Незаконное оружие, найденное у гражданина Эстонии в Шяуляе

Pasieniečiai sučiupo galimai neteisėtai ginklą gabenusį estą

(atnaujinta 13:49 2020.10.08)
Patikros metu pasieniečiai kelioniniame krepšyje aptiko galimai šaunamąjį ginklą, kuriam gabenti per sieną Estijos pilietis leidimo neturėjo

VILNIUS, spalio 8 — Sputnik. Pasvalio rajone pasieniečiai sulaikė estą, kuris neturėdamas leidimo gabeno galimai šaunamąjį ginklą per valstybės sieną, apie tai pranešė Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

Trečiadienį VSAT pareigūnai Lietuvos–Latvijos pasienyje, Pasvalio rajone, magistraliniame kelyje Panevėžys–Pasvalys–Ryga, patikrinti sustabdė automobilį "Chlysler Voyager". Estijoje registruotą transporto priemonę vairavo 52-ejų šios šalies pilietis.

Patikros metu pasieniečiai kelioniniame krepšyje aptiko galimai šaunamąjį ginklą, kuriam gabenti per sieną "Chlysler Voyager" automobilio vairuotojas leidimo neturėjo. Vyras po apklausos uždarytas į areštinę.

Dėl šaunamojo ginklo gabenimo per valstybės sieną neturint tam leidimo pradėtas ikiteisminis tyrimas. Už tai estui gresia laisvės atėmimas nuo trejų iki dešimties metų.

Tegai:
ginklas, Estija, Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT)
Dar šia tema
VSAT vaizdo įraše parodė sieną su Baltarusija saugančios užkardos darbą
Baltarusis gabeno priekabą su galimai suklastotu kėbulo numeriu
Neringoje bus įdiegta sienos su Rusija stebėjimo sistema
Seimas, archyvinė nuotrauka

Seimo narys Simulik užsikrėtė COVID-19

(atnaujinta 08:56 2020.10.25)
Politikas patikino, kad kalbėjo su šeimos gydytoja ir žino simptomus, kuriems pasireiškus tikriausiai bus vežamas į ligoninę

VILNIUS, spalio 25 — Sputnik. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos Seime narys Valerijus Simulik pranešė užsikrėtęs koronavirusu. Šią informaciją jis patvirtino Facebook, pasidalindamas testo rezultatų nuotrauka.

"Gavau atsakymą. Mano koronaviruso testas — teigiamas. Iki paskutinės minutės tikėjausi, kad to nebus. Vyliausi, jog tai tik peršalimas ar kas nors panašaus. Nieko nepadarysi, yra kaip yra", — rašo politikas.

Vyras pabrėžia, kad kol kas izoliuojasi namuose ir laukia, kas bus toliau.

"Kalbėjau su šeimos gydytoja, žinau simptomus, kuriems pasireiškus tikriausiai būčiau vežamas į ligoninę. Kol kas tokių nejaučiu, gal ir nepajusiu. Esu paskambinęs visiems, su kuriais pastaruoju metu bendravau, perspėjau dėl situacijos", — paaiškino Simulik.

Lietuvoje keletą dienų iš eilės fiksuojami nustatytų per parą naujų koronaviruso atvejų antirekordai. Šeštadienį nustatytas didžiausias užsikrėtusių žmonių skaičius — 474. Per visą pandemijos laiką Lietuvoje susirgo 9578 gyventojai, mirė 129 gyventojai.

Karantino apribojimai Lietuvoje
© Sputnik
Karantino apribojimai Lietuvoje
Tegai:
COVID-19, koronavirusas, Seimas, Seimo nariai
Temos:
Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje
Предварительное голосование второго тура выборов в Сейм

Bendras rinkėjų aktyvumas per pirmą balsavimo valandą viršija 12 %

(atnaujinta 08:51 2020.10.25)
Aktyvumo vidurkis istorinių Lietuvos Seimo rinkimų antrųjų turų metu yra 37 %, šiemet dėl pandemijos daug kas nusprendė balsuoti iš anksto

VILNIUS, spalio 25 — Sputnik. Sekmadienį, spalio 25 dieną, prasidėjo antrasis Seimo rinkimų turas. Praėjus pirmajai balsavimo valandai rinkėjų aktyvumas pasiekė 12,4 %. Tokie duomenys pateikti Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) žemėlapyje.

08:00 duomenimis, aktyviausiai rinkėjai balsuoja Nalšios pietinėje apygardoje, ten jau nubalsavo 18,63 % visų apygardos sąraše įregistruotų rinkėjų. Pasyviausia yra Panerių-Grigiškių apygarda — ten balsavo tik 5,83 %.

Balsavimas vyksta nuo 07:00 iki 20:00. Rizikos grupėje esantiems rinkėjams patariama eiti balsuoti ryto valandomis, tai yra, nuo 07:00 iki 09:00, kai balsavimo vietose yra mažiau žmonių.

Tegai:
Seimo rinkimai
Temos:
Lietuvos Seimo rinkimai — 2020