Medis

Rugsėjo 21 dienos horoskopas visiems zodiako ženklams

(atnaujinta 20:55 2020.09.20)
Rugsėjo 21 dienos horoskopas pataria Skorpionams apriboti kontaktus ir nesekti kitų pavyzdžiu, Jaučiams — rodyti iniciatyvą, Šauliams — vengti pervargimo, Žuvims — atidėti finansinių klausimų sprendimą, Vėžiams — dieną skirti studijoms, Liūtams — vengti pinigų švaistymo

Rytoj viskas klostysis gerai ir nebus rimtų pagrindų nerimauti. Darbe ir namuose galimi nesutarimai, tačiau abiem atvejais juos pavyks lengvai išspręsti. Šią dieną žmonės lengvai įsiklausys į sveiko proto argumentus ir netgi gali pakeisti savo požiūrį, jei oponentų argumentai bus pakankamai įtikinami. Tie, kas buvo ilgai susipykę, turės galimybę susitaikyti.

Nepatariama kurti didelių planų vakarui. Greičiausiai turėsite atšaukti savo planus vien todėl, kad jausitės per daug pavargę.

Avinas (03.21-04.20) 

Rytoj gali kilti sunkumų, tačiau jūs greitai su jais susitvarkysite. Daugelį problemų išspręsti bus prasčiau, nei galėjote pagalvoti, ypač jei imsitės reikalo su dideliu entuziazmu.

Tai bus viena tų sėkmingų dienų, kai galite pasiekti beveik viską, ko norite. Ir jums nebūtina dirbti savarankiškai: aplink daug žmonių, pasirengusių padėti.

Lengvai galės būti užmegztos pažintys, greitai rasite bendrą kalbą su tais, ką matysite pirmą kartą. Galimi sutapimai, dėl kurių asmeniniuose santykiuose kažkas pastebimai pasikeis į gerąją pusę.

Jautis (04.21-05.21) 

Rytoj dienos pradžia bus palanki. Šis laikas bus vienodai geras verslo deryboms ir asmeniniams susitikimams. Su bet kuo sugebėsite rasti bendrą kalbą, o norint patikti naujiems pažįstamiems, jums net nereikės dėti pastangų.

Bus naudinga rodyti iniciatyvą: daugelis žmonių bus pasirengę jus palaikyti. Vėliau turėsite užsiimti kažkuo labai svarbiu ir lygiai tiek pat nuobodžiu. Jūs sugebėsite susitelkti ir nepridaryti klaidų, bet greitai pajusite nuovargį. Todėl geriau neplanuoti jokių varginančių užduočių vakarui.

Dvyniai (05.22-06.21) 

Rytoj žadama palanki diena, puikiai tinkanti įvairiai veiklai. Ji leis užbaigti tai, kas buvo pradėta anksčiau. Bet jūs galite imtis ir kažko naujo: čia jums taip pat pasiseks. Atkreipkite dėmesį į tai, ką daro kiti — gali būti naudinga sekti jų pavyzdžiu. Šią dieną jūs teisingai vertinsite kitų žmonių idėjas ir šiek tiek vėliau įgyvendinsite geriausias iš jų.

Šią dieną jūs rasite daugybę priežasčių džiaugsmui, stengsitės ir aplinkinius nudžiuginti. Išradingumas padės maksimaliai išnaudoti visus sutapimus ir netikėtus įvykius.

Vėžys (06.22-07.22) 

Rytoj vargu ar jums bus lengva susitarti su naujais pažįstamais, o su senais dažniau nei įprasta kils nesutarimų. Stenkitės per daug nesakyti, nesidalyti savo paslaptimis ir neaptarti kitų žmonių paslapčių. Saugokite savo reputaciją: kuo mažiau pretekstų gandams suteiksite, tuo geriau.

Diena tiks studijoms ir tyrimams, jums gerai seksis rinkti ir analizuoti informaciją. Veiksmingos bus sveikatingumo renginiai, kosmetinės procedūros duos pastebimus rezultatus. Jei šią dieną pradėsite laikytis dietos, bus mažai pagundų ją nutraukti.

Liūtas (07.23-08.23) 

Rytoj diena bus labai įtempta. Dažniau iškils bendravimo problemos. Bet kokių su darbu ar verslu susijusių klausimų aptarimas gali sukelti konfliktą. Gali būti, kad kažkas pabandys jus suklaidinti, panaudoti jūsų žinias ir įgūdžius savo naudai.

Venkite nereikalingo švaistymo, stenkitės išleisti pinigus tik tam, ko jums tikrai reikia. Nepageidautina imti paskolas ir skolinti: abiem atvejais tai gali baigtis nemalonumais jums.

