Ankstyvas ruduo, archyvinė nuotrauka

Rugpjūčio 8 dienos horoskopas visiems zodiako ženklams

(atnaujinta 20:51 2020.09.07)
Rytoj, rugsėjo 8 dieną, Dvyniams išauš diena, kai galite saugiai judėti tikslo link — aplinkybės bus palankios, Ožiaragiui šiuo metu svarbiausia būti aktyviam, o Vėžio ženklo žmonėms tinkama diena parduoti daiktus, kurių neprireikė jau ilgą laiką

Tokiomis dienomis paprastai vyksta rimti perversmai ir revoliucijos — tiek politikoje, tiek asmeniškai. Svarbiausia būti sąžiningam ne tik su kitais, bet ir su savimi — melas nieko nenuveda į gera.

Avinas (21.03 - 20.04)
Nepaisant to, kad šią dieną energijos netrūks, ji turi būti eikvojama taupiai, kitaip jos gali nepakakti svarbiausiems klausimams išspręsti.

Jautis (21.04 - 21.05)
Nepaisant noro spręsti kitų žmonių problemas, šiandien pirmiausia turite sutelkti dėmesį į savo reikalus, kitaip kyla rizika sulaukti nemalonumų.

Dvyniai (22.05 - 21.06)
Užsibrėžę tikslą, kurį norite pasiekti, venkite nukrypti nuo savo sprendimo, darydami vieną dalyką šiandien, o kitą — rytoj — tokiu atveju vargu ar judėsite į priekį.

Vėžys (22.06 - 22.07)
Tinkama diena parduoti daiktus, kurių jums nebereikia: atsiras pirkėjas, kuris ne tik duos už juos deramą sumą, bet ir džiaugsis, kad jam pavyko juos rasti.

Liūtas (23.07–21.08)
Visuotinis projektas, kurio imsitės šią dieną, suteiks jums aukštesnių vadovų pagyrimų, solidžią piniginę naudą ir, svarbiausia, moralinį pasitenkinimą.

Mergelė (08.24 - 09.23)


Vadovybė gali paprašyti pakeisti susirgusį kolegą — sutikę turėsite galimybę pademonstruoti savo profesinę kompetenciją.

Svarstyklės (24.09 - 23.10)
Atsidūrę konfliktinėje situacijoje neturėtumėte žūt būt įrodinėti savo teisumo — kivirčas neduos gero, todėl geriau imtis diplomatijos ir šiek tiek nusileisti.

Skorpionas (24.10 - 22.11)
Žvaigždės jums žada sėkmę visose gyvenimo srityse: turėtumėte pasinaudoti palankiu aplinkybių sutapimu, kad išspręstumėte ilgalaikius klausimus.

Šaulys (23.11 - 21.12)
Verta pasinaudoti kiekviena proga parodyti savo geriausią pusę viršininkų akivaizdoje — galbūt jie nežino apie jūsų daugybę talentų.

Ožiaragis (12.22 - 01.20)
Verta laikytis atokiau nuo žmonių, kurie įtrauks jus į finansinį sukčiavimą, o žadantys aukso kalnus — sukels vien nuostolių.

Vandenis (21.01 - 18.02)
Šiai dienai galite suplanuoti maksimaliai sudėtingesnes profesines užduotis — visos jos bus sėkmingai įvykdytos, be to, pelnysite viršininkų ir kolegų susižavėjimą.

Žuvys (19.02 - 20.03)
Galima gauti naują poziciją, kurios, kaip paaiškėja, jūs morališkai nesate pasirengęs užimti — tačiau jei nesutiksite, nežinosite, ar galite sau tai leisti, ar ne. 

Tegai:
horoskopas
Maximos parduotuvė, archyvinė nuotrauka

"Maximos" darbuotojai Radviliškyje nustatytas COVID-19 virusas

(atnaujinta 11:50 2020.09.28)
Darbuotoja, kuriai nustatytas koronavirusas, paskutinį kartą darbe lankėsi rugsėjo 25 dieną. Artimo sąlyčio su pirkėjais koronavirusu užsikrėtusi "Maximos" darbuotoja neturėjo

VILNIUS, rugsėjo 28 — Sputnik. Sekmadienį prekybos tinklo "Maxima" parduotuvės Radviliškyje darbuotojai buvo nustatytas koronavirusas, apie tai pranešė prekybos tinklo spaudos tarnyba.

Šiai darbuotojai COVID-19 testas buvo atliktas profilaktiškai, nes pastarosiomis savaitėmis Radviliškyje fiksuojamas COVID-19 ligos protrūkis.

