Upė

Spalio 15 dienos horoskopas visiems zodiako ženklams

(atnaujinta 16:44 2020.10.14)
Dvyniams šią dieną nebus sunku pasiekti užsibrėžtų tikslų, todėl rekomenduojama neprarasti progos, Skorpionams nerekomenduojama veltis į konfliktines situacijas, Mergelėms patariama atidžiau elgtis su pinigais

Rytoj horoskopo žvaigždės žada didesnį sąmonės aiškumą, nuoseklumą ir kontempliaciją. Bet koks verslas, reikalaujantis protinio darbo, bus lengvesnis nei įprastai. Tačiau ne visada pakanka žinoti, ką ir kaip daryti. Jūs taip pat turite norėti tai padaryti, bet diena, deja, jūsų visiškai nelinkusi į verslo veiklą. Tik sukaupęs valią į kumštį, galite įveikti savo tingumą ir pasyvumą. Tada diena bus nepaprastai vaisinga tose srityse, kur reikalinga logika ir aiškus protas: moksle, studijose, analitikoje, planavime ir kt.

Avinas (03.21-04.20) Šiuo metu reikia išspręsti daug klausimų. Bet kadangi reikalas ginčysis ir jūs pasieksite norimą rezultatą, jums patiks šis procesas. Tai produktyvi diena deryboms, verslo dokumentų pasirašymui ir svarbiems susitikimams. Pasitikėkite savimi, savo logika, dabar tai jums pasakys teisingus sprendimus.

Vakcina, archyvinė nuotrauka
© Sputnik / Владимир Песня

Jautis (04.21-05.21) Diena gali būti sėkminga, jei nepradėsite ginčų su artimaisiais. Užsiimkite bendruomenės veikla ar veikla, kuri jums teikia malonumą. Yra galimybė kada nors nutrauktus santykius atnaujinti. Dabar tinkamas laikas tvarkyti dokumentus.

Dvyniai (05.22-06.21) Gerai dirbti kūrybišką, intelektualų darbą, reikalaujantį entuziazmo ir daug energijos. Palankus laikas paslaptims atskleisti, pamestiems daiktams rasti. Tinkamas laikas pradėti remontą.

Vėžys (06.22-07.22) Gyvenimo kelyje galite susidurti su išbandymu, kurį teks išlaikyti. Daug kas priklausys nuo to, kaip su tuo susitvarkysite. Neprašykite pagalbos iš žmonių, kuriais nepasitikite, ir nepririškite savęs pažadais, nes didelė tikimybė jų nesilaikyti.

Liūtas (07.23-08.23) Dirbti teks daugiau nei įprastai. Bet jūsų darbas duos vaisių! Tarp jūsų sąjungininkų gali būti galingų žmonių. Paklauskite jų, ko norite, ir nesuklysite. Geriausia savaitgalius leisti artimųjų apsuptyje. Jie padės atsipalaiduoti ir įgyti energijos.

Mergelė (08.24-09.22) Į klausimus, dėl kurių ilgai galvojote, gausite paprastus atsakymus. Žmonės, iš kurių nesitikėjote pagalbos, padės. Skatinami dideli pirkimai, pavyzdžiui, automobilis. Be to, diena palanki bet kokiems sandoriams atlikti. Tiesiog atidžiai skaičiuokite savo pinigus!

Svarstyklės (09.23-10.22) Diena daugeliu atžvilgių yra palanki. Jei norite, kad ši diena būtų nepamirštama, turėsite perimti iniciatyvą į savo rankas. Tačiau nesate svetimas. Tinkamas laikas apsipirkti. Neneigkite to, apie ką svajojote ilgą laiką. Dabar reikia skirti daugiau laiko savo sveikatai ir fiziniam pasirengimui.

Skorpionas (10.23-11.21) Neleiskite ginčytis, konfliktuoti ir išsiaiškinti santykių su kolegomis, artimaisiais ir tiesiog su aplinkiniais žmonėmis. Jei dabar galite kontroliuoti save, tada netrukus jūsų reikalai eis į gera, o jei nepavyks, konfliktas gali įgauti užsitęsusį pobūdį.

Šaulys (11.22-12.21) Dabar energija įsibėgės tavyje. Galite tapti bet kurios įmonės siela ir pakrauti visus aplinkinius savo optimizmu. Kai kurie šio ženklo atstovai turės naują meilę ar įdomią pažintį.

Ožiaragis (12.22-01.20) Ši diena palanki pramogoms, taip pat susitikimams, deryboms ir verslui. Jei ketinate aplankyti savo mylimąjį, pasistenkite neatimti iš jo dėmesio. Priešingu atveju jūsų elgesys taps apmaudo ir konfliktų šaltiniu.

Vandenis (01.21-02.19) Reikia atsispirti viliojantiems verslo pasiūlymams, net jei jie atrodo perspektyvūs. Jei vis tiek reikia priimti sprendimą, turėtumėte pasikonsultuoti su išmanančiais žmonėmis. Ir, beje, net ir tai negarantuos sėkmės. Tačiau diena bus sėkminga viskuo, kas susiję su meile, asmeniniu gyvenimu ir naujomis pažintimis.

