Закат в горах

Spalio 1 dienos horoskopas visiems zodiako ženklams

(atnaujinta 17:42 2020.09.30)
Dvynių, kaip ir Mergelių, rytoj laukia romantiška diena, didelė tikimybė sutikti savo gyvenimo meilę, Skorpionams patariama daugiau dėmesio skirti artimiesiems

Rytoj, pagal horoskopą, laukia emociškai nepastovi diena. Dienos metu tiek jūs, tiek aplinkiniai galite patirti staigius nuotaikos pokyčius: nuo euforijos iki apatijos ir dirglumo. Jei rytoj jūsų darbotvarkėje yra svarbių piniginių reikalų, jei įmanoma, geriau juos atidėti kitai dienai ar dviem. Rytoj mažai kas bus organizuota ir logiška, tačiau tai skatina kūrybiškumą. Jei šią dieną suplanavote svarbias derybas, geriau jas rengti neoficialioje aplinkoje.

Avinas (03.21-04.20) Tinkama diena pokyčiams profesinėje veikloje. Pažymėkite svarbiausius dalykus ir spręskite juos. Šis laikotarpis įdomus ir širdies reikalais. Galimi nauji susitikimai ir pažintys, kurie gali radikaliai pakeisti jūsų tolesnį gyvenimą.

Jautis (04.21-05.21) Diena palanki romantiškam bendravimui su priešingos lyties atstovais. Daugelis šio ženklo atstovų šią dieną turės stiprią intuiciją ir atvers įvairiausius sugebėjimus.

Dvyniai (05.22-06.21) Jūs negalite atsipalaiduoti ir eiti pasroviui. Tačiau neprisiriškite prie įprasto tvarkaraščio, leiskite atsitiktinumui pasireikšti. Mylimas žmogus yra pasirengęs jus palaikyti. Dabar galėsite gerai jaustis ir mėgautis tuo.

Vėžys (06.22-07.22) Ši diena yra gana tinkama parodyti savo talentus. Pabandykite skirti daugiau laiko tam, kas jums patinka arba ką reikia padaryti artimiausiu metu. Neatstumkite prašančių pagalbos, tačiau neleiskite jumis manipuliuoti.

Liūtas (07.23-08.23) Jei ilgą laiką stengėtės išspręsti kokią nors problemą, dabar turėsite puikią galimybę pasiekti rezultatą. Stenkitės vengti rūpesčių, nebendraukite su žmonėmis, kurie gali sugadinti jūsų nuotaiką. Galite išnaudoti šį laiką sveikatingumui gerinti.

Mergelė (08.24-09.22) Ši diena suteiks daug galimybių, todėl galėsite suplanuoti sunkiausias užduotis ir paskirti svarbius susitikimus. Kai kurie šio ženklo atstovai laukia lemtingos pažinties, kuri gali išsivystyti į didelę meilę. Vienintelis įspėjimas: nepamirškite saugos taisyklių.

Svarstyklės (09.23-10.22) Imkitės iniciatyvos ir nenuleiskite rankų prieš kliūtis. Naujai pažvelkite į senas problemas ir ieškokite netikėtų sprendimų. Tai tinkamas laikas naujoms pažintims, romantiškiems susitikimams ir meilės nuotykiams. Kelionę galima planuoti. Pirkiniai bus sėkmingi.

Skorpionas (10.23-11.21) Nebandykite atsitraukti nuo iškilusių problemų. Bet kokia rizika yra susijusi su rimtomis problemomis. Atsakomybė turi būti rodoma absoliučiai visais klausimais. Skirkite daugiau dėmesio savo namams, šeimai. Jūs neturėtumėte skolintis ar skolinti.

Šaulys (11.22-12.21) Diena bus praleista sunkiai dirbant, daug dėmesio teks skirti technologijoms, dokumentams, apskaitos ar ekonominių klausimų sprendimui. Meilės reikaluose gali kilti visokių bėdų. Bet jei nenorite sunaikinti esamų ryšių, susilaikykite nuo santykių aiškinimosi.

Ožiaragis (12.22-01.20) Profesiniais klausimais stenkitės nerodyti perdėtos iniciatyvos. Dar nesikreipkite į viršininkus su savo pasiūlymais ar prašymais padidinti atlyginimą. Gali kilti nesusipratimų. Neatsisakykite padėti, jei to paprašysite. Tai labai geras laikas naujiems verslams ir romantiškoms pažintims.