Susirgusi darbuotoja bei jos kolegė, kuri turėjo didelės rizikos sąlytį, šiuo metu saviizoliuojasi namuose. Prekybos tinklo "Maxima" atstovai nurodo, kad šiuo metu neturi žinių, kad daugiau Radviliškyje, Gedimino gatvėje 42А esančios "Maxima XX" parduotuvės darbuotojai jaustų COVID-19 būdingus simptomus.

Darbuotoja, kuriai nustatytas koronavirusas, paskutinį kartą darbe lankėsi rugsėjo 25 dieną. Artimo sąlyčio su pirkėjais koronavirusu užsikrėtusi "Maximos" darbuotoja neturėjo.

Iš viso nuo koronaviruso pandemijos pradžios COVID-19 susirgimai yra diagnozuoti 20 "Maximos" darbuotojų, iš kurių 16 darbuotojų yra pilnai pasveikę ir sugrįžę į darbus.

Iki šiol dėl COVID-19 yra ištirti 633 prekybos tinklo "Maxima" darbuotojai. Šiuo metu 10 darbuotojų testo atsakymo dar laukiama, 4 iš jų yra užsiregistravę profilaktikos tikslais, kuomet Lietuvos savivaldybės organizuoja profilaktinius tyrimus.

Tegai:
koronavirusas, Maxima LT, Radviliškis
Temos:
Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje
Dar šia tema
Savanore vakcinos nuo COVID-19 tyrimams tapo 81-erių Maskvos gyventoja
Estija supaprastins sienos kirtimą su Latvija, Lietuva ir Suomija
Ruduo

Lietuvoje savaitgalį pasiektas naujas paros temperatūros rekordas

(atnaujinta 10:56 2020.09.28)
Rekordinė temperatūra šeštadienį buvo užfiksuota Alytuje, ankstesnis rekordas užfiksuotas 1974 metais Biržuose

VILNIUS, rugsėjo 28 — Sputnik. Šeštadienį, rugsėjo 26 dieną, pasiektas naujas paros aukščiausios oro temperatūros rekordas Lietuvoje, apie tai pranešė Respublikos hidrometeorologijos tarnyba.

Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, Alytuje šią dieną termometras rodė 26,2 laipsnio šilumos. Pažymima, kad iki šiol buvęs rekordas fiksuotas 1974 metais Biržuose — tada oras sušilo iki 25,1 laipsnio šilumos.

Beje, rekordai buvo viršijami pavienėse stotyse šešias dienas iš eilės — nuo 22 iki 27 d., o 26 dieną "atsilaikė" tik Biržai ir Laukuva.

27 dieną taip pat daugumoje meteorologijos stočių buvo viršyti rekordai, tačiau dar 1947 metais Vilniuje registruotų 25,1 laipsnio šilumos pasiekti nepavyko — temperatūra aukščiausiai pakilo "tik" iki 24,5 laipsnio šilumos (Alytus, Kybartai, Šilutė, Tauragė).

Anksčiau Sputnik Lietuva rašė, kad rugsėjo 16 dieną beveik visose meteorologinėse stotyse, išskyrus Klaipėdoje, Nidoje, Ukmergėje ir Utenoje, buvo viršytas 1964 metų rekordas. Oro temperatūra tą dieną viršijo 27 laipsnius šilumos.

Rugsėjo orai Lietuvoje ir Vilniuje
© Sputnik /
Rugsėjo orai Lietuvoje ir Vilniuje
Tegai:
rekordas, Lietuva

Nuošliauža užblokavo žmones namuose Italijoje video

(atnaujinta 11:58 2020.09.28)
Dėl darganos miesto gatvės virto purvo ir vandens upėmis, miesto valdžia ragina gyventojus neišeiti iš savo namų

Italijos Monteforte Irpino mieste įvyko nuošliauža. Gyvenvietė, kurioje gyvena 12 tūkstančių žmonių, yra Kampanijos regione ir yra kalno papėdėje.

Purvas ir šiukšlės užblokavo skersgatvius, vedančius į miesto centrą. Kai kur purvas pasiekė metro aukštį, užpildė rūsius. "Upės" srovė nunešė daugybę automobilių, dėl ko jie užblokavo kelis kelius.

Gyventojai pasislėpė nuo stichijos viršutiniuose namų aukštuose, dešimtys šeimų jau evakuoti, vietinėje mokykloje įrengtas skubios pagalbos centras.

Monteforte meras Konstantino Džiordano paprašė gyventojų artimiausiu metu nepalikti savo namų. Dabar regione dirba gelbėjimo tarnybos.

Tegai:
nuošliauža, Italija