Rudens medis

Lapkričio 12 dienos horoskopas visiems zodiako ženklams

(atnaujinta 22:23 2020.11.11)
Dvyniams rekomenduojama priimti kitų pagalbą, Mergelių laukia romantiškas vakaras, Skorpionų — įdomūs verslo pasiūlymai

Avinas (03.21-04.20) 

Nereikia galvoti, kad aplink jus yra tik priešai. Iš tikrųjų vargu, ar kas nors rimtai panorės jums pakenkti. Geriau vertinkite kritiškas pastabas ir nepageidaujamus patarimus filosofiškai — jie gali būti nelabai malonūs, bet vis tiek jie nesuklaidins jūsų ir netrukdys pasiekti sėkmę.

Galite sulaukti finansinių sunkumų. Susilaikykite nuo neplanuotų pirkinių iš greitų sprendimų.

Jautis (04.21-05.21) 

Šiandien galimas konfliktas su aplinkiniais. Jį sukels ne esminiai nesutarimai, o nenoras klausytis vienas kito. Geriau rasti įdomių veiklų, užsiėmimų, kurie padėtų laikinai atitrūkti nuo problemų. 

Tai gera diena prisiminti seną hobį ar susitikti su draugais, kurie yra pasirengę palaikyti jūsų idėjas.

Dvyniai (05.22-06.21) 

Šiandien reikės sunkiai dirbti. Sėkmė priklausys tik nuo jūsų kruopštumo ir sunkaus darbo. Greičiausiai turėsite tvarkyti visus reikalus ir spręsti problemas patys. Tikėtini nesutarimai su kolegomis, kuriuos išspręsti nebus lengva. Su artimaisiais bus daug lengviau rasti bendrą kalbą.

Galite sulaukti malonių staigmenų iš artimųjų, gerų žinių apie jūsų šeimos narius.

Vėžys (06.22-07.22) 

Šiandien Vėžiai turės daug originalių idėjų, tačiau daugelis iš jų, deja, nėra labai geros. Prieš pradedant įgyvendinti planą, verta viską apgalvoti ir pasverti. Padės ir patikimų žmonių patarimai.

Vakare susilaikykite nuo neapgalvotų žingsnių, neplanuokite rimtų susitikimų ir nepriimkite atsakingų sprendimų.

Liūtas (07.23-08.23) 

Diena žada pokyčius profesinėje srityje. Bus galimybė imtis kokio nors naujo perspektyvaus projekto ar susirasti naują darbą. Tiek verslo, tiek asmeniniuose santykiuose naudinga būti aktyviam.

Tikėtinos naujienos iš senų pažįstamų, žmonės, su kuriais anksčiau turėjote artimų santykių, gali priminti apie save. Galite atkurti senus ryšius, tačiau verta pagalvoti, ar jums to reikia.

Mergelė (08.24-09.22) 

Mergelė šią dieną turės išspręsti nekilnojamojo turto, buto pirkimo ir pardavimo klausimus. Būkite atsargūs — klaidų neturėtų būti. Taip pat patartina vengti streso, tačiau jei esate įsipainiojęs į kokį nors skandalą, būkite atokiau, tapkite stebėtoju. 

Meilės fronte padėtis nėra bloga, svarbiausia yra daugiau bendrauti ir nebijoti artimiau susipažinti.

Svarstyklės (09.23-10.22) 

Diena žada malonių staigmenų. Jūs nebijosite sunkumų, greitai įveiksite visas kliūtis.

Rasti bendrą kalbą su aplinkiniais, susitarti su jais dėl bendrų veiksmų bus lengva kaip niekada. Bet kokias kliūtis, kurios gali atsirasti pakeliui, įveiksite greitai. Galimos nedidelės pinigų įplaukos.

Skorpionas (10.23-11.21)

Bus galimybė išspręsti visas anksčiau iškilusias problemas. Jūs turite naujų sąjungininkų, su kurių palaikymu galite daug pasiekti. Galimi įdomūs verslo pasiūlymai, žadantys greitą karjeros augimą. 

