Kalnas

Lapkričio 10 dienos horoskopas visiems zodiako ženklams

(atnaujinta 20:01 2020.11.09)
Lapkričio 10 dienos horoskopas pataria Svarstyklėms imtis kažko naujo, Vandeniams — nieko neatidėlioti vėlesniam laikui, Mergelėms — būti atsargioms su naujais pažįstamais, Ožiaragiams — eksperimentuoti, rizikuoti, kažką kardinaliai keisti gyvenime

Diena gerai susiklostys tiems, kas neskuba ir moka laukti, nepasiduoda provokacijoms ir daro tik tai, kas, jų manymu, yra būtina.

Šią dieną patariama pasistengti padaryti viską, ką sumanėte. Jei atidėsite reikalus vėlesniam laikotarpiui, greičiausiai pasigailėsite. Geriau nekeisti planų, kuriuos sukūrėte su savo artimaisiais.

Antrąją dienos pusę patartina vengti pervargimo, nes jėgų gali būti mažiau nei įprastai.

Avinas (03.21-04.20) 

Rytoj jūsų lauks sudėtinga, bet įdomi diena. Tikėtina sėkmė darbe, kai kuriais atvejais — pakilimas karjeros laiptais. Galite rengti derybas, aptarti naujus projektus. Bet ne visos idėjos, apie kurias bus kalbama, bus įgyvendintos.

Verta įsiklausyti į save, pabandyti sutvarkyti savo jausmus. Tada suprasite, kaip galite pakeisti į gerą pusę santykius su artimaisiais, palikti konfliktus praeityje. Galimas susitaikymas po ilgo kivirčo; jausitės kur kas geriau, kai pamiršite abipuses nuoskaudas.

Jautis (04.21-05.21) 

Rytoj žadama vaisinga diena. Jūs užsiimsite naudingais darbais, apgalvosite svarbias problemas, rasite išeitį iš sudėtingų situacijų. Vargu ar kažkas sugebės jus išmušti iš vėžių, priversti atsisakyti savo planų. Jūs nepasiduosite, net jei kelyje atsiras rimtų kliūčių; nebus problemos, kuriai nesugebėsite rasti sprendimo.

Tam tikra įtampa asmeniniuose santykiuose gali būti susijusi su jūsų noru bet kokia kaina reikalauti savo. Iš išorės jūsų elgesys gali atrodyti agresyvus. Bet jūs stengsitės nedaryti spaudimo tiems, kurie jums ypač brangūs, su pagarba priimsite jų nuomonę ir interesus.

Dvyniai (05.22-06.21) 

Rytoj prognozuojama įvykių kupina diena, kuri pareikalaus iš jūsų originalių sprendimų ir neįprastų veiksmų. Jūsų veiksmai ne kartą aplinkiniams atrodys keistai, tačiau neverta klausyti kritikos, viską darykite savaip ir pasieksite puikių rezultatų.

Parduotuvės Lidl logotipas,  archyvinė nuotrauka
© Sputnik / Александр Липовец

Atsiras galimybė pagerinti santykius su žmonėmis, kurie užima svarbų vietą jūsų gyvenime. Nudžiugins bendravimas su šeimos nariais. Kartu praleistas laikas įsimins ilgam.

Antroji dienos pusė tiks kelionėms ir aktyviam poilsiui. Neatmetami susitikimai, kuriais būsite labai patenkinti.

Vėžys (06.22-07.22) 

Rytoj patartina praleisti dieną ramiai, vengti rūpesčių ir tuščių ginčų. Stenkitės neprisiminti senų nuoskaudų ir nesikišti į konfliktus, kurie tiesiogiai nesusiję su jumis. Kuo mažiau kreipsite dėmesį į smulkmenas, tuo malonesnė diena bus jums ir jūsų artimiesiems.

Geriau neskubėti, nebandyti iš karto pasiekti rezultatų visose veiklose, kurių imsitės. Protingiau būti kantriems. Gali pasirodyti, kad kai kuriuos suplanuotus darbus geriau atidėti, nes šiuo metu jiems netinkamas metas. Vėliau su viskuo puikiai susidorosite.

Liūtas (07.23-08.23) 

Rytoj diena tiks daugeliui dalykų, tačiau jums ypač gerai seksis tie darbai, kurie leidžia užsidirbti gerų pinigų. Su pinigais susijusiuose reikaluose intuicija jūsų nenuvils. Jūs sugebėsite sudaryti pelningus sandorius ir neatsisakysite perspektyvių pasiūlymų.

Bus galimybė išmokti to, kas netrukus pravers darbe, taip pat susipažinti su žmonėmis, kurių palaikymas bus labai naudingas. Santykiai su artimaisiais žymiai pagerės, jei parodysite susidomėjimą kitų norais ir lūkesčiais. Bet kokios egoizmo apraiškos šią dieną bus nepageidaujamos.

