Medicininės kaukės

Raseiniuose "Maxima" dvi savaites nemokamai dalins kaukes

(atnaujinta 11:23 2020.10.08)
Pabrėžiama, kad "Maximos" parduotuvėse šiuo metu laikomasi sugriežtintų higienos reikalavimų: reguliariai dezinfekuojami vežimėliai ir krepšeliai bei kiti įvairūs paviršiai, vėdinant parduotuves padidinta šviežio oro cirkuliacija

VILNIUS, spalio 8 — Sputnik. Paskelbus, kad Raseiniuose nuo penktadienio gali būti įvestas lokalus karantinas, "Maximos" prekybos tinklas nuo šio trečiadienio dvi savaites visiems, kurie apsipirks šiame mieste esančiose parduotuvėse, nemokamai dalins vienkartines apsaugines veido kaukes, praneša prekybos tinklas "Maxima".

"Šį sprendimą priėmėme norėdami užtikrinti tiek pirkėjų, tiek savo darbuotojų saugumą. Norime nuoširdžiai paprašyti visų pirkėjų būti sąmoningais: teisingai dėvėti kaukes, laikytis saugaus atstumo, dezinfekuoti rankas bei į parduotuves stengtis eiti kaip galime rečiau", — teigia "Maximos" komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė Ernesta Dapkienė.

Taip pat ji teigia, kad nuo šio pavasario Raseiniuose veikia saugesnį apsipirkimą užtikrinanti apsipirkimo stotelė "Barbora Express".

"Kviečiame Raseinių gyventojus naudotis "Barbora Express" pirkinių atsiėmimo stotele. Ši stotelė veikia Raseinių Vilniaus g. 93 įsikūrusioje "Maximoje". Tokiu būdu pirkėjai galės įsigyti visas reikalingas prekes išvengdami ėjimo į parduotuvę", — teigia ji.

Pabrėžiama, kad "Maximos" parduotuvėse šiuo metu laikomasi sugriežtintų higienos reikalavimų: reguliariai dezinfekuojami vežimėliai ir krepšeliai bei kiti įvairūs paviršiai, vėdinant parduotuves padidinta šviežio oro cirkuliacija.

Kaip Vyriausybės posėdyje pranešė Sveikatos apsaugos ministerijos vadovas Aurelijus Veryga, Raseinių rajono savivaldybėje epidemiologinė situacija yra išskirtinio masto. Pastarųjų dviejų savaičių sergamumo rodiklis yra pasiekęs 1108 atvejus šimtui tūkstančių gyventojų.

Ministras pranešė, kad antrojoje vietoje pagal rodiklį esančiame Radviliškio rajone šis rodiklis siekia apie 400 atvejų 100 tūkst. gyventojų. Bendras Lietuvos vidurkis yra apie 50 atvejų šimtui tūkstančių gyventojų.

Šalyje iš viso patvirtinti 5625 COVID-19 ligos atvejai, 2660 pasveiko, 102 mirė.

Tegai:
kaukės, koronavirusas, Raseinių rajonas, Maxima LT
Temos:
Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (407)
Dar šia tema
Lietuvoje per praėjusią parą registruotos 2 mirtys nuo koronaviruso
Įsigalioja nauji apribojimai keliaujantiems į Kiprą ir Latviją
Eilės pasienyje

Baltarusijos į ES šalis negali įvažiuoti daugiau nei tūkstantis sunkvežimių

(atnaujinta 08:08 2020.10.27)
Vakar į ES šalis iš Baltarusijos eilės buvo dar didesnės — jose laukė 1,3 tūkst. sunkiasvorių sunkvežimių

VILNIUS, spalio 27 — Sputnik. Iš Baltarusijos į ES šalis vėl formuojasi ilgos sunkvežimių eilės, praneša Baltarusijos valstybės sienos komitetas.

Tačiau automobilių yra šiek tiek mažiau nei dieną prieš tai. 08:00 valandos (07:00 Lietuvos laiku) duomenimis, iš viso bando išvažiuoti per 1 000 vilkikų.

Sunkiausia padėtis pasienyje su Lietuva. Ten laukia daugiau nei 730 sunkvežimių. Kontrolės punktuose "Kamennyj Log" ir Beniakonyse stovi 220 ir 239 sunkvežimiai. Dar dviejuose patikros punktuose — Privalkoje ir Kotlovkoje — jų yra šiek tiek mažiau: atitinkamai 175 ir 100 sunkvežimių.

Latvijos kryptimi susidariusiuose eilėse stovi daugiau nei 140 sunkvežimių, o į Lenkijos pusę pravažiavimo laukia beveik 150.

Išvakarėse į ES šalis iš Baltarusijos bandė patekti beveik 1,3 tūkst. sunkiasvorių sunkvežimių.

Tegai:
sunkvežimis, ES, Lietuva, Baltarusija
Dar šia tema
Baltarusija neįleido "stiprių jaunų žmonių" iš Lietuvos ir kitų šalių
Baltarusijos pasienyje su Lenkija sugautas heksakopteris su cigarečių kontrabanda
Lietuvos pasienis

Patikrinę įtartinai storus stalviršius Baltarusijos, muitininkai juose aptiko cigaretes

(atnaujinta 07:48 2020.10.27)
Visi stalviršiai pasirodė esantys prikimšti cigarečių — muitininkai juose rado daugiau nei 50 tūkst. pakelių rūkalų

VILNIUS, spalio 27 — Sputnik. Dėl sudėtingų darbų tik praėjusią savaitę muitinėje buvo baigta tikrinti ir ardyti dar spalio 9 dieną sulaikyta medinių stalviršių siunta iš Baltarusijos, pranešė Lietuvos Respublikos muitinė.

Baltarusijos piliečio vairuojamas krovininis furgonas "Fiat Ducato" į Raigardo kelio postą atvažiavo spalio 9-ąją, apie 11:00. Muitininkams vairuotojas deklaravo gabenantis į Alytų stalviršių siuntą, tačiau vienas iš pareigūnų atkreipė dėmesį į tai, kad stalviršiai neįprastai stori.

Pareigūnai nusprendė vieną iš stalviršių patikrinti rentgeno kontrolės sistema, po ko įsitikino, jog įtarimai pagrįsti — paaiškėjo, kad gaminio vidus pilnas cigarečių pakelių.

Krovinys ir automobilis buvo sulaikyti, sulaikytas ir furgono vairuotojas, taip pat buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl kontrabandos.

Vėliau Kauno apylinkės teismo sprendimu Baltarusijos pilietis buvo suimtas dviem mėnesiams.

Išardžius visus 66 stalviršius, muitinės pareigūnai juose aptiko 50 160 pakelių baltarusiškų cigarečių "NZ Gold", kurių vertė su privalomais sumokėti mokesčiais — 177 tūkst. eurų.

Tegai:
baltarusiškos cigaretės, Muitinė
Dar šia tema
Vilniaus oro uoste pasieniečiai sulaikė teisėsaugos ieškotą vyrą
Vilniaus rajone sulaikytas girtas saviizoliacijos tvarką pažeidęs vairuotojas
Pasieniečiams nepavyko pagauti iš traukinio išmestas cigaretes krovusių kontrabandininkų