Gamta

Spalio 12 dienos horoskopas visiems zodiako ženklams

(atnaujinta 20:09 2020.10.11)
Spalio 12 dienos horoskopas pataria Dvyniams nieko kardinaliai nekeisti šią dieną gyvenime, Svarstyklėms — skirti laiką verslo deryboms ir svarbių klausimų aptarimui, Vandeniams — pradėti kažką visiškai naujo, Liūtams — sumažinti išlaidas

Rytoj dienos pradžia bus sudėtinga. Šiuo metu galimi ginčai ir konfliktai. Santykiai, kurie pastaruoju metu klostėsi netolygiai, įtemptai, dar labiau įsiaudrins; juose kils vis daugiau problemų. Nepageidautina aptarti ateities planus. Vargu ar pavyks susitarti, abipusės pretenzijos trukdys užbaigti pradėtą ​​darbą.

Antroji dienos pusė atneš ramybės, kurios trūko. Pavyks atgauti pusiausvyrą ir ramybę. Taps aišku, ką reikia daryti, norint pasiekti užsibrėžtus tikslus.

Avinas (03.21-04.20) 

Rytoj bus vaisinga diena. Bus galimybė susidoroti su užduotimis, kurios anksčiau atrodė per sunkios. Jūs teisingai vertinsite savo galimybes, nebijosite vieni imtis spręsti rimtas problemas.

Galite pradėti mokytis: greitai pasieksite pirmąsias sėkmes ir tuo labai džiaugsitės. Neatmetamos malonios pažintys, taip pat netikėti susitikimai su žmonėmis, kurių pastaruoju metu pasiilgote. Gerai vyks kelionės. Bus galimybė aplankyti įdomias vietas, apie kurias daug girdėjote anksčiau.

Jautis (04.21-05.21) 

Rytoj bus lengva palanki diena. Daugelis problemų bus išsprendžiamos greičiau, nei tikėjotės. Pavyks rasti atsakymus į pastaruoju metu nerimus keliančius sudėtingus klausimus.

Neatmetamos permainos santykiuose su artimaisiais. Galite susivienyti su giminaičiais, kad išspręstumėte kai kurias šeimos, buitines problemas.

Bus galimybė išvykti į įdomias keliones, gerai praleisti laiką.

Antroji dienos pusė tiks studijoms. Jums nebus sunku įsiminti naudingą informaciją, galėsite greitai iš jos padaryti teisingas išvadas.

Dvyniai (05.22-06.21) 

Rytoj prognozuojama nelengva diena. Dažniau nei įprastai kils sunkumų darbuose, neatmetamos finansinės problemos. Stenkitės išlikti ramūs. Kol neskubėsite ir priimsite gerai apgalvotus sprendimus, žvaigždės palaikys daugybę jūsų pastangų. Nepageidaujama ką nors kardinaliai keisti gyvenime, bent jau tinkamai neapgalvojus savo veiksmų. Gali būti, kad netrukus visiškai prarasite susidomėjimą tuo, kas dabar atrodo patrauklu ir svarbu.

Gali kilti problemų santykiuose su artimaisiais. Jums dažnai bus primenama apie seniai duotus pažadus, kurių nepavyko įvykdyti. Tai sukels daug neigiamų emocijų.

Vėžys (06.22-07.22) 

Rytoj prognozuojama nebloga diena. Paliksite abejones ir rūpesčius praeityje ir susitelksite į keletą įdomių darbų. Gali atsirasti naujų idėjų ir planų. Pabandykite nedelsdami juos įgyvendinti.

Draugai būtinai jums padės, jei to paprašysite. Lengva bus rasti bendrą kalbą su nepažįstamais žmonėmis, patikti tiems, kurie jus mato pirmą kartą. Galima romantiškų santykių pradžia. Jie gali greitai vystytis ir padovanoti ryškių emocijų.

Liūtas (07.23-08.23) 

Rytoj prognozuojama įtempta diena. Gali būti, kad teks grįžti prie kažkokių senų problemų, klausimų, kurie ilgai laukia atsakymų. Kai kurie Liūtai taip pat bus priversti taisyti kitų žmonių klaidas, ir, žinoma, nuotaika nuo to nepagerės.

