Horoskopas

Spalio 17 dienos horoskopas visiems zodiako ženklams

(atnaujinta 22:03 2020.10.16)
Rytoj, spalio 17 dieną, Dvyniams rekomenduojama praleisti laiką malonioje kompanijoje, o Mergelėms geriau atidėti bet kokių finansinių klausimų sprendimą

Avinas (21.03 - 20.04)

Diena bus rami ir net nuobodi. Vargu ar rasite naują ir įdomų užsiėmimą, tačiau nuobodžios, įprastos užduotys užims per daug laiko ir pastangų. Aplinkiniai žmonės neįvertins jūsų drąsių planų ir kritikuos geras idėjas. Būkite tam pasirengę ir perkelkite visas idėjas vėlesniam laikui.

Vakaras yra geriausias susitikimams ir bendravimui neformalioje aplinkoje.

Jautis (21.04 - 21.05)

Diena tinkama bet kokiam bendravimui. Gali būti, kad jums bus pasiūlytas pelningas bendradarbiavimas. Atsiras galimybė įgyvendinti verslo projektą su draugais. Apie save primins seni pažįstami.

Geriau vakarą praleisti ramiai ir anksčiau eiti miegoti.

Dvyniai (22.05 - 21.06)

Diena bus įdomi ir lengva, tačiau vargu ar ji suteiks galimybę pasiekti kokių nors neįprastų rezultatų. Praleisite laiką malonioje kompanijoje, pabendrausite su patinkančiais žmonėmis, susipažinsite su tais, apie kuriuos daug girdėjote.

Kai kurie Dvyniai gaus informaciją, kuri jiems bus naudinga artimiausiu metu.

Vėžys (22.06 - 22.07)

Šiandien jūsų laukia daug viliojamų pasiūlymų, tačiau rekomenduojama jų visų atsisakyti, nes atneš jie ne pelną, o nuostolius.

Bus galimybė ištaisyti anksčiau padarytas klaidas, susitaikyti su kuo nors po kivirčo ir apskritai pagerinti gyvenimą. Tuo tarpu nepageidautina kištis į kitų žmonių konfliktus.

Liūtas (23.07 - 21.08)

Jūs bandote kuo greičiau susitvarkyti su reikalais, tačiau ne visada suprantate, kodėl iš tikrųjų dedate tokias pastangas. Skirkite laiko tikslams, prioritetams ir planams, tai leis išvengti daugybės problemų kelyje. Asmeniniai santykiai vystysis sklandžiai; žmonės, kurie šiandien bandys sugadinti jūsų nuotaiką, patys nuo to kentės. Giminės ne visada teisingai jus supras, tačiau vis tiek galite rasti bendrą kalbą.

Mergelė (08.24 - 09.23)

Šiandien jūs linkę filosofuoti ir svajoti. Nieko baisaus, tačiau kol kas geriau atidėti sudėtingus ir finansinius klausimus. Versle turėtumėte pasikliauti tik ilgalaikiais sąjungininkais.

Vakare pasivaikščiokite, atsipalaiduokite, pabendraukite su draugais.

Svarstyklės (24.09 - 23.10)

Jei neseniai turėjote asmeninių sunkumų, pasinaudokite proga susitvarkyti su jais: diena puikiai tinka suprasti save ir savo santykius su kitais. Nereikia jaudintis dėl smulkmenų. Daugelis šiandien jus jaudinančių problemų išsispręs pačios.

Vakarą skirkite sau ir savo sveikatai. Jei norėjote kreiptis į gydytoją, bet abejojote — padarykite tai kuo greičiau.

Skorpionas (24.10 - 22.11)

Jūsų laukia vaisinga diena. Būkite atkaklūs ir gausite daugiau, nei tikėjotės. Gali atsiverti naujos galimybės; veikite greitai, nepraleiskite progos.

Diena tinkama iniciatyvai perimti asmeniniuose santykiuose.

Čia galimi reikšmingi pokyčiai į gerąją pusę.

Šaulys (23.11 - 21.12)

Nerizikuokite, nesiimkite per daug sudėtingų uždavinių ir atsargiai rinkitės sąjungininkus: artimiausiu metu nuo jų daug kas priklausys. Neigiamos tendencijos praktiškai neturės įtakos finansams.

Vakarą geriau praleisti namuose, su artimaisiais ar knyga. Diena nebus lengva, tad iki soties pailsėkite vakare.

Ožiaragis (12.22 - 01.20)

Jūsų laukia sėkminga diena. Galite greitai sužinoti viską, ko reikia, laiku gauti naudingos informacijos. Bus galimybė išspręsti šeimos problemas. Artimieji įsiklausys į jūsų nuomonę ir lauks patarimo.

Nestabilių porų santykiai taps tvirtesni, niekas nekels grėsmės santykių gerovei.

