Medis ir paukščiai, archyvinė nuotrauka

Lapkričio 7 dienos horoskopas visiems zodiako ženklams

(atnaujinta 13:52 2020.11.06)
Dvyniams patariama skirti laiko savo šeimai, Šauliai šiuo metu turėtų buti atsargūs su senais pažystamais,  Žuvims derėtų vengti streso

Avinas (03.21-04.20)

Šiandien praktiškumas nėra jūsų stiprioji pusė. Jūs esate linkęs skraidyti debesyse. Tokiomis akimirkomis lengva padaryti klaidą, žengti žingsnį, dėl kurio patirsite rimtų nuostolių. Viskam, ką darote šiandien, reikia atsakingiausio požiūrio, todėl būkite atsargūs.

Jautis (04.21-05.21) 

Turite daug dirbti, kad pasiektumėte savo tikslus. Net įprasti dalykai yra sunkesni nei paprastai. Jums reikia įdėti daug pastangų, stengtis pasiekti rezultatų įvairiais būdais.

Mergaitė su kauke, archyvinė nuotrauka
© Sputnik / Павел Лисицын

Aplinkiniai ne visada jus teisingai supranta, dažniau kritikuoja, nei palaiko. Pasistenkite nepasiduoti provokacijoms.

Dvyniai (05.22-06.21) 

Geriau iš anksto parengti veiksmų planą ir jo laikytis. Jei to nepadarysite, jums bus sunku susilaikyti nuo sprendimų ir veiksmų, kurie jums pakenks. Būkite kantrūs, jei įmanoma, venkite triukšmo ir sumaišties, stenkitės daugiau pailsėti.

Diena tinkama bendravimui su šeimos nariais, bendram poilsiui ir pramogoms.

Vėžys (06.22-07.22)

Dažnai esate dėmesio centre. Atrodo įžeidžianti tai, kad aplinkiniai žmonės dėl kažkokių priežasčių pirmiausia pastebi tavo trūkumus, o tik po to - tavo privalumus. Stenkitės nepasiduoti provokacijoms.

Vakare skirkite laiko sau ir savo sveikatai - atlikite lengvą treniruotę ar apsilankykite SPA centre.

Liūtas (07.23-08.23) 

Sunku išvengti konfliktų su artimaisiais, bet jums tai pavyks. Reikės daug kantrybės ramiai aptarti visus klausimus, rasti visiems tinkančius sprendimus. Nepageidautina aptarti bendrus ateities planus, ypač jei jie yra susiję su poilsiu ar kelionėmis.

Venkite alkoholio ir triukšmingų kompanijų - dabar ne laikas tokiems palydovams.

Mergelė (08.24-09.22) 

Turėsite būti atkaklūs ir jokiu būdu neatsisakyti savo planų, ypač toje gyvenimo srityje, kuri dabar yra ypač svarbi. Neatmetamos netikėtos pažintys, susitikimai su žmonėmis, kurių patirtis jums pravers.

Vakaras žada būti palankus. Galite praleisti jį su draugais arba su knyga - bet kokiu atveju jums nebus nuobodu.

Svarstyklės (09.23-10.22) 

Jūsų laukia labai užimta diena. Bus daug skubių reikalų, šeimos rate gali kilti nesusipratimai. Aplinkiniai dažnai neteisingai jus supranta, gali įsižeisti dėl smulkmenų. Pabandykite kuo greičiau išsiaiškinti situaciją - taip išvengsite rimtų problemų.

Neatmetami nesusipratimai, susiję su pinigais. Geriau neskolinti net mažų sumų: vargu ar jos bus grąžintos laiku, todėl jūs pateksite į sunkią situaciją.

Skorpionas (10.23-11.21)

Turėsite būti lankstus, kad išvengtumėte rimtų konfliktų. Verta padaryti tam didelių nuolaidų, kitaip rizikuojate sugadinti santykius su žmonėmis, kurie vaidina svarbų vaidmenį jūsų gyvenime. Kažkieno patirtis vargu ar bus jums naudinga, turite patys priimti sprendimus ir už juos atsakyti.

