Pajūris

Rugsėjo 11 dienos horoskopas visiems zodiako ženklams

(atnaujinta 22:49 2020.09.10)
Vėžiams patariama atsakingiau elgtis su pinigais ir jų neskolinti, Liūtams, kurie yra vieniši, pavyks rasti savo sielos draugą, o štai Žuvys turėtų pasaugoti savo sveikatą

Rytoj horoskopo žvaigždės žada, kad žodis "noriu" skambės daug stipriau ir įtikimiau nei žodis "privalau". Tiek jūs, tiek aplinkiniai būsite linkę rytoj sau leisti mažus (ir ne tokius) malonius dalykus. Valgyti daugiau pyrago, šiek tiek ilgiau miegoti, nusipirkti ką nors nereikalingo, flirtuoti, pamiršti svarbų verslą, susitikti su draugais — visa tai rytoj bus suderinama su jūsų poreikiais, tad kodėl gi nepasilepinus? Tačiau žvaigždės perspėja, jog tai turėtų būti daroma saikingai, neprarandant sveiko proto— kitaip galite apgailestauti dėl lengvabūdiškų veiksmų, padarytų veikiant emocijoms.

Avinas (03.21-04.20) Ši diena nėra tinkama pradėti kažką naujo. Jei jūsų pasirinktas verslas "neprogresuoja", geriau jį palikti. Meilės fronte viskas pavyks geriausiai. Malonus pokalbis ar nauja pažintis pagerins jūsų nuotaiką ir savivertę.

Laboratorija, archyvinė nuotrauka
© Sputnik / РФПИ и Центр имени Гамалеи

Jautis (04.21-05.21) Šis laikas idealiai tinka bet kokiai protinei ir kūrybinei veiklai. Saviugda yra naudinga. Viskas vyks gerai su nekilnojamuoju turtu, socialine ir politine veikla.

Dvyniai (05.22-06.21) Diena prabėgs be rimtų išbandymų ir didelių pasisekimų. Susitelkite į klausimus, kuriuos galima pakankamai lengvai išspręsti, ir nepaisykite likusių dalykų. Po pietų stenkitės nesikišti į kitų reikalus. Esminiais klausimais gali kilti nesutarimų su kolegomis, taip pat su viršininkais.

Vėžys (06.22-07.22) Labiau įsiklausykite į savo vidinį balsą, ypač kalbant apie jus erzinančius žmones. Dabar pajusite, iš kurio gali kilti bėdų. Stenkitės neskolinti pinigų, nes greičiausiai jie jums nebus grąžinti. Galimi tam tikri finansiniai sunkumai.

Liūtas (07.23-08.23) Jūsų laukia pokyčiai profesinėje srityje, todėl pradėkite mintimis ruoštis ir rinkti reikiamą informaciją. Meilės fronte pokyčiai į gerąją pusę. Kai kuriems vienišiems ženklo atstovams pavyks rasti savo sielos draugą.

Mergelė (08.24-09.22) Ši diena yra tinkama bet kokio verslo pradžiai, kuri bus ne tik produktyvi, bet ir atneš populiarumą bei klestėjimą. Tačiau negalite pradėti jokio naujo verslo. Jei jūsų tikslai yra kūryba, tada naudokite šios dienos jėgas ir laiką tam, jei tikslai yra abejotini, saugokitės.

Svarstyklės (09.23-10.22) Šis laikotarpis yra tinkamas pokyčiams, todėl galite drąsiai imtis, pavyzdžiui, pertvarkyti baldus ir apskritai pakeisti viską, kas jums netinka. Vienintelė išimtis yra meilės santykiai. Venkite ginčų ir konfliktų su jums svarbiu asmeniu.

Skorpionas (10.23-11.21) Šis laikas bus sunkus fiziškai ir emociškai. Žiūrėkite į viską, kas vyksta, kaip į egzaminą. Pabandykite laisvomis akimirkomis nuveikti ką nors, kas leis atsipalaiduoti ir atsiriboti nuo rūpesčių.

Šaulys (11.22-12.21) Nesiimkite naujų reikalų, nebent tai yra absoliučiai būtina. Dabar jūs turite pasirinkti. Jei nesate įsitikinę savo jėgomis ir niekaip negalite žengti žingsnio, tada kurį laiką atidėkite sprendimą arba pasitarkite su tais, kurie yra jums autoritetas.

Ožiaragis (12.22-01.20) Profesinėje srityje viskas vyks pagal suplanuotą tvarkaraštį. Stenkitės daugiau dėmesio skirti savo sveikatai, dažniau būkite gryname ore, artimųjų ir draugų kompanijoje. Meilės reikaluose — tik teigiamos emocijos.

Vandenis (01.21-02.19) Pajusite energijos antplūdį, todėl nešvaistykite brangaus laiko, spręskite problemas, kurios jums atrodė sunkios. Jums turėtų sektis gerai. Tai tinkamas laikas pasilepinti.

