Saulėlydis kalnuose, archyvinė nuotrauka

Rugsėjo 10 dienos horoskopas visiems zodiako ženklams

(atnaujinta 20:58 2020.09.09)
Bet kokia kaina būtina išlikti ramiam: nereikia aiškintis santykių su artimaisiais, kištis į kitų žmonių kivirčus ir konfliktus

Avinas (03.21-04.20)

Pasidavę šeimos ir draugų įtikinėjimams bei atsisakę išsikelto tikslo, laikui bėgant tikrai gailėsitės, bet greičiausiai nieko nesugebėsite sutvarkyti. Išlikite ištikimi sau ir savo tikslams.

Jautis (04.21-05.21)

Būtina kiek įmanoma susilaikyti nuo kivirčų su mylimu žmogumi: abipusiai priekaištai, kuriuos jūs išsakysite vienas kitam, prie gero neprives.

Dvyniai (05.22-06.21)

Šiandien geriau atsisakyti naujos pažinties, o šiandien tai bus įmanoma: žmogus, kuris iš pradžių atrodo malonus, iš tikrųjų gali būti ir blogo siekiantis sukčius.

Vėžys (06.22-07.22)

Šią dieną žmonėms bus sunku suprasti, ką jūs jiems sakote, o dar sunkiau — ko jus iš jų norite, todėl geriau visus prašymus ir norus atidėti kitam laikui.

Liūtas (07.23-08.23) 

Nepageidautina prisiimti kitų žmonių pareigas — nei darbe, nei šeimoje: jūs vis tiek nesulauksite jokio dėkingumo, tačiau daugelis norės jus apkaltinti tuo, kad padarėte kažką ne taip.

Mergelė (08.24-09.22) 

Geriau atsisakyti pasiūlymo nusipirkti brangų daiktą su didele nuolaida, nebent, žinoma, norite išmesti savo sunkiai uždirbtus pinigus į balą. Taip pat saugokitės sukčių ir susilaikykite nuo lošimų.

Svarstyklės (09.23-10.22) 

Šiandien neturėtumėte kištis į kitų žmonių kivirčus — konfliktuojantys susitaikys, o jūs liksite kaltas. Geriau savo dieną skirkite tikrai svarbioms užduotims atlikti — žvaigždės bus jūsų pusėje.

Skorpionas (10.23-11.21) 

Šiandien geriau atidėti svarbių sprendimų priėmimą ir susilaikyti nuo didelių sandorių. Jei vis tiek turite pasirašyti dokumentą, nepamirškite, kad pasirašydami bet kokį, net nereikšmingą, dokumentą, turite atidžiai perskaityti jo tekstą, ypač tą, kuris parašytas smulkiu šriftu.

Šaulys (11.22-12.21) 

Būkite atsargūs bendraudami. Šią dieną ypač svarbu saugotis energetinių vampyrų — jie pasisems visos jėgos, reikalingos gyvenimui ir darbui. Vakarą geriau praleisti namie, patartina eiti anksčiau ilsėtis.

Ožiaragis (12.22-01.20) 

Mažiau kalbų, daugiau darbų. Nė nesitikėkite, kad jūsų darbus už jus nudirbs kas nors kitas. Šiandien turėsite puikią progą pasižymėti, o gal net išgarsėti. Be to, sužinosite įdomių dalykų, labai praversiančių ateityje.

Vandenis (01.21-02.19) 

Tvirtai tikėdamas savo jėgomis, įkvėpsite pasitikėjimą ir aplinkiniams. Ne tiek svarbu, ar iš tiesų esate kompetetingas — ryžtingi veiksmai pirmoje dienos pusėje neabejotinai atneš sėkmę.

Vakare veikiausiai teks rinktis iš dviejų ar daugiau dalykų, bet buvusio ryžto jau nebeturėsite.

Žuvys (02.20-03.20)

Atsiras galimybė palypėti karjeros laiptais ar šiaip sulaukti profesinės sėkmės. Jei turite progą išvažiuoti į seminarą ar kokius nors mokymo kursus, būtinai ja pasinaudokite.

Stenkitės kuo daugiau laiko praleisti tarp žmonių, ypač dar nepažįstamų. Reikalingi žmonės jus susiras patys, turite tik nežiopsoti ir nepraleisti pasitaikiusios progos.

