Kiaulpienė

Rugsėjo 9 dienos horoskopas visiems zodiako ženklams

(atnaujinta 21:47 2020.09.08)
Avinams rekomenduojama sau skirti daugiau poilsio ir nepriimti skubotų sprendimų, Liūtams santykiuose su mylimu žmogumi reikia rodyti daugiau rūpesčio, meilės ir supratimo, kitaip kils kivirčai, Šauliams patariama įdėti daugiau pastangų dėl asmeninės karjeros

Rytoj yra ta diena, kai nereikia skubėti priimti svarbių sprendimų, nors horoskopo žvaigždės bus labai linkusios į tai. Be to, nereikėtų skubėti įgyvendinti staiga priimtų sprendimų. Patikėkite, kad ir kokia geniali idėja jums atrodytų, ji gali jums pakenkti, todėl būtų protingiausia palaukti bent iki kitos dienos. Rytoj emocijos ims viršų, todėl tikimybė klysti yra labai didelė.

Avinas (03.21-04.20) Ši diena nėra tinkama būti pernelyg aktyviam. Nepriimkite sprendimų, nesakykite "ne" ar "taip", bet padarykite trumpą pertraukėlę, kad nustatytumėte savo tikslus, poreikius ir galimybes. Į visus pažadus, kurie jums bus duoti, reikia žiūrėti atsargiai. Galbūt vienas iš perspektyvių žmonių pervertina savo stipriąsias puses.

Jautis (04.21-05.21) Susilaikykite nuo diskusijos ir neteiskite žmonių iš savo aplinkos, nes ištarti žodžiai gali atsigręžti prieš jus kaip bumerangas. Šiuo laikotarpiu turėsite didelį energijos potencialą ir galėsite atsispirti bet kokioms negandoms. Būsite apsaugoti net nuo blogos akies ir žalos. Bet tikėkitės kitų pagalbos tik geruose darbuose.

Dvyniai (05.22-06.21) Diena pralėks beveik nepastebėta. Jei neturite idėjų jokiam verslui, palaukite, palikite šių klausimų sprendimą kelioms dienoms. Dabar tinkamas laikas atsipalaiduoti ir pasisemti jėgų. Stenkitės vengti santykių su artimaisiais aiškinimosi.

Vėžys (06.22-07.22) Šią dieną neturėtų kilti netikėtų bėdų. Akiratyje bus įdomūs likimo vingiai, kurie galbūt net pakeis ateitį į gerąją pusę. Tinkamas laikas naujoms pažintims, lemtingiems susitikimams ir ryškiems romantiškiems įspūdžiams.

Liūtas (07.23-08.23) Darbe seksis gana gerai. Nusiteikite teigiamam ir nerizikuokite nereikalingai. Dabar tinkamas laikas verslo kontaktams. Santykiuose su mylimu žmogumi turite rodyti daugiau rūpesčio, meilės ir supratimo, kitaip neišvengsite kivirčų ir priekaištų.

Mergelė (08.24-09.22) Dėmesio koncentracijos gebėjimai yra šiek tiek susilpnėję, todėl bet kokie konkretumo reikalaujantys atvejai jus išvargins. Pasiruoškite nenumatytam įvykiui, kuris pakeis įvykių eigą. Būkite ramūs ir pasitikintys savimi, ir jums bus viskas gerai.

Svarstyklės (09.23-10.22) Kovos, agresijos ir spaudimo diena. Konfliktų paūmėjimas net tarp artimų žmonių. Norint neuždegti atmosferos ir nesugadinti nuotaikos nei sau, nei aplinkai, patartina dėti visas pastangas, kad užgniaužtumėte neigiamas emocijas.

Skorpionas (10.23-11.21) Šiandien turėsite parodyti daug aktyvumo, kad pasiektume teigiamų rezultatų. Pabandykite užmegzti santykius su tais žmonėmis, su kuriais norite toliau dirbti. Rūpinkitės savo sveikata, venkite stresinių situacijų ir rizikos.

Šaulys (11.22-12.21) Ši diena gali suteikti naujų įdomių perspektyvų, ypač profesinėje srityje. Norėdami tai padaryti, turite parodyti ne tik norą, bet ir nuovoką. Jei pradėsite dvejoti priimdami sprendimus arba tiesiog atsipalaiduosite, praleisite tinkamą progą.

Ožiaragis (12.22-01.20) Stenkitės viską pasverti ir nesiimkite skubotų veiksmų. Neformalus bendravimas bus malonus. Išgirsite daug komplimentų ir tiesiog malonių žodžių. Galbūt jus dominantis žmogus primins apie save. Tai palankus laikotarpis romantiškoms pažintims ir pasimatymams.

Vandenis (01.21-02.19) Šią dieną jums pasiseks. Gali būti, kad kolegos padės įgyvendinti jūsų planus, tačiau jūs savo ruožtu jų nenuvilsite. Stenkitės kuo daugiau bendrauti, nes raktą į sėkmę rasite per ryšius ir pažintis.

Žuvys (02.20-03.20) Išsikelkite realius tikslus. Meilėje neturėtų būti nusivylimų, galimos net geros naujienos ir malonios staigmenos. Puikus laikas leisti pinigus pramogoms.

Tegai:
horoskopas
Darbas iš namų

NVSC specialistai rekomenduoja darbą organizuoti nuotoliniu būdu

(atnaujinta 19:52 2020.09.22)
Lietuvoje iš viso patvirtinti 3859 koronaviruso ligos atvejai, tebeserga 1529 asmenys, 2225 pasveiko

VILNIUS, rugsėjo 22 — Sputnik. Lietuvoje per savaitgalį užfiksavus 249 koronaviruso (COVID-19) atvejus, plečiantis židiniams įmonėse, organizacijose, darbdaviams rekomenduojama darbą organizuoti nuotolinius būdu, kur tai įmanoma, rašo Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC).