Vargu ar pavyks sutelkti dėmesį į vieną dalyką: jūsų dėmesio reikalaus iš karto keli darbai, teks prisiminti daugybę skirtingų užduočių.

Galimi finansiniai sunkumai. Tačiau jūs nesijaudinsite, nes suprasite, kad jie laikini. Bet visgi šiuo metu geriau sumažinti išlaidas.

Mergelė (08.24-09.22) 

Rytoj, kuo anksčiau apsispręsite dėl tikslų ir prioritetų, tuo sėkmingesnė ir vaisingesnė bus ši diena. Nėra nieko blogiau, nei mėtytis nuo vieno prie kito, bandyti rasti atsakymus iškart į visus kylančius klausimus.

Geriau vengti ginčų: jie nėra konstruktyvūs ir tik atima laiką. Gali būti naudingas bendravimas su seniai pažįstamais, su kuriais kadaise turėjote verslo interesų. Bus apie ką pakalbėti. Bus galimybė gauti informacijos, kuri leis išvengti rimtų klaidų, teisingai elgtis dviprasmiškoje situacijoje.

Svarstyklės (09.23-10.22) 

Rytoj bus puiki diena verslo deryboms ir svarbių klausimų aptarimui. Gindamas savo požiūrį, jūs nepamiršite išklausyti pašnekovo, domėsitės jo požiūriu ir atkreipsite dėmesį į protingas pastabas. Tai leis išvengti konfliktų ir rasti visiems tinkančius sprendimus. Jūsų nemėgstantys žmonės gali pakeisti savo nuomonę apie jus, priimti jūsų pusę.

Kino juosta
© Photo : из архива Госфильмофонда России

Bus galimybė padaryti gerą įspūdį naujiems pažįstamiems. Jie iškart įvertins jūsų asmenybę ir turtingą vidinį pasaulį. Talentai, kuriuos jūs neįkyriai pademonstruosite, neliks nepastebėti.

Skorpionas (10.23-11.21) 

Rytoj bus palanki diena dalykiniam bendravimui, darbo klausimų aptarimui, pokalbiams apie finansinius reikalus ir verslo plėtrą. Bus galimybė susipažinti su žmonėmis, iš kurių sugebėsite daug sužinoti, jūs nepraleisite jos. Neatmetami netikėti verslo pasiūlymai. Teks greitai priimti sprendimą; intuicija jums pasakys, kaip elgtis teisingai.

Vakare galimos geros žinios. Tuo pačiu metu atsiras galimybė ištaisyti anksčiau padarytas klaidas. Dėmesingiausiems Skorpionams pavyks sustiprinti šeimos ryšius.

Šaulys (11.22-12.21) 

Rytoj bus tinkama diena imtis iniciatyvos darbuose, imtis kokio nors naujo kūrybinio projekto ar pradėti mokytis to, kas jus jau seniai domina. Svarbu nešvaistyti laiko, neatidėti to, ką galima padaryti nedelsiant.

Atsiras žmonių, pasirengusių jums padėti ir palaikyti jus viskuo. Bendras darbas padės pradėti draugystę ar romantiškus santykius.

Antroji dienos pusė žada neįprastus susitikimus. Galbūt susitiksite su tais, kam kadaise padėjote. Dabar šie žmonės panorės jums padėkoti.

Ožiaragis (12.22-01.20) 

Rytoj jūs puikiai sutarsite su aplinkiniais, dažnai juos puikiai suprasite. Tai padės spręsti tiek verslo, tiek asmenines problemas. Daugelis Ožiaragių šią dieną įgis naujų sąjungininkų, kurie noriai ateis į pagalbą sunkmečiu.

Neatmetama romantiškų istorijų pradžia. Jūs lengvai susuksite kažkam galvą, bet neprarasite savosios.

Galimos geros žinios, susijusios su šeimos nariais. Galimos netikėtos pinigų įplaukos ar sėkmingas jums svarbių finansinių klausimų sprendimas. Profesinėje srityje gali atsiverti naujos perspektyvos.

