Dviratininkas

Rugsėjo 12 dienos horoskopas visiems zodiako ženklams

(atnaujinta 18:44 2020.09.11)
Rugsėjo 12 dienos horoskopas pataria Vandeniams nebijoti imtis iniciatyvos, Liūtams — meilės santykiuose pasikliauti intuicija, Ožiaragiams — nesinervinti, Avinams — elgtis natūraliai, nes tai geriausias būdas padaryti gerą įspūdį

Palanki diena, žadanti daug gero tiems, kas yra pasirengęs imtis iniciatyvos, kokio nors naujo verslo. Galima eksperimentuoti; drąsiausi sprendimai dažnai būna ir patys sėkmingiausi. Dažnai intuicija padeda pasirinkti teisingą kelią, nurodo, kaip apeiti visus sunkumus ir spąstus. Patartina vengti perkrovos, ypač antrąją dienos pusę. Šis laikas labiausiai tinka poilsiui, ypač aktyviam. Naudinga pakeisti aplinką: tai ne tik nudžiugina, bet ir įkvepia. Tikėtinos įdomios pažintys.

Avinas (03.21-04.20)

Rytoj diena žada malonius susitikimus. Bus galimybė pakalbėti apie tai, kas jus domina, gauti naudingos informacijos, kuri netrukus pravers. Galimi laimingi sutapimai, kurie pavers jus dar sėkmingesnius, nei tikėjotės.

Darbų bus daug, jums teks ne tik dirbti, bet ir mokytis, perimti kieno nors patirtį. Tačiau galimybė gerai pailsėti, gerai praleisti laiką taip pat atsiras.

Vakaras tinkamas romantiškiems pasimatymams, jie ilgam laikui išliks atmintyje. Elkitės natūraliai — tai geriausias būdas padaryti gerą įspūdį.

Jautis (04.21-05.21) 

Rytoj bus labai svarbi ramybė ir savitvarda. Būtent jos šią dieną jums padės nepadaryti klaidų, nepasakyti ir nepadaryti to, dėl ko vėliau gailėtumėtės. Kad ir ką darytumėte, prisiminkite svarbiausius savo tikslus: greičiausiai jums pavyks ką nors padaryti, kad juos greičiau pasiektumėte.

Antrąją dienos pusę gali kilti nesutarimų su artimaisiais. Bet jūs rasite būdą, kaip išlyginti bet kokius aštrius kampus. Nepatartina aptarti sudėtingų klausimų, pavyzdžiui, susijusių su finansais ar bendruoju turtu. Kalbėjimas šiomis temomis dažnai sugrąžina senus nesutarimus.

Dvyniai (05.22-06.21)

Rytoj prognozuojama vaisinga diena, leidžianti daugelyje reikalų pasiekti puikių rezultatų. Jūs sugebėsite išspręsti savo problemas ir padėti aplinkiniams, palaikyti tuos, kas pateko į sunkias situacijas. Kartais tam reikės pakeisti planus, dėl ko jūs visai nesigailėsite.

Bus naudinga aptarti su artimaisiais kai kuriuos visiems svarbius klausimus: bus nesunku pasiekti kompromisą, rasti sėkmingą sprendimą.

Vakare galimos geros naujienos ir netikėti pasiūlymai. Galimi susitikimai, kurie jus labai nudžiugins.

Vėžys (06.22-07.22) 

Rytojaus rytui geriau neplanuoti svarbių dalykų. Šis laikas daug geriau tiks poilsiui ar kokiai nors nevarginamai veiklai, bendravimui su jums brangiais žmonėmis.

Šia dieną labai svarbus išrankumas kontaktuose, nes yra rizika patekti į blogą įtaką. Vėliau ateis vaisingesnis laikotarpis. Pajusite jėgų ir energijos antplūdį, suprasite, kad sugebate pasiekti beveik neįmanoma. Atsiras apibrėžtumas ateities planuose, kai kurie šio ženklo atstovai nustatys naujus tikslus. Atminkite, kad jums nereikia veikti vienam: tikrai lengvai rasite sąjungininkų.

Liūtas (07.23-08.23)

Rytoj diena bus maloni ir įdomi. Turėsite galimybę užsiimti kažkokiu neįprastu, įdomiu darbu, kuriam reikalingas kūrybiškas požiūris; toks darbas jums puikiai seksis. Nebus sunku rasti naujų padėjėjų ir sąjungininkų, susipažinti su žmonėmis, kurie palaiko jūsų pomėgius ir interesus. Neatmetama romantiškų istorijų pradžia. Jie suteiks daug teigiamų emocijų ir gali atlikti svarbų vaidmenį jūsų gyvenime. Viskame, kas susiję su meilės santykiais, galite pasikliauti intuicija. Ji pateiks tikslias mintis pačiu laiku.

