Kačiukas pievoje, archyvinė nuotrauka

Rugsėjo 5 dienos horoskopas visiems zodiako ženklams

(atnaujinta 22:32 2020.09.04)
Gera diena aptarti ką nors svarbaus. Tačiau geriausi pašnekovai bus ne nuolatiniai sąjungininkai, o senieji kritikai — jie yra tie, kurie duoda geriausias pastabas, siūlo, kaip judėti pirmyn

Avinas (03.21-04.20)

Didžioji dienos dalis bus palanki. Svarbius klausimus bus galima aptarti su kolegomis ir verslo partneriais. Jie įvertins jūsų iniciatyvą ir mielai padės, jei prireiks. Sustiprinsite esamus ryšius ir užmegsite naujus.

Vakare galimi nemalonūs netikėtumai, tačiau problemos nebus tokios rimtos, kaip atrodo iš pradžių.

Jautis (04.21-05.21) 

Kelyje gali atsirasti kliūčių. Joms įveikti reikės užsispyrimo ir sumanumo, prireiks ir senų draugų palaikymo. Pasistenkite kuo greičiau išspręsti visas problemas. Nereikia apsimesti, kad jų nėra, o laukti, kol viskas susitvarkys savaime, yra tiesiog pavojinga. Jums padės anksčiau įgyta patirtis bei geri patarimai.

Dvyniai (05.22-06.21)

Atsargiai rinkitės savo sąjungininkus, pagalbininkus ir kitus žmones, su kuriais planuojate bendradarbiauti. Yra pavojus nukentėti dėl kito asmens neatsakingumo ar tapti apgaulės auka.

Nepageidautina investuoti į kažkokius verslo projektus. Po pietų tikėtinos išlaidos, susijusios su augančiais šeimos narių poreikiais.

Vėžys (06.22-07.22) 

Dienos pradžia — labai sėkminga ir puikiai tinka seniems planams įgyvendinti. Taip pat galite daryti tai, kas nėra labai įdomu, bet būtina.

Po pietų galimi šeimos nesutarimai, pasiekti kompromisą nebus lengva. Dažnai ginčų priežastys bus smulkmenos, į kurias kitu metu nebūtumėte atkreipę dėmesio. Tai, kas šiandien atrodo nepaprastai svarbu, greitai bus pamiršta.

Liūtas (07.23-08.23) 

Jūs tikėsite savimi ir elgsitės teisingai: tikimybė pasiekti sėkmę yra labai didelė. Bus proga nuveikti įdomių dalykų, imtis iniciatyvos perspektyviuose projektuose.

Popietė ypač palanki susitikimas. Bus galimybė sustiprinti šeimos ryšius.

Mergelė (08.24-09.22) 

Dienos pradžia tiks darbo klausimams spręsti. Sunkiau dirbkite, mažiau tingėkite ir neatidėkite svarbių dalykų vėlesniam laikui. Mergelei teks kontroliuoti save, nepasiduoti spontaniškiems impulsams padaryti ką nors netikėto, viską mesti. 

Svarstyklės (09.23-10.22) 

Dienos pradžioje nebus lengva išlikti ramiam. Faktas yra tas, kad jūs ypač jautriai reaguosite į kritiką, o žmonių, norinčių pakomentuoti, yra daugybė. Per stiprios emocijos gali trukdyti darbui.

Vėliau prasidės paprastesnis ir malonesnis laikotarpis. Po pietų galite susitikti su draugais, sulauksite gerų naujienų.

Skorpionas (10.23-11.21) 

Labai įtempta diena. Bus galimybė sudaryti pelningus sandorius. Kai kurie Skorpionai, anksčiau buvę toli nuo komercijos, pademonstruos pavydėtinus verslumo įgūdžius.

Bendravimas su artimaisiais bus malonus. Tai yra ta diena, kai galite aptarti bet kurią temą, nebijodami nesusipratimų ir kivirčų. Bus galimybė atkurti kai kuriuos senus ryšius.

