Sraigė

Lapkričio 5 dienos horoskopas visiems zodiako ženklams

(atnaujinta 19:32 2020.11.04)
Dvyniams rekomenduojama labiau susitelkti į atliekamą darbą, Vėžiams seksis meilės reikaluose, Šauliams derėtų siekiant verslo aukštumų pasitelkti ir kitų žmonių pagalbą

Rytoj žvaigždės įspėja, kad jei santykiai su kuo nors bus geri, tai šią dieną yra rizika juos pabloginti. Kad taip neatsitiktų, turėsite būti labai atsargūs. Jei nesiblaškysite, diena gali būti labai produktyvi.

Avinas (03.21-04.20) Diena prabėgs ramiai. Ši diena gali būti gera apsipirkti. Todėl, jei norite ką nors įsigyti ir turite priemonių, kurios leis jums įgyvendinti šį norą, neatidėkite. Tai padės nudžiuginti ne tik save pačius, bet ir šeimos narius.

Jautis (04.21-05.21) Šią dieną jūsų profesiniai interesai gali prieštarauti jūsų asmeniniams santykiams. Dėl profesinės veiklos gali įsiplieksti skandalas. Todėl iš anksto pasirūpinkite, kaip liepsna neužsidegtų nuo kibirkšties.

Dvyniai (05.22-06.21) Ateina laikotarpis, kai reikia dirbti daugiau nei įprastai. Jei kyla poreikis, pasitelkite žmonių, kuriais pasitikite, pagalbą. Tikėtina, kad jums pačiam bus sunku susitvarkyti su ant pečių užgulusiu svoriu.

Vėžys (06.22-07.22) Palankus laikas naujam verslui, deryboms, susitikimams ir ateities planų kūrimui. Pasistenkite kuo labiau jį išnaudoti darbams, nes dabar esate pajėgūs padaryti daug. Diena gali būti perspektyvi viskam, kas susiję su meilės santykiais.

Liūtas (07.23-08.23) Stenkitės šiuo metu neperkrauti kūno fiziškai ar emociškai, nors greičiausiai pajusite nemažą jėgą savyje. Venkite konfliktų ir demonstracijų šią dieną. 

Mergelė (08.24-09.22) Beveik viskas, ką planuojate padaryti šią dieną, jums pavyks. Pirmenybė turėtų būti teikiama tiems atvejams, kai nereikia kieno nors pagalbos, nes aplinkiniai gali veikti kaip stabdžiai ar balastas. Bet ir tai jums nebus didelė kliūtis.

Svarstyklės (09.23-10.22) Jei šiandien gausite verslo pasiūlymų, turėtumėte į juos atkreipti dėmesį, nes juose bus racionalumo grūdų, kurie duos gerą daigą. Šiuo laikotarpiu turite papildyti savo energijos atsargas. Norėdami tai padaryti, būkite daugiau lauke.

Skorpionas (10.23-11.21) Dabar nėra tinkamas laikas pertvarkyti pasaulį ir priimti skubotus sprendimus. Stenkitės daugiau pailsėti ir neapsikrauti namų ruošos darbais bei problemomis. Veiklos laikas dar neatėjo.

Šaulys (11.22-12.21) Šiame etape jūsų profesinėje veikloje gali susiklostyti gana nesaugi padėtis, ir tiesiog reikės imtis teisingų žingsnių. Bet kuriame versle turėtumėte kreiptis pagalbos iš draugų ir kolegų. Vieniems bus sunku įveikti iškilusias problemas, tačiau su artimųjų palaikymu galite susitvarkyti.

Ožiaragis (12.22-01.20) Diena palanki išplėsti savo verslo pažinčių ratą. Galbūt turėsite galimybę išbandyti save naujame vaidmenyje ir sėkmingai susidorosite su užduotimis. Tačiau negaiškite nieko kritikuodami ar skaitydami moralus. Jei norite pasiekti savo tikslą, geriau tiesiog pagarbiai išsakykite savo poreikius.

Vandenis (01.21-02.19) Verta iš naujo įvertinti santykius su kai kuriais žmonėmis iš jūsų aplinkos, tačiau neskubėkite priimti drastiškų sprendimų. Tam dar neatėjo laikas. Dabar galite neatsižvelgti į visus niuansus. Venkite naujų pažinčių su priešingos lyties žmonėmis, ypač jei jus į bendravimą stumia ne dvasiniai, o trumpalaikiai įnoriai.