Vandenis (21.01 - 18.02)

Bus proga atgaivinti senus, bet jums labai svarbius planus. Panaudokite visą savo kūrybiškumą ir drąsą, nebijokite sunkumų.

Harmoningai vystysis meilės santykiai. Įsimylėjėliai ras bendrą kalbą, o vienišos širdys galės susirasti partnerį ar draugą.

Žuvys (19.02 - 20.03)

Nelengva diena. Bendraujant su artimaisiais, reikėtų vengti konfliktų ir apmaudo. Padarysite klaidą, jeigu nesuvaldysite emocijų ir leisite joms išsiveržti netinkamoje vietoje.

Svarbu atidžiai stebėti, kas vyksta aplink jus ir šeimos narių gyvenime. Skirkite daugiau dėmesio mylimiems žmonėms.

Tegai:
horoskopas
Lietuvoje susiformavo ekspertų grupė, atsakinga už COVID-19 pandemijos valdymą

Lietuvoje suformuota ekspertų grupė, atsakinga COVID-19 pandemijos valdymą

(atnaujinta 17:42 2020.10.29)
Ekspertų taryba vertins ir teiks atsakingoms institucijoms rekomendacijas dėl koronaviruso plitimo stabdymo

VILNIUS, spalio 29 — Sputnik. Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda ketvirtadienį susitiko su sveikatos priežiūros srities specialistais, kurie suformuos COVID-19 pandemijos valdymo ekspertų grupę, praneša Prezidentūra.

Susitikime dalyvavo Vilniaus universiteto vicerektorė prof. Edita Sužiedėlienė, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) Sveikatos vadybos katedros prof. Mindaugas Stankūnas, LSMU prorektorius prof. Kęstutis Petrikonis, Vilniaus universiteto prof. Vytautas Kasiulevičius, Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centro dr. Aurelija Žvirblienė.

Sveikatos ekspertų taryba analizuos, vertins ir teiks atsakingoms institucijoms rekomendacijas dėl viruso plitimo stabdymo. Taip pat sieks užtikrinti, kad pandemijos valdymo planai būtų efektyviai įgyvendinti, formuojantis naujai valdančiajai daugumai ir keičiantis Sveikatos apsaugos ministerijos vadovybei.

"Viruso plitimo valdymui skirtus sprendimus būtina paremti pagrįsta analize ir duomenimis bei kitų šalių gerąja praktika. Taip pat svarbu šią analizę viešinti ir aiškiai komunikuoti visuomenei, kad žmonės suprastų ir pasitikėtų priimamais sprendimais", — teigė prezidentas.

Prezidento manymu, suburta Sveikatos ekspertų taryba padės sutelkti buvusią ir būsimą sveikatos apsaugos vadovų komandą, kad būtų užtikrintas sklandus darbų perėmimas šaliai, valdant antrąją koronaviruso plitimo bangą.

Lietuvoje pastaruoju metu smarkiai auga koronaviruso atvejų skaičius. Šalyje iš viso nustatyta daugiau nei 13 tūkstančių COVID-19 atvejų, o mirčių skaičius išaugo iki 150.

Kovo 11 dieną Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė naujos koronavirusinės infekcijos COVID-19 protrūkį pandemija. Naujausiais PSO duomenimis, pasaulyje užfiksuota daugiau nei 43,7 mln. infekcijos atvejų, mirė daugiau nei 1,1 mln. žmonių.

Tegai:
Lietuva, COVID-19
Temos:
Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje
Mergina Vilniuje, archyvinė nuotrauka

Dviprasmiškas Vilniaus merijos paveikslėlis sukėlė skandalą socialiniuose tinkluose

(atnaujinta 16:15 2020.10.29)
Savivaldybė socialiniuose tinkluose paskelbė nuotrauką, kurioje neteisingai uždėta veido kaukė lyginama su apatiniais

VILNIUS, spalio 29 — Sputnik. Oficialioje Vilniaus savivaldybės Facebook paskyroje pasirodė dviprasmiškas paveikslėlis, nurodantis, kaip nereikia dėvėti apsauginės kaukės.

Kairėje pavaizduoti žmonės, kurie kauke pridengė tik burną, o nosį paliko neuždengtą. Dešinėje pavaizduotas netinkamas apatinių drabužių — tiek vyriškų, tiek moteriškų — dėvėjimo būdas.

"Dėvėti veido kaukę po nosimi tas pats, kas apatinius mūvėti štai taip", — teigiama paveikslėlyje.

Savivaldybė paragino gyventojus teisingai dėvėti kaukę ir sustabdyti COVID-19 plitimą.

Tačiau ne visi teigiamai įvertino šį paveikslėlį ir sukritikavo iniciatyvą. Kai kurie vartotojai tokį palyginimą laiko šlykščiu, kitiems toks kūrybiškumas pasirodė juokingas.