Šaulys (11.22-12.21) 

Daugelis žmonių atkreipia į jus dėmesį. Galite tai panaudoti norėdami užmegzti įdomių pažinčių. Esate žavi ir lengvai gaunate jus dominančių žmonių palankumą.

Gali būti, kad seni draugai, buvę kolegos ir kiti žmonės, su kuriais dažnai bendravite anksčiau, primins apie save. Bet būkite atsargūs - ne visus senus ryšius reikia atstatyti.

Ožiaragis (12.22-01.20) 

Veiksmų laisvė, savarankiškumas veiksmuose ir sprendimuose leidžia pasiekti sėkmės. Seni ryšiai šiandien jums daugiau trukdo, nei padeda. Gali būti, kad teks nuo jų atsikratytri, kad judėtum į priekį.

Tikėtini nesutarimai šeimoje, ne visi jūsų veiksmai yra aiškūs artimiesiems. Jūsų mylimasis taip pat yra skeptiškas, tačiau stengiasi nekritikuoti jūsų idėjų.

Vandenis (01.21-02.19) 

Neskubekite. Ši diena labiau tinkama apmąstymams, diskusijoms ir planavimui. Dėl bendrų tikslų galite pasitarti su artimaisiais.

Tikėtinos piniginės įplaukos, rasite, kaip jas panaudoti. Diena tinka kelionėms ir susitikimams su draugais.

Žuvys (02.20-03.20)

Atsipalaiduokite. Šiandien verta daryti tik ką nors linksmo ir lengvo, bendrauti su žmonėmis, kurie moka jus nudžiuginti, prisimindami senus pomėgius. Sunkius darbus geriau atidėti. Venkite didelio intensyvumo fizinių krūvių. Jei sportuojate, būkite atsargūs.

Tegai:
horoskopas
Generalinė prokuratūra

Generalinė prokuratūra nori panaikinti Seimo nario Gapšio teisinę neliečiamybę

(atnaujinta 12:35 2020.11.24)
Politikas yra vienas iš kaltinamųjų byloje, susijusioje su "MG Baltic". Į naujosios kadencijos Seimą jis buvo išrinktas nuo Darbo partijos

VILNIUS, lapkričio 24 — Sputnik. Generalinis prokuroras Evaldas Pašilis kreipėsi į Lietuvos Seimą, prašydamas sutikimo patraukti baudžiamojon atsakomybėn buvusį Darbo partijos pirmininką, deputatą Vytautą Gapšį, kuris kaltinamas prekybą poveikiu ir kyšininkavimu, praneša Generalinės prokuratūros spaudos tarnyba.

Politikas yra vienas iš kaltinamųjų byloje, susijusioje su "MG Baltic". Tyrimas pradėtas 2016 metais. Tardymo organai tvirtina, kad koncernas bandė paveikti valdininkų sprendimus siūlydamas jiems kyšius.

Be Gapšio, byloje tyriami buvęs "MG Baltic" viceprezidentas Raimondas Kurlianskis, buvęs liberalų lyderis Eligijus Masiulis, buvęs parlamentaras Šarūnas Gustainis ir Seimo deputatas Gintaras Steponavičius, taip pat koncernas "MG Baltic", partija "Liberalų sąjūdis" ir Darbo partija. Kaltinamiesiems gresia laisvės atėmimas iki aštuonerių metų ir 1,9 mln. eurų bauda.

Prokuratūra pažymėjo, kad Gapšys buvo išrinktas į naujosios kadencijos (2020–2024 m.) Seimą ir įgijo Seimo nario asmens neliečiamybę. Pagal Lietuvos Konstituciją Seimo narys be Seimo sutikimo negali būti traukiamas baudžiamojon atsakomybėn, suimamas, negali būti kitaip suvaržoma jo laisvė.

Tik šalies generalinis prokuroras gali kreiptis dėl Seimo nario patraukimo baudžiamojon atsakomybėn bei jo laisvės suvaržymo. Ryšium su tuo Pašilis kreipėsi į parlamentą su prašymu panaikinti Gapšio Seimo nario asmens neliečiamybę.