Vandenis (01.21-02.19) 

Rytoj tinkama diena pradėti ką nors visiškai naujo. Greitai perimsite naudingą patirtį. Seni pažįstami primins apie save, tai bus labai naudinga: su jų pagalba sugebėsite nuginkluoti jūsų nemėgstančius žmones.

Galimi neįprasti verslo pasiūlymai, bus galimybė rasti netikėtą savo talentų panaudojimo būdą. Šią dieną gerai pirkti daiktus, naudingus darbui ar studijoms. Taip pat galima užsiregistruoti į kokius nors kursus — nepanorėsite jų palikti.

Žuvys (02.20-03.20) 

Rytoj jums bus nelengva sutarti su savimi, todėl diena susiklostys nelabai sėkmingai. Dažnai abejosite žmonėmis, kurie niekada anksčiau jūsų nenuvylė, ir tai juos labai įžeis.

Galimi nesusipratimai darbe. Čia geriau neskubėti priimti sprendimų ar veikti: skirkite laiko situacijai išsiaiškinti ir suprasite, kaip geriausia elgtis. Artimųjų palaikymas bus svarbus, ypač tiems, kurie dar neturi savo patirties ir nepasitiki savo galimybėmis.

Antroji dienos pusė tiks atviriems pokalbiams, būtent tuo metu bus lengviau rasti bendrą kalbą.

Tegai:
horoskopas
Vyras su peiliu

Jonavos rajone teisiamas peiliu pareigūnę užpuolęs vyras

(atnaujinta 10:58 2020.10.23)
Policijos pareigūnams atliekant neblaivaus jonaviečio, pristatyto komisariatą dėl padaryto pažeidimo, apžiūrą, vaikinas pasipriešino jų veiksmams ir smogė peiliu vyriausiajai patrulei į kaklo sritį

VILNIUS, spalio 23 — Sputnik. Kauno apygardos teismui perduota baudžiamoji byla, kurioje 23 metų jonavietis kaltinamas pasipriešinimu policijos pareigūnams ir pasikėsinimu nužudyti, praneša Generalinės prokuratūros spaudos tarnyba.

Ikiteisminio tyrimo duomenimis, šių metų liepos pabaigoje kaltinamasis buvo neblaivus pristatytas į Jonavos rajono policijos komisariatą dėl galimai padaryto administracinio pažeidimo. Policijos pareigūnams atliekant jo apžiūrą, vaikinas pasipriešino jų veiksmams ir, išsitraukęs už nugaros slėptą peilį, smogė juo vyriausiajai patrulei į kaklo sritį.

Pažymima, jog greitai sureagavusi pareigūnė išvengė mirtimi galėjusio pasibaigti dūrio.

Tyrimo duomenimis, jonavietis savo kaltę pripažįsta tik iš dalies ir teigia, kad pareigūnės nužudyti jis neketino.

Baudžiamasis kodeksas numato, kad tas, kas panaudodamas ar grasindamas tuoj pat panaudoti fizinį smurtą pasipriešino valstybės tarnautojui ar kitam viešojo administravimo funkcijas atliekančiam asmeniui, baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės atėmimu iki trejų metų. Tas, kas pasikėsino nužudyti dėl nukentėjusio asmens tarnybos ar piliečio pareigų vykdymo, baudžiamas laisvės atėmimu nuo aštuonerių iki dvidešimties metų arba laisvės atėmimu iki gyvos galvos.

Tegai:
Lietuva, Jonava
Dar šia tema
Jonavos rajone sulaikytasis peiliu puolė policijos pareigūnę
Klaipėdoje nežinomas asmuo užpuolė peiliu moterį jos pačios bute
Kaune moteris peiliu užpuolė policininką
Girtas vairuotojas, archyvinė nuotrauka

Vilniaus rajone sulaikytas girtas saviizoliacijos tvarką pažeidęs vairuotojas

(atnaujinta 09:57 2020.10.23)
Pusantros promilės įpūtęs vairuotojas neseniai lankėsi Baltarusijoje, todėl gavo baudą ir už saviizoliacijos pažeidimą

VILNIUS, spalio 23 — Sputnik. Pasieniečiai sulaikė girtą saviizoliacijos tvarką pažeidusį vairuotoją, praneša VSAT spaudos tarnyba.