Vandenis (01.21-02.19) Šią dieną sėkmė lydės tuos šio ženklo atstovus, kurie aktyviai sieks savo tikslų. Daugeliu atvejų jūs būsite sau galva, todėl galite elgtis atitinkamai. Dabar bus galima užmegzti naujų verslo pažinčių ar užmegzti senus naudingus kontaktus. Stenkitės nepraleisti svarbaus telefono skambučio, kuris jums gali atverti naujus horizontus.

Žuvys (02.20-03.20) Šį laikotarpį galima vadinti neapsunkinančiu. Būdami aktyvūs, galėsite pasiekti gerų rezultatų. Jei dar nesutikote žmogaus, su kuriuo norėtumėte susieti savo gyvenimą, dar ne viskas prarasta. Be to, laikas tinkamas visokiems apsipirkimams.

Tegai:
horoskopas
Gėlės ir žvakė

Mirė Lietuvos rusų dramos teatro aktorius Michailas Makarovas

(atnaujinta 21:09 2020.10.20)
Po ilgai trukusios ligos, eidamas 83 gyvenimo metus, mirė garsus Lietuvos rusų dramos teatro aktorius Michailas Makarovas

VILNIUS, spalio 20 — Sputnik. Su giliu liūdesiu pranešame, kad spalio 20-ąją, eidamas 83-iuosius gyvenimo metus, mirė ilgametis Lietuvos rusų dramos teatro aktorius Michailas Makarovas, rašoma teatro Facebook paskyroje.

Baigęs Lietuvos valstybinę konservatoriją (dabar — Lietuvos muzikos ir teatro akademija), Michailas Makarovas 55 metus dirbo LRDT ir atliko daugiau kaip 150 vaidmenų režisierių Romano Viktiuko, Dalios Tamulevičiūtės, Sauliaus Šaltenio, Jono Vaitkaus, Algirdo Latėno ir kitų pastatymuose. Kaip scenografas Michailas Makarovas sukūrė keturis LRDT spektaklius. 

Lietuvos rusų dramos teatro kolektyvas liūdi dėl kolegos mirties ir reiškia nuoširdžią užuojautą Michailo Makarovo artimiesiems.

Atsisveikinimo su aktoriumi laikas ir vieta bus paskelbti vėliau.

Tegai:
mirtis
Temos:
Metų netektys — 2020
Ruduo

Spalio 21 dienos horoskopas visiems zodiako ženklams

(atnaujinta 19:21 2020.10.20)
Rytoj, spalio 21 dieną, Avinui svarbu sutelkti dėmesį į darbą, Jaučiui žadama sėkmė finansinėse operacijose, o Dvyniams rekomenduojama pailsėti

Stebuklinga diena, kurios metu visi gali pasijusti mažais magais ir įgyvendinti savo — nors ir mažą — svajonę.

Taip pat būtina atkreipti dėmesį į sapnus ir ženklus, kuriuos jums siųs likimas, ir įsiklausyti į jūsų pačių nuojautas — tai gali ne tik paskatinti išspręsti svarbius gyvenimo klausimus, bet ir numatyti ateitį.

Avinas (21.03 - 20.04)
Ir jau pradėti, ir nauji dalykai, kurių dar nespėjote pradėti, bus vienodai sėkmingi — svarbiausia sutelkti dėmesį į tai, ką darote, nesiblaškydami antraeiliais klausimais.

Jautis (21.04 - 21.05)
Finansinės operacijos — nuo nereikšmingiausių iki didelių ir rimčiausių — žada būti sėkmingos, todėl visus mokėjimus, banko sąskaitų atidarymą ir indėlius rekomenduojama atlikti iki šios dienos.

Dvyniai (22.05 - 21.06)
Jei negalite skirti visos dienos poilsiui, skirkite jai bent popietę: vis tiek našiam darbui trūksta parako, tačiau būtinai turite atsigauti.

Vėžys (22.06 - 22.07)
Susitikimas su žmogumi iš praeities bus naudingas: jis ne tik sužadins malonius prisiminimus, bet ir naudodamasis savo ryšiais padės išspręsti svarbų profesinį klausimą.

Liūtas (23.07–21.08)
Ieškojimas tų, kurie yra kalti dėl jūsų bėdų, yra bevaisis: tik prisiimdami atsakomybę už visas savo klaidas galite išsiaiškinti, kaip jų išvengti ateityje.

Mergelė (08.22 - 09.23)
"Rizika yra kilnus reikalas" — šiandien nėra jūsų šūkis, stenkitės būti tylesni už vandenį ir žemesni už žolę, nes bet koks ryžtingas veiksmas gali sukelti nenumatytų pasekmių.

