Ežeras

Lapkričio 9 dienos horoskopas visiems zodiako ženklams

(atnaujinta 00:08 2020.11.09)
Avinams tinkamas laikas tiek profesinei veiklai, tiek meilės reikalams, Mergelėms rekomenduojama rūpintis namų gerove, Ožiaragiams patariama būti atsargesniems prie vairo

Rytojaus horoskopas žada puikų laiką priimant bet kokius sprendimus, įskaitant ir sunkiausius. Žvaigždės suteikia tokias savybes kaip apdairumas, gebėjimas apskaičiuoti situaciją, derėtis su partneriais ir rasti kompromisą, taip pat, jei reikia, imtis ryžtingų priemonių. Rytojaus diena puikiai tinka verslui, bet kokiems savarankiškiems projektams ir veiksmams, taip pat verslo ir asmeninėms deryboms. Jei turite idėją, kuria norite pasidalinti, ar prieštaringų klausimų, kuriuos reikia aptarti su kuo nors, tada pirmyn! Diena atveria visas galimybes jūsų sėkmei.

Avinas (03.21-04.20) Ši diena palanki tiek profesinei veiklai, tiek asmeniniams santykiams. Dabar labai geras laikas pakelti savo santykius su mylimąja (ar mylima) į naują, aukštesnį lygį. Ir vienišiems žmonėms galbūt bus galimybė susipažinti su antrąja puse. 

Jautis (04.21-05.21) Dabar galite būti geras strategas ir įtikinti beveik visus, kad esate teisūs, jei to reikia. Jums viskas bus daug lengviau nei kitiems žmonėms. Jei planuojate ką nors įsigyti, tuomet geriau neatidėti tokių reikalų neribotam laikui.

Dvyniai (05.22-06.21) Ši diena jums gali būti gana prieštaringa. Viena vertus, būsite gana aktyvus ir noriai sieksite rezultatų, tačiau, kita vertus, gaunami pasiūlymai gali būti ne tokie geri, kokie bus pateikti jums.

Vėžys (06.22-07.22) Dabar jums tiesiog draudžiama sėdėti vietoje. Galite pasižymėti darbe ir kitose savo verslo srityse. Jūsų laukia malonūs susitikimai ar naujas romantiškas pomėgis. Venkite konfliktų su aplinkiniais žmonėmis.

Liūtas (07.23-08.23) Ši diena pareikalaus iš jūsų maksimalaus susikaupimo. Nors kylantys klausimai nebus gyvybiškai svarbūs, jų sprendimas užtruks daug laiko, nervų ir energijos. Be to, vargu ar teks tikėtis pagalbos iš šalies, o visa problemų našta kris ant jūsų pečių.

Mergelė (08.24-09.22) Geriau šį laiką skirti ne gamybos problemoms, o namams ir šeimai. Dabar jūs pajusite, kad jūsų namai yra jūsų tvirtovė. Jei dar nesutikote gyvenimo draugo, gali būti, kad tai įvyks dabar. Tik tam reikia atidžiau pažiūrėti į aplinkinius žmones.

Svarstyklės (09.23-10.22) Diena prabėgs greitu tempu ir bus kupina įvairių įvykių. Turėsite sunkiai dirbti. Bet jei ko nors negalite padaryti dabar, nebandykite ristis per galvą. Ir dar vienas dalykas: būkite atidesni savo artimiesiems.

Skorpionas (10.23-11.21) Jūsų laukia precedento neturintis energijos antplūdis. Savo kelyje galėsite pajudinti bet kokius kalnus, jei tik parodysite ištvermę ir ryžtą. Dabar nešvaistykite savo laiko smulkmenoms, pasirinkite vieną kryptį ir griežtai jos laikykitės. Derybos, sutartys ir svarbių dokumentų pasirašymas turi vykti aukštu lygiu. Meilės fronte kol kas štilis. Tačiau nenusiminkite: netrukus viskas pasikeis.

Šaulys (11.22-12.21) Neperkraukite savęs jokiomis problemomis, ypač svetimomis. Galbūt sulauksite įdomių verslo pasiūlymų iš senų pažįstamų, tačiau turėtumėte palaukti atsakymo, nes viskas pasikeis ne vieną kartą. Jei ketinate vakaroti su draugais, nepersistenkite su alkoholiu.

Ožiaragis (12.22-01.20) Šią dieną turite įrodyti, kad esate geras strategas. Negalima atkakliai atsistoti savarankiškai, tačiau neleiskite, kad jus valdytų griežtumas. Saugokitės painių asmeninių ir dalykinių santykių. Jei vairuojate transporto priemonę, vairuodami būkite ypač atidūs ir atsargūs.

Vandenis (01.21-02.19) Nekurkite rimtų šios dienos planų, neduokite pažadų savo verslo partneriams ir neimkite paskolų, nes aplinkybės gali susiklostyti ne itin palankiai. Neignoruokite patyrusių žmonių patarimų.

