Kalnai

Rugsėjo 1 dienos horoskopas visiems zodiako ženklams

(atnaujinta 21:21 2020.08.31)
Rugsėjo 1 dienos horoskopas pataria Dvyniams vakarą skirti pasimatymams, Vandeniams — nepasiduoti niūrioms mintims, Liūtams — svarbių klausimų aptarimo metu stengtis būti ramiems, Ožiaragiams — neatsisakyti netikėtų kvietimų

Dienos pradžia reikalaus atsargumo, ypač iš tų, kurie įpratę dosniai dalintis viskuo, ką turi, su aplinkiniais. Tai laikas, kai daugelis panorės pasinaudoti kitų gerumu. Tokios mintys ateis į galvą net tiems, kas anksčiau atsisakė bet kokios pagalbos ir paramos. Geriau neduoti pažadų: greičiausiai greitai gailėsitės dėl jų, tačiau turėsite laikytis duoto žodžio.

Antroji dienos pusė suteiks priežasčių nerimauti, privers jaudintis dėl dalykų, kurie anksčiau nesukėlė nė menkiausio nerimo. Jei jausite, kad praradote pusiausvyrą, atsidūrėte emocijų valdžioje, geriau nieko svarbaus nesiimti: labai lengva padaryti klaidą.

Avinas (03.21-04.20)

Rytoj neverta vėlesniam laikui atidėti darbus, ypač svarbius. Pirmoji dienos pusė žada būti vaisinga ir suteiks šansą pasiekti pasisiekimų, o antroji dienos pusė susiklostys įtempčiau. Galimi nesutarimai su artimaisiais, ginčai šeimoje. Stenkitės nesijaudinti, jei kažkas nepavyksta. Jūsų jėgose bus pakeisti situaciją į gerąją pusę, tačiau tam reikės išlikti optimistiškai nusiteikus. Verta klausytis patarimų, nes kiti žmonės gali pamatyti tai, ko nepastebite. Kitų patirtis ypač naudinga bus profesinėje srityje.

Jautis (04.21-05.21)

Rytoj pirmąją dienos pusę neverta planuoti svarbių darbų, geriau šį laiką skirti poilsiui. Taip pat geriau atidėti rimtų klausimų aptarimą: vargu, ar tai bus konstruktyvu, ir gali baigtis rimtu kivirču. Emocinis fonas šiuo metu bus nestabilus, nuotaika kartais gali blogėti dėl smulkmenų.

Vėliau situacija pasikeis: pagerės jūsų nuotaika, bus lengviau rasti bendrą kalbą su aplinkiniais. Galbūt, artimieji panorės pakalbėti apie kai kuriuos netolimos praeities įvykius, pripažins, kad jie ne visada buvo teisūs.

Dvyniai (05.22-06.21)

Rytoj prognozuojama palanki diena, daugelyje reikalų jums pasiseks. Gali kilti naujų idėjų ir planų, kurie patiks jūsų draugams. Kartu jūs sugebėsite greitai įgyvendinti savo planus. Galimos nedidelės pinigų įplaukos. Jos bus labai naudingos: leis įsigyti malonių pirkinių ar leistis į įdomias keliones.

Daugelis Dvynių turės galimybę nudžiuginti savo artimuosius, padaryti savo mylimam žmogui romantišką staigmeną.

Vakaras gerai tiks pasimatymams. Jie gali būti labai neįprasti ir įsimintini.

Vėžys (06.22-07.22)

Rytoj diena bus ne tokia lengva, kaip galės pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Stenkitės nepervertinti savo jėgų, ypač jei imsitės visiškai naujų darbų. Kartais geriau paprašyti draugų ar kitų artimų žmonių pagalbos, nei bandyti visas problemas išspręsti savarankiškai.

Jūs neprarasite optimizmo, jei kelyje kils sunkumų, ir tai padės jums pasiekti užsibrėžtų tikslų. Galbūt bus galimybė ištaisyti kai kurias senas klaidas ar susidoroti su jų pasekmėmis. Pasinaudokite tuo! Tai padės jums sutvarkyti savo gyvenimą.

Liūtas (07.23-08.23)

Rytoj diena susiklostys nors ir neblogai, bet visai ne taip, kaip tikėjotės. Vargu ar pavyks įgyvendinti planus, greičiausiai bent dalį darbų teks atidėti vėlesniam laikotarpiui. Be to, aplink karaliaus tuštybė ir netvarka, ir tai labai liūdins daugelį Liūtų: šią dieną šio ženklo atstovams ypač norėsis tvarkos. Svarbių klausimų aptarinėjimo metu stenkitės būti ramūs. Gali būti, kad kažkas specialiai stengsis išbandyti jūsų kantrybę, bandys išmušti jus iš pusiausvyros. Bet jūs rasite būdą apginti savo požiūrį, išvengdami rimtų konfliktų.