Svarstyklės (24.09 - 23.10)
Likimas siųs nemažai ženklų, todėl svarbu nepamiršti nė vieno iš jų — vėliau jie jums pasakys, kuria kryptimi elgtis.

Skorpionas (24.10 - 22.11)


Nepaisant užimtumo, būtina rasti laiko artimiesiems, kuriems tikrai reikia jūsų meilės ir dėmesio — ypač tai liečia pagyvenusius artimuosius ir vaikus.

Šaulys (23.11 - 21.12)
Neatmeskite patarimo, kurį jums gali duoti kiti: šiandien jų žodžiuose bus nemažai tiesos, todėl jais galite vadovautis spręsdami svarbius klausimus.

Ožiaragis (12.22 - 01.20)
Jei atliksite savo darbą sąžiningai, viršininkai jį ne tik įvertins, bet ir apdovanos — pavyzdžiui, paaukštins arba suteiks premiją.

Vandenis (21.01 - 18.02)
Šiandien priimti svarbų sprendimą padės ne logika ir argumentai, o intuicija, kuria, kaip žinote, vadovaujasi pasąmonė: ji moka palyginti faktus ir juos analizuoti.

Žuvys (19.02 - 20.03)
Jūs neturėtumėte tikėtis dar vieno žmogaus iš praeities, kuriam kadaise jautėte romantiškus jausmus, skambučio: malonus pokalbis greičiausiai neturės jokio tęsinio.

Tegai:
horoskopas
NATO technika Rukloje

Ekspertas: Baltijos regione numatomas rimtas NATO kariuomenės pasirengimas

(atnaujinta 20:17 2020.10.20)
Artimiausiu metu Šiaurės Atlanto aljanso karinis buvimas Baltijos šalyse pastiprės, mano ekspertas Vladimiras Kozinas

VILNIUS, spalio 20 — Sputnik. Estijos ministras pirmininkas Juris Ratas susitikime Lenkijos prezidentu Andžejumi Duda pažymėjo Lenkijos ir JAV sudaryto susitarimo dėl išplėsto karinio buvimo svarbą, pranešė portalas ERR.

Pasak Rato, šis susitarimas atveria galimybes sustiprinti JAV karinį buvimą Lenkijoje, taip pat suteikia vilties, kad Amerikos karinis buvimas Baltijos šalyse taps labiau matomas.

Rusijos Federacijos karo mokslų akademijos narys korespondentas, MGIMO karinių-politinių tyrimų centro ekspertas Vladimiras Kozinas interviu Sputnik Lietuva teigė, kad amerikiečių bombonešiai ne kartą leidosi Baltijos šalių aerodromuose.

"Baltijos šalių oro patruliavimo operacija tęsiasi Latvijos, Lietuvos ir Estijos padangėje, kur taip pat dalyvauja vidutinio nuotolio, dvejopos paskirties orlaiviai, kurie taip pat gali gabenti įprastus branduolinius ginklus oro bombų pavidalu. Šiose valstybėse jau seniai įkurtos NATO vadovybės ir štabo struktūros, todėl aš asmeniškai neabejoju, kad toks dalyvavimas pastiprės", — sakė jis, pažymėdamas, kad tai vyksta tiek šalia Kaliningrado srities, tiek prie Baltarusijos sienų.

"Apskritai, Baltijos regione ir Baltijos jūroje, ir Europos šiaurėje yra planuojama labai rimta Aljanso karinio pasirengimo banga, visa tai vykdoma aktyviai, vienašališkai ir po išgalvotų priežasčių priedanga", — apibendrino jis.

NATO nuolat didina karinį kontingentą šalia Rusijos sienų. Baltijos šalys aktyviai sudaro didelio masto gynybos sutartis su JAV, paaiškindamos tai "Rusijos grėsme", nors Maskva ne kartą neigė šiuos kaltinimus.

NATO Europoje: plėtros istorija
© Sputnik
NATO Europoje: plėtros istorija
Tegai:
NATO, Baltijos šalys
Dar šia tema
NATO sąjungininkai rengia Vokietijos ir JAV karą
Pranckietis: krizė Baltarusijoje patvirtina NATO atgrasymo būtinybę
Lietuvoje prasidėjo NATO bataliono pratybos
RF Gynybos ministerija: NATO siekia sunaikinti karinį Rusijos ir Baltarusijos aljansą 
Medvedevas paskelbė apie NATO bandymus apriboti Rusijos veiklą Arktyje