Ruduo, archyvinė nuotrauka

Spalio 18 dienos horoskopas visiems zodiako ženklams

(atnaujinta 23:44 2020.10.17)
Spalio 18 dienos horoskopas Jaučiams pataria parengti strateginius ateities planus. Žuvys turi puikų šansą priartėti prie savo svajonių

Šią dieną horoskopas yra kupinas laimės: diena žada būti kupina atradimų ir įžvalgų, tačiau atidžiau panagrinėjus visos šios puikios idėjos gali pasirodyti, nors ir ryškios, bet tuščios. Todėl šiandienos patarimas — neskubėkite įgyvendinti galvoje kilusių idėjų. Užsirašykite mintis, kad vėliau jas įvertintumėte iš naujo. Kai kurios iš jų gali atnešti realios naudos, tačiau, deja, daugumos idėjų tikriausiai teks atsisakyti. Be to, būkite atsargūs su pinigais — venkite investicijų, didelių pirkinių ir parduotuvėje stebėkite savo piniginę.

Avinas (21.03-20.04)

Avinams reikėtų šiek tiek pailsėti nuo darbo. Būkite atsargūs savo finansiniuose reikaluose. Tačiau poilsis su draugais gali būti labai naudingas, ypač po darbo. Jie pasiūlys įdomių idėjų perspektyvai.

Suburkite savo šeimą ir raskite ką veikti. Vaikščiojimas, apsipirkimas, šašlykai, pertvarkymas namuose — bendra veikla suvienija.

Jautis (21.04-21.05)

Rytoj gera diena kurti strateginius ateities planus. Nesigailėsite praleidę dieną planuodami.

Stenkitės vengti triukšmingų kompanijų ir renginių. Jums bus daug naudingiau atsipalaiduoti vienam.

Осениий пейзаж в ботаническом саду Университета Витовта Великого в Каунасе
Jaučiams rytoj gera diena kurti strateginius ateities planus

Dvyniai (22.05-21.06)

Ko Dvyniai besiimtų šią dieną, žvaigždės pataria neskubėti, nes yra rizika priimti skubotą sprendimą. Kad nepadarytumėte klaidų — valdykite save. Atsipalaiduokite ir pasimėgaukite malonia muzika.

Neprovokuokite partnerio pavydo. Laikykite savo paslaptis sau ir diena praeis be konfliktų.

Vėžys (22.06-22.07)

Žvaigždės pataria Vėžiams ne sekti kažkuo, bet laikytis savo kurso. Jei norite pasiekti daug, turite rasti savo kelią, o ne būti panašiu į visus kitus.

Puiki mintis šį savaitgalį išvykti iš miesto. Pavyzdžiui, galite nueiti pas savo draugus į sodybą ir surengti rudeninę iškylą.

Liūtas (23.07-21.08)

Bet kuriame versle Liūtams bus sunku atskirti svarbų nuo nesvarbaus. Galite skirti didelę reikšmę antraeilėms problemoms ir tuo pačiu visiškai pamiršti savo pagrindines pareigas.

Diena palanki nieko neveikti, taigi, net nebandykite atsispirti šia pagundai. Poilsis bus naudingas.

Рига, городской канал возле Бастионной горки
Liūtams svarbu mokėti atskirti svarbius dalykus nuo visiškai nesvarbių

Mergelė (08.24-09.23)

Horoskopo žvaigždės ragina Mergeles pagalvoti, kaip pakelti savo kartelę. Net jei jus tenkina užimta vieta po saule, tai nėra priežastis sustoti.

Kuo daugiau atiduosite, tuo daugiau gausite ir patys. Nesivaržykite dovanoti ką nors aplinkiniams, net ir be jokios priežasties.

Svarstyklės (24.09-23.10)

Svarstyklėms teks išspręsti klausimą, kurį apmąstyti reikės daug laiko. Užduotis bus lengva, jei aiškiai apibrėšite problemas ir sudarysite konkretų įgyvendinimo planą.

Stenkitės išvengti stuburo perkrovų. Geriau suteikite galimybę dirbti ne kūnui, o smegenims.