Mergelė (08.24-09.22) 

Rytoj atsargumo reikės visuose reikaluose. Tai bus nelengva diena. Bus daugybė darbų ir užduočių, kurioms reikia skirti dėmesio, ir bus rizika suklysti. Verta atsižvelgti į patarimus: jie dažnai bus naudingi. Net jei esate įpratę visada pasikliauti tik savimi, šią dieną neatmeskite pagalbos, kurią pasiūlys jūsų draugai: ji nebus nereikalinga.

Planuodami keliones nepamirškite, kad jos gali atimti daug laiko. Susitardami dėl susitikimų nepamirškite, kad jei pavėluosite, net ir ne dėl savo kaltės, tai padarys labai blogą įspūdį.

Svarstyklės (09.23-10.22) 

Rytoj diena bus nelabai vaisinga, bet maloni. Ji labiau tiks atsipalaidavimui nei sunkioms ir varginančioms užduotims atlikti. Gali kilti naujų įdomių idėjų. Verta viską gerai apsvarstyti prieš aptarti savo planus su kuo nors. Greičiausiai, jūs išgirsite kritikos, ir ji bus naudinga.

Pastebimai pasikeis į gerąją pusę santykiai su jums brangiais žmonėmis. Rasite būdą paremti tuos, kas atsidūrė sunkioje situacijoje, susidūrė su sunkumais.

Draugai mielai leis laiką su jumis ir tikrai pasiūlys ką nors įdomaus.

Skorpionas (10.23-11.21) 

Rytoj jums bus sunku sutelkti dėmesį į vieną darbą. Net ir užsiimdami kuo nors įdomiu, jūs kartais atitrūksite nuo darbo, todėl rizikuojate suklysti. Neverta šią dieną vesti ilgus pokalbius, ir tuo labiau ginčytis dėl to, kas jums iš tikrųjų nėra svarbu.

Jei jūs apribosite kontaktus, sugebėsite išvengti daugybės nereikalingų nerimų. Bet kokius sprendimus geriau priimkite savarankiškai, patarimai šią dieną vargu ar bus jums naudingi. Sekti kitu, net geriausiu, pavyzdžiu taip pat neverta: gausite visai ne tokių rezultatų, kurių tikėjotės.

Šaulys (11.22-12.21) 

Rytoj vargu ar viskas vyks pagal planą. Gali paaiškėti, kad į kažką jūs neatsižvelgėte ir kažko nenumatėte, be to, galimas netikėtas aplinkinių žmonių kišimasis į jūsų reikalus. Teks prisitaikyti prie naujų aplinkybių, improvizuoti. Tai seksis neblogai, bet kartais jūs prarasite pasitikėjimą savimi, pradėsite abejoti savo sėkme. Tokiu metu svarbus draugų palaikymas.

Stenkitės išvengti pervargimo. Sumažės gyvybinis potencialas, galimi negalavimai. Gali paūmėti lėtinės ligos.

Ožiaragis (12.22-01.20) 

Rytoj jums teks įveikti nemažai išbandymų. Tai nebūtinai reikia daryti vienam, atvirkščiai: verta susirasti sąjungininkų, žmonių, su kuriais jus sieja bendri interesai. Šią dieną užsimezgę santykiai laikui bėgant gali įgauti draugišką ar romantišką pobūdį.

Galimos nesuplanuotos kelionės. Jos atims daugiau laiko, nei buvo galima tikėtis, tačiau jos duos norimų rezultatų.

Vakaras gali džiuginti naujienomis, dovanomis ir pinigų įplaukomis. Taip pat galimi įdomūs dalykiniai pasiūlymai.

Vandenis (01.21-02.19) 

Dienos pradžia bus nelabai vaisinga, bet rami. Vargu ar šiuo metu jūs dėl kažko rimtai jaudinsitės. Galimi įdomūs pasiūlymai, tačiau dažniau jie bus susiję ne su artima, o su tolima ateitimi. Stenkitės neskubinti įvykių. Jei leisite jiems vystytis savo eiga, pamatysite daug naujų galimybių.

Kino juosta
© Photo : из архива Госфильмофонда России

Antroji dienos pusė bus sunkesnė. Emocinis fonas taps labiau įtemptas, ir jūs jautriau reaguosite į tai, kas vyksta aplink. Be to, teks išspręsti sudėtingus finansinius klausimus.

Žuvys (02.20-03.20) 

Rytoj pasistenkite nuo paties ryto nusiteikti pozityviai. Energija, žvalumas ir entuziazmas šią dieną jums bus labai naudingi; be jų jūs paprasčiausiai tūpčiotumėte vietoje, prarastumėte jėgas.