Mergelė (08.24-09.22) 

Rytoj daugeliu atvejų sugebėsite pasiekti sėkmę. Dažnai jums tiesiog pasiseks, todėl paliksite visus varžovus toli už nugaros, įveiksite kliūtis, prieš kurias atsitraukė kiti.

Galima aptarti svarbius klausimus, tačiau tik tuo atveju, jei remsitės faktais ir būsite pasirengę pagrįsti savo požiūrį.

Bus galimybė padidinti pajamas. Patartina vengti kontaktų su nedraugiškai nusiteikusiais žmonėmis: būsite pernelyg jautrūs jų neigiamai įtakai. Su naujais pažįstamais turėtumėte būti atsargūs. Jie gali pakenkti jums, net to ir nenorėdami.

Svarstyklės (09.23-10.22) 

Rytoj bus sėkminga diena tiems, kas nori kardinalių pokyčių savo gyvenime. Atėjo momentas, kai galite imtis kažko naujo, pradėti rengti drąsų projektą, atsisakyti sunkia našta tapusių įsipareigojimų.

Jūs sugebėsite nekurti iliuzijų, realiai vertinti save ir aplinkinius; visa tai leis veikti efektyviai ir judėti pirmyn pasirinktu keliu. Tačiau kartu patariama neskubėti bandant gauti tai, ko norite. Tegul įvykiai eis sava vaga, viskas susiklostys jums geriausiu būdu.

Skorpionas (10.23-11.21) 

Rytoj jums seksis. Palankus aplinkybių sutapimas leis išspręsti finansines problemas ir žymiai padidinti pajamas. Jums pavyks susidoroti su sunkumais, priimti teisingus sprendimus ir sulaukti viliojamų pasiūlymų.

Tačiau nereikia pervertinti savo stipriųjų pusių ir prisiimti per daug atsakomybės. Taip pat šią dieną geriau nepritraukti dėmesio; kuo ilgiau būsite šešėlyje, tuo geriau.

Galimos staigmenos, dovanos be jokios priežasties, taip pat geros žinios, susijusios su jums labai artimu žmogumi.

Šaulys (11.22-12.21) 

Rytoj prognozuojama sėkminga diena finansų atžvilgiu. Galimos pinigų įplaukos, pelnas iš kai kurių anksčiau sudarytų sandorių ir senų skolų grąžinimas.

Galite apsipirkti, jei pirkiniai buvo suplanuoti anksčiau, tačiau geriau susilaikyti nuo spontaniškų pirkinių. Naudinga kurti planus ir tiesiog pagalvoti, kuo norėtumėte užsiimti artimiausiu metu.

Pabandykite mažiau prisiminti praeities įvykius, ypač jei jie buvo susiję su jūsų asmeniniu gyvenimu. Bandymai grąžinti seniai išgyventus jausmus nieko gero neatneš.

Ožiaragis (12.22 - 01.20) 

Rytoj diena netiks eksperimentams ir rizikai, taip pat kardinaliems pokyčiams. Geriau sutelkti dėmesį į įprastus ir suprantamus dalykus arba grįžti prie to, kas buvo pradėta anksčiau. Jums lengvai seksis darbas, reikalaujantis tikslumo, dėmesio smulkmenoms. Galite užpildyti dokumentus, sudaryti ataskaitas.

Asmeniniuose santykiuose, priešingai, reikalingi nestandartiniai žingsniai ir originalūs sprendimai. Jie leis daug ką pakeisti į gerą pusę. Čia galite pasikliauti intuicija, ji būtinai jums pasakys, ką sakyti ir daryti.

Vandenis (01.21-02.19) 

Rytoj verta sutelkti dėmesį į naudingus darbus. Daug kas priklausys nuo to, kaip gerai su jais susidorosite šią dieną. Geriau nieko neatidėlioti vėlesniam laikui, ypač jei kalbama ne tik apie jūsų interesus.

Pasistenkite nenuvilti tų, kurie jumis pasikliauja. Bus labai naudingas sugebėjimas sutarti su kitais, suprasti, ko jie nori.

Galbūt šia dieną teks sutaikyti tuos, kas barasi, spręsti kitų žmonių konfliktus, padėti draugams pasiekti kompromisą. Asmeniniuose santykiuose daug kas priklausys nuo to, ar būsite pasirengę kitų interesus iškelti aukščiau savųjų.