Skorpionas (24.10-22.11)

Skorpionams meilės išgyvenimai gali užkirsti kelią link karjeros augimo. Jūsų energijos gali neužtekti visiems suplanuotiems reikalams išspręsti.

Net tada, kai norite pailsėti teisėtą laisvą dieną, jūsų neatleidžia verslas. Jums geriau išjungti mobilųjį telefoną.

Желтые листья на земле в инее
© CC0 / Pixabay
Skorpionams verta atsipalaiduoti

Šaulys (23.11-21.12)

Šauliams ryžto galima tik pavydėti. Jei nusiteikėte optimistiškai, diena bus produktyvi. Vakaro laikas bus palankus pasivaikščioti.

Neverta pykti ant mylimo žmogaus. Parodykite išmintį ir pirmiausia eikite į susitaikymą.

Ožiaragis (12.22-01.20)

Laukdami sėkmės neatsipalaiduokite iki vakaro. Atlikę visus rytojaus darbus, pasilepinkite šilta vonia arba pažiūrėkite motyvacinį filmą. Kartu su atsipalaidavimu leiskite sau svajoti.

Ši diena tinkama nuosekliam ir neskubiam poilsiui, taip pat artimiausios ateities planavimui.

Vandenis (21.01-18.02)

Vandeniai gali tikėtis, kad bus įvertinti už pasirodymą — pagirs ar apdovanos vadovybė. Diena bus gera poilsiui su šeima ir artimaisiais.

Laikykitės atokiau nuo šeimos konliktų. Viskas susitvarkys savaime, tačiau galite likti dėl visko kaltas.

Осенние листья в инее
Vandeniams reikėtų vengti šeimyninių ginčų

Žuvys (19.02-20.03)

Žuvys parodys entuziazmą darbe, kuris priartins jas prie puoselėjamos svajonės. Net jei turite kokių nors problemų, vakaro pabaigoje jausitės kur kas geriau.

Kad ir kaip stengtumėtės, nespėsite laiku atlikti visų namų ruošos darbų. Geriau pasikvieskite savo šeimą į pagalbą.

Tegai:
horoskopas
Stiklo rutulys

Spalio 27 dienos horoskopas visiems zodiako ženklams

(atnaujinta 16:00 2020.10.26)
Spalio 27 dienos horoskopas pataria Svarstyklėms nebijoti ką nors kardinaliai pakeisti savo gyvenime, Mergelėms — vengti kontaktų su nedraugiškai nusiteikusiais žmonėmis, Ožiaragiams — neeksperimentuoti ir nerizikuoti, o Žuvims — rasti galimybę pailsėti ir atsigauti

Diena gerai susiklostys tiems, kas niekur neskubės ir mokės laukti, nepasiduos provokacijoms. Kitų žmonių patarimai ne visada bus tokie naudingi, kaip jums gali atrodyti; be to, žmonės dažnai juos duoda, vadovaudamiesi tik savo interesais.

Pabandykite padaryti viską, ką suplanavote. Jei atidėsite darbus vėlesniam laikui, greičiausiai vėliau pasigailėsite. Geriau nepažeisti planų, kuriuos suderinote su savo artimaisiais.

Antrąją dienos pusę patartina vengti pervargimo, nes energijos gali būti mažiau nei įprastai.

Avinas (03.21-04.20) 

Rytoj jūsų laukia sudėtinga, bet įdomi diena. Tikėtini pasisiekimai darbe, kai kuriais atvejais — pakilimas karjeros laiptais. Galite rengti derybas, aptarti naujus projektus. Bet ne visos idėjos, apie kurias bus kalbama, bus įgyvendintos.

Šią dieną verta įsiklausyti į save, pabandyti suprasti savo jausmus. Tada suprasite, kaip galite pagerinti santykius su artimaisiais, praeityje palikti konfliktus. Galimas susitaikymas po ilgo kivirčo; jausitės kur kas geriau, kai pamiršite abipusias nuoskaudas.