Žuvys (02.20-03.20) Sėkmė bus, jei būsite kantrūs. Kelyje su nedidelėmis problemomis turėsite laiko išspręsti svarbius klausimus. Šią dieną padidės traumų rizika, todėl neturėtumėte užsiimti ekstremaliu sportu ir aktyviu poilsiu.

Tegai:
horoskopas
Turistai

Kokia šiandien diena: rugsėjo 27-osios šventės

(atnaujinta 23:41 2020.09.26)
Nuo rugsėjo 27 dienos iki metų galo lieka 95 dienos; savo vardadienius švenčia Damijonas, Daugilė, Kęstgaila, Kęstgailė, Kovaldas, Vicentas

Rugsėjo 27 yra 270-a metų diena pagal Grigaliaus kalendorių, šiais keliamaisiais metais — 271-a. Nuo šios dienos iki metų galo lieka 95 dienos.

2020 metų rugsėjo 27 dieną saulė teka 07:11, leidžiasi 19:09, dienos ilgis — 11 val. 58 min.

Šią dieną minima Pasaulinė turizmo diena

Tarptautinė turizmo organizacija paskelbė rugsėjo 27 dieną Pasauline turizmo diena 1979 metais.

Ši diena švenčiama siekiant visame pasaulyje paskatinti turizmą, užmegzti kultūrinius ryšius. Įvairiose šalyse šią dieną rengiami festivaliai, organizuojami turistiniai maršrutai.

Taip pat minima Pasaulinė kurčiųjų diena

1951 metais Tarptautinė kurčiųjų federacija paskelbė paskutinį rugsėjo sekmadienį Pasauline kurčiųjų diena. Šią dieną skatinama spręsti kurčiųjų integracijos į visuomenę problemas.

Daug reikšmės kurčiųjų gyvenimui, jų bendravimui ne tik vienas su kitu, bet ir su visa visuomene, turėjo bendravimo gestais atradimas. 1760 metais buvo įkurtas Paryžiaus kurčiųjų institutas, kuris ir padėjo pagrindus šiai kurčiųjų kalbai. Prie to daugiausiai prisidėjo instituto steigėjas Šarlis Mišelis L'Epė. Pirmasis gestų kalbos žodynas išleistas tik 1965 metais. Jį sudarė 300 simbolių.

Lietuvos socialinių darbuotojų diena

Lietuvos Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos bei Lietuvos socialinių darbuotojų asociacijos iniciatyva nuo 2004 metų kasmet rugsėjo 27 dieną šalyje oficialiai švenčiama Lietuvos socialinių darbuotojų diena.

Šventės data pasirinkta atsižvelgus į tai, kad rugsėjo mėnesį 1993 metais įvyko pirmasis Lietuvos socialinių darbuotojų asociacijos suvažiavimas.

Lietuvoje socialinį darbą dirba apie 6 tūkst. žmonių. Socialiniai darbuotojai dirba sveikatos priežiūros įstaigose, švietimo įstaigose, teisėsaugos institucijose.

Socialinio darbo pradžia Lietuvoje laikomi 1990–1991 metai. Tuo metu šalyje pradėjo lankytis pirmieji socialiniai darbuotojai iš užsienio. Jie rengė seminarus socialinės apsaugos, sveikatos, švietimo sistemų darbuotojams. Lietuvos socialinių darbuotojų asociacijos interneto svetainė

Savo vardadienius šiandien švenčia Damijonas, Daugilė, Kęstgaila, Kęstgailė, Kovaldas, Vicentas.

Ši diena istorijoje

Šią dieną 1540 metais popiežius įteisino Jėzaus draugiją.

1601 metais gimė vienas galingiausių monarchų Europoje — Prancūzijos karalius Liudvikas XIII.

1825 — Anglijoje pradėjo veikti pirmasis pasaulyje geležinkelis.

1854 metais įvyko pirmoji didelė katastrofa Atlanto vandenyne — nuskendo garlaivis "Arctic" su 300 keleivių ir įgulos narių.

Šią dieną 1939 metais po 19 dienų trukusio pasipriešinimo Lenkija pasidavė Vokietijai.

1922 metais po pirmojo steigiamojo susirinkimo įkurtas Lietuvos bankas.

1927 — pasirašytas Lietuvos konkordatas su Vatikanu.

1940 metais Vokietija, Italija ir Japonija pasirašė 10-ties metų karinį ir ekonominį paktą.

1993 — Abchazijos sukilėliai Gruzijoje užėmė Suchumį.

1996 metais Talibano sukilėliai užėmė Afganistano sostinę Kabulą.

Šią dieną 1997 metais pirmą kartą pasibaigus karo veiksmams Bosnijoje ir Hercegovinoje atnaujintos televizijos transliacijos.