Šaulys (11.22-12.21) 

Palanki diena. Daugelis problemų bus išspręstos daug greičiau, nei galite tikėtis. Atsiras naujų rūpesčių ir užduočių, tačiau jūs nesiskųsite ir su entuziazmu imsitės darbo.

Tikėtinos pinigų įplaukos ir dovanos.

Ožiaragis (12.22-01.20) 

Palanki diena bendravimui, ypač verslui. Darbe bus lengva rasti naujų sąjungininkų ir padėjėjų. Kai kuriuos klausimus geriausia aptarti ramioje atmosferoje. Kuo mažiau jaudinsitės dėl formalumų, tuo geresnį įspūdį sudarysite.

Tikėtini pelningi sandoriai, netikėtos pinigų įplaukos ir dovanos.

Vandenis (01.21-02.19) 

Puiki diena kūrybai. Jūsų vaizduotė nežinos ribų, originalioms idėjoms nebus pabaigos. Tačiau svarbu praktiškai pažvelgti į realybę ir nepamiršti užduočių, kurios nėra pernelyg įdomios, tačiau vis tiek reikalauja dėmesio.

Oktoberfest Vilniuje
© Sputnik/ Владислав Адамовский.

Vakaras puikiai tinka pokalbiams apie tikrai svarbus dalykus. Senų pažįstamų ir artimų draugų patarimai gali būti naudingi.

Žuvys (02.20-03.20) 

Diena palanki bendravimui. Jūs sugebėsite sutarti su įvairiais žmonėmis, kiekvienam rasite tinkamus žodžius.

Šeštadienis — gana pasyvus metas, tad bus sunkiau blaiviai mąstyti, susikaupti,. Atidėkite visus rūpesčius kitos savaitės pradžiai.

Vakaras bus kupinas netikėtumų.

Tegai:
horoskopas
Turistai

Kokia šiandien diena: rugsėjo 27-osios šventės

(atnaujinta 23:41 2020.09.26)
Nuo rugsėjo 27 dienos iki metų galo lieka 95 dienos; savo vardadienius švenčia Damijonas, Daugilė, Kęstgaila, Kęstgailė, Kovaldas, Vicentas

Rugsėjo 27 yra 270-a metų diena pagal Grigaliaus kalendorių, šiais keliamaisiais metais — 271-a. Nuo šios dienos iki metų galo lieka 95 dienos.

2020 metų rugsėjo 27 dieną saulė teka 07:11, leidžiasi 19:09, dienos ilgis — 11 val. 58 min.

Šią dieną minima Pasaulinė turizmo diena

Tarptautinė turizmo organizacija paskelbė rugsėjo 27 dieną Pasauline turizmo diena 1979 metais.

Ši diena švenčiama siekiant visame pasaulyje paskatinti turizmą, užmegzti kultūrinius ryšius. Įvairiose šalyse šią dieną rengiami festivaliai, organizuojami turistiniai maršrutai.

Taip pat minima Pasaulinė kurčiųjų diena

1951 metais Tarptautinė kurčiųjų federacija paskelbė paskutinį rugsėjo sekmadienį Pasauline kurčiųjų diena. Šią dieną skatinama spręsti kurčiųjų integracijos į visuomenę problemas.

Daug reikšmės kurčiųjų gyvenimui, jų bendravimui ne tik vienas su kitu, bet ir su visa visuomene, turėjo bendravimo gestais atradimas. 1760 metais buvo įkurtas Paryžiaus kurčiųjų institutas, kuris ir padėjo pagrindus šiai kurčiųjų kalbai. Prie to daugiausiai prisidėjo instituto steigėjas Šarlis Mišelis L'Epė. Pirmasis gestų kalbos žodynas išleistas tik 1965 metais. Jį sudarė 300 simbolių.

Lietuvos socialinių darbuotojų diena

Lietuvos Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos bei Lietuvos socialinių darbuotojų asociacijos iniciatyva nuo 2004 metų kasmet rugsėjo 27 dieną šalyje oficialiai švenčiama Lietuvos socialinių darbuotojų diena.