Jautis (04.21-05.21) 

Rytoj žadama vaisinga diena. Jūs užsiimsite naudingais darbais, apgalvosite svarbias problemas, rasite išeitį iš sunkių situacijų. Vargu ar kažkas galės jus atitraukti, priversti atsisakyti savo planų. Jūs nepasiduosite, net jei kelyje atsiras rimtų kliūčių; nebus tokios problemos, kuriai nesugebėsite rasti sprendimo.

Galima tam tikra įtampa asmeniniuose santykiuose dėl jūsų noro bet kokia kaina reikalauti savo. Iš išorės jūsų elgesys gali atrodyti agresyvus. Bet jūs stengsitės nedaryti spaudimo tiems, kurie jums ypač brangūs, su pagarba vertinsite jų nuomonę ir interesus.

Dvyniai (05.22-06.21) 

Rytoj prognozuojama įvykių kupina diena, kuri pareikalaus iš jūsų originalių sprendimų ir neįprastų poelgių. Jūsų veiksmai kitiems atrodys keisti, tačiau jūs neklausysite kritikos, viską darysite savaip ir pasieksite puikių rezultatų.

Atsiras galimybė pagerinti santykius su žmonėmis, kurie užimą svarbią vietą jūsų gyvenime. Nudžiugins bendravimas su šeimos nariais. Kartu praleistas laikas įsimins ilgam.

Antroji dienos pusė tiks kelionėms ir aktyviam poilsiui. Neatmetami susitikimai, kuriais būsite labai patenkinti.

Vėžys (06.22-07.22) 

Rytoj patariama praleisti dieną ramiai, vengti nerimo ir tuščių ginčų. Stenkitės neprisiminti senų nuoskaudų ir nesikišti į konfliktus, kurie nėra tiesiogiai susiję su jumis. Kuo mažiau kreipsite dėmesį į smulkmenas, tuo malonesnė diena bus jums ir jūsų artimiesiems.

Geriau neskubėti, nebandyti iš karto pasiekti rezultatų viskame, ko imsitės. Protingiau būti kantriam. Gali paaiškėti, kad kai kuriuos suplanuotus darbus geriau atidėti, nes dabar jiems ne pats geriausias momentas. Vėliau su viskuo puikiai susidorosite.

Liūtas (07.23-08.23) 

Rytoj diena tiks daugeliui dalykų, tačiau jums ypač gerai seksis tie darbai, kurie leis neblogai užsidirbti. Su pinigais susijusiuose reikaluose intuicija jūsų nenuvils. Jūs sudarysite pelningus sandorius ir neatsisakysite perspektyvių pasiūlymų.

Bus galimybė išmokti to, kas netrukus pravers darbe, taip pat susipažinti su žmonėmis, kurių palaikymas bus labai naudingas.

Santykiai su artimaisiais žymiai pagerės, jei atsižvelgsite į kitų norus ir lūkesčius. Bet kokios savanaudiškumo apraiškos šią dieną yra nepageidaujamos.

Mergelė (08.24-09.22) 

Rytoj daugelyje darbų galima pasiekti sėkmę. Jums gali dažnai sektis, todėl sugebėsite palikti visus varžovus toli už nugaros, įveikti kliūtis, prieš kurias atsitraukė kiti.

Galima aptarti svarbius klausimus, tačiau tik tuo atveju, jei remsitės faktais ir būsite pasirengę pagrįsti savo požiūrį.

Bus galimybė padidinti pajamas. Patartina vengti kontaktų su nedraugiškai nusiteikusiais žmonėmis: jūs būsite pernelyg jautrūs jų neigiamai įtakai. Su naujais pažįstamais verta būti atsargiems. Jie gali pakenkti jums, net to nenorėdami.

Svarstyklės (09.23-10.22) 

Rytoj žadama gera diena tiems, kas nori kardinalių pokyčių savo gyvenime. Atėjo momentas, kai galima imtis kažko naujo, pradėti dirbti su drąsiu projektu, atsisakyti sunkia našta tapusių įsipareigojimų.

