Miškas, archyvinė nuotrauka

Spalio 19 dienos horoskopas visiems zodiako ženklams

(atnaujinta 18:45 2020.10.18)
Dvyniams rekomenduojama būti atsargesniems su jiems pateikiama informacija, Mergelėms derėtų daugiau laiko skirti poilsiui bei patinkančiai veiklai, Šauliams patartina susirasti naują veiklą bei vengti vienatvės

Pasinaudokite šios nuostabios dienos galimybėmis! Horoskopo žvaigždės rodo, kad rytoj nėra nieko neįmanomo. Emocijos bus labai gilios ir stiprios, tačiau pakanka tik išlaikyti pusiausvyrą sieloje, tada bet koks reikalas bus lengvesnis nei įprastai. Nešvaistykite savo laiko smulkmenoms. Meilė, bendravimas, pinigai — tai šios dienos prioritetai, o šiose srityse lengviausia laimėti rytoj. Pagrindinis dalykas yra ne aklai sekti savo jausmais, bet apgalvoti galimas pasekmes.

Avinas (03.21-04.20) Nebūkite pernelyg atkaklūs klausimais, su kuriais ilgai negalite susitvarkyti. Jei jaučiate, kad negalite įveikti kliūties, tuomet geriau ją atidėti kuriam laikui. Tačiau šis laikotarpis gali tapti perspektyvus įsimylėjėliams. Vieniši šio ženklo atstovai gali sutikti savo meilę.

Jautis (04.21-05.21) Daugybė netikslumų, įvykusių jūsų gyvenime, pradės aiškėti, ir viskas sustos į savo vietas. Kol kas pasikliaukite savimi. Ir ne todėl, kad kolegos gali jus nuvilti, o paprasčiausiai jums patiems reikia žinoti visus reikalus ir įvykius ir nepamiršti net menkiausių smulkmenų.

Dvyniai (05.22-06.21) Dabar jums gali nepavykti objektyviai įvertinti susidariusios situacijos tiek profesinėje srityje, tiek asmeniniuose santykiuose. Stenkitės būti atsargūs dėl visko, kas jums siūloma ar žadama. Nepasitikėkite tuo, kuo nesate tikras.

Vėžys (06.22-07.22) Galite suplanuoti pakeitimus, kuriuos jau seniai norėjote atlikti. Dabar palankus laikotarpis pokyčiams profesinėje veiklos srityje. Vienas įspėjamasis žodis: nesikivirčykite su žmonėmis, su kuriais dirbate. Diena gali būti daug žadanti meilės klausimais.

Liūtas (07.23-08.23) Diena bus sėkminga, jei visur laikysitės sąžiningų taisyklių. Kai tik padarysite ką nors nedoro, tuoj pat gausite bausmę. Ir tai gali pakenkti jūsų reputacijai. Su mylimu žmogumi turite būti meilesni ir parodyti daugiau iniciatyvos.

Mergelė (08.24-09.22) Šiuo laikotarpiu nustatykite taisyklę nedaryti nieko, kas nepatiktų jums patiems. Vėliau galite grįžti prie darbų. Ir jei jūs dabar perlipsite per save, tada vėliau gailėsitės, kad sugaištate tiek laiko ir pastangų. Ši diena palanki viskam, kas susiję su meile.

Svarstyklės (09.23-10.22) Aplinkybės jums pateiks vieną ar kitą užduotį, o šios užduotys pareikalaus daug laiko ir energijos. Tačiau kalbant apie meilę, viskas gali būti daug geriau. Ši diena yra palanki romantiškai vakarienei žvakių šviesoje ir iš tikrųjų harmoningiems santykiams su mylimu žmogumi.

Skorpionas (10.23-11.21) Nepalanki diena naujam verslui. Nešvaistykite savo siekių smulkmenoms, verčiau pasirinkite vieną kryptį ir jos laikykitės. Įvairios derybos dabar bus sėkmingos. Skirkite daugiau laiko pasivaikščiojimui, kelionei už miesto. Inicijuokite susitikimus su draugais, organizuokite bendrus pramoginius renginius.

Šaulys (11.22-12.21) Nepriimkite visko per daug asmeniškai. Nors dabar jums bus sunku ramiai reaguoti į tai, kas vyksta. Pabandykite rasti sau malonią veiklą, kuri leistų atsipalaiduoti. Aktyviai praleiskite laisvalaikį ir venkite vienatvės.