Žuvys (02.20-03.20) Galimas nedidelis kivirčas su mylimu žmogumi ar vyresniu šeimos nariu. Šį nesutarimą lemia ne principų skirtumai, o paprasčiausias nenoras išklausyti ir suprasti vienas kitą. Turėsite žengti pirmąjį žingsnį susitaikymo link. Šiuo laikotarpiu galite pamėgti magnetą pritraukti nesąžiningus žmones prie savęs. Būkite budrūs!

Tegai:
horoskopas
Koronaviruso testas

Marijampolės meras žada naujus griežtus apribojimus dėl didelio COVID-19 skaičiaus  

(atnaujinta 12:25 2020.10.21)
Jo teigimu, kiekvieną dieną iš NVSC gaunant informaciją apie 10 ir daugiau naujų užsikrėtimo atvejų, didelės rizikos kontaktų skaičiai taip pat nedžiugina

VILNIUS, spalio 21 — Sputnik. Marijampolės meras Povilas Isoda žada naujus griežtus apribojimus dėl didelio COVID-19 atvejų skaičiaus, apie tai jis rašė savo Facebook paskyroje.

"Prieš savaitę galėję džiaugtis turėdami iki 10 pavienių atvejų Marijampolėje, šiandien jau grėsmingai artėjame į "raudonąją" zoną. NVSC statistika šiai minutei skaičiuoja 60 sergančiųjų Marijampolėje, tačiau realybėje skaičiai dar didesni, kai sergantieji priskiriami kitoms savivaldybėms, nors iš tikrųjų dirba ar gyvena Marijampolėje." — aiškina Isoda.

Jo teigimu, kiekvieną dieną iš NVSC gaunant informaciją apie 10 ir daugiau naujų užsikrėtimo atvejų, didelės rizikos kontaktų skaičiai taip pat nedžiugina.

"Po šiandieninio Vyriausybės posėdžio ko gero turėsime naujų LABAI GRIEŽTŲ apribojimų ir reikalavimų. Kai tik turėsime žinių, informuosiu. Atsipalaiduoti negalime. Virusas gali būti visai greta. Situacija tikrai grėsminga ir pavojinga, mūsų visų sąmoningumo ir sutelktumo reikia kaip niekad", — teigia Marijampolės meras.

Iš viso Lietuvoje patvirtintų ligos atvejų skaičius konkretiems žmonėms siekia 8239. Pasveikusių žmonių skaičius yra 3599. Izoliacijoje esančių asmenų skaičius (sergančių, sąlytį turėjusių, iš paveiktų teritorijų atvykusių, kuriems išduoti sprendimai aktualiu 14 dienų laikotarpiu) — 31 859. Nuo birželio 1 dienos įvežtinių atvejų nustatyta 359.

Rekomendacijos, kaip saugotis nuo koronaviruso infekcijos
© Sputnik
Rekomendacijos, kaip saugotis nuo koronaviruso infekcijos
Tegai:
koronavirusas, Marijampolė
Temos:
Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje
Dar šia tema
Šalyje gydymo įstaigoms superkamos koronaviruso diagnostikos priemonės
Lietuviai įspėjami apie izoliacijos pokyčius vykstantiems į Daniją, Estiją, Nyderlandus
Swedbank

Prie "Swedbank" e-banko galima bus jungtis naudojant piršto atspaudą ir veido atpažinimą

(atnaujinta 12:20 2020.10.21)
Maždaug ketvirtadalis visų klientų Lietuvoje jau naudoja biometrinį kliento tapatybės nustatymą kaip būdą prisijungti prie "Swedbank" išmaniosios programėlės

VILNIUS, spalio 21 — Sputnik. "Swedbank" klientams pasiūlė jungiantis prie interneto banko savo tapatybę patvirtinti naudojant biometrinius duomenis — piršto atspaudą ar veido atpažinimą, rašo banko spaudos tarnyba.

Šalies bankininkystėje ši inovacija pristatyta pirmąkart.   

Ši paslauga leidžia vartotojams naudotis kasdienėmis banko paslaugomis be papildomų prisijungimo priemonių. Numatoma, kad artimiausiu metu tokiu būdu prisijungę banko klientai galės tvirtinti ir mokėjimų pavedimus (iš eilės iki 10 mokėjimų, neviršijančių 100 eurų).

Banko duomenys rodo, kad maždaug ketvirtadalis visų klientų Lietuvoje jau naudoja biometrinį kliento tapatybės nustatymą kaip būdą prisijungti prie "Swedbank" išmaniosios programėlės. Rugsėjo mėnesio duomenimis, biometrinius duomenis naudojo 246 tūkst. "Swedbank" klientų Lietuvoje. 

Iki šiol banko klientai galėjo naudoti biometrinius duomenis prisijungdami tik prie išmaniosios programėlės ir joje darydami pavedimus iki 100 eurų. 

Tegai:
internetinė bankininkystė, Swedbank
Dar šia tema
Mačiulis apie koronakrizę: niekam nebeįdomūs biudžetų deficitai ir valstybių skolos
Ekonomistas paaiškino, kodėl niekas nesidžiaugia Europoje krentančioms kainoms
Tyrimas atskleidė, kokio dydžio pensijos dažniausiai pageidauja lietuviai