Jūs nekursite iliuzijų, realiai įvertinsite save ir aplinkinius; visa tai leis efektyviai veikti ir judėti pirmyn pasirinktu keliu. Tačiau jums nereikia skubėti gauti tai, ko norite. Tegul įvykiai eina sava vaga, viskas pasisuks jums geriausiu būdu.

Skorpionas (10.23-11.21) 

Rytoj jums pasiseks. Palankus aplinkybių sutapimas leis išspręsti finansines problemas ir žymiai padidinti pajamas. Susidorosite su sunkumais, priimsite teisingus sprendimus ir sulauksite viliojamų pasiūlymų.

Tačiau nereikia pervertinti savo jėgas ir prisiimti per daug atsakomybės. Taip pat šią dieną geriau nepritraukti dėmesio; kuo ilgiau būsite šešėlyje, tuo geriau. Galimos staigmenos, dovanos be jokios priežasties, taip pat geros žinios, susijusios su jums labai artimu žmogumi.

Šaulys (11.22-12.21) 

Rytoj prognozuojama sėkminga diena finansų požiūriu. Galimos grynųjų pinigų įplaukos, pelno gavimas iš kai kurių anksčiau sudarytų sandorių ir senų skolų grąžinimas.

Galima apsipirkti, jei pirkiniai buvo suplanuoti anksčiau, tačiau geriau susilaikyti nuo spontaniškų pirkinių.

Naudinga kurti planus ir tiesiog pagalvoti, kuo norėtumėte užsiimti artimiausiu metu. Stenkitės mažiau galvoti apie praeities įvykius. Bandymai grąžinti seniai išgyventus jausmus nieko gero neprives.

Ožiaragis (12.22 - 01.20) Rytoj diena netiks eksperimentams ir rizikai, taip pat kardinaliems pokyčiams. Geriau sutelkti dėmesį į žinomus ir suprantamus dalykus arba grįžti prie to, kas buvo pradėta anksčiau.

Jums lengvai seksis darbas, reikalaujantis tikslumo, dėmesio smulkmenoms. Galima pildyti dokumentus, sudaryti ataskaitas.

Asmeniniuose santykiuose, priešingai, reikalingi nestandartiniai žingsniai ir originalūs sprendimai. Jie leis daug ką pakeisti į gerą pusę. Čia galite pasikliauti intuicija, ji būtinai jums pasakys, ką sakyti ir daryti.

Vandenis (01.21-02.19) 

Rytoj verta sutelkti dėmesį į naudingus reikalus. Daug kas priklausys nuo to, kiek gerai jūs su jais susidorosite šią dieną. Geriau nieko neatidėlioti vėlesniam laikui, ypač jei tai susiję ne tik su jūsų interesais. Stenkitės nenuvilti tų, kurie jumis pasitiki.

Labai naudingas šią dieną bus gebėjimas rasti bendrą kalbą su aplinkiniais, suprasti, ko jie nori. Gali būti, jog jums teks sutaikyti besipykstančius žmones, išspręsti kitų žmonių konfliktus, padėti pažįstamiems pasiekti kompromisą. Asmeniniuose santykiuose daug kas priklausys nuo to, ar būsite pasirengę iškelti kitų žmonių interesus aukščiau savųjų.

Žuvys (02.20-03.20) 

Rytoj jūsų lauks turininga diena, varginanti ir sudėtinga. Geriau nesitikėti lengvos sėkmės. Šią dieną jus dažniau nei įprastai kritikuos aplinkiniai, ir ne visada konstruktyviai. Neatmetami ir nesutarimai su žmonėmis, su kuriais anksčiau gerai sutarėte ir tikėjotės palaikyti gerus santykius.

Jūs galite dažnai karščiuotis, aštriai reaguoti į tai, ko kitu metu paprasčiausiai nepastebėtumėte. Labai svarbu šią dieną rasti galimybę pailsėti ir atsigauti. Jei to nepadarysite, rizikuojate susirgti. Patartina bent kuriam laikui vengti per didelio krūvio ir atsisakyti žalingų įpročių.