Mergelė (08.24-09.22)

Rytoj diena bus įtempta ir prieštaringa. Dažnai įvykiai susiklostys pačiu netikėčiausiu jums būdu, todėl teks greitai orientuotis situacijoje, keisti planus ir improvizuoti. Nors daug kas nevyks taip, kaip tikėtasi, jūs neprarasite pasitikėjimo savo sėkme. Toks optimizmas bus pagrįstas: šią dieną daugelyje darbų jums seksis, ir jūsų draugai neatsisakys padėti jums. Be to, jūs parodysite retą sumanumą, kai bus kalbama apie dalykus, kurie jums svarbūs. Nėra tos kliūties, kurios negalėtų įveikti jūsų išradingumas ir fantazija.

Svarstyklės (09.23-10.22)

Rytoj jūs į bet kokį darbą žiūrėsite labai rimtai. Būtent tai dažnai padės pasiekti sėkmę. Bus galimybė įgyvendinti senus planus, užbaigti tai, kas buvo pradėta anksčiau.

Kai kurie šio ženklo atstovai, be to, greitai mokysis, gilinsis į naujus darbus, stebins aplinkinius savo pastebėjimais ir teisingomis išvadomis.

Antrąją dienos pusę bus naudinga pagalvoti apie ateitį: jūs suprasite, kaip turite elgtis, kad pasiektumėte savo tikslus. Artimieji noriai palaikys daugybę jūsų idėjų, o bendravimas su jais jums pakels nuotaiką.

Skorpionas (10.23-11.21)

Rytoj vargu ar kils rimtų sunkumų. Tačiau neatmetami nedideli nemalonumai. Jūsų emocijos bus nestabilios, nuotaika dažnai gali keistis, todėl kartais su jumis bus nelengva bendradarbiauti. Artimieji vis tiek bandys rasti su jumis bendrą kalbą, išvengti konfliktų ir kivirčų. Jūs taip pat turėtumėte nusiteikti taikiai — tai tikrai bus naudinga santykiams. Negrįžkite prie klausimų, dėl kurių anksčiau kilo nesutarimų. Geras laikas aptarti tokius dalykus ateis šiek tiek vėliau.

Šaulys (11.22-12.21)

Rytoj diena bus palanki bendravimui. Asmeniniai ir dalykiniai susitikimai vyks gerai. Lengvai rasite bendrą kalbą su žmonėmis, sugebėsite atspėti kitų žmonių norus, tikslus ir planus. Jei jums prireiks paramos, tikrai ją gausite.

Kino juosta
© Photo : из архива Госфильмофонда России

Tai bus tinkama diena kreiptis į ką nors su prašymais, įskaitant įtakingus asmenis. Bus galimybė išspręsti bet kokius su pinigais ar turtu susijusius klausimus. Čia bus galima pasikliauti intuicija: ji jūsų nenuvils. Tačiau ir jūsų gyvenimo patirtis taip pat bus naudinga.

Ožiaragis (12.22-01.20)

Rytoj būkite dėmesingi dienos pradžioje. Tai bus sunkus metas, kai lengva suklysti arba pakliūti į spąstus, pasidavus provokacijoms.

Tačiau netrukus teigiamų tendencijų įtaka sustiprės ir ateis palankus laikas naujiems pradams. Bus galimybė užsiimti darbu, kuris jums jau ilgą laiką atrodo įdomus. Galimi netikėti kvietimai, kurių nederėtų atsisakyti: jūsų laukia ryškūs įspūdžiai. Nepraleiskite progos pabendrauti su žmonėmis, kurių patirtis yra daug turtingesnė už jūsų. Jūs daug sužinosite, gausite informacijos, kuri padės išvengti klaidų.

Vandenis (01.21-02.19)

Rytoj diena gali susiklostyti gana nesėkmingai, jei jums nepavyks išlikti optimistiškiems. Pasidavę niūrioms mintims jūs rizikuosite pasakyti per daug nereikalingo arba padaryti tai, dėl ko vėliau gailėsitės. Galimi nesutarimai šeimoje. Stenkitės, kad nekiltų rimto konflikto; galima pasiekti kompromisą, rasti visiems tinkantį sprendimą.

Ženeva
© Sputnik / Алексей Витвицкий

Galimos nedidelės pinigų įplaukos. Bus galimybė gerai apsipirkti. Ypatingą dėmesį verta atkreipti į daiktus, kurie visiškai skiriasi nuo tų, kuriuos turėjote anksčiau. Būtent jie gali pagražinti jūsų gyvenimą.

Žuvys (02.20-03.20)

Rytoj prognozuojama palanki diena. Bus galimybė pasirūpinti artimaisiais, atkreipti dėmesį į šeimos reikalus. Galimos naujos pažintys. Čia turėtumėte būti atsargūs, nes esate linkę į skubotus sprendimus, o pirmasis įspūdis gali būti neteisingas. Tačiau rimtų klaidų nepadarysite.

Jums tikrai nebus nuobodu: atsiras įdomių darbų, originalių idėjų ir naujų planų. Galimi netikėti vizitai.

