pabaigos padidės teigiamas draugų vaidmuo jūsų gyvenime. Tai tinkamas laikas naujoms pažintims ir draugystei.

Vėžys (06.22-07.22) Būsite kupini kūrybinio entuziazmo ir įkvėpimo. Jums pavyks įgyvendinti tai, ką planuojate artimiausiomis dienomis. Savaitgaliui suplanuokite keletą apsipirkimo kelionių. Pats apsipirkimo procesas gali būti maloni patirtis, o pirkiniai — praktiški.

Liūtas (07.23-08.23) Labiausiai tikėtina, kad turėsite sutelkti dėmesį į visiškai materialius praktinius klausimus, susijusius su namų ir šeimos sutvarkymu. Savaitės pabaigoje rekomenduojama pirkti namus, jie ilgai tarnaus jums ir taps tam tikru amuletu prieš juodąsias jėgas.

Mergelė (08.24-09.22) Artimiausiu metu galite atsidurti tarp dviejų gaisrų. Todėl pabandykite iš anksto pagalvoti apie pabėgimo kelius ar taktiką, kuri padės išvengti tokios situacijos. Atlikdami mokėjimus negrynaisiais pinigais, galite patirti nuostolių. Dėmesio: savaitė yra traumuojanti!

Svarstyklės (09.23-10.22) Šią savaitę atsiduokite profesinių klausimų sprendimui. Tačiau nepainiokite darbo ir asmeninių santykių. Naujoms romantiškoms pažintims savaitė nėra pati tinkamiausia. Būkite nuoseklūs savo veiksmuose, neduokite neįvykdomų pažadų ir neprisiimkite griežtų įsipareigojimų.

Skorpionas (10.23-11.21) Savaitės pradžioje turėsite daug rūpesčių namuose ir savo pagrindiniame darbe. Vadovas gali dažnai keisti užduotis, ir jums bus sunku susigaudyti. Šeima taip pat gali nervintis, nes tikėsis iš jūsų dėmesio, bet jums gali trūkti laiko suspėti visur.

Šaulys (11.22-12.21) Savaitė palanki priimti finansinius sprendimus. Per šį laiką jūsų finansinė padėtis turėtų pagerėti. Dideliu mastu tai gali atsitikti dėl sėkmingos profesinės veiklos ir racionalaus turimų pinigų panaudojimo. Savaitgalis tinka apsipirkti.

Ožiaragis (12.22-01.20) Savaitės pradžioje žvaigždės pataria vengti stresinių situacijų. Kuo mažiau jaudinsitės, tuo geriau jausitės. Meilėje jūsų laukia malonios staigmenos, o kai kurių šio ženklo atstovų — perspektyvios pažintys.

Vandenis (01.21-02.19) Galite planuoti dalykus, kurie anksčiau kėlė nerimą. Dabar esate pajėgūs priimti netikėtus ir labai sėkmingus sprendimus. Naujos pažintys bus malonios ir naudingos. Finansiniu požiūriu turite būti atsargūs, tad nesiskolinkite pinigų.

Žuvys (02.20-03.20) Žuvys, žvaigždės visą savaitę jums suteiks puikią nuotaiką ir pagalbą visais klausimais. Pasinaudokite tuo! Dabar tinkamas laikas spręsti pinigų problemas, gauti išsvajotą darbą ir laimėti žmogaus, kurį jau seniai įsimylėjote, palankumą. Taip pat galimos dovanos ir staigmenos.

Tegai:
horoskopas
Kovo 1-oji

Kokia šiandien diena: kovo 1-osios šventės

(atnaujinta 00:33 2021.03.01)
Kovo 1 yra 60-a metų diena pagal Grigaliaus kalendorių. Nuo šios dienos iki metų galo lieka 305 dienos

Šiandien saulė teka 07:07, leidžiasi 17:55, dienos ilgumas 10 val. 48min.

Mėnulis (jaunatis) teka 09:39 val., leidžiasi 00:15 val.

Savo vardadienį šiandien švenčia Albinas, Antanina, Eudokijus, Eudora, Rusnė, Talgaudas.

Nulinės diskriminacijos diena

Šią dieną viso pasaulio žmonės raginami pasipriešinti visų tipų diskriminacijai: dėl skirtingos lyties, rasės, tautybės, kalbos, seksualinės orientacijos ir kt.

Diskriminacija darbe, mokykloje, sveikatos priežiūros įstaigose ir kitose srityse riboja žmonių galimybes visapusiškai ir prasmingai dalyvauti visuomenės gyvenime, rūpintis savimi ir savo šeima.

Daugiausia pažeminimo ir nevienodų teisių įvairiose srityse iki šiol sulaukia moterys, taip pat homoseksualūs asmenys.

Kovo 1-oji Lietuvos istorijoje

1869 metais gimė dramaturgas Juozas Vilkutaitis-Keturakis, kartu su broliu parašęs komediją "Amerika pirtyje". Mirė 1948 m.

1902 metais gimė poetas Pranas Genys. Mirė 1952 m.

1916 metais gimė literatūros tyrinėtojas, prozininkas, vertėjas Kazys Umbrasas. Mirė 1970 m.

1956 metais gimė buvusi Lietuvos prezidentė (nuo 2009 metų gegužės 17 dienos) Dalia Grybauskaitė.

1990 metais įsteigtas Lietuvos bankas.

Kovo 1-oji pasaulio istorijoje

1498 metais keliaudamas į Indiją, keliautojas Vasko de Gama atrado Mozambiką.

1803 metais Ohajus tapo 17-ąja JAV valstija.

1810 metais Švedija tapo pirmąją pasaulio valstybe, įsteigusia ombudsmeno pareigybę.

1810 metais gimė lenkų kilmės prancūzų kompozitorius ir pianistas Frederikas Šopenas.

1867 metais Nebraska tapo 37-ąja JAV valstija.

1872 metais JAV buvo įkurtas pirmasis pasaulyje Jeloustouno nacionalinis parkas.

1880 metais Pensilvanija tapo pirmąja Amerikos valstija, panaikinusia vergovę.

1947 metais Tarptautinis valiutos fondas pradėjo finansinę veiklą.

1961 metais JAV prezidento Džono Kenedžio iniciatyva pradėti formuoti pirmieji Amerikos taikdarių būriai.

1977 metais Amerikos bankas pradėjo naudoti "VISA" pavadinimą ant savo kreditinių kortelių.

1994 metais siekiant pažangos derybose su Palestina, Izraelis paleido daugiau nei 500 palestiniečių kalinių.

1999 metais JAV karo lėktuvai numetė daugiau nei 30 bombų ant Irako radijo retransliavimo stočių, ryšių objektų ir priešlėktuvinės gynybos objektų.

Tegai:
šventės
Temos:
Svarbios istorinės datos ir šventės Lietuvoje: kalendorius kiekvienai dienai