Sraigė laukuose

Rugsėjo 15 dienos horoskopas visiems zodiako ženklams

(atnaujinta 16:59 2020.09.14)
Dvyniams rekomenduojama nepasitikėti žmonėmis, kurių gerai nepažįsta, nes gali nukentėti, Mergelių laukia naujos pažintys, be to, patartina tam tikrus sprendimus atidėti vėlesniam laikui, Skorpionų laukia sunki diena, tad derėtų susiimti

Žodžiai ar įvykiai, į kuriuos vakar kiti reagavo ramiai, rytoj gali staiga įžeisti kitus žmones. Todėl santykius tarp žmonių rytoj vargu ar galima pavadinti ramiais: konfliktai, susierzinimas, susidomėjimas ar net aistra gali įsižiebti lygioje vietoje. Horoskopams patariama, kad būtų išvengta nesusipratimų, būti labai diplomatiškiems su žodžiais ir veiksmais. Tokiu atveju diena gali suteikti jums daug teigiamų emocijų ir, jei pasiseks, ne vieną malonią staigmeną.

Avinas (03.21-04.20) Daugiau dėmesio skirkite naujai informacijai, kuri netgi gali atrodyti sunkiai įtikima. Tai bus labai naudinga. Turėsite stengtis išlaikyti ramybę santykiuose su mylimu žmogumi. Dabar jums kyla pavojus sukelti konfliktą nuo nulio. Būkite atsargūs dėl to, ką sakote. Nesąmoningai galite paveikti kieno nors interesus.

Jautis (04.21-05.21) Versle neskubėkite, atidžiai analizuokite situacijas ir įvykius. Stenkitės nebendrauti su agresyviais žmonėmis. Nereaguokite asmeniškai, jei kas nors bandys jus įskaudinti šiurkščiais žodžiais. Raskite patinkančią veiklą ir skirkite jai daugiau laiko.

Dvyniai (05.22-06.21) Stenkitės neprisiimti papildomų įsipareigojimų. Nedvejodami paprašykite pagalbos iš savo šeimos ir draugų. Dabar nerekomenduojama skubėti priimti sprendimus. Būkite budresni, kai bendraujate su žmonėmis, kurių patikimumas dar nėra patikrintas.

Vėžys (06.22-07.22) Stenkitės suvaldyti emocijas ir laikytis iš anksto sudaryto plano. Priešingu atveju, bus didelė konfliktų tikimybė darbe su viršininkais ar kolegomis. Nekritikuokite artimųjų neapdairumo. Jiems dabar reikia jūsų moralinės paramos.

Liūtas (07.23-08.23) Diena bus gera, jei pernelyg nepasinersite į savo niūrią nuotaiką. Spręsdami įvairias problemas, parodykite savo kūrybiškumą. Stenkitės daugiau būti gryname ore.

Mergelė (08.24-09.22) Geriausia atsakingų sprendimų priėmimą atidėti kitam, tam palankesniam laikui. Galite užmegzti naujas pažintis, priimti svečius. Šiuo metu geriausiai tiks darbas, susijęs su kraštovaizdžiu ir interjeru.

Svarstyklės (09.23-10.22) Likimas neparuošė jums jokių išbandymų nei namuose, nei darbe. Šią dieną reikia dalintis informacija, naujienomis, ieškoti esamų problemų sprendimo būdų. Nedarykite nieko, kas nemiela širdžiai. Parodykite daugiau šilumos santykiuose su mylimu žmogumi. Nusileiskite, jei reikia.

Skorpionas (10.23-11.21) Gana bloga diena, kupina netikėtų problemų, kurioms išspręsti reikia itin didelio diskretiškumo ir santūrumo.

Šaulys (11.22-12.21) Diena palanki ir širdies reikalams, ir kūrybiniams procesams. Galėsite išreikšti save ir sulaukti kitų pritarimo. Meilės fronte neatsitraukite. Jūs turite galimybę pagerinti savo pozicijas.

Ožiaragis (12.22-01.20) Pabandykite sutelkti dėmesį į profesinius reikalus, tada darbe viskas klostysis gerai ir galėsite lengvai pasiekti užsibrėžtus tikslus. Jei manote, kad bet kokius klausimus sunku išspręsti, kreipkitės pagalbos į kolegas.