Santykiai su artimaisiais vystysis gerai, jums lengva suprasti vienas kitą. Tačiau neskubėkite užmegzti naujų pažinčių.

Šaulys (11.22-12.21) 

Palanki diena darbui, bendravimui su bendraminčiais. Tikėtinos įdomios pažintys. Finansiniai klausimai, apie kuriuos pastaruoju metu daug galvojote, bus sėkmingai išspręsti. Neatmetami sandoriai, kurie atneš didelį pelną. Kai kurie Šauliai ras netikėtą, bet labai efektyvų būdą spręsti seną problemą.

Ožiaragis (12.22-01.20) 

Tikėtini įdomūs pasiūlymai. Kiekvienas iš jų suteikia galimybę sužinoti ką nors naujo. Galite pradėti dirbti su projektu, kuris ilgą laiką buvo jūsų planų dalis.

Išvengti kivirčų su artimaisiais, ypač su mylimu žmogumi, nebus lengva. Bet jūs pasirinksite tinkamą veiksmo liniją, todėl rimto konflikto nebus. Aptardami svarbius klausimus, būkite pasirengę eiti į kompromisus.

Vandenis (01.21-02.19) 

Sulaikykite savo emocijas, kitaip jos bus pagrindinė jūsų kliūtis priimant teisingus sprendimus. Kai kuriuose konfliktuose prisiimsite kaltę. 

Geriau neaptarinėti savo problemų su aplinkiniais ir nebandyti jų spręsti dabar — vis tiek nieko gero neišeis, geriau viską atidėti, kol ateis palankesnis laikas.

Žuvys (02.20-03.20) 

Jūsų laukia tikrai nelengva diena, bet jūs susitvarkysite, rasite būdą išspręsti visas iškilusias problemas. 

Antroji dienos pusė bus lengvesnė nei pirmoji. Vakare pavyks gerai praleisti laiką su draugais ar artimaisiais. Taip pat galima nuvykti į romantišką pasimatymą.

Tegai:
horoskopas
Data

Kokia šiandien diena: lapkričio 27-osios šventės

(atnaujinta 19:31 2020.11.26)
Šią dieną 1995 metais prezidentas Algirdas Brazauskas įteikė Didžiojo Lietuvos kunigaikščio Gedimino 2-ojo laipsnio ordiną žymiam rusų muzikantui Mstislavui Rostropovičiui

Lapkričio 27 yra 331-a metų diena pagal Grigaliaus kalendorių (keliamaisiais metais – 332-a). Nuo šios dienos iki metų galo lieka 34 dienos.

Vardadienį švenčia Almanta, Almantas, Girvydė, Maksas, Maksima, Maksimas, Maksimilijonas, Skomantas, Skomantė, Skomina, Skominas, Vergilija,Vergilijus, Virgas, Virgilija, Virgilijus.

1590 metais Karaliaučiuje Jonas Bretkūnas baigė pirmąjį lietuvišką visos Biblijos vertimą. 

1881 — gimė Konstantinas Šakenis, kultūros istorikas, vertėjas, IV Seimo pirmininkas. 

1926 — gimė aktorius Laimonas Noreika.

1944 — gimė žurnalistė, poetė, politinė bei visuomenės veikėja Dalia Teišerskytė.

1995 — prezidentas Algirdas Brazauskas įteikė Didžiojo Lietuvos kunigaikščio Gedimino 2-ojo laipsnio ordiną žymiam rusų muzikantui Mstislavui Rostropovičiui.

1997 — Prancūzijos prezidentas Žakas Širakas patvirtino Prancūzijos parlamento žemųjų rūmų ratifikuotas Baltijos ir Europos Sąjungos Asociacijos (Europos) sutartis.

1701 — Švedijoje gimė termometro išradėjas Andersas Celsijus

1895 — mirė prancūzų rašytojas Aleksandras Diuma.

1895 — Alfredas Bernardas Nobelis, dinamito išradėjas, įsteigė Nobelio apdovanojimus.