Vilniaus universiteto ligoninė Santaros klinikos, archyvinė nuotrauka
© Sputnik/ Владислав Адамовский

Ožiaragis (12.22-01.20) Susiklosčius aplinkybėms, viskas bus įmanoma. Tuo pačiu sustiprės konkurencija ir prieštaravimai komandos viduje. Naujienos ir staigūs įvykiai privers jus susitelkti ir pereiti į greito reagavimo režimą. Jūs pastebėsite, kad daug kas netvarkinga ir atrodo nekontroliuojama. Atidžiai atsirinkite svarbiausius dalykus ir atlikite juos po vieną.

Vandenis (01.21-02.19) Dabar jūsų emocinis jautrumas bus gana didelis, dėl to aštriai į viską reaguosite. Su naujais pažįstamais turite būti ypač atsargūs. Virš jūsų kabo apgaulės pavojus. Nepasitikėkite žmonėmis, žadančiais aukso kalnus.

Žuvys (02.20-03.20) Diena nežada nemalonių staigmenų. Daugelis to, kas buvo suplanuota šią dieną, bus įgyvendinta. Pagalbą ir palaikymą suteiks jūsų artimieji. Neleiskite sau numalšinti įtampos didele alkoholio doze, kumščiais ar dūžtančiais indais.

Tegai:
horoskopas
Gėlės ir žvakė

Mirė Lietuvos rusų dramos teatro aktorius Michailas Makarovas

(atnaujinta 21:09 2020.10.20)
Po ilgai trukusios ligos, eidamas 83 gyvenimo metus, mirė garsus Lietuvos rusų dramos teatro aktorius Michailas Makarovas

VILNIUS, spalio 20 — Sputnik. Su giliu liūdesiu pranešame, kad spalio 20-ąją, eidamas 83-iuosius gyvenimo metus, mirė ilgametis Lietuvos rusų dramos teatro aktorius Michailas Makarovas, rašoma teatro Facebook paskyroje.

Baigęs Lietuvos valstybinę konservatoriją (dabar — Lietuvos muzikos ir teatro akademija), Michailas Makarovas 55 metus dirbo LRDT ir atliko daugiau kaip 150 vaidmenų režisierių Romano Viktiuko, Dalios Tamulevičiūtės, Sauliaus Šaltenio, Jono Vaitkaus, Algirdo Latėno ir kitų pastatymuose. Kaip scenografas Michailas Makarovas sukūrė keturis LRDT spektaklius. 

Lietuvos rusų dramos teatro kolektyvas liūdi dėl kolegos mirties ir reiškia nuoširdžią užuojautą Michailo Makarovo artimiesiems.

Atsisveikinimo su aktoriumi laikas ir vieta bus paskelbti vėliau.

Tegai:
mirtis
Temos:
Metų netektys — 2020
Ruduo

Spalio 21 dienos horoskopas visiems zodiako ženklams

(atnaujinta 19:21 2020.10.20)
Rytoj, spalio 21 dieną, Avinui svarbu sutelkti dėmesį į darbą, Jaučiui žadama sėkmė finansinėse operacijose, o Dvyniams rekomenduojama pailsėti

Stebuklinga diena, kurios metu visi gali pasijusti mažais magais ir įgyvendinti savo — nors ir mažą — svajonę.

Taip pat būtina atkreipti dėmesį į sapnus ir ženklus, kuriuos jums siųs likimas, ir įsiklausyti į jūsų pačių nuojautas — tai gali ne tik paskatinti išspręsti svarbius gyvenimo klausimus, bet ir numatyti ateitį.

Avinas (21.03 - 20.04)
Ir jau pradėti, ir nauji dalykai, kurių dar nespėjote pradėti, bus vienodai sėkmingi — svarbiausia sutelkti dėmesį į tai, ką darote, nesiblaškydami antraeiliais klausimais.

Jautis (21.04 - 21.05)
Finansinės operacijos — nuo nereikšmingiausių iki didelių ir rimčiausių — žada būti sėkmingos, todėl visus mokėjimus, banko sąskaitų atidarymą ir indėlius rekomenduojama atlikti iki šios dienos.

Dvyniai (22.05 - 21.06)
Jei negalite skirti visos dienos poilsiui, skirkite jai bent popietę: vis tiek našiam darbui trūksta parako, tačiau būtinai turite atsigauti.

Vėžys (22.06 - 22.07)
Susitikimas su žmogumi iš praeities bus naudingas: jis ne tik sužadins malonius prisiminimus, bet ir naudodamasis savo ryšiais padės išspręsti svarbų profesinį klausimą.

Liūtas (23.07–21.08)
Ieškojimas tų, kurie yra kalti dėl jūsų bėdų, yra bevaisis: tik prisiimdami atsakomybę už visas savo klaidas galite išsiaiškinti, kaip jų išvengti ateityje.