Žuvys (02.20-03.20) 

Rytoj prognozuojama įvykių kupina diena, varginama ir sudėtinga. Geriau nesitikėti lengvos sėkmės. Šią dieną jus kritikuos dažniau nei įprastai ir ne visada konstruktyviai. Neatmetami ir nesutarimai su žmonėmis, su kuriais anksčiau gerai sutarėte ir tikėjotės palaikyti gerus santykius. Jūs galite dažnai karščiuotis, aštriai reaguoti į tai, ko kitu metu nepastebėtumėte.

Labai svarbu rasti galimybę pailsėti ir atsigauti. Jei to nepadarysite, rizikuosite susirgti. Patartina bent kuriam laikui vengti pertekliaus ir atsisakyti žalingų įpročių.

Tegai:
horoskopas
Katė

Lapkričio 27 dienos horoskopas visiems zodiako ženklams

(atnaujinta 16:51 2020.11.26)
Rytoj, lapkričio 27 dieną, Avino laukia Grįžimo į praeitį diena, kuri kuriam laikui nustelbs dabartį, Vėžiui tikėtina neregėta finansinė sėkmė, o Ožiaragiui patartina atsiduoti mėgstamai veiklai

Avinas (21.03 - 20.04)
Naujų darbų verta imtis tik tada, kai bus baigti senieji, kitaip jų "uodegos" susipainios po kojomis ir neleis pasiekti tikslo.

Jautis (21.04 - 21.05)
Prisiminimai, net ir labai malonūs, negali — ir neturėtų — pakeisti realybės, todėl būtina bent jau palaipsniui, žingsnis po žingsnio atsisakyti praeities ir gyventi dabartimi.

Dvyniai (22.05 - 21.06)

Vilnius, archyvinė nuotrauka
© Sputnik / Владислав Адамовский

Reta diena, kai žvaigždės primygtinai rekomenduoja atsisakyti bendrauti su draugais, nes galimas rimtas kivirčas, iš kurio bus sunku išsisukti ir jums, ir jiems.

Vėžys (22.06 - 22.07)
Netikėta finansinė sėkmė turi būti panaudota protingai ir praktiškai: atminkite, kad galite išleisti viską ir taip atimkite pasitikėjimą savimi ateityje.

Liūtas (23.07–21.08)
Esant blogai nuotaikai, kuri gali sugadinti jūsų dieną, jums reikia tiesiog pailsėti: pavyzdžiui, perskaitykite mėgstamą romaną arba žiūrėkite mėgstamą filmą.

Mergelė (08.22 - 09.23)
Atkreipkite dėmesį į ženklus, kuriuos šiandien jums siųs likimas: juose gali būti atsakymas į svarbų klausimą, kuris jums ilgą laiką neduoda ramybės.

Svarstyklės (24.09 - 23.10)
Jūs neturėtumėte dėti neįtikėtinų pastangų įtikinti aplinkinius žmones, kad esate teisūs: jums vis tiek nepavyks ir sugaišite laiką.

Skorpionas (24.10 - 22.11)
Neleiskite neigiamiems prisiminimams užgožti dabarties ir juo labiau ateities: tegul praeities įvykiai lieka praeityje, neturėtumėte jų tempti į šiandieną.

Šaulys (23.11 - 21.12)


Galimas susitikimas su kadaise mylėtu žmogumi gali jus taip sujaudinti, kad nuspręsite atnaujinti santykius su juo — neskubėkite ir nepulkite į juos stačia galva.

Ožiaragis (12.22 - 01.20)
Šiandien mažai tikėtina, kad jūsų pagrindinėje darbo vietoje jums pasiseks, todėl neturėtumėte gaišti laiko veltui — geriau jį skirti mėgstamai veiklai.

Vandenis (21.01 - 18.02)
Atkreipkite dėmesį į savo pomėgį: greičiausiai jūs jau pasiekėte tokį tobulumą, kad jį lengvai paversite savo pagrindine veikla nešančia uždarbį.

Žuvys (19.02 - 20.03)
Į naujos darbo vietos pasiūlymą, kuris yra tikėtinas šią dieną, turi būti atsižvelgta maksimaliai atidžiai: nereikėtų iškart sutikti, bet ir atsisakyti negalima.

Tegai:
horoskopas
 Izraelio vadovui įteikta Vilniaus Gaono moneta

Izraelio vadovui įteikta Vilniaus Gaono moneta

(atnaujinta 18:41 2020.11.26)
Moneta nukalta Vilniaus Gaono Elijo ben Solomono Zalmano 300-ųjų gimimo ir 700-ųjų žydų istorijos Lietuvoje metinių proga

VILNIUS, lapkričio 26 — Sputnik. Lietuvos prezidento Gitano Nausėdos vardu Izraelio vadovui Reuvenui Rivlinui įteikta proginė moneta, rašoma Prezidentūros pranešime.

Moneta nukalta Vilniaus Gaono Elijo ben Solomono Zalmano 300-ųjų gimimo ir 700-ųjų žydų istorijos Lietuvoje metinių proga.