Žuvys (02.20-03.20) Šią dieną galite gauti įdomų verslo pasiūlymą ten, kur mažiausiai tikitės. Tačiau neskubėkite džiaugtis. Gerai apgalvokite ir pirmiausia pasverkite visus "už" ir "prieš". Delsdami priimti sprendimą galite laimėti daugiau.

Tegai:
horoskopas
Buvusi Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė susitinka su Svetlana Tichanovskaja

Grybauskaitė su Tichanovskaja aptarė smurtą prieš moteris

Pasak buvusios Lietuvos prezidentės, šiemet pirmiausia ši tema yra susijusi su Baltarusija. Be to, reikėtų stengtis išnaikinti smurtą artimoje aplinkoje

VILNIUS, lapkričio 26 — Sputnik. Buvusi Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su buvusia kandidate į Baltarusijos prezidentus Svetlana Tichanovskaya Tarptautinės dienos prieš smurtą prieš moteris proga. Ji paskelbė nuotrauką iš susitikimo savo Facebook paskyroje.

"Šiemet Tarptautinės kovos su smurtu prieš moteris dienos oranžinė šviesa pirmiausia krypsta į Baltarusiją. Taip pat į kiekvieno mūsų sąžinę ir atsakomybę padaryti viską, kad kuo mažiau moterų ir vaikų patirtų smurtą artimoje aplinkoje", — parašė Grybauskaitė.

Spalį Tichanovskaja savo Telegram kanale paskelbė vaizdo įrašą, skirtą palaikyti opozicijos judėjime Baltarusijoje dalyvaujančias moteris. Vaizdo įraše nusifilmavo buvusi JAV valstybės sekretorė Hillary Clinton ir Europos Komisijos pirmininko pavaduotoja Vera Jurova.

Pasibaigus kadencijai, buvusi Lietuvos prezidentė aktyviai dalyvauja šalies gyvenime ir tarptautiniuose renginiuose, tarp jų ir skirtuose moterų apsaugai.

Tichanovskaja į Lietuvą išvyko po Baltarusijos prezidento rinkimų rezultatų paskelbimo. Jos oponentas Aleksandras Lukašenka rinkimus laimėjo šeštą kartą, surinkęs 80,1 proc. balsų. Po to šalyje prasidėjo protestai.

Vilnius nuo pat pradžių kišasi į Baltarusijos konfliktą ir bando sudaryti sąlygas Baltarusijos piliečių persikėlimui į Lietuvą. Be to, Lietuvos politikai reikalauja naujų rinkimų, nes mano, kad ankstesni yra "suklastoti" ir nepripažįsta išrinkto prezidento teisėtumo. Pati Tichanovskaja, būdama Lietuvoje, sistemingai kviečia savo bendrapiliečius į protestus ir streikus.

Tarptautinę smurto prieš moteris panaikinimo dieną JT Generalinė Asamblėja paskelbė 2000 metais. Data pasirinkta Mirabal seserų, kurios buvo nužudytos Dominikos Respublikoje 1960 metų lapkričio 25 d., atminti.

Generalinė asamblėja savo rezoliucijoje pasiūlė vyriausybėms, JT sistemos įstaigoms, tarptautinėms ir nevyriausybinėms organizacijoms šią dieną rengti renginius, atkreipiančius visuomenės dėmesį į smurto prieš moteris problemą.

Tegai:
smurtas prieš moteris, Svetlana Tichanovskaja, Lietuva, Dalia Grybauskaitė
Dar šia tema
Vilniuje neblaivus kriminalistas smurtavo prieš moterį
Smurtas prieš moteris ES 2019 metais
Marijampolės apskrities policijos pareigūnas smurtavo prieš moterį
Koronaviruso tyrimai

Lietuvoje per parą nustatyta daugiau nei 2,1 tūkst. naujų koronaviruso atvejų

(atnaujinta 10:02 2020.11.26)
Anksčiau respublikos valdžia nusprendė pratęsti karantiną. Režimas galios iki gruodžio 17 dienos imtinai

VILNIUS, lapkričio 26 — Sputnik. Lietuvoje per pastarąją dieną buvo nustatyti 2104 nauji koronaviruso atvejai. Tai rodo interaktyvaus Respublikos statistikos departamento žemėlapio duomenys.