Apie svarbius dalykus galite kalbėtis su bendraminčiais. Su visais kitais verta vesti tik neapsunkinančius pokalbius, kitaip reikalas gali baigtis kivirčais.

Nepageidautina spręsti finansinius klausimus, tvarkyti kitų žmonių pinigus. Ten, kur reikalas bus susijęs su pinigais ir vertingu turtu, jūs rodysite retą lengvabūdiškumą ir tikėsitės reta sėkme, užuot objektyviai įvertinti situaciją.

Tegai:
horoskopas
Spalio 27

Kokia šiandien diena: spalio 27-osios šventės

(atnaujinta 15:38 2020.10.26)
Spalio 27-ąją Lietuvoje minima Žvalgų diena, be to, Kriminalinės policijos diena, savo vardadienius šiandien švenčia Ramojus, Gedas, Tautmilė, Vincentas, Sabina

Spalio 27-oji yra 300-a metų diena pagal Grigaliaus kalendorių, keliamaisiais metais — 301-a. Nuo šios dienos iki metų galo lieka 65 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia: Ramojus, Gedas, Tautmilė, Vincentas, Sabina.

Šią dieną minima Vytauto Didžiojo mirties diena.

Didysis Lietuvos kunigaikštis Vytautas mirė 1430 metų spalio 27 dieną. Tuomet Vytautui buvo jau 80 metų. Manoma, kad Vytautas mirė nuo sutrenkimo, kai nukrito nuo arklio. Kita versija, kad nuo supūliavusios voties.

Vytautas yra garsiausias iš visų Lietuvos valdovų, neveltui vadinamas Didžiuoju. Didžiausias jo nuopelnas, kad Jogailai užvaldžius Lenkiją ir Lietuvą, Vytautas sugebėjo atsikovoti valdžią Lietuvoje ir po jo mirties Lietuva tapo nepriklausoma nuo Lenkijos.

Vienas iš garsiausių mūšių Lietuvos istorijoje — Žalgirio mūšis (1410 liepos 15 d.). Lietuvių pergalei prieš Vokiečių ordiną šime mūšyje daug įtakos turėjo Vytauto vadovavimas.

Be to, šią dieną minima Žvalgų diena.

Spalio 27-ąją Lietuvoje minima Saugumo departamento įkūrimo diena, o kartu ir saugumo darbuotojų profesinė šventė.

Po pirmojo pasaulinio karo, paskelbus nepriklausomybę, 1918 metų spalio 27 dieną buvo įkurta kariuomenėje veikusi slaptoji tarnyba, vėliau pavadinta Žvalgybos skyriumi.

Nepriklausomybės metais Žvalgybos skyrius daugelį kartų buvo reorganizuotas į kriminalinę policiją, saugumo tarnybą, slaptąją tarnybą, o po nepriklausomybės atkūrimo 1990 metais įsteigtas Valstybės saugumo departamentas.

Lietuvos valstybės saugumo departamento paskirtis — saugoti respublikos suverenitetą ir konstitucinę jos santvarką.

Saugumo departamento uždavinys — laiku atskleisti veiklą, kuri kelia grėsmę valstybės saugumui, teritorijos neliečiamybei ir vientisumui, valstybės interesams, jos ekonominei ir gynybinei galiai.

Taip pat šiandien minima Kriminalinės policijos diena.

Kriminalinės policijos diena Lietuvoje minima nuo 1931 metų. Ją minėtina diena paskelbė tuometinis vidaus reikalų ministras pulkininkas Steponas Rusteika.

Spalio 27-oji pasirinkta todėl, kad 1918 metų spalio 27 dieną nepriklausomybę atkūrusioje Lietuvoje buvo pradėtas kriminalinės policijos organizavimo darbas.

Kasmet Kriminalinės policijos dienos proga Lietuvoje apdovanojami geriausi šalies kriminalistai, renkamos geriausios metų bylos.

Ši diena Lietuvos istorijoje

1430 metais mirė Lietuvos didysis kunigaikštis Vytautas. Gimė apie 1350 m.

1918 metais buvo Įkurta Lietuvos karinė žvalgyba.

1931 metais gimė poetė, Lietuvos rašytojų sąjungos narė, Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos lauretė Ramutė Skučaitė.

1999 metais Lietuvos prezidentas priėmė Rolando Pakso vadovaujamos vyriausybės atsistatydinimą ir dekretu nurodė jai toliau dirbti, ministro pirmininko pareigas pavedė eiti Irenai Degutienei.