"Šie metai ypatingi Lietuvai ir jos žydų bendruomenei, šiandien pasklidusiai po visą pasaulį. Minime reikšmingas sukaktis, pagerbiame žydų bendruomenės indėlį į daugiaamžę Lietuvos istoriją", – sakė prezidentas.

Nausėda priminė, kad šiuos metus Seimas yra paskelbęs Vilniaus Gaono metais.

Vilniaus Gaonui skirtoje monetoje užrašai yra lietuvių ir hebrajų kalbomis. Ja pagerbiamas 18 amžiuje Vilniuje gyvenęs talmudistas, misnagdų judėjimo lyderis rabinas Elijas.

Pasinaudodamas proga, Nausėda laišku pasveikino Izraelio Prezidentą, save kildinantį iš Vilniaus Gaono palikuonių, su šiomis reikšmingomis sukaktimis ir pakvietė apsilankyti Lietuvoje pasibaigus pandemijai.

Tegai:
moneta
Vamzdžių klojimo laivas Akademik Čerskij

Sertifikatorius neigia pranešimus apie pasitraukimą "Nord Stream-2" projekto

(atnaujinta 20:02 2020.11.26)
Bendrovė priėjo prie išvados, kad sankcijos bus taikomos paslaugoms, susijusioms su laivais ir juose sumontuota įranga, reikalinga projektui

VILNIUS, lapkričio 26 — Sputnik. Norvegų "Det Norske Veritas" — "Germanischer Lloyd" (DNV GL) neatsisako "Nord Stream-2" dujotiekio sertifikavimo, tačiau nutraukia darbus, susijusius su jūrų laivais, praneša RBC, remdamasis bendrovės atstovais.

"DNV GL nepriėmė sprendimo atsisakyti sertifikuoti "Nord Stream-2" dujotiekio sistemą", — sakė bendrovės pareigūnas.

Kaip paaiškino DNV, išnagrinėjusi naują Valstybės departamento aiškinimą dėl sankcijų prieš Rusijos ir Vokietijos dujotiekį veiksmų, bendrovė priėjo prie išvados, kad sankcijos bus taikomos paslaugoms, susijusioms su laivais ir juose sumontuota įranga, reikalinga projektui. Bendrovė pabrėžė, kad neatsisako teikti su "Nord Stream-2" vamzdynais susijusių paslaugų.

"Nord Stream-2" DNV GL dalyvavo dokumentų peržiūroje ir statybos darbų atitikties standartams patikrinime. Tai taip pat apėmė įrangos, kuri buvo naudojama laivuose, tiesiant dujotiekį, bandymus ir paruošimą. Be to, įmonei reikėjo išduoti atitikties sertifikatą, tinkamai įvykdžius projektą.

Projektas "Nord Stream-2" numato dviejų dujų linijų, kurių bendras pajėgumas — 55 mlrd. kubinių metrų per metus, iš Rusijos pakrantės per Baltijos jūrą į Vokietiją. Jis taip pat eis per Suomijos, Švedijos ir Danijos teritorines arba išskirtines ekonomines zonas. Projektą įgyvendina "Nord Stream 2 AG". "Gazprom" skirs pusę lėšų, o likusią dalį investuos Europos partneriai: "Uniper", "Wintershall", "OMV", "Shell" ir "Engie".

Vokietija remia statybą, pabrėždama, kad projektas yra komercinis. Pasak ekonomikos ministro Peterio Altmejerio, "Nord Stream-2" prisidės prie dujų tiekimo į Europą stabilizavimo.

Projektą taip pat palaiko Austrija, kuri suinteresuota patikimu gamtinių dujų tiekimu. Viena pabrėžė, kad JAV ketinimai taikyti sankcijas projekte dalyvaujančioms įmonėms "kelia klausimų tarptautinės teisės požiūriu".

Pasak Austrijos koncerno "OMV" vadovo Rainerio Zelės, Maskva jau seniai įsitvirtino kaip patikima energijos išteklių tiekėja.

Projektą taip pat remia Norvegija, kurios vyriausybei priklauso 30 proc. bendrovės "Kvaerner", vieno iš dujotiekio rangovų, akcijų.

Prieš dujotiekio tiesimą yra JAV, Ukraina, Lenkija ir kai kurias kitos valstybės. Pasak kritikų, "Nord Stream-2" yra politinis projektas. Tuo tarpu Rusijos valdžios institucijos ne kartą pareiškė, kad projektas yra komercinis, o jo tikslas — padidinti Europos energetinį saugumą.

Nord Stream-2
© Sputnik
"Nord Stream-2"
Tegai:
Nord Stream-2
Temos:
Dujotiekio "Nord Stream-2" statyba