Vilnius, archyvinė nuotrauka
© Sputnik / Владислав Адамовский

Nuo pandemijos pradžios atvejų skaičius pasiekė 53 757 žmones, 12 655 žmonės pasveiko, 449 pacientai mirė. Šiuo metu koronavirusu serga 40 459 žmonės.

Per pastarąsias dvi savaites sergamumas Lietuvoje pasiekė 858,6 atvejo 100 tūkstančių gyventojų.

Per pastarąją parą buvo ištirta 11 312 mėginių dėl koronaviruso. Iš viso buvo atlikta 1211062 tyrimai.

Šiuo metu Lietuvoje pastebimas staigus sergamumo koronavirusu augimas. Pirmą kartą nuo pavasario karantinas Lietuvoje buvo įvestas lapkričio 7 d. Po to režimas buvo pratęstas. Pagal vyriausybės sprendimą karantinas galios iki gruodžio 17 dienos imtinai.

Kovo 11 dieną Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė naujos koronavirusinės infekcijos COVID-19 protrūkį pandemija. Naujausiais PSO duomenimis, pasaulyje nustatyta daugiau kaip 60,3 milijono infekcijos atvejų, daugiau nei 1,4 milijono žmonių mirė.

Tegai:
karantinas, koronavirusas, Lietuva
Temos:
Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje
Dar šia tema
Čaplinskas papasakojo, kada koronavirusu užsikrėtęs asmuo yra labiausiai užkrečiamas
Europos Komisijos vadovė įvardijo vakcinacijos nuo koronaviruso pradžios datą
SAM: į ligoninių COVID-19 skyrius bus kviečiamas pastiprinimas iš kitų gydymo įstaigų
ES pradėjo derybas su "Sputnik V" vakcinos gamintoju

"Karšti ir talentingi": patys seksualiausi 2020 metų vyrai pagal People

(atnaujinta 10:03 2020.11.26)
Šių metų vyrų patrauklumo standartas tapo vienu pagrindinių filmo "Juodoji pantera" veikėjų. Kokios kitos garsenybės pasirodė jo "kaimynais"sąraše — Sputnik Lietuva nuotraukose

Kiekvienais metais žurnalas "People" sudaro pačių "seksualiausių gyvų vyrų" sąrašą, o nugalėtojas paskelbiamas vyrų patrauklumo etalonu. Jis apibrėžiamas naudojant procedūrą, panašią į tą, kuri naudojama "Metų žmogui".

Nuo 2020 metų iš visų kada nors buvusių sąraše mirė Džonas Kenedis jaunesnysis, Šonas Koneris ir Patrikas Sveizas. Kenedis ir Deividas Bekhemas yra vieninteliai žmonės, nesusipratę dėl pramogų, sulaukę tokio pripažinimo.

 • Aktorius Maiklas Džordanas, suvaidinęs vieną pagrindinių vaidmenų superherojų filme "Juodoji pantera". 2013 metais, kai vaidino Oskarą Grantą, "The Hollywood Reporter" pavadino Džordaną "jaunuoju Denzeliu Vašingtonu". Pasak "People", jis yra seksualiausias 2020 metų vyras.

 • Aktorius Krisas Evansas išgarsėjo savo vaidmeniu kaip kapitonas Amerika "Marvel" kino visatoje. Evansas taip pat vaidino ugninį žmogų "Fantastiškas ketvertas". Tačiau jo filmografijoje yra ne tik filmai apie superherojus. Aktorius vaidino filmuose "Sniego traukinys", "Apdovanotoji" ir "Ištraukti peiliai".

 • © Photo : Jax Media 2020

  Lukas Bravo yra prancūzų aktorius ir modelis, šiuo metu vaidinantis kartu su Lile Kolins "Netflix" romantinės komedijos seriale "Emili Paryžiuje".

 • Žmonių sąraše yra garsus aktorius, imtynininkas ir muzikantas Dveinas Džonsonas, dar žinomas slapyvardžiu "The Rock". Jis yra aštuonis kartus WWF/E čempionas, du kartus WCW čempionas, dukart WWF tarpžemyninis čempionas ir penkiskart WWF komandos čempionas. 2018 metų rugpjūčio mėnesį Džonsonas užėmė antrą vietą "Forbes" geriausiai apmokamų metų aktorių reitinge ir per metus uždirbo 124 mln.