Skandalas aplink "MG Baltic"

2018 metų gegužę Valstybės saugumo departamentas pateikė Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetui ataskaitą apie verslo poveikį valstybinėms ir teisėsaugos struktūroms. Visų pirma, pranešime buvo teigiama, kad koncernas "MG Baltic" esą bandė paveikti valdininkus, kad gautų sau naudą, o jo atstovai užsiėmė šantažu.

Birželį "MG Baltic" ketino pateikti ieškinį Valstybės saugumo departamentui, taip pat tuometiniam Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkui Vytautui Bakui. Bendrovė planavo reikalauti atlyginti padarytą žalą, tame tarpe asmeniškai Valstybės saugumo departamento vadovo Dariaus Jauniškio.

"MG Baltic" ir "Liberalų sąjūdis" dalyvauja byloje dėl politinės korupcijos. Buvęs partijos lyderis Eligijus Masiulis kaltinamas didelio kyšio iš įmonės gavimu, taip pat ​​prekyba poveikiu.

Tegai:
MG Baltic, Lietuva, Seimas, Generalinė prokuratūra
Ežeras

Atskleista, kokia temperatūra vyrauja šalies vandens telkiniuose

(atnaujinta 11:27 2020.11.24)
Giliausiame Lietuvos ežere Tauragne vandens temperatūra kol kas dar yra aukštesnė ir siekia 6,9 laipsnius šilumos

VILNIUS, lapkričio 24 — Sputnik. Papasakota kokia temperatūra vyrauja vandens telkiniuose lapkritį, praneša Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba savo Facebook paskyroje.

Jūra
© Sputnik / Владислав Адамовский

"Skirtingai nei kitų skysčių vandens tankis yra didžiausias esant 4 °C, tačiau toliau vėstant vandens tankis ima mažėti. Todėl gilių vandens telkinių dugne vandens temperatūra yra apie 4 °C ir niekada nenukrenta žemiau", — rašoma pranešime.

Stervo, Girutiškio, Paršežerio, Švento, ežeruose vandens temperatūra jau yra žemesnė nei 5 °C ir artėja prie 4 °C.

Tuo tarpu, giliausiame šalies ežere Tauragne vandens temperatūra kol kas dar yra aukštesnė ir siekia 6,9 °C.

Tarnybos duomenimis, upėse vandens temperatūra svyruoja nuo 3 °C iki 7 °C.

Tegai:
vandens telkiniai, Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba
Dar šia tema
Žiemos pranašas: Lietuvoje iškrito pirmasis sniegas
Vairuotojai Lietuvoje perspėjami apie plikledį
(0:20 / 2.02Mb / просмотров видео: 28)

Pasirodė vaizdo įrašas vietos netoli Sankt Peterburgo, kur vyras paėmė vaikus įkaitais

Pirminiais duomenimis, pilietis nėra įtrauktas į policijos įskaitą. Į įvykio vietą operatyviai atvyko policijos pareigūnai

Rusijos vidaus reikalų ministerija patvirtino įkaitų paėmimą Sankt Peterburge, įkaitais buvo šeši vaikai, kuriuos sučiupo jų tėvas, pranešė RIA Novosti.

"Sankt Peterburgo Kolpinskio rajono policija 2020 metų lapkričio 24 dieną 12:12 gavo pranešimą iš Proletarskajos gatvėje gyvenančios vietinės gyventojos, kad jos vyras išvarė ją iš buto, užsidarė ir bute laiko šešis vaikus. Pirminiais duomenimis, pilietis nėra įtrauktas į policijos įskaitą. Policijos pareigūnai skubiai išvyko į įvykio vietą tolesniam tyrimui", — sakė agentūros pašnekovas.

Šaltinis iš teisėsaugos institucijų RIA Novosti pranešė, kad jauniausias tarp įkaitų yra trijų metų, o vyriausias — 15 metų.

Kolpinskio rajono miesto atstovė Nadežda Osipova papasakojo, kad vyras įtrauktas į įskaitę vietinėje neuropsichiatrinėje ambulatorijoje.

"Vaikai socialinės reabilitacijos centre užsiėmė kaip vaikai iš daugiavaikės šeimos, gavo pagalbą kaip mažas pajamas gaunanti šeima", — sakė ji.

Tegai:
vaizdo įrašas, įkaitas, Rusija