Mergelė (08.22 - 09.23)
"Rizika yra kilnus reikalas" — šiandien nėra jūsų šūkis, stenkitės būti tylesni už vandenį ir žemesni už žolę, nes bet koks ryžtingas veiksmas gali sukelti nenumatytų pasekmių.

Svarstyklės (24.09 - 23.10)
Likimas siųs nemažai ženklų, todėl svarbu nepamiršti nė vieno iš jų — vėliau jie jums pasakys, kuria kryptimi elgtis.

Skorpionas (24.10 - 22.11)


Nepaisant užimtumo, būtina rasti laiko artimiesiems, kuriems tikrai reikia jūsų meilės ir dėmesio — ypač tai liečia pagyvenusius artimuosius ir vaikus.

Šaulys (23.11 - 21.12)
Neatmeskite patarimo, kurį jums gali duoti kiti: šiandien jų žodžiuose bus nemažai tiesos, todėl jais galite vadovautis spręsdami svarbius klausimus.

Ožiaragis (12.22 - 01.20)
Jei atliksite savo darbą sąžiningai, viršininkai jį ne tik įvertins, bet ir apdovanos — pavyzdžiui, paaukštins arba suteiks premiją.

Vandenis (21.01 - 18.02)
Šiandien priimti svarbų sprendimą padės ne logika ir argumentai, o intuicija, kuria, kaip žinote, vadovaujasi pasąmonė: ji moka palyginti faktus ir juos analizuoti.

Žuvys (19.02 - 20.03)
Jūs neturėtumėte tikėtis dar vieno žmogaus iš praeities, kuriam kadaise jautėte romantiškus jausmus, skambučio: malonus pokalbis greičiausiai neturės jokio tęsinio.

Tegai:
horoskopas
NATO technika Rukloje

Ekspertas: Baltijos regione numatomas rimtas NATO kariuomenės pasirengimas

(atnaujinta 20:17 2020.10.20)
Artimiausiu metu Šiaurės Atlanto aljanso karinis buvimas Baltijos šalyse pastiprės, mano ekspertas Vladimiras Kozinas

VILNIUS, spalio 20 — Sputnik. Estijos ministras pirmininkas Juris Ratas susitikime Lenkijos prezidentu Andžejumi Duda pažymėjo Lenkijos ir JAV sudaryto susitarimo dėl išplėsto karinio buvimo svarbą, pranešė portalas ERR.

Pasak Rato, šis susitarimas atveria galimybes sustiprinti JAV karinį buvimą Lenkijoje, taip pat suteikia vilties, kad Amerikos karinis buvimas Baltijos šalyse taps labiau matomas.

Rusijos Federacijos karo mokslų akademijos narys korespondentas, MGIMO karinių-politinių tyrimų centro ekspertas Vladimiras Kozinas interviu Sputnik Lietuva teigė, kad amerikiečių bombonešiai ne kartą leidosi Baltijos šalių aerodromuose.

"Baltijos šalių oro patruliavimo operacija tęsiasi Latvijos, Lietuvos ir Estijos padangėje, kur taip pat dalyvauja vidutinio nuotolio, dvejopos paskirties orlaiviai, kurie taip pat gali gabenti įprastus branduolinius ginklus oro bombų pavidalu. Šiose valstybėse jau seniai įkurtos NATO vadovybės ir štabo struktūros, todėl aš asmeniškai neabejoju, kad toks dalyvavimas pastiprės", — sakė jis, pažymėdamas, kad tai vyksta tiek šalia Kaliningrado srities, tiek prie Baltarusijos sienų.

"Apskritai, Baltijos regione ir Baltijos jūroje, ir Europos šiaurėje yra planuojama labai rimta Aljanso karinio pasirengimo banga, visa tai vykdoma aktyviai, vienašališkai ir po išgalvotų priežasčių priedanga", — apibendrino jis.

NATO nuolat didina karinį kontingentą šalia Rusijos sienų. Baltijos šalys aktyviai sudaro didelio masto gynybos sutartis su JAV, paaiškindamos tai "Rusijos grėsme", nors Maskva ne kartą neigė šiuos kaltinimus.

NATO Europoje: plėtros istorija
© Sputnik
NATO Europoje: plėtros istorija
Tegai:
NATO, Baltijos šalys
Dar šia tema
NATO sąjungininkai rengia Vokietijos ir JAV karą
Pranckietis: krizė Baltarusijoje patvirtina NATO atgrasymo būtinybę
Lietuvoje prasidėjo NATO bataliono pratybos
RF Gynybos ministerija: NATO siekia sunaikinti karinį Rusijos ir Baltarusijos aljansą 
Medvedevas paskelbė apie NATO bandymus apriboti Rusijos veiklą Arktyje