Vandenis (01.21-02.19) Nereikalaukite iš savęs per daug ir nebandykite iškart išspręsti visų susikaupusių klausimų. Darykite tai, kas jums duota, be didelių sunkumų. Susilaikykite nuo polinkio diskutuoti ar teisti, tai tik įžeis žmogų ir sukels nepageidaujamą atsaką. Gera diena naujoms romantiškoms pažintims ir santykių vystymui.

Žuvys (02.20-03.20) Šis laikotarpis bus vaisingas, nors patys galite jausti nepasitenkinimą savimi ar tuo, kas jus supa. Dabar per dideli krūviai yra draudžiami, bandykite pasiekti efektyvumą tinkamai organizuodami darbą.

Tegai:
horoskopas
Cigarečių kontrabanda

Baltarusijos atvykusiame traukinyje buvo paslėpta apie 23 tūkst pakelių cigarečių

(atnaujinta 16:38 2020.09.25)
Lietuvos pasieniečiai patikrino krovininį sąstatą, nes anksčiau gavo kriminalinės žvalgybos informaciją apie galimą kontrabandos pervežimą

VILNIUS, rugsėjo 25 — Sputnik. Iš Baltarusijos atvykusį krovininio sąstato vagoną Radviliškyje patikrinę pasieniečiai slėptuvėse rado beveik 23 tūkst. pakelių kontrabandinių cigarečių, praneša VSAT spaudos tarnyba.

Ketvirtadienį VSAT Pagėgių pasienio rinktinės Kriminalinės žvalgybos skyriaus ir Specialiosios paskirties skyriaus Pagėgių komandos pareigūnai, bendradarbiaudami su AB "Lietuvos geležinkeliai" Saugos ir rizikų valdymo departamento darbuotojais, tikrino gautą kriminalinės žvalgybos informaciją. Buvo patikrintas vienas Radviliškio geležinkelio stotyje stovėjusio krovininio sąstato vagonas. Šis sąstatas į Lietuvą anksčiau buvo atvykęs iš Baltarusijos.

Trąšoms gabenti skirto tuščio vagono galuose buvo ertmės. Iš jų pasieniečiai ištraukė 22 690 pakelių cigarečių "Minsk Capital QS" su Baltarusijos akcizo ženklais.

Контрабанда сигарет
Radviliškyje aptikta cigarečių kontrabanda

Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Cigaretės saugomos Šiaulių pasienio užkardoje.

Pastaruoju metu pasieniečiai Radviliškio geležinkelio stotyje yra atskleidę ir daugiau atvejų, kai iš Baltarusijos atvykusiuose krovininiuose traukiniuose aptinkama kontrabandinių rūkalų.

Prieš savaitę VSAT pareigūnai ten aptiko, įtariama, krovininiu traukiniu iš Baltarusijos atgabentus 8 tūkst. pakelių kontrabandinių cigarečių.

Rugsėjo 1 d. į Radviliškio geležinkelio stotį atvykusio krovininio sąstato vagone pasieniečiai rado beveik 10 tūkst. pakelių baltarusiškų rūkalų. Rugpjūčio pradžioje Radviliškyje patikrintame traukinyje buvo paslėpta beveik 26 tūkst. cigarečių pakelių.

Tegai:
cigarečių kontrabanda, Baltarusija, Lietuva, Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT)
Temos:
Kontrabanda, dokumentų klastojimas ir kiti įvykiai Lietuvos pasienyje
Dar šia tema
Muitininkas vilkiko grindyse aptiko cigarečių kontrabandą
Tarnybinis šuo padėjo sulaikyti kontrabandininką Lietuvos ir Baltarusijos pasienyje
Kelmės rajone cigarečių kontrabandininkė mėgino duoti 1000 eurų kyšį
Pasienyje su Baltarusija ir Lenkija sulaikyti trys vilkikai su cigarečių kontrabanda
Lietuvos karys

Veryga papasakojo apie sūnaus tarnybą kariuomenėje

SAM vadovas pasidalijo naujiena socialiniuose tinkluose ir paskelbė nuotraukas su sūnumi, apsivilkusiu karinę uniformą

VILNIUS, rugsėjo 25 — Sputnik. Lietuvos sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos sūnus davė priesaiką. Apie tai politikas pasakojo savo Facebook paskyroje.

"Šiandien yra ypatinga diena. Sūnaus priesaika Tėvynei. Geros tarnybos, Tadai. Didžiuojuosi tavimi", — parašė jis ir pridėjo nuotrauką su savo sūnumi, apsivilkusiu karinę uniformą.