Šventės data pasirinkta atsižvelgus į tai, kad rugsėjo mėnesį 1993 metais įvyko pirmasis Lietuvos socialinių darbuotojų asociacijos suvažiavimas.

Lietuvoje socialinį darbą dirba apie 6 tūkst. žmonių. Socialiniai darbuotojai dirba sveikatos priežiūros įstaigose, švietimo įstaigose, teisėsaugos institucijose.

Socialinio darbo pradžia Lietuvoje laikomi 1990–1991 metai. Tuo metu šalyje pradėjo lankytis pirmieji socialiniai darbuotojai iš užsienio. Jie rengė seminarus socialinės apsaugos, sveikatos, švietimo sistemų darbuotojams. Lietuvos socialinių darbuotojų asociacijos interneto svetainė

Savo vardadienius šiandien švenčia Damijonas, Daugilė, Kęstgaila, Kęstgailė, Kovaldas, Vicentas.

Ši diena istorijoje

Šią dieną 1540 metais popiežius įteisino Jėzaus draugiją.

1601 metais gimė vienas galingiausių monarchų Europoje — Prancūzijos karalius Liudvikas XIII.

1825 — Anglijoje pradėjo veikti pirmasis pasaulyje geležinkelis.

1854 metais įvyko pirmoji didelė katastrofa Atlanto vandenyne — nuskendo garlaivis "Arctic" su 300 keleivių ir įgulos narių.

Šią dieną 1939 metais po 19 dienų trukusio pasipriešinimo Lenkija pasidavė Vokietijai.

1922 metais po pirmojo steigiamojo susirinkimo įkurtas Lietuvos bankas.

1927 — pasirašytas Lietuvos konkordatas su Vatikanu.

1940 metais Vokietija, Italija ir Japonija pasirašė 10-ties metų karinį ir ekonominį paktą.

1993 — Abchazijos sukilėliai Gruzijoje užėmė Suchumį.

1996 metais Talibano sukilėliai užėmė Afganistano sostinę Kabulą.

Šią dieną 1997 metais pirmą kartą pasibaigus karo veiksmams Bosnijoje ir Hercegovinoje atnaujintos televizijos transliacijos.

Tegai:
šventės
Temos:
Svarbios istorinės datos ir šventės Lietuvoje: kalendorius kiekvienai dienai
Kelias link jūros

Rugsėjo 27 dienos horoskopas visiems zodiako ženklams

(atnaujinta 22:58 2020.09.26)
Šią dieną Dvyniams gali atsiverti daug naujų galimybių, taip pat didelė tikimybė surasti sielos draugą, Svarstyklėms patariama peržiūrėti finansus ir neišlaidauti, Vandeniams tinkamas laikas naujoms pažintims

Rytoj horoskopas puikiai tinka draugiškiems susibūrimams, pramogoms, pasivaikščiojimams. Tačiau užsiimti rimtais klausimais, deja, diena yra mažai naudinga. Žvaigždės skatina trumpam atsipalaiduoti ir pamiršti problemas, žvelgti į pasaulį pro rožinius akinius. Būtent dėl ​​šios priežasties neverta rytoj imtis svarbių, atsakingų reikalų, jei įmanoma: netinkamas situacijos įvertinimas gresia rimtomis klaidomis. Tačiau vaizduotės polėkis gali suteikti nepamirštamą kūrybiškumo ir meilės patirtį.

Avinas (03.21-04.20) Likimas jums palankus. Nedvejodami paprašykite šeimos ir draugų pagalbos. Dabar neturėtumėte skubėti priimti sprendimų, verčiau gerai pagalvokite. Nėra jokios priežasties skubėti ir nervintis.

