Krosinis motociklas

Sučiupti du asmenys, po Aukštaitijos nacionalinį parką važinėję krosiniu motociklu

(atnaujinta 19:37 2020.10.07)
Aiškinantis pažeidimo aplinkybes abu piliečiai sakė, kad gailisi dėl neapgalvotų veiksmų, todėl pažeidimo vietoje pareigūnų apskaičiuotą žalą gamtai atlygino gera valia

VILNIUS, spalio 7 — Sputnik. Praėjusį penktadienį Aplinkos apsaugos departamento pareigūnai, gavę pranešimą, Aukštaitijos nacionaliniame parke sučiupo du asmenis, besivažinėjančius krosiniais motociklais ir ardančius miško paklotę, apie tai pranešė departamento spaudos tarnyba.

Už Lankymosi miške taisyklių pažeidimą, kai motorinėmis transporto priemonėmis neteisėtai važiuojama per miško paklotę, taip ją žalojant ar sunaikinant, pažeidėjui gresia bauda nuo 140 iki 300 eurų. 

Aiškinantis pažeidimo aplinkybes abu piliečiai sakė, kad gailisi dėl neapgalvotų veiksmų, todėl pažeidimo vietoje pareigūnų apskaičiuotą žalą gamtai (50,22 eurų) atlygino gera valia. Jiems teks sumokėti pusę sankcijoje numatytos minimalios baudos — po 70 eurų.

Į įvykio vietą buvo iškviesti ir Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai. Jie pažeidėjams surašė protokolus už neregistruotų transporto priemonių vairavimą keliais (bauda nuo 30 eurų) ir už vairavimą neturint teisės vairuoti šios kategorijos transporto priemones (bauda nuo 300 eurų).

Tegai:
Aplinkos apsaugos departamentas, motociklas
Dar šia tema
Klaipėdos pareigūnai sulaikė vyrą, įtariamą platinusį narkotikus — video
Vilniuje sulaikyti vyrai, įtariami paspirtukų vagystėmis
Šilutės rajone rastas vyro kūnas, įtariama, kad jį užpuolė bulius
Autoservisas

"Garažiuko" akcijos metu Rokiškio rajone nustatyta 10 pažeidėjų

(atnaujinta 09:36 2020.10.28)
Aplinkosaugininkai patikrino 16 asmenų, vykdančių transporto priemonių techninę priežiūrą ir remonto darbus

VILNIUS, spalio 28 — Sputnik. Rokiškio rajone vykdant akciją "Garažiukas" nustatyta 10 pažeidimų, praneša Aplinkos apsaugos departamentas.

Aplinkosaugininkai patikrino 16 asmenų, vykdančių transporto priemonių techninę priežiūrą ir remonto darbus. Nustatyta 10 asmenų, nesilaikančių aplinkosauginių reikalavimų. Pažeidėjams bus taikomos administracinės nuobaudos.

Daugiausia pažeidimų buvo nustatyta dėl susidarančių atliekų apskaitos nevedimo vieningoje gaminių ir pakuočių atliekų sistemoje (GPAIS). Už šį pažeidimą 10 vykdančių veiklą asmenų buvo surašyti administracinio nusižengimo protokolai ir gresia bauda nuo 120 iki 220 eurų.

Per reidą aplinkosaugininkai išaiškino, kad remontuojantys ir ardantys automobilius asmenys pamiršta turėti sandariai uždaromas ir tinkamai pažymėtas talpas atliekoms laikyti. Dviem pažeidėjams pagal administracinio nusižengimo kodeksą gresia bauda nuo 140 iki 440 eurų.

Taip pat Kupiškio aplinkos apsaugos pareigūnai aptiko 2 transporto priemonių remonto veiklą vykdančius asmenis, kurie nerūšiuoja atliekų, atliekos yra maišomos, laikomos netvarkingai lauke, pavojingos atliekos nepažymėtos atitinkamu ženklinimu. Jiems bus pritaikytos administracinio poveikio priemonės. Už netinkamai rūšiuojamas arba nerūšiuojamas atliekas pažeidėjams gresia bauda nuo 20 iki 80 eurų.

Be to, buvo nustatyti du šiurkštūs komercinės veiklos pažeidimai. Veiklos vykdytojai nebuvo įregistravę individualios veiklos ir už tai jiems gresia bauda nuo 390 iki 1100 eurų.

Tegai:
Rokiškis, Aplinkos apsaugos departamentas
Dar šia tema
Sostinėje įrengiamos stebėjimo kameros šiukšlintojams nustatyti
Lietuvoje startavo akcija "Garažiukas": tikrinami automobilius remontuojantys asmenys
Sulaikymas, archyvinė nuotrauka

Vilniuje trys vyrai užpuolė policijos pareigūną

(atnaujinta 09:02 2020.10.28)
Automobilyje apžiūros metu buvo rasta žalsvos spalvos augalinė medžiaga, įtariama, kad tai narkotinė medžiaga

VILNIUS, spalio 28 — Sputnik. Sostinėje trys vyrai užpuolė pareigūną ir mėgino iš jo atimti mobiliojo ryšio telefoną, rašo Lietuvos policijos departamentas.

Incidentas įvyko antradienį, apie 18:34, Panevėžio gatvėje. Prie tarnybos metu neuniformuoto policijos pareigūno, gimusio 1996 metais, sustojo automobilis "Opel Astra", iš kurio išlipę trys nepažįstami vyriškiai užpuolė jį ir bandė atimti mobiliojo ryšio telefoną.

Įtariamieji, gimę 1994 metais, 1999 metais ir 1997 metais, uždaryti į areštinę.

Policijos duomenimis, automobilyje apžiūros metu buvo rasta žalsvos spalvos augalinė medžiaga, įtariama, kad tai narkotinė medžiaga.

Pradėti ikiteisminiai tyrimai.

Tegai:
policija, Vilnius
Dar šia tema
Utenos rajone neblaivus vairuotojas mėgino duoti kyšį policijos pareigūnams
Per savaitę Klaipėdos policija nustatė daugiau nei 250 greičio viršijimo atvejų
Klaipėdoje teisiamas vyras, įtariamas pinigų iš neužrakintų butų ir įstaigų vagyste