Mergelė (08.24-09.22)

Rytoj diena bus maloni. Galėsite aplankyti įdomius renginius, susipažinti su neįprastais žmonėmis. Bus galimybė sužinoti daug naudingos informacijos, šią dieną gauta informacija jums bus naudinga artimiausiu metu.

Galima apmąstyti ar aptarti su bendraminčiais klausimus, susijusius su darbu ar verslu; tikrai atsiras įdomių idėjų. Finansiniai klausimai bus sėkmingai sprendžiami. Meilės klausimais taip pat gali pasisekti.

Svarstyklės (09.23-10.22)

Rytoj kartais kils sunkumų, bet vis tiek vyraus teigiamų tendencijų įtaka, ir jūs tai jausite. Vargu ar jaudinsitės dėl smulkmenų: mieliau sutelksite dėmesį į gerus dalykus — ir teisingai elgsitės.

Šią dieną jums būdingas optimizmas ir linksmumas padės užkariauti aplinkinių palankumą. Naujiems pažįstamiems padarysite geriausią įspūdį, kažkas gali jus įsimylėti iš pirmo žvilgsnio. Atsiras daug įdomių darbų, kai kurie šio ženklo atstovai įgis naujų pomėgių. Jūs nebijosite prisipažinti, kad kažko nežinote, užduosite įdomių klausimų ir sužinosite daug naudingų dalykų.

Skorpionas (10.23-11.21)

Rytoj žadama palanki diena, tinkama įvairiai veiklai. Galite patys pasirinkti, į ką sutelkti dėmesį, ką daryti pirmiausia: bet kokiu atveju, jums pasiseks. Neatmetamos malonios pažintys. Jei vyksite į kokius nors renginius, tikrai atsidursite dėmesio centre.

Kino juosta
© Photo : из архива Госфильмофонда России

Kai kurie šio ženklo atstovai ras įtakingų sąjungininkų, savo idėjomis sudomins labai svarbius žmones. Ko neverta šią dieną daryti — tai duoti pažadų. Reikalas tas, kad situacija gali pasikeisti, ir jums bus daug naudingiau pasielgti ne taip, kaip planavote anksčiau.

Šaulys (11.22-12.21) 

Rytoj tinkama diena priimti svarbius sprendimus. Jūs realistiškai žiūrėsite į dalykus, suprasite, kas iš tikrųjų gali būti naudinga, o kas ne, ir neleisite niekam jūsų suklaidinti. Jei kils sunkumų darbuose, jūs nepasimesite ir nenusiminsite ir ramiai ieškosite būdo, kaip išspręsti visas problemas. Toks požiūris patiks aplinkiniams žmonėms ir jie noriai jums padės.

Galimos geros naujienos iš toli, bus galimybė susitikti su draugais ar kitais brangiais žmonėmis, su kuriais seniai matėtės. Neatmetamos romantiškos staigmenos ir meilės prisipažinimai.

Ožiaragis (12.22-01.20)

Rytoj nesinervinkite. Kažkas gali vykti ne taip, kaip tikėjotės, galimi nemalonūs incidentai. Bet jei išliksite ramūs, tikrai rasite būdą, kaip pakeisti situaciją į gerą pusę. Iš jūsų galės prireikti kažkokių neįprastų, drąsių veiksmų, įprastų taisyklių pažeidimų. Nebijokite nukrypti nuo tradicijos: šią dieną tai bus pagrįsta ir naudinga. Verta įsiklausyti į pažįstamų moterų patarimus, jie dažnai pasirodys esą naudingi. Gali būti, kad jums pasakys, ką turite padaryti, kad jūsų senas noras išsipildytų. Tikėtinos romantiškos staigmenos.

Vandenis (01.21-02.19)

Rytoj bus tinkama diena susirasti bendraminčių, sąjungininkų, žmonių, kurie palaiko jūsų požiūrį. Galimos pažintys, kurios padės pagrindą draugystei ar romantiškiems santykiams. Šią dieną jūs greitai suprasite, kuo pasitikėti, o nuo kuo geriausia laikytis atokiau.

Nebijokite imtis iniciatyvos, pasidalyti savo idėjomis — jos tikrai sulauks palaikymo. Bus galimybė grįžti prie įdomių darbų, kuriuos pradėjote anksčiau, bet kurių nepavyko užbaigti dėl nepalankių aplinkybių. Galimi netikėti ir labai viliojami bendradarbiavimo pasiūlymai.