Tegai:
horoskopas
Pasienietis

Pasieniečiai sulaikė kontrabandininkus su daugiau nei 14 tūkst. nelegalių rūkalų

(atnaujinta 16:59 2020.10.26)
Visi sulaikyti asmenys buvo pristatyti į Pagėgių pasienio rinktinę apklausoms, taip pat pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis

VILNIUS, spalio 26 — Sputnik. Šiaulių ir Raseinių rajonuose sulaikyti keturi Šalčininkų rajono gyventojai, 14 500 pakelių baltarusiškų cigarečių ir kontrabandininkų automobilis "Peugeot Boxer", rašo Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

Penktadienį VSAT pareigūnai kartu su AB "Lietuvos geležinkeliai" Saugos ir rizikų valdymo departamento darbuotojais patikrino informaciją apie nelegalų krovinį.

Nuvykę į Milvydų kaimą, esantį Šiaulių rajone, pareigūnai pamatė keturis dėžes į mikroautobusą "Peugeot Boxer" krovusius asmenis. Netrukus automobilis su kroviniu pajudėjo ir buvo pasieniečių sulaikytas Raseinių rajono Kalnujų kaimo ribose.

"Peugeot Boxer" vairavo 23 metų Šalčininkų rajono gyventojas, kartu vyko 20-metis ir 26 metų to paties rajono gyventojai. Mikroautobuse VSAT pareigūnai rado 28 dėžes, kuriose buvo 14 000 pakelių cigarečių "Fest" su Baltarusijos akcizo ženklais.

Ten, kur šis krovinys buvo sudėtas į "Peugeot Boxer", buvo sulaikytas ir ketvirtas, 24-erių Šalčininkų rajono gyventojas, krovėjas. Netoli jo sulaikymo vietos rasta dėžė su 500 pakelių cigarečių "Fest" su Baltarusijos akcizo ženklais.

Abiejose vietose iš viso buvo sulaikyta 14 500 pakelių cigarečių. Šalyje šio krovinio vertė su mokesčiais yra apie 44 tūkst. eurų.

Visi sulaikyti asmenys buvo pristatyti į Pagėgių pasienio rinktinę apklausoms, taip pat pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis. 

Tegai:
cigarečių kontrabanda, Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT)
Dar šia tema
Pasieniečiai sulaikė, įtariama, Jungtinėje Karalystėje vogtą automobilį
Vilniaus oro uoste pasieniečiai sulaikė teisėsaugos ieškotą vyrą
Vilniaus rajone sulaikytas girtas saviizoliacijos tvarką pažeidęs vairuotojas

Bombardavimas ir šaudymas laivagalio patrankų: nufilmuoti Il-76 manevrai

(atnaujinta 18:51 2020.10.26)
Kaip patikslino Gynybos ministerija, skrydžio aukštis svyravo nuo 300 iki tūkstančio metrų, o greitis viršijo 500 kilometrų per valandą

Lėktuvo Il-76 ekipažai praktikavo bombardavimą ir šaudymą iš laivagalio aviacinių patrankų po antžeminius taikinius Tverės srityje. Vaizdo įrašą paskelbė Rusijos gynybos ministerija.

Vaizdo įraše galima pamatyti, kaip lėktuvai pakyla į orą iš aerodromo ir paskui paleidžia sviedinius.

Kaip pažymėjo Gynybos ministerija, skrydžio aukštis svyravo nuo 300 iki tūkstančio metrų, o greitis viršijo 500 kilometrų per valandą.

Skrydžiuose dalyvavo Tverės, Pskovo ir Ivanovo aviacijos pulkų įgulos. Kiekviena įgula atliko mažiausiai tris skrydžius koviniam naudojimui.

Il-76 — tai sovietų ir rusų sunkusis karinis transporto lėktuvas, kurį sukūrė "Iljušino" projektavimo biuras. Tai pirmasis TSRS istorijoje karinis transporto lėktuvas su turboreaktyviniais varikliais.

Tegai:
Rusijos Gynybos ministerija, lėktuvai, Rusija