Žuvys (02.20-03.20) Stiprūs jausmai, kuriuos patiriate, padės pasireikšti jūsų išradingumui. Naudokitės šia diena, kad dirbtumėte savo interesų labui. Galimas apsilankymas valdžios institucijose, jūsų galimybių, karjeros ir materialinių klausimų aptarimas.

Tegai:
horoskopas
Nemiega

Gydytojas paaiškino, kaip atsikratyti naktinių košmarų

(atnaujinta 15:03 2020.12.05)
Pasak specialisto, norint gerai išsimiegoti, reikia gerai pragyventi dieną, nes stresai ir pervargimas neleidžia atsipalaidoti

VILNIUS, gruodžio 5 — Sputnik. Norint atsikratyti naktinių košmarų, reikia vengti pervargimo ir nedidinti streso, tokius patarimus davė interviu leidiniui "Večerniaja Moskva" profesorius, medicinos mokslų daktaras Romanas Buzunovas.

"Pažiūrėjote naujienas 15 minučių ryte, nebereikia stebėti ir sekti informacijos, neapsunkinkite streso. Pažvelkite pro langą, jei įmanoma, pasivaikščiokite. Reguliari fizinė veikla yra geriausia priemonė nuo streso ir nerimo. Eikite pasivaikščioti, ženkite dešimt tūkstančių žingsnių, pabėgiokite. Nekelkite savo tonuso kofeinu" , — pasakė somnologas.

Pasak gydytojo, "norint gerai išsimiegoti, reikia gerai pragyventi dieną".

Jis pridūrė, kad košmarai, kuriuos žmonės mato sapnuose, skirstomi į dvi kategorijas.

Gydytojas papasakojo, jog pirmosios kategorijos košmarai —jei žmogus periodiškai sapnuoja įvairius siužetus. Tai yra savotiškas daugialypės terpės situacijų pakartojimas, kai smegenys bando rasti išeitį. Jei situacija išsisprendžia, smegenys prisitaiko ir pamiršta apie tai, kas nutiko.

Antroji kategorija — tai įkyrūs košmarai. Žmogus reguliariai grįžta prie bauginančio sapno ir negali priimti sprendimą, pamiršti ir prisitaikyti, paaiškino profesorius.

Tegai:
sveikata, miegas
Temos:
Medicina ir sveikata
Dar šia tema
Kardiologas įvardijo pavojingiausias miego pozas
Nuovargiu pasiskundusi moksleivė miegodama mirė nuo koronaviruso
Gydytoja papasakojo, ar miegant reikia bijoti priepuolių  
Lėktuvas, archyvinė nuotrauka

Mokslininkas rado Bermudų trikampio paslapties paaiškinimą

(atnaujinta 17:42 2020.12.05)
Australijos mokslininkas pateikė katastrofos, kuri įvyko virš Bermudų trikampio prieš 75 metus, priežasties naują versiją

VILNIUS, gruodžio 5 — Sputnik. Australijos tyrėjas Shane'as Satterly'as pasiūlė naują penkių orlaivių praradimo virš Bermudų trikampio 1945 metais versiją, skelbia "9 News".

Incidentas įvyko 1945 metų gruodžio 5 dieną, kai penki JAV karinio jūrų laivyno torpednešiai, žinomi kaip "Skrydis 19", vadovaujami leitenantu Čarlesu Taylor’u, išvyko į mokomąją misiją, išskrido į Bermudų trikampį ir dingo iš radaro ekranų.

Pasak Satterley’io, tragediją sukėlė ne bet kokie paranormalūs reiškiniai šioje srityje, o neteisingi įgulos veiksmai. Visų pirma, sutemus ir keičiantis orams, Tayloras ėmė orientuotis ne pagal radarus, o tuo, kas vyko už lango.

"Taylor’as skrydžio metu pasiklysdavo ne vieną kartą. Jam du kartus teko gelbėtis Ramiajame vandenyne", — pažymėjo tyrėjas.

Mokslininkas pridūrė, kad dauguma įgulos narių buvo stažuotojai ir nežinojo, kaip valdyti orlaivius su sraigtiniais  sparnais sunkiomis sąlygomis.

Satterley pabrėžė, kad JAV kariuomenė žinojo tragedijos priežastis, tačiau Taylor’o motina teigė, kad kol lėktuvas nebuvo rastas, niekas negalėjo kaltinti jos sūnaus dėl to, kas įvyko. Šiuo atžvilgiu kariškiai buvo priversti pranešime nurodyti, kad "priežastis nežinoma".

Tegai:
lėktuvo katastrofa, katastrofa
Dar šia tema
Mokslininkai atskleidė laivų išnykimo Bermudų trikampyje priežastį