Žuvys (02.20-03.20)

Rytoj namų ruošos darbai gali atimti daug laiko. Gali būti, kad reikšmingą šios dienos dalį teks skirti kasdieninėms problemoms, apie kurias anksčiau nežinojote, spręsti. Galimi nesutarimai su artimaisiais, tačiau su tais, kuriuos vos pažįstate ar net matote pirmą kartą, lengvai rasite bendrą kalbą.

Galite spręsti su nekilnojamuoju turtu susijusius klausimus, pirkti ką nors, kas reikalinga namams, planuoti ar pradėti remontą.

Kelionėms tai bus ne pati geriausia diena. Pirma, jos pasirodys daug nuobodesnės, nei tikėjotės, antra, dažnai neduos norimo rezultato.

Tegai:
horoskopas
Cigarečių kontrabanda

Baltarusijos atvykusiame traukinyje buvo paslėpta apie 23 tūkst pakelių cigarečių

(atnaujinta 16:38 2020.09.25)
Lietuvos pasieniečiai patikrino krovininį sąstatą, nes anksčiau gavo kriminalinės žvalgybos informaciją apie galimą kontrabandos pervežimą

VILNIUS, rugsėjo 25 — Sputnik. Iš Baltarusijos atvykusį krovininio sąstato vagoną Radviliškyje patikrinę pasieniečiai slėptuvėse rado beveik 23 tūkst. pakelių kontrabandinių cigarečių, praneša VSAT spaudos tarnyba.

Ketvirtadienį VSAT Pagėgių pasienio rinktinės Kriminalinės žvalgybos skyriaus ir Specialiosios paskirties skyriaus Pagėgių komandos pareigūnai, bendradarbiaudami su AB "Lietuvos geležinkeliai" Saugos ir rizikų valdymo departamento darbuotojais, tikrino gautą kriminalinės žvalgybos informaciją. Buvo patikrintas vienas Radviliškio geležinkelio stotyje stovėjusio krovininio sąstato vagonas. Šis sąstatas į Lietuvą anksčiau buvo atvykęs iš Baltarusijos.

Trąšoms gabenti skirto tuščio vagono galuose buvo ertmės. Iš jų pasieniečiai ištraukė 22 690 pakelių cigarečių "Minsk Capital QS" su Baltarusijos akcizo ženklais.

Контрабанда сигарет
Radviliškyje aptikta cigarečių kontrabanda

Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Cigaretės saugomos Šiaulių pasienio užkardoje.

Pastaruoju metu pasieniečiai Radviliškio geležinkelio stotyje yra atskleidę ir daugiau atvejų, kai iš Baltarusijos atvykusiuose krovininiuose traukiniuose aptinkama kontrabandinių rūkalų.

Prieš savaitę VSAT pareigūnai ten aptiko, įtariama, krovininiu traukiniu iš Baltarusijos atgabentus 8 tūkst. pakelių kontrabandinių cigarečių.

Rugsėjo 1 d. į Radviliškio geležinkelio stotį atvykusio krovininio sąstato vagone pasieniečiai rado beveik 10 tūkst. pakelių baltarusiškų rūkalų. Rugpjūčio pradžioje Radviliškyje patikrintame traukinyje buvo paslėpta beveik 26 tūkst. cigarečių pakelių.

Tegai:
cigarečių kontrabanda, Baltarusija, Lietuva, Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT)
Temos:
Kontrabanda, dokumentų klastojimas ir kiti įvykiai Lietuvos pasienyje
Dar šia tema
Muitininkas vilkiko grindyse aptiko cigarečių kontrabandą
Tarnybinis šuo padėjo sulaikyti kontrabandininką Lietuvos ir Baltarusijos pasienyje
Kelmės rajone cigarečių kontrabandininkė mėgino duoti 1000 eurų kyšį
Pasienyje su Baltarusija ir Lenkija sulaikyti trys vilkikai su cigarečių kontrabanda
Lietuvos karys

Veryga papasakojo apie sūnaus tarnybą kariuomenėje

SAM vadovas pasidalijo naujiena socialiniuose tinkluose ir paskelbė nuotraukas su sūnumi, apsivilkusiu karinę uniformą

VILNIUS, rugsėjo 25 — Sputnik. Lietuvos sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos sūnus davė priesaiką. Apie tai politikas pasakojo savo Facebook paskyroje.