Lietuvos valdžia grąžino karo prievolę 2015 metais, neva dėl "geopolitinės padėties paaštrėjimo". Pradinė karo tarnyba trunka devynis mėnesius. Krašto apsaugos ministerijos duomenimis, per trejus metus iš beveik 13 tūkstančių tarnavusių jaunų žmonių maždaug trys tūkstančiai nusprendė tęsti tarnybą kariuomenėje.

Šiemet buvo sumažintas šauktinių amžius. Anksčiau į karinę tarnybą buvo kviečiami jauni vyrai nuo 19 iki 26 metų. Dabar — nuo 18 iki 23 metų.

Tegai:
Lietuva, kariuomenė, Aurelijus Veryga
Dar šia tema
Lietuvos kariams pastatytos dvi naujos kareivinės
Po COVID-19 protrūkio kariuomenėje svarstoma vėl riboti veiklą
Vokietija Lietuvos kariuomenės infrastruktūrai skirs 500 tūkst. eurų
Karinis transporto lėktuvas An-26, archyvinė nuotrauka

Netoli Charkovo sudužus "An-26", žuvo 22 žmonių

(atnaujinta 22:26 2020.09.25)
Netoli Čugujevo miesto, Charkovo srityje, sudužęs lėktuvas, preliminariais duomenimis, atlikinėjo mokomąjį skrydį, keturių žmonių likimas kol kas nežinomas

VILNIUS, rugsėjo 25 — Sputnik. Ukrainos karinių oro pajėgų vadovybė patvirtino lėktuvo "An-26" katastrofą Charkovo srityje, yra žuvusių ir sužeistų.

"Šiąnakt Charkovo srityje įvyko Ukrainos karinių oro pajėgų lėktuvo "An-26" katastrofa. Lėktuvas nukrito nusileidimo metu. Be įgulos, lėktuve buvo ir Ukrainos ginkluotųjų pajėgų Charkovo universiteto kariūnai. Yra žuvusių ir sužeistų. Informacija yra tikslinama", —  Facebook pranešė komanda.

Charkovo regioninės administracijos vadovas Aleksejus Kučeris sakė, kad sudužus "An-26" yra ir išgyvenusių žmonių.

"Netoli Čugujevo nukrito lėktuvas. Yra žuvusių ... Yra išgyvenusių žmonių. Visos aukos gaus visapusišką pagalbą", — savo Facebook rašė Kučeris.

Iš pradžių Ukrainos vidaus reikalų viceministras Antonas Geraščenka pranešė, kad Charkovo regione per lėktuvo An-26 katastrofą žuvusiųjų skaičius siekė 20 žmonių.

"Lėktuve buvo kariniai pilotai ir Kožedubo oro pajėgų instituto kariūnai. Pirminiais duomenimis, lėktuve buvo septyni įgulos nariai ir 21 kariūnas. Iš viso 28 žmonės. 22:00 (Sutampa su Lietuvos laiku — Sputnik) duomenimis, pasak valstybinės avarinės tarnybos, buvo patvirtinta 20 žmonių mirtis. Du sunkios būklės išgyvenusieji buvo išsiųsti į ligoninę. Gelbėtojai toliau ardo nukritusį orlaivio korpusą ir ieško kitų aukų ir sužeistų", — Facebook parašė Geraščenka.

Vėliau patikslinta, kad žuvusiųjų skaičius pasiekė 22. Dar keturių žmonių likimas kol kas nežinomas.

Preminaliariai žinoma, kad du žmonės buvo hospitalizuoti. "Iš avarijos vietos greitoji medicinos pagalba paėmė du žmones, kurių nudegimai sudarė daugiau nei 90% kūno, preliminari informacija", — cituojamas Nelaimingų atsitikimų medicinos centro direktorius Viktoras Zabašta.

Pagal preliminarų vietos leidinio 057.ua, lėktuvas atlikinėjo mokomąjį skrydį.

Kaip RIA Novosti buvo informuota Charkovo srities valstybinėje ekstremalių situacijų tarnyboje, nelaimės vietojegelbėtojai dirba.

"Į įvykio vietą nuvažiavo trys skyriai su autocisternomis ir viena gelbėjimo mašina", — RIA Novosti sakė Charkovo srities valstybinės skubios pagalbos tarnybos spaudos tarnybos vadovas Igoris Lupandinas.

Tegai:
lėktuvo katastrofa, Charkovas, Ukraina