Tegai:
horoskopas
Antrankiai, archyvinė nuotrauka

Kaune sulaikytas visoje Lietuvoje sukčiavimus vykdęs vyras

(atnaujinta 08:41 2020.09.21)
Kauno apskrities VPK pareigūnai teisminiam nagrinėjimui perdavė baudžiamąją bylą, kurioje jaunas vyras kaltinamas dėl sunkaus nusikaltimo —  panaudojant apgaulę savo ir kitų naudai įgijo didelės vertės svetimą turtą

VILNIUS, rugsėjo 21 — Sputnik. Kauno apskr. VPK Kauno miesto Dainavos policijos komisariato Veiklos skyriuje pagal 2 fizinių asmenų ir 2 įmonių, kurios teikia statybinės technikos, statybos įrankių bei įrangos, garso technikos nuomos paslaugas, pateiktus pareiškimus buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas, rašoma Lietuvos policijos pranešime.

Prašoma išsiaiškinti įvykdytą apgaulę – asmuo, sudaręs nuomos sutartį dėl įrankių bei statybinės įrangos nuomos bei pasiėmęs šiuos išsinuomotus daiktus savo žinion, jų ne tik, kad negrąžino sutartą laiką, bet ir vengė bet kokio kontakto su daiktų savininkais. Nurodytu mobiliojo ryšio telefonu neatsiliepinėjo, į elektroninius laiškus neatsakė, apskritai į raginimus grąžinti išnuomotus įrankius bei techniką nereagavo.

Pradėjus ikiteisminį tyrimą dėl sukčiavimo ir atlikus daugybę procesinių veiksmų, Dainavos policijos komisariato pareigūnai netruko išsiaiškinti, kad dėl šio įvykdyto nusikaltimo yra įtariamas Alytaus miesto gyventojas. 23 metų vyras niekur nedirbantis, nesimokantis, jau ne kartą baustas administracine tvarka už įvairius teisės pažeidimus. Taip pat jis praeityje teistas už įvairias nusikalstamas veikas bei teismo sprendimu būdamas tokio jauno amžiaus jau pripažintas recidyvistu, nes teistas už dešimtis svetimo turto vagysčių, plėšimą, neteisėtą disponavimą nešaunamuoju ginklu, nusikalstamu būdu gauto turto įgijimą ir realizavimą ir t.t.

Šis alytiškis, paskatintas dar vieno sėbro, sugalvojo nusikaltimo darymo schemą – įvairiose Lietuvos miestuose esančiose įmonėse arba pas privačius fizinius asmenis išsinuomoja profesionalius įrankius bei garso techniką, pavyzdžiui, grunto tankintuvą, frezavimo aparatą, vibro plokštę, plaunamą siurblį, kampines pjovimo stakles, garso stiprintuvą su garso kolonėlėmis ar pan., bei vėliau šiuos daiktus parduoda pašaliniams asmenims, už tai gaudamas piniginį atlygį.

Toks pasipelnymo būdas netruko ilgai tęstis, nes, įtarę apgaulę, į policiją nedelsdami pagalbos kreipėsi nukentėję asmenys bei įmonių atstovai, kurie patirtą materialinę žalą įvertino daugiau nei 17 600 eurų. Kadangi apgaulės schema buvo išaiškinta, o sukčiavęs asmuo buvo pričiuptas nepraėjus ilgam laiko tarpui bei dar nespėjus visų daiktų realizuoti, brangūs įrankiai ir statybinės technikos įranga buvo grąžinti jų teisėtiems savininkams.

Dėl padarytos nusikalstamos veikos įtariamasis prisipažino, o pagrindinį nusikaltimo motyvą įvardino kaip pinigų stoką pragyvenimui. Šiuo metu baudžiamoji byla perduota teisminiam nagrinėjimui į Kauno apylinkės teismo Kauno rūmus, kaltinamasis laukia galutinio teismo verdikto.

