Jūra

Rugpjūčio 29 dienos horoskopas visiems zodiako ženklams

(atnaujinta 21:31 2020.08.29)
Dvyniams šią dieną patariama ilsėtis ir neužsiimti jokia sunkia fizine veikla bei saugoti sveikatą, Mergelėms patariama neskolinti pinigų ir pačioms neišlaidauti, Ožiaragiams derėtų nekelti konfliktų ir kontroliuoti savas emocijas

Rytojus bus tinkamas išspręsti susikaupusias problemas. Žvaigždės dosniai užpildys jus energija, kad ryžtingai ir greitai išvalytumėte visą seną skaldą. Tačiau gali tekti viską supaprastinti, nepriimti skubotų ir neapgalvotų sprendimų, tokių kaip pasiūlymas išvykti ar gyventi kartu, noras išmesti senus baldus, parduoti automobilį ir panašiai. Nepaisant visų galimų šių sprendimų pagrįstumo, geriau atidėti jų įgyvendinimą iki vėlesnio laiko, suteikiant sau laiko viską tinkamai įvertinti.

Avinas (03.21-04.20) Šis laikotarpis tinkamas verslo problemoms aptarti. Stenkitės įrodyti, kad esate geras strategas. Dabar turėsite išleisti daug daugiau pastangų dalykams, kurie anksčiau buvo lengvi. Gali patikti naujienos iš artimųjų.

Jautis (04.21-05.21) Diena palanki visoms energingoms ir efektyvioms veikloms, tačiau verta atidėti visus rimtus finansinius reikalus, susijusius su didelėmis lėšomis.

Dvyniai (05.22-06.21) Vertėtų apsiriboti paprastais dalykais, o geriau atsisakyti svarbių, ilgalaikių, didelių įsipareigojimų. Pasinaudokite kiekviena proga atsipalaiduoti ir pramogauti. Venkite sunkaus fizinio krūvio ir mažiau jaudinkitės. Būkite atsargūs dirbdami su elektros prietaisais ir atvira liepsna.

Vėžys (06.22-07.22) Kadangi šiuo metu padidėja emocinis jautrumas, turėtumėte būti taktiškesnis ir dėmesingesnis artimiesiems, tai jums bus tik į naudą.

Liūtas (07.23-08.23) Bus naudinga sugebėti greitai naršyti aplinkoje. Gali pasirodyti labai svarbi informacija, jos nepraleiskite. Į gaunamus pasiūlymus reaguokite atsargiai, nepervertinkite savo stipriųjų pusių ir partnerių galimybių.

Mergelė (08.24-09.22) Šią dieną gali kilti nesutarimų su kuo nors iš artimos aplinkos. Priežastis — jūsų pačių nemandagumas. Pabandykite rasti bendrą kalbą su žmonėmis. Dabar nėra tinkamas laikas sudaryti sutartis, vesti verslo derybas ir pasirašyti dokumentus. Būkite atsargūs dėl finansinių reikalų: neskolinkite pinigų.

Svarstyklės (09.23-10.22) Asmeniniame šio ženklo atstovų gyvenime šią savaitę gali kilti painiava. Jei mylimojo elgesyje kažkas jums netinka, neužsisklęskite savyje. Verčiau ramiai paaiškinkite, kas jums nepatinka. Tačiau turėtumėte susilaikyti nuo santykių aiškinimosi pakeltu tonu.

Skorpionas (10.23-11.21) Nepainiokite asmeninių ir dalykinių santykių. Pagalvokite apie senus ryšius, nes jie gali būti jums naudingi. Bet jums reikia tai priminti taktiškai. Finansiniuose reikaluose rodykite santūrumą, nepirkite to, kas neturi ypatingo poreikio.

Šaulys (11.22-12.21) Ši diena jums gali būti prieštaringa. Būsite aktyvūs ir noriai sieksite rezultatų. Tačiau atminkite: gaunami pasiūlymai gali būti ne tokie įdomūs. Neskubėkite apsispręsti.

Ožiaragis (12.22-01.20) Sudėtingų atvejų verta imtis tik turint patikimus padėjėjus. Susierzinimas ir nesutarimas gali kilti šeimoje ir meilėje. Nebūkite per daug atviri net su artimais žmonėmis, nes viskas, kas bus pasakyta, gali atsigręžti prieš jus. Jūsų devizas dabar: tyla — gera byla.

Vandenis (01.21-02.19) Dabar verta pradėti naują verslą ir plėsti verslo ryšius. Užmegzti susirašinėjimą, tartis ir bendrauti. Daugeliui šio ženklo atstovų bus svarbu įsisavinti informaciją ir pagilinti žinias. Be to, diena palanki viskam, kas susiję su meile.

Žuvys (02.20-03.20) Diena eisis kaip sviestu patepta. Žvaigždės nežada jokių rūpesčių, nebent, žinoma, jūs patys pradėsite kurti problemas sau. Stenkitės kuo dažniau būti lauke su maloniais žmonėmis. Tai tinkamas laikas įgyti naujų žinių.