Pasak NVSC Vilniaus departamento direktorės Rolandos Lingienės, nors situacija kontroliuojama, tačiau atvejų, nustatomų per dieną, skaičius auga, fiksuojami šeimų šventėse, susibūrimuose, laisvalaikio metu "suliepsnojantys" židiniai, kurie persikelia ir į darbo vietas.

Pasak Lingienės, infekcija plinta, kai žmonės po darbo užsiima įvairiomis veiklomis, kaip šokiai, dainavimas ir kitomis, kur susirenka daugybė žmonių, su kuriais įprastai, kiekvieną dieną nebendraujama.

"Na, ir viskas baigiasi jau dešimtimis skaičiuojamais infekcijos atvejais, jos išplitimu į darbovietes. Dėl to darbdaviams tikrai rekomenduojame, jei yra galimybė, leisti darbuotojams dirbti nuotoliniu būdu. Tokio susitelkimo ir visų mūsų pastangų reikia, kad būtų suvaldytas COVID-19 plitimas. Visuomenės sveikatos specialistų, medikų pastangų tikrai nepakaks pandemijai įveikti", — sakė NVSC atstovė.

Taip pat ji pabrėžė, kad darbuotojai, kurie jaučia bent menkiausius koronavirusinei infekcijai būdingus simptomus, turėtų galimybę neatvykti į darbą, likti namuose.  

Lietuvoje per visą epidemijos laikotarpį patvirtinti 3859 COVID-19 ligos atvejai, tebeserga 1529 asmenys, 2225 pasveiko.

Rekomendacijos, kaip saugotis nuo koronaviruso infekcijos
© Sputnik /
Rekomendacijos, kaip saugotis nuo koronaviruso infekcijos
Tegai:
darbas, koronavirusas, Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC)
Temos:
Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje
Dar šia tema
"Grinda" tęsia darbuotojų koronaviruso imuniteto tyrimus
PSO pranešė, kad per savaitę pasaulyje užfiksuotas rekordinis COVID-19 atvejų skaičius
Dėl COVID-19 praplėstos asmens apsaugos priemonių sertifikavimo Lietuvoje galimybės
Saulėta rudens diena

Rugsėjo 23 dienos horoskopas visiems zodiako ženklams

(atnaujinta 20:37 2020.09.22)
Rytoj, rugsėjo 23-iąją, Skorpionui išauš diena, kai žodis turi ypatingą reikšmę, todėl reikia būti kuo atsargesniam dėl bet kokių teiginių, Liūtui nereikėtų nieko įžeidinėti ir peikti

Avinas (21.03-20.04)
Sėkmė lydės tuos, kurie negaili laiko ir pastangų padėti kitiems — tokiu atveju jų pačių problemos bus sprendžiamos lengvai ir greitai, tarsi mostelėjus burtų lazdele.

Jautis (21.04-21.05)
Nesigėdykite savo talentų ir sugebėjimų, jei įmanoma, turite juos parodyti iki galo — tai gali pritraukti geras profesines perspektyvas.

Dvyniai (22.05-21.06)


Šią dieną naudodamiesi gamtos ir žvaigždžių jums suteikta iškalba galite įtikinti visus, kad esate teisūs — turėtumėte pasinaudoti šia proga išspręsti svarbų klausimą.

Vėžys (22.06-22.07)
Diena palanki bendravimui visais lygmenimis — net jei neturite galimybės susitikti su draugais ar pažįstamais, pasikalbėkite telefonu ar internetu.

Liūtas (23.07-21.08)
Tiems, kurie ilgą laiką galvojo apie darbo keitimą, patariama pradėti ieškoti laisvų vakansijų — galite siųsti gyvenimo aprašymus, užsiregistruoti pokalbiams ir paprašyti draugų pasitelkti jų ryšius.

Mergelė (08.22-09.23)
Nepageidautina žadėti, net jei esate priversti tai padaryti — negalėsite ištesėti duoto žodžio ir užsitarnausite neatsakingo žmogaus reputaciją.

Svarstyklės (24.09-23.10)
Šiandien galite pradėti įgyvendinti bet kokį, net labai sudėtingą ir daug laiko reikalaujantį projektą. Svarbiausia spręsti tik jį, o ne švaistyti jėgas keliems dalykams vienu metu.

Skorpionas (24.10-22.11)
Reto ir išskirtinio darbingumo diena, per kurią bus galima padaryti darbus, kuriems užbaigti anksčiau būtų prireikę bent savaitės.

Šaulys (23.11-21.12)
Diena palanki visų rūšių deryboms — tiek dalykinėms, tiek asmeninėms: pašnekovai noriai sutiks su jumis ir padarys viską, ko tik paprašysite.

Ožiaragis (12.22-01.20)
Tinkamas laikas kalbėtis su viršininkais — šią dieną jie bus pasirengę jus išgirsti ir patenkinti visus prašymus, su kuriais kreipsitės.

Vandenis (21.01-18.02)
Nepaisant pomėgio bendrauti, geriau apriboti pokalbius šiandien — jie nesuteiks jums reikalingos informacijos ir atims daug energijos.

Žuvys (19.02-20.03)
Būtina kruopščiai nuvyti bet kokį neigiamą poveikį nuo savęs, kad ir iš kur jis kiltų. Gera nuotaika padės susidoroti su bet kokia užduotimi, kurią sau iškėlėte. 

Tegai:
horoskopas