"Šiandien yra ypatinga diena. Sūnaus priesaika Tėvynei. Geros tarnybos, Tadai. Didžiuojuosi tavimi", — parašė jis ir pridėjo nuotrauką su savo sūnumi, apsivilkusiu karinę uniformą.

Lietuvos valdžia grąžino karo prievolę 2015 metais, neva dėl "geopolitinės padėties paaštrėjimo". Pradinė karo tarnyba trunka devynis mėnesius. Krašto apsaugos ministerijos duomenimis, per trejus metus iš beveik 13 tūkstančių tarnavusių jaunų žmonių maždaug trys tūkstančiai nusprendė tęsti tarnybą kariuomenėje.

Šiemet buvo sumažintas šauktinių amžius. Anksčiau į karinę tarnybą buvo kviečiami jauni vyrai nuo 19 iki 26 metų. Dabar — nuo 18 iki 23 metų.

Tegai:
Lietuva, kariuomenė, Aurelijus Veryga
Dar šia tema
Lietuvos kariams pastatytos dvi naujos kareivinės
Po COVID-19 protrūkio kariuomenėje svarstoma vėl riboti veiklą
Vokietija Lietuvos kariuomenės infrastruktūrai skirs 500 tūkst. eurų
Karinis transporto lėktuvas An-26, archyvinė nuotrauka

Netoli Charkovo sudužus "An-26", žuvo 22 žmonių

(atnaujinta 22:26 2020.09.25)
Netoli Čugujevo miesto, Charkovo srityje, sudužęs lėktuvas, preliminariais duomenimis, atlikinėjo mokomąjį skrydį, keturių žmonių likimas kol kas nežinomas

VILNIUS, rugsėjo 25 — Sputnik. Ukrainos karinių oro pajėgų vadovybė patvirtino lėktuvo "An-26" katastrofą Charkovo srityje, yra žuvusių ir sužeistų.

"Šiąnakt Charkovo srityje įvyko Ukrainos karinių oro pajėgų lėktuvo "An-26" katastrofa. Lėktuvas nukrito nusileidimo metu. Be įgulos, lėktuve buvo ir Ukrainos ginkluotųjų pajėgų Charkovo universiteto kariūnai. Yra žuvusių ir sužeistų. Informacija yra tikslinama", —  Facebook pranešė komanda.

Charkovo regioninės administracijos vadovas Aleksejus Kučeris sakė, kad sudužus "An-26" yra ir išgyvenusių žmonių.

"Netoli Čugujevo nukrito lėktuvas. Yra žuvusių ... Yra išgyvenusių žmonių. Visos aukos gaus visapusišką pagalbą", — savo Facebook rašė Kučeris.

Iš pradžių Ukrainos vidaus reikalų viceministras Antonas Geraščenka pranešė, kad Charkovo regione per lėktuvo An-26 katastrofą žuvusiųjų skaičius siekė 20 žmonių.

"Lėktuve buvo kariniai pilotai ir Kožedubo oro pajėgų instituto kariūnai. Pirminiais duomenimis, lėktuve buvo septyni įgulos nariai ir 21 kariūnas. Iš viso 28 žmonės. 22:00 (Sutampa su Lietuvos laiku — Sputnik) duomenimis, pasak valstybinės avarinės tarnybos, buvo patvirtinta 20 žmonių mirtis. Du sunkios būklės išgyvenusieji buvo išsiųsti į ligoninę. Gelbėtojai toliau ardo nukritusį orlaivio korpusą ir ieško kitų aukų ir sužeistų", — Facebook parašė Geraščenka.

Vėliau patikslinta, kad žuvusiųjų skaičius pasiekė 22. Dar keturių žmonių likimas kol kas nežinomas.

Preminaliariai žinoma, kad du žmonės buvo hospitalizuoti. "Iš avarijos vietos greitoji medicinos pagalba paėmė du žmones, kurių nudegimai sudarė daugiau nei 90% kūno, preliminari informacija", — cituojamas Nelaimingų atsitikimų medicinos centro direktorius Viktoras Zabašta.

Pagal preliminarų vietos leidinio 057.ua, lėktuvas atlikinėjo mokomąjį skrydį.

Kaip RIA Novosti buvo informuota Charkovo srities valstybinėje ekstremalių situacijų tarnyboje, nelaimės vietojegelbėtojai dirba.

"Į įvykio vietą nuvažiavo trys skyriai su autocisternomis ir viena gelbėjimo mašina", — RIA Novosti sakė Charkovo srities valstybinės skubios pagalbos tarnybos spaudos tarnybos vadovas Igoris Lupandinas.

Tegai:
lėktuvo katastrofa, Charkovas, Ukraina