Ketvirtadienio vakarą VSAT Vilniaus pasienio rinktinės Kenos pasienio užkardos pareigūnai Vilniaus rajono Šulgių kaimo prieigose patikrinti sustabdė automobilį "VW Passat" baltarusiškais numeriais. Vos pažvelgę į vairuotoją pasieniečiai suprato — 53-ejų Vilniaus rajono gyventojas vairuoja apsvaigęs nuo alkoholio.

Vyras kalbėjo nerišliai, išlaipintas iš automobilio svirduliavo, nuo jo sklido alkoholio tvaikas. Pasieniečiai taip pat išsiaiškino, kad šis vairuotojas neseniai lankėsi Baltarusijoje, todėl turėjo iš jos grįžęs izoliuotis. Šios tvarkos jis nepaisė ir išvykęs iš namų pažeidė 14-os dienų jam paskirtą privalomos saviizoliacijos nurodymą.

VSAT pareigūnai Vilniaus rajono gyventoją sulaikė ir iškvietė policininkus. Šie vairuotojui nustatė 1,49 prom. girtumą. Už saviizoliacijos pažeidimą pasieniečiai vyrui skyrė 250 eurų baudą.

Pažeidėją ir jo mašiną VSAT pareigūnai perdavė policininkams, kurie tiria šį įvykį.

Tegai:
saviizoliacija, Vilnius
Temos:
Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje
Dar šia tema
Virusologas: susirgti COVID-19 gali asmuo, turintis bet kokią kraujo grupę
Prognozuojama, kad pirmadienį bendras COVID-19 atvejų skaičius gali viršyti 10 000
Naujos Leningrado AE-2 jėgainės paleidimas

Leningrado AE-2 buvo pradėtas eksploatuoti naujas maitinimo blokas

(atnaujinta 10:38 2020.10.23)
Jis pakeis "vyresnįjį brolį" poste — antrąjį maitinimo bloką RBMK-1000 reaktoriu, kuris prieš dvejus metus buvo visam laikui uždarytas po 45 metų eksploatavimo

VILNIUS, spalio 23 — Sputnik. Vienas pagrindinių pastarųjų metų Rusijos atominės energetikos įvykių įvyko penktadienį: naujas Leningrado AE-2 jėgainės blokas Nr. 2 (pagal kitą klasifikaciją — Leningrado AE 6 blokas) pradėjo veikti ir pirmąsias kilovatvalandes pristatė Rusijos energetikos sistemai, Komunikacijos skyriui, sakė koncerno "Rosenergoatom", priklausančio valstybinei "Rosatom" korporacijai, komunikacijos skyrius.

Ignalinos atominė elektrinė, archyvinė nuotrauka
© Sputnik / Владислав Адамовский

"Pirmasis prijungimas prie maitinimo bloko su VVER-1200 reaktoriaus tinklu įvyko. Naujasis maitinimo blokas buvo sinchronizuotas su tinklu ir pasiekė 240 megavatų galią", — sakoma pranešime.

"Prieš tai yra bandomojo darbo etapas — laipsniškas reaktoriaus galios plėtojimas iki 100 proc. Kiekviename etape bus atliktas didelis įrangos patikrinimas dinaminiais energijos bloko veikimo režimais, susijęs su pagrindinės įrangos atjungimo imitavimu skirtingais galios lygiais", — pabrėžė "Rosenergoatom" generalinis direktorius.Andrejus Petrovas, kurio žodžiai pateikti pranešime.

Leningrado AE-2 antrojo bloko eksploatacijos pradžia numatyta 2021 metais.

Naujasis blokas pakeis "vyresnįjį brolį" kaip antrąjį Leningrado AE jėgos bloką RBMK-1000 reaktoriumi, kuris visam laikui buvo uždarytas 2018 metais po 45 metų eksploatavimo.

Tegai:
Sankt Peterburgas, Rusija, atominė elėktrinė (AE)
Dar šia tema
Baltarusijos energetikos ministerija: pirmasis BelAE energijos blokas parengtas 98 %
Ekspertas: energija iš BelAE atvers naujas galimybes Minskui