"Tarp apatinių ir kaukių nieko bendro, bei ir devėjimo tikslas skirtingas. Vienas durnis pasakė, antras pakartojo. Vilniaus miesto savivaldybė, jokių protingesnių argumentų neradote? Nedarykite sau gėdos, ištrinkite šią nesąmonę kuo greičiau", — rašo Olga Tarasova

"Ar normalus zmogus sukūrė šią reklamą?" — rašo Kris Ti Na

"Arturas Grisko Nu cia tai visiskas absurdas, Lietuvoje kaip veiku darzelis", — sako Arturas Grisko

"Kokie šmaikštus palyginimai, vau", — rašo Lukas Jurgulis.

"Šlykštu, o ne humoras", — mano Aura Vyšniauskaitė

"Uzklijuokit viešąjį transportą šitais, gal susiprotės keleiviai kai kurie", — pažymėjo Jolanta Jalla

Kai kurie vartotojai komentaruose pradėjo kelti nuotraukas su politikais, kurie dėvi kaukę taip, kaip parodyta savivaldybės paveikslėlyje.

Lietuvoje pastaruoju metu smarkiai auga koronaviruso atvejų skaičius. Šalyje iš viso nustatyta daugiau nei 13 tūkstančių COVID-19 atvejų, o mirčių skaičius išaugo iki 150.

Kovo 11 dieną Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė naujos koronavirusinės infekcijos COVID-19 protrūkį pandemija. Naujausiais PSO duomenimis, pasaulyje užfiksuota daugiau nei 43,7 mln. infekcijos atvejų, mirė daugiau nei 1,1 mln. žmonių.

Tegai:
skandalas, Vilnius
Temos:
Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje
Dar šia tema
NVSC turėjusius sąlytį su COVID-19 pacientais apie izoliaciją informuos SMS žinute
Stankūnas pakomentavo galimą lovų trūkumą COVID-19 pacientams
airBaltic lėktuvas Rygos oro uoste

Ekspertas: skrydžių rinkos ES šalyse padėtis blogesnė nei Rusijoje

(atnaujinta 17:54 2020.10.29)
Latvijos skrydžių kompanija buvo sukurta kaip tarptautinis vežėjas, turintis centrą respublikoje, o tokiam modeliui prireiks daug laiko atsigauti po krizės, sako aviacijos ekspertas Maksimas Pjaduškinas

VILNIUS, spalio 29 — Sputnik. Tai įprasta praktika, nes esant dabartinėms krizės sąlygoms daugelis Europos šalių turi subsidijuoti savo skrydžių kompanijas, interviu Sputnik Lietuva sakė aviacijos ekspertas, žurnalo "Aviatransportnoje obozrenije" generalinis direktorius Maksimas Pjaduškinas.

Latvijai, jo nuomone, tai būtina norint išsaugoti savo vežėją.

"Tiesą sakant, pagal įvairius vertinimus, dabar, kai praėjo pirmoji koronaviruso banga, o antroji ateina, vienas ar du procentai viso pasaulio oro linijų jaučiasi gerai. <...> Iš tiesų vidaus pervežimai visiškai atsigavo tik Kinijoje ir Rusijoje. Ką daryti, jei Latvijos vyriausybė nori turėti skrydžių kompaniją, tenka imtis tokių skubių priemonių", — teigė ekspertas.

Pjaduškinas mano, kad kol kas sunku prognozuoti, kaip klostysis situacija, nes daugelis ES šalių vėl įveda ribojamąsias priemones.

"Daugelis vėl imasi labai rimtų karantino priemonių ir akivaizdu, kad šiomis sąlygomis vargu ar pavyks atsigauti tarptautiniams vežimams. Tiesą sakant, Europos šalys yra blogesnėje padėtyje, nes jų vidaus rinkos yra labai mažos. Pavyzdžiui, Latvijoje praktiškai nėra vietinių pervežimų. Pati skrydžių kompanija buvo sukurta kaip savotiškas tarptautinis vežėjas, turintis centrą Latvijoje. Tokiam modeliui reikės daug laiko atsigauti", — apibendrino jis.

Latvija turės skirti papildomą finansavimą "airBaltic", jei dėl kitų metų pandemijos pervežimų apimtis neatsikurs, sakė Latvijos susisiekimo ministras Talis Linkaitis.

Bendrovės konsoliduoti nuostoliai pirmąjį pusmetį siekė beveik 185 milijonus eurų. Anksčiau Europos Komisija leido į "airBaltic" pagrindinį kapitalą įdėti 250 milijonų eurų ir padidinti valstybės dalį įmonėje iki 91 procento.

Tegai:
Rusija, Latvija, skrydžiai, aviacija
Dar šia tema
Paaiškėjo, kaip pasikeitė gyventojų išlaidų įpročiai per COVID-19 pandemiją
Lietuvos oro uostai papasakojo, kokios veido kaukės tinka kelionei lėktuvu
Žiemą planuojama išlaikyti "airBaltic" susisiekimą su Baltijos šalimis