Tegai:
sukčiavimas
Dar šia tema
FNTT sučiupo 6 sukčiavusius direktorius, kurie nesumokėjo pusės milijono mokesčių
Klaipėdoje pensininkė sukčiui atidavė beveik 20 tūkst eurų
Sulaikytas sukčiavimu ir plėšimu įtariamas vyras
Viešasis transportas Kaune

Kauno viešajame transporte grąžinama įprasta įlipimo tvarka, prekyba bilietais

(atnaujinta 21:01 2020.09.20)
Miesto savivaldybė tikisi, kad įprasta tvarka, geriau išvėdintas viešojo transporto salonas bei tikslesnė keleivių kontrolė prisidės prie miestiečių kelionės komforto ir vis daugiau žmonių sugrįš prie įpročio mieste važinėti viešuoju transportu

VILNIUS, rugsėjo 21 — Sputnik. Kauno miesto viešajame transporte nuo rugsėjo 23 dienos keleiviai vėl galės įsigyti bilietus iš vairuotojų ir įlipti pro priekines duris, praneša miesto savivaldybės spaudos tarnyba.

Tokio sprendimo miesto administracija priėjo konstatavusi, kad savivaldybėje šiuo metu sėkmingai suvaldyta epidemiologinė situacija ir galimos rizikos yra sumažintos iki minimumo.

Kaune, keliaudami autobusais ir troleibusais, keleiviai turi plačias galimybes sumokėti už važiavimą pažymint bilietą programėle "Žiogas" ar naudojantis Kauniečio kortele. Vis dėlto rugsėjį, miestiečiams sugrįžus į darbus ir mokslus, atsiranda vis daugiau iš anksto kelione nepasirūpinusių žmonių.

Anot savivaldybės, keblu susiorientuoti ir į miestą atvykstantiems svečiams. Šie dažniausiai tikisi už kelionę susimokėti įsigydami bilietą transporte. Dėl COVID-19 pandemijos sustabdžius vienkartinių bilietų pardavimą transporte, sulaukta keleivių nepasitenkinimo.

"Suprasdami tokį poreikį ir vertindami situaciją, įrengėme plastikines bei stiklines vairuotojų kabinų sieneles, atskiriančias juos nuo keleivių srauto — pasirengėme saugiai prekiauti bilietais. Sugrąžinus keleivių įlipimą pro priekines duris, efektyviau vėdinsis autobusų ir troleibusų salonai, bus daugiau vietos keleiviams", — pasakė bendrovės "Kauno autobusai" rinkodaros direktorius Karolis Dekeris.

Vis dėlto Dekeris paragino gyventojus bilietais pasirūpinti iš anksto, ir priminė, kad viešajame transporte būtina dėvėti apsaugines kaukes ir stengtis laikytis saugaus atstumo. Taigi įlipus pro priekines duris ir pažymėjus bilietą, keleiviai turėtų praeiti tolyn į salono vidų, pasakė Dekeris.

Pažymima, kad iki šiol Kauno viešajame transporte nenustatyta nė vieno COVID-19 užsikrėtimo atvejo, taip pat jau kuris laikas nefiksuota jokių ligos požymių ir pačioje bendrovėje bei jos aplinkoje. Dėl to nuspręsta autobusuose ir troleibusuose padidinti vietų skaičių keleiviams, tuo pačiu sustiprinant kaukių dėvėjimo kontrolę.

Kauno miesto autobusuose ir troleibusuose toliau kasdien atliekama transporto priemonių dezinfekcija, o keleiviams ties priekinėmis ir vidurinėmis durimis įrengti rankų dezinfekavimo skysčio dozatoriai.

Keleivių laukia ir naujovė — kontrolieriai iš anksto galės blokuoti bilietų žymėjimą, tad čia turėtų ypač suklusti vadinamieji "zuikiai", o visuomet sąžiningai bilietus žymintiems keleiviams pokyčiai bus tiesiog nejuntami.

Nuo šiol kontrolieriai savo darbe pasitelks naujus įrenginius, kuriais blokuos bilietų žymėjimą programėlėje "Žiogas". Specialūs prietaisai leidžia identifikuoti visas į stotelę artimiausiu metu atvyksiančias transporto priemones ir jose iš anksto užblokuoti bilietų žymėjimą.

Primenama, kad visiems keleiviams privalu bilietus pažymėti įlipant į autobusą ar troleibusą. Atidėjusieji šią prievolę, rizikuoja nesuspėti pažymėti bilieto ir sulaukti baudų.

Tegai:
viešasis transportas, Kaunas
Temos:
Kaunas — antroji Lietuvos sostinė