Jautis (04.21-05.21) Nebūkite su agresyviais žmonėmis. Nesvarbu, jei kas nors bandys jus įžeisti. Laikykitės duoto žodžio, kitaip galite prarasti savo autoritetą kitų akyse. Praleiskite daugiau laiko darydami tai, kas jums patinka.

Dvyniai (05.22-06.21) Palanki diena ir nuoširdiems reikalams, ir kūrybai. Galėsite išreikšti save ir pradžiuginti kitus. Meilės santykiuose nenukrypkite nuo suplanuoto kurso: yra galimybė pagerinti savo situaciją. Vieniši šio zodiako ženklo atstovai gali susitikti su savo sielos draugu.

Vėžys (06.22-07.22) Neskubėkite. Tai neišspręs jūsų problemų, tik dar labiau jas pablogins. Būkite atsargūs priimdami svarbius sprendimus. Stenkitės remtis asmeninėmis galimybėmis ir nereikalauti iš kitų per daug.

Liūtas (07.23-08.23) Dabar neverta ginčytis. Jūsų gebėjimas įtikinti kuriam laikui susilpnės, o jūs patys galite būti paveikti kažkieno įtakos. Santykių su mylimu žmogumi problemos taip pat galimos, tačiau kai esame apimti emocijų, problemos neišsprendžia. Tai nėra pats geriausias laikas naujoms pažintims.

Mergelė (08.24-09.22) Neduokite jokių pažadų ir per daug nepriimkite kitų žodžių. Nedarykite to, apie ką turite miglotą idėją, taip pat nevažiuokite į vietas, kur galite patekti į nemalonią situaciją. Jei laikysitės šių rekomendacijų, diena turėtų būti palanki.

Svarstyklės (09.23-10.22) Dabar jus labiau domins vien asmeninio pobūdžio klausimai. Tačiau neskubėkite dalintis informacija, ypač geromis naujienomis, su žmonėmis, kurie nėra jūsų bendraminčiai, saugokitės pavydžių žmonių. Nereikėtų bandyti kažko apgauti, nes viskas greitai išaiškės. Diena nėra tinkama rimtiems pirkiniams ir paskoloms.

Skorpionas (10.23-11.21) Ši diena nėra gera būti pernelyg aktyviam. Nepriimkite sprendimų, nesakykite "ne" ar "taip", bet padarykite trumpą pertraukėlę, kad nustatytumėte savo tikslus, poreikius ir galimybes. Visus pažadus, kurie jums bus duoti, reikia priimti atsargiai. Galbūt pažadukai pervertina savo stipriąsias puses.

Šaulys (11.22-12.21) Susilaikykite nuo ginčų ir neteiskite žmonių iš savo aplinkos, nes ištarti žodžiai jums gali grįžti kaip bumerangas. Šiuo laikotarpiu turėsite didelį energijos potencialą ir galėsite atsispirti bet kokioms negandoms. Būsite apsaugoti net nuo blogos akies ir žalos. Bet tikėkitės kitų pagalbos tik atlikdami gerus darbus.

Ožiaragis (12.22-01.20) Diena pralėks beveik nepastebimai. Jei neturite nuotaikos, palaukite, palikite svarbių klausimų sprendimą kelioms dienoms. Dabar tinkamas laikas atsipalaiduoti ir pasisemti jėgų. Stenkitės vengti aštraus santykių su artimaisiais aiškinimosi.

Vandenis (01.21-02.19) Šią dieną neturėtų kilti netikėtų bėdų. Akiratyje bus įdomūs likimo vingiai, kurie galbūt net pakeis ateitį į gerąją pusę. Tinkamas laikas naujoms pažintims, lemtingiems susitikimams ir ryškiems romantiškiems įspūdžiams.

Žuvys (02.20-03.20) Kovos, agresijos ir spaudimo diena. Konfliktų paūmėjimas net tarp artimų žmonių. Norint nesugadinti atmosferos ir nuotaikos nei sau, nei aplinkiniams, patartina dėti visas pastangas, kad suvaldytumėte neigiamas emocijas.

Tegai:
horoskopas