Ši diena pasaulio istorijoje

1492 metais Kristupas Kolumbas atrado Kubą ir paskelbė ją Ispanijos nuosavybe.

1505 metais mirė Rusijos caras Ivanas III.

1728 metais gimė britų keliautojas Džeimsas Kukas — pirmųjų Naujosios Zelandijos, Australijos ir Havajų salų žemėlapių autorius.

1782 metais gimė italų kompozitorius ir smuiko virtuozas Nikolo Paganinis.

1811 metais gimė pirmosios pasaulyje siuvimo mašinos išradėjas, JAV pramonininkas Izaokas Zingeris.

1858 metais gimė JAV prezidentas (1901—1909 m.) Teodoras Ruzveltas.

1978 metais gimė smuiko virtuozė kinė Vanesa Mei.

2010 metais britų slaptojo agento Džeimso Bondo garsusis automobilis "Aston Martin" su įvairiais gudriais įtaisais, tokiais kaip krėslo katapulta ir besikeičiantys numeriai, buvo parduotas viename aukcione Londone pigiau nei prognozuota — už 4 mln. JAV dolerių.

Tegai:
Lietuva, šventės
Temos:
Svarbios istorinės datos ir šventės Lietuvoje: kalendorius kiekvienai dienai
Vagis

Klaipėdoje teisiamas vyras, įtariamas pinigų neužrakintų butų ir įstaigų vagyste

(atnaujinta 13:04 2020.10.26)
Tyrimo metu nustatyta, jog asmuo dienos metu tikrindavo ar neužrakintos butų bei įstaigų durys, o tokių aptikęs tiesiog užeidavo į patalpas ir pasisavindavo pinigus ar pinigines ir pasprukdavo

VILNIUS, spalio 26 — Sputnik. Klaipėdoje prieš teismą stos vyras, kaltinamas dėl 17 uostamiestyje įvykdytų vagysčių iš butų ir įstaigų patalpų, praneša Lietuvos policija.

Policijos duomenimis, ikiteisminis tyrimas buvo pradėtas kai šių metų kovo 1dieną buvo gautas pranešimas, jog Skautų g. Giruliuose, dienos metu, be įsilaužimo požymių patekus į butą, iš rankinės pavogta piniginė su joje buvusiais 400 eurų, banko kortele ir dokumentais. Tą pačią dieną užfiksuota, jog pasinaudojus vogta banko kortele, uostamiestyje, H. Manto g., iš bankomato bandyta pasiimti pinigų, tačiau ilgapirščio užmačios nepavyko, mat kortelė jau buvusi užblokuota. Vis dėlto, įtariamasis buvo užfiksuotas bankomato stebėjimo kameros.

Po savaitės, kovo 8 dieną, Klaipėdos pareigūnams pranešta, jog Tomo g., iš įstaigos patalpų buvo pavogta piniginė su 150 eurų. Tą pačią dieną Galinio Pylimo g. esančioje bibliotekoje buvo išdaužtas langas ir pasikėsinta pagrobti kasos aparatą, tačiau suveikus signalizacijai asmuo iš patalpų paspruko. Kiek vėliau, taip pat kovo 8 dieną, Kulių Vartų g., į neužrakintas įstaigos patalpas užėjęs vyras iš stalčiaus įtariamas pasisavinęs 150 eurų.

Tirdami minėtų įvykių aplinkybes, Klaipėdos miesto 2-ojo Veiklos skyriaus policijos pareigūnai atkreipė dėmesį, jog įvykdytų nusikalstamų veikų braižas labai panašus — nežinomas asmuo dienos metu tikrindavo ar neužrakintos butų bei įstaigų durys, o tokių aptikęs tiesiog užeidavo į patalpas ir pasisavindavo pinigus ar pinigines ir pasprukdavo.

Šių metų birželį Klaipėdoje pareigūnai sulaikė 1980 metais gimusį, ne kartą Lietuvoje ir užsienyje už vagystes teistą vyrą, įtariamą Klaipėdos mieste įvykdžiusį net 17 tokio pobūdžio vagysčių. Šiuo metu įtariamasis yra nuteistas ir atlieką bausmę už anksčiau padarytą kitą nusikaltimą bei laukia naujo nuosprendžio.

Tegai:
Lietuva, Klaipėda, vagystė
Dar šia tema
Kauno pareigūnai sučiupo visoje šalyje sukčiavusį vyrą
Teismo nuosprendžio sulaukė kalėdiniu laikotarpiu plėšikavęs asmuo
Ilgapirščiai traukia į miškus: Tauragės rajone pavogta 500 pušelių