Tegai:
horoskopas
URM, archyvinė nuotrauka

URM sulaukė kiberatakos: išplatinti melagingi pranešimai apie Baltarusiją

(atnaujinta 19:22 2020.09.23)
Ministro Lino Linkevičiaus vardu buvo išplatinti melagingi pranešimai su kvietimu siųsti į Baltarusiją Europos taikos palaikymo pajėgas

VILNIUS, rugsėjo 23 — Sputnik. Programišiai Užsienio reikalų ministerijos vardu išplatino melagingą pranešimą apie Lino Linkevičiaus išsakytą kvietimą Europos Sąjungai siųsti į Baltarusiją Europos taikos palaikymo pajėgas.

Šį faktą paneigiantį pranešimą ministerija paskelbė savo tinklalapyje. 

"Informuojame, kad rugsėjo 23 dieną Užsienio reikalų ministerija neplatino pranešimo spaudai apie neva ministro Lino Linkevičiaus išsakytą kvietimą Europos Sąjungai siųsti į Baltarusiją Europos taikos palaikymo pajėgas", – teigiama pranešime. 

Tikėtina, kad tai yra kompleksinė kibernetinė-informacinė ataka, pažymi URM.

Trečiadienio rytą Nepriklausomybės rūmuose vyko Aleksandro Lukašenkos inauguracijos ceremonija.

Rugpjūčio 9 dieną Baltarusijoje vyko prezidento rinkimai, kuriuose, pasak Centrinės rinkimų komisijos, laimėjo Lukašenka, surinkęs 80,1 proc. 

Tuo tarpu opozicija nesutinka su rinkimų rezultatais ir rengia protesto akcijas. Jos tęsiasi iki šiol. Pirmosiomis dienomis veiksmus slopino saugumo pajėgos, prieš protestuotojus, kurie nesutiko su rezultatais, jie panaudojo ašarines dujas, garsines granatas, vandens patrankas, gumines kulkas.

Tegai:
Baltarusija, Linas Linkevičius, Užsienio reikalų ministerija (URM)
Dar šia tema
Lietuvos URM vadovybė iš visų jėgų stengiasi "apmėtyti purvais" Baltarusiją, sako Makėjus
Į Baltarusiją draudžiama įvežti lenkiškas prekes
Linkevičius Lukašenkos inauguraciją vadina "farsu"
"Jokia ceremonija nesukurs teisėtumo iliuzijos": Nausėda įvertino Lukašenkos teisėtumą
Eilės Kamennyj Log pasienio kontrolės punkte

Šimtai sunkvežimių Baltarusijos negali įvažiuoti į Lietuvą ir Lenkiją

(atnaujinta 17:27 2020.09.23)
Anksčiau prezidentas Aleksandras Lukašenka pareiškė, kad šalis "priversta uždaryti valstybės sieną iš vakarų"

VILNIUS, rugsėjo 23 — Sputnik. Baltarusijos pasienyje su Lietuva ir Lenkija stovi šimtai sunkvežimių. Apie tai pranešė Baltarusijos Respublikos valstybės sienos komitetas.

Kozlovičių pasienio kontrolės punktas Bresto srityje, archyvinė nuotrauka
 
© Sputnik / Андрей Александров

14:00 valandos duomenimis, prie Lietuvos ir Baltarusijos sienos laukia daugiau nei 270 vilkikų, o prie Lietuvos ir Lenkijos sienos — per 190 vilkikų.

Privalkoje yra daugiau nei 130 sunkvežimių, Benekainiuose — daugiau nei 50 ir Kamennyj Log — daugiau kaip 90. Kotlovkoje eilių nėra.

Bruzgų pasienio kontrolės punkte leidimo įvažiuoti laukia daugiau nei 120 sunkvežimių, Berestovicos pasienio kontrolės punkte — daugiau nei 30, Kozlovičiuose — daugiau nei 40.

Latvijos kryptimi yra mažiau eilių. Grigorovščinos punkte — daugiau nei 30, o Urbanų — daugiau nei dešimt.

Tuo tarpu, kaip anksčiau buvo įspėjęs Valstybės sienos komitetas, penktadienį dėl rekonstrukcijos darbų Urbanų kontrolės punkte gali kilti sunkumų kertant sieną.

Vilniaus ir Minsko santykiai pablogėjo po prezidento rinkimų Baltarusijoje rugpjūčio 9 dieną, kuriuose laimėjo dabartinis Baltarusijos lyderis Aleksandras Lukašenka. Lietuvos politikai reguliariai pareiškia, kad rezultatai buvo "suklastoti", ir reikalauja pakartotinų rinkimų. Lenkijos politinė vadovybė laikosi panašios pozicijos.

Anksčiau Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka pareiškė, kad šalis "priversta uždaryti valstybės sieną iš vakarų". Tačiau praėjusią savaitę Lietuvoje buvo pranešta, kad kontrolės punktai veikia be pokyčių.

Tegai:
Lietuva, Lenkija, Baltarusija
Dar šia tema
Lietuva sureagavo į Lukašenkos grasinimus uždaryti sieną: atsakymas bus adekvatus
Lietuva sugalvojo, kaip išgelbėti tranzitą Baltarusijos sienos uždarymo atveju