Tegai:
horoskopas
URM, archyvinė nuotrauka

URM sulaukė kiberatakos: išplatinti melagingi pranešimai apie Baltarusiją

(atnaujinta 19:22 2020.09.23)
Ministro Lino Linkevičiaus vardu buvo išplatinti melagingi pranešimai su kvietimu siųsti į Baltarusiją Europos taikos palaikymo pajėgas

VILNIUS, rugsėjo 23 — Sputnik. Programišiai Užsienio reikalų ministerijos vardu išplatino melagingą pranešimą apie Lino Linkevičiaus išsakytą kvietimą Europos Sąjungai siųsti į Baltarusiją Europos taikos palaikymo pajėgas.

Šį faktą paneigiantį pranešimą ministerija paskelbė savo tinklalapyje. 

"Informuojame, kad rugsėjo 23 dieną Užsienio reikalų ministerija neplatino pranešimo spaudai apie neva ministro Lino Linkevičiaus išsakytą kvietimą Europos Sąjungai siųsti į Baltarusiją Europos taikos palaikymo pajėgas", – teigiama pranešime. 

Tikėtina, kad tai yra kompleksinė kibernetinė-informacinė ataka, pažymi URM.

Trečiadienio rytą Nepriklausomybės rūmuose vyko Aleksandro Lukašenkos inauguracijos ceremonija.

Rugpjūčio 9 dieną Baltarusijoje vyko prezidento rinkimai, kuriuose, pasak Centrinės rinkimų komisijos, laimėjo Lukašenka, surinkęs 80,1 proc. 

Tuo tarpu opozicija nesutinka su rinkimų rezultatais ir rengia protesto akcijas. Jos tęsiasi iki šiol. Pirmosiomis dienomis veiksmus slopino saugumo pajėgos, prieš protestuotojus, kurie nesutiko su rezultatais, jie panaudojo ašarines dujas, garsines granatas, vandens patrankas, gumines kulkas.

Tegai:
Baltarusija, Linas Linkevičius, Užsienio reikalų ministerija (URM)
Dar šia tema
Lietuvos URM vadovybė iš visų jėgų stengiasi "apmėtyti purvais" Baltarusiją, sako Makėjus
Į Baltarusiją draudžiama įvežti lenkiškas prekes
Linkevičius Lukašenkos inauguraciją vadina "farsu"
"Jokia ceremonija nesukurs teisėtumo iliuzijos": Nausėda įvertino Lukašenkos teisėtumą
Eilės Kamennyj Log pasienio kontrolės punkte

Šimtai sunkvežimių Baltarusijos negali įvažiuoti į Lietuvą ir Lenkiją

(atnaujinta 17:27 2020.09.23)
Anksčiau prezidentas Aleksandras Lukašenka pareiškė, kad šalis "priversta uždaryti valstybės sieną iš vakarų"

VILNIUS, rugsėjo 23 — Sputnik. Baltarusijos pasienyje su Lietuva ir Lenkija stovi šimtai sunkvežimių. Apie tai pranešė Baltarusijos Respublikos valstybės sienos komitetas.

Kozlovičių pasienio kontrolės punktas Bresto srityje, archyvinė nuotrauka
 
© Sputnik / Андрей Александров

14:00 valandos duomenimis, prie Lietuvos ir Baltarusijos sienos laukia daugiau nei 270 vilkikų, o prie Lietuvos ir Lenkijos sienos — per 190 vilkikų.

Privalkoje yra daugiau nei 130 sunkvežimių, Benekainiuose — daugiau nei 50 ir Kamennyj Log — daugiau kaip 90. Kotlovkoje eilių nėra.

Bruzgų pasienio kontrolės punkte leidimo įvažiuoti laukia daugiau nei 120 sunkvežimių, Berestovicos pasienio kontrolės punkte — daugiau nei 30, Kozlovičiuose — daugiau nei 40.

Latvijos kryptimi yra mažiau eilių. Grigorovščinos punkte — daugiau nei 30, o Urbanų — daugiau nei dešimt.

Tuo tarpu, kaip anksčiau buvo įspėjęs Valstybės sienos komitetas, penktadienį dėl rekonstrukcijos darbų Urbanų kontrolės punkte gali kilti sunkumų kertant sieną.

Vilniaus ir Minsko santykiai pablogėjo po prezidento rinkimų Baltarusijoje rugpjūčio 9 dieną, kuriuose laimėjo dabartinis Baltarusijos lyderis Aleksandras Lukašenka. Lietuvos politikai reguliariai pareiškia, kad rezultatai buvo "suklastoti", ir reikalauja pakartotinų rinkimų. Lenkijos politinė vadovybė laikosi panašios pozicijos.

Anksčiau Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka pareiškė, kad šalis "priversta uždaryti valstybės sieną iš vakarų". Tačiau praėjusią savaitę Lietuvoje buvo pranešta, kad kontrolės punktai veikia be pokyčių.

Tegai:
Lietuva, Lenkija, Baltarusija
Dar šia tema
Lietuva sureagavo į Lukašenkos grasinimus uždaryti sieną: atsakymas bus adekvatus
Lietuva sugalvojo, kaip išgelbėti tranzitą Baltarusijos sienos uždarymo atveju