Tegai:
šventės
Temos:
Svarbios istorinės datos ir šventės Lietuvoje: kalendorius kiekvienai dienai
Kelias link jūros

Rugsėjo 27 dienos horoskopas visiems zodiako ženklams

(atnaujinta 22:58 2020.09.26)
Šią dieną Dvyniams gali atsiverti daug naujų galimybių, taip pat didelė tikimybė surasti sielos draugą, Svarstyklėms patariama peržiūrėti finansus ir neišlaidauti, Vandeniams tinkamas laikas naujoms pažintims

Rytoj horoskopas puikiai tinka draugiškiems susibūrimams, pramogoms, pasivaikščiojimams. Tačiau užsiimti rimtais klausimais, deja, diena yra mažai naudinga. Žvaigždės skatina trumpam atsipalaiduoti ir pamiršti problemas, žvelgti į pasaulį pro rožinius akinius. Būtent dėl ​​šios priežasties neverta rytoj imtis svarbių, atsakingų reikalų, jei įmanoma: netinkamas situacijos įvertinimas gresia rimtomis klaidomis. Tačiau vaizduotės polėkis gali suteikti nepamirštamą kūrybiškumo ir meilės patirtį.

Avinas (03.21-04.20) Likimas jums palankus. Nedvejodami paprašykite šeimos ir draugų pagalbos. Dabar neturėtumėte skubėti priimti sprendimų, verčiau gerai pagalvokite. Nėra jokios priežasties skubėti ir nervintis.

Jautis (04.21-05.21) Nebūkite su agresyviais žmonėmis. Nesvarbu, jei kas nors bandys jus įžeisti. Laikykitės duoto žodžio, kitaip galite prarasti savo autoritetą kitų akyse. Praleiskite daugiau laiko darydami tai, kas jums patinka.

Dvyniai (05.22-06.21) Palanki diena ir nuoširdiems reikalams, ir kūrybai. Galėsite išreikšti save ir pradžiuginti kitus. Meilės santykiuose nenukrypkite nuo suplanuoto kurso: yra galimybė pagerinti savo situaciją. Vieniši šio zodiako ženklo atstovai gali susitikti su savo sielos draugu.

Vėžys (06.22-07.22) Neskubėkite. Tai neišspręs jūsų problemų, tik dar labiau jas pablogins. Būkite atsargūs priimdami svarbius sprendimus. Stenkitės remtis asmeninėmis galimybėmis ir nereikalauti iš kitų per daug.

Liūtas (07.23-08.23) Dabar neverta ginčytis. Jūsų gebėjimas įtikinti kuriam laikui susilpnės, o jūs patys galite būti paveikti kažkieno įtakos. Santykių su mylimu žmogumi problemos taip pat galimos, tačiau kai esame apimti emocijų, problemos neišsprendžia. Tai nėra pats geriausias laikas naujoms pažintims.

Mergelė (08.24-09.22) Neduokite jokių pažadų ir per daug nepriimkite kitų žodžių. Nedarykite to, apie ką turite miglotą idėją, taip pat nevažiuokite į vietas, kur galite patekti į nemalonią situaciją. Jei laikysitės šių rekomendacijų, diena turėtų būti palanki.

Svarstyklės (09.23-10.22) Dabar jus labiau domins vien asmeninio pobūdžio klausimai. Tačiau neskubėkite dalintis informacija, ypač geromis naujienomis, su žmonėmis, kurie nėra jūsų bendraminčiai, saugokitės pavydžių žmonių. Nereikėtų bandyti kažko apgauti, nes viskas greitai išaiškės. Diena nėra tinkama rimtiems pirkiniams ir paskoloms.

Skorpionas (10.23-11.21) Ši diena nėra gera būti pernelyg aktyviam. Nepriimkite sprendimų, nesakykite "ne" ar "taip", bet padarykite trumpą pertraukėlę, kad nustatytumėte savo tikslus, poreikius ir galimybes. Visus pažadus, kurie jums bus duoti, reikia priimti atsargiai. Galbūt pažadukai pervertina savo stipriąsias puses.

Šaulys (11.22-12.21) Susilaikykite nuo ginčų ir neteiskite žmonių iš savo aplinkos, nes ištarti žodžiai jums gali grįžti kaip bumerangas. Šiuo laikotarpiu turėsite didelį energijos potencialą ir galėsite atsispirti bet kokioms negandoms. Būsite apsaugoti net nuo blogos akies ir žalos. Bet tikėkitės kitų pagalbos tik atlikdami gerus darbus.

Ožiaragis (12.22-01.20) Diena pralėks beveik nepastebimai. Jei neturite nuotaikos, palaukite, palikite svarbių klausimų sprendimą kelioms dienoms. Dabar tinkamas laikas atsipalaiduoti ir pasisemti jėgų. Stenkitės vengti aštraus santykių su artimaisiais aiškinimosi.

Vandenis (01.21-02.19) Šią dieną neturėtų kilti netikėtų bėdų. Akiratyje bus įdomūs likimo vingiai, kurie galbūt net pakeis ateitį į gerąją pusę. Tinkamas laikas naujoms pažintims, lemtingiems susitikimams ir ryškiems romantiškiems įspūdžiams.

Žuvys (02.20-03.20) Kovos, agresijos ir spaudimo diena. Konfliktų paūmėjimas net tarp artimų žmonių. Norint nesugadinti atmosferos ir nuotaikos nei sau, nei aplinkiniams, patartina dėti visas pastangas, kad suvaldytumėte neigiamas emocijas.

Tegai:
horoskopas