1910 — Niujorke atsidarė didžiausia pasaulyje Penn traukinių stotis.

1943 — įvyko Teherano konferencija, kurioje dalyvavo Čerčilis, Ruzveltas ir Stalinas.

1971 — į Marsą nuskrido pirmasis Žemės pasiuntinys – sovietinis kosminis aparatas "Mars–2".

 1942 — gimė JAV roko žvaigždė Džimis Hendriksas.

Tegai:
kalendorius
Temos:
Svarbios istorinės datos ir šventės Lietuvoje: kalendorius kiekvienai dienai
Katė

Lapkričio 27 dienos horoskopas visiems zodiako ženklams

(atnaujinta 16:51 2020.11.26)
Rytoj, lapkričio 27 dieną, Avino laukia Grįžimo į praeitį diena, kuri kuriam laikui nustelbs dabartį, Vėžiui tikėtina neregėta finansinė sėkmė, o Ožiaragiui patartina atsiduoti mėgstamai veiklai

Avinas (21.03 - 20.04)
Naujų darbų verta imtis tik tada, kai bus baigti senieji, kitaip jų "uodegos" susipainios po kojomis ir neleis pasiekti tikslo.

Jautis (21.04 - 21.05)
Prisiminimai, net ir labai malonūs, negali — ir neturėtų — pakeisti realybės, todėl būtina bent jau palaipsniui, žingsnis po žingsnio atsisakyti praeities ir gyventi dabartimi.

Dvyniai (22.05 - 21.06)

Vilnius, archyvinė nuotrauka
© Sputnik / Владислав Адамовский

Reta diena, kai žvaigždės primygtinai rekomenduoja atsisakyti bendrauti su draugais, nes galimas rimtas kivirčas, iš kurio bus sunku išsisukti ir jums, ir jiems.

Vėžys (22.06 - 22.07)
Netikėta finansinė sėkmė turi būti panaudota protingai ir praktiškai: atminkite, kad galite išleisti viską ir taip atimkite pasitikėjimą savimi ateityje.

Liūtas (23.07–21.08)
Esant blogai nuotaikai, kuri gali sugadinti jūsų dieną, jums reikia tiesiog pailsėti: pavyzdžiui, perskaitykite mėgstamą romaną arba žiūrėkite mėgstamą filmą.

Mergelė (08.22 - 09.23)
Atkreipkite dėmesį į ženklus, kuriuos šiandien jums siųs likimas: juose gali būti atsakymas į svarbų klausimą, kuris jums ilgą laiką neduoda ramybės.

Svarstyklės (24.09 - 23.10)
Jūs neturėtumėte dėti neįtikėtinų pastangų įtikinti aplinkinius žmones, kad esate teisūs: jums vis tiek nepavyks ir sugaišite laiką.

Skorpionas (24.10 - 22.11)
Neleiskite neigiamiems prisiminimams užgožti dabarties ir juo labiau ateities: tegul praeities įvykiai lieka praeityje, neturėtumėte jų tempti į šiandieną.

Šaulys (23.11 - 21.12)


Galimas susitikimas su kadaise mylėtu žmogumi gali jus taip sujaudinti, kad nuspręsite atnaujinti santykius su juo — neskubėkite ir nepulkite į juos stačia galva.

Ožiaragis (12.22 - 01.20)
Šiandien mažai tikėtina, kad jūsų pagrindinėje darbo vietoje jums pasiseks, todėl neturėtumėte gaišti laiko veltui — geriau jį skirti mėgstamai veiklai.

Vandenis (21.01 - 18.02)
Atkreipkite dėmesį į savo pomėgį: greičiausiai jūs jau pasiekėte tokį tobulumą, kad jį lengvai paversite savo pagrindine veikla nešančia uždarbį.

Žuvys (19.02 - 20.03)
Į naujos darbo vietos pasiūlymą, kuris yra tikėtinas šią dieną, turi būti atsižvelgta maksimaliai atidžiai: nereikėtų iškart sutikti, bet ir atsisakyti negalima.

Tegai:
horoskopas