 • Aktorius Paulas Mescalas yra dramos serialo "Normalūs žmonės" žvaigždė, pasakojanti apie pirmąją futbolo žvaigždės ir drovios gimnazistės meilę.

 • © AP Photo / Chris Pizzello / Invision

  Kolumbijos dainininkas Maluma, dainuojantis regetono žanre. Jo daina "El Perdedor" YouTube peržiūrėjo daugiau nei milijardą kartų.

 • © Photo : HBO 2011-2019

  Čilės amerikiečių aktorius Pedro Pascalas pasirodė tokiuose televizijos serialuose kaip "Bafi, vampyrų žudikė", "Gera žmona" ir "Mentalistas". Tačiau vaidmuo "Sostų karai" atnešė jam pasaulinę šlovę.

 • © AFP 2020 / Kevin Winter / Getty Images

  Amerikiečių aktorius, komikas ir televizijos prodiuseris Krisas Rokas pradėjo karjerą "stand-up" žanre, kur nevengė tyčiotis iš bet kokios lyties ir rasės žmonių. Jo darbą pastebėjo Edis Merfis ir jis padėjo įsiveržti į televizijos ekranus. Vaikystėje Krisas Rokas filmavosi TV seriale "Visi nekenčia Kriso", pasakojantį apie sunkų žmonių, gyvenančių baisiausiose Niujorko vietovėse, gyvenimą.

 • Amerikiečių komikas, aktorius ir scenaristas Paulas Rudas yra žinomas kaip superherojaus Skoto Lango - Skruzdėliuko vaidmuo "Marvel" kino visatoje. Jo tėvai buvo žydų imigrantų, kurie persikėlė į JK iš Rusijos, Baltarusijos ir Lenkijos, palikuonys. Iš pradžių jo tėvo pavardė buvo Rudnitskij, tačiau prosenelis ją pakeitė į Radą.

 • © AFP 2020 / Valery Hache

  Džonas Deividas Vašingtonas yra amerikiečių futbolo žaidėjas, kino ir televizijos aktorius. Būdamas 28 metų jis patyrė traumą, po kurios turėjo pamiršti sportą. Pirmą kartą jis pasirodė filme "Malcolm X", kur jo tėvas atliko pagrindinį vaidmenį. 2018 metais jis vaidino filme "Juodasis Klansmanas". Už šį vaidmenį jis buvo nominuotas "Auksinio gaublio" ir "Ekrano aktorių gildijos" apdovanojimams. Šiame filme Vašingtoną pastebėjo Christopheris Nolanas ir pakvietė į pagrindinį vaidmenį filme "Tenet".

 • © Photo : GK Films 2016

  Aktoriaus karjerą Bredas Pitas pradėjo 1987 metais. Nuo tada jis dirbo su žymiausiais aktoriais ir režisieriais ir tapo kino ikona. Tarp kultinių filmų yra "Kovos klubas", "Septyneri metai Tibete", "Vagišiai", "Oušeno vienuoliktukas","Keista Bendžamino Batono istorija", "Negarbingi šunsnukiai", "Gyvenimo medis" ir "Vieną kartą Holivude".

 • © AFP 2020 / Valerie Macon

  Manuelis Luisas Jacinto yra kanadiečių aktorius. Po kelių mažų vaidmenų televizijoje jis vaidino Jasoną Mendozą NBC sitcome "Nice Place". Vaidino "Sunkūs laikai viešbutyje "El Royale".

 • © AFP 2020 / Joshua Blanchard / Getty Images for Politicon

  Stephenas Josephas Kornaki yra JAV politinis žurnalistas, rašytojas ir televizijos asmenybė. Kornaki yra nacionalinis "NBC News" korespondentas. Parašė straipsnių "The Salon", "The New York Observer", "The Wall Street Journal", "The New York Times", "New York Daily News", "New York Post", "The Boston Globe" ir "The Daily Beast".

Dar šia tema
Sudie, "Tuška": paskutinis keleivinis Tu-154 skrydis Rusijoje
"Turėk drąsos": protestas prieš kaukių dėvėjimą Vilniuje