Sraigė

Lapkričio 13 dienos horoskopas visiems zodiako ženklams

(atnaujinta 21:02 2020.11.12)
Dvyniams rekomenduojama nepasitikėti žmonėmis, kurie visai neseniai atsirado jų aplinkoje, Mergelėms derėtų nelaikyti savų emocijų viduje, kitaip bus sunku su jomis susitvarkyti, Šauliams tinkamas laikas atsikratyti senų daiktų

Rytoj pasižymėsite padidėjusiu aktyvumu, energija, atsidavimu. Šis savybių rinkinys leidžia per dieną perdaryti daugiau dalykų nei per savaitę, taip sukeldamas proveržį beveik bet kurioje srityje, nesvarbu, ar tai būtų darbas, asmeninis gyvenimas ar karjera. Svarbiausia įsitikinti, kad protingai naudojate jėgas, neperžengdami gamtos nustatytos ribos. Dieną galite būti linkę skubėti darbuose, visiškai atsiduoti, o vakare gali užklupti pervargimas. Taigi, darbas yra darbas, tačiau nepamirškite dienos metu pailsėti ir fiziškai, ir emociškai.

Avinas (03.21-04.20) Neskubėkite! Tegul viskas vyksta taip, kaip turėtų, jei įmanoma. Ginčuose pergalė nebus jūsų, todėl pasistenkite jų išvengti. Galimi nedideli nesusipratimai finansų srityje. Geriau dabar skirti laiko ir daryti viską, kas patinka. Žvaigždės netgi pataria šiek tiek paatostogauti.

Jautis (04.21-05.21) Šiai dienai likimas neparuošė jums jokių išbandymų. Dabar tinkamas laikas keistis informacija, ieškoti esamų problemų sprendimo būdų ne vienam, o kartu. Nedarykite nieko, kas nemiela širdžiai.

Dvyniai (05.22-06.21) Diena žada būti sėkminga, jei nepasiduosite blogai nuotaikai. Būkite kūrybingi. Tinkamas laikas pabūti su draugais. Tačiau būkite atsargūs su žmonėmis, kurie neseniai pasirodė jūsų horizonte.

Vėžys (06.22-07.22) Net jei tokiu metu būsite kažkuo nepatenkintas, neskubėkite daryti išvadų. Tai neišspręs jūsų problemų, tik dar labiau jas pablogins. Priimdami svarbius sprendimus per daug nepasitikėkite savo intuicija, pasverkite "už" ir "prieš". Nereikalaukite iš kitų per daug, geriau kelkite reikalavimus sau.

Liūtas (07.23-08.23) Galima sėkmė tiek profesiniuose reikaluose, tiek meilės srityje. Galimos netikėtos pinigų įplaukos. Darbe viskas eisis tarsi savaime, todėl galite susitelkti į buities darbus, susitvarkyti savo gyvenimą. Paskambinkite seniems draugams.

Mergelė (08.24-09.22) Palankus laikas deryboms, informacijos rinkimui, planų aptarimui su valdžia. Pradėkite dirbti ten, kur reikia priimti atsakingus sprendimus. Žvaigždės rekomenduoja išlieti energiją ir emocijas. Jei viską laikysite viduje, išsiliesite ant kitų.

Svarstyklės (09.23-10.22) Sulaikykite emocijas ir vadovaukitės iš anksto sudarytu planu. Priešingu atveju bus didelė konfliktų su viršininkais ar pavaldiniais tikimybė. Nekritikuokite artimųjų nusižengimų ir aplaidumo, nes dabar jūsų kritika sukels tik įtampą.

Skorpionas (10.23-11.21) Ši diena palanki ir širdies reikalams, ir kūrybai. Galėsite išreikšti savo išskirtinę asmenybę ir sulaukti kitų pritarimo. Stenkitės griežčiau kontroliuoti savo mitybą, valgykite tik šviežią ir aukštos kokybės maistą.

Šaulys (11.22-12.21) Stenkitės neprisiimti papildomų įsipareigojimų. Nedvejodami kreipkitės pagalbos į šeimą ir draugus. Dabar nerekomenduojama skubėti priimti sprendimus. Galite suplanuoti bendrą buto tvarkymą.

Ožiaragis (12.22-01.20) Skirkite daugiau laiko darbui su informacija. Turėsite dėti visas pastangas, kad išlaikytumėte ramybę santykiuose su vyresniais giminaičiais. Kalbėdami būkite atsargūs: šiuo metu jūsų žodžiai gali skaudžiai įžeisti.

Vandenis (01.21-02.19) Nereikalaukite iš savęs žygdarbių ir nebandykite iškart išspręsti visų susikaupusių profesinių ir buitinių klausimų. Darykite tai, kas jums duota, be didelių sunkumų. Diena tinkama medicininių ir prevencinių procedūrų ciklo pradžiai. Jei turite galimybę, laikas sportuoti.

Žuvys (02.20-03.20) Žvaigždės pataria šią dieną būti tylesniems. Neplanuokite nieko naujo. Įtemptas gyvenimo ritmas dar netinka jums. 

Tegai:
horoskopas
COVID-19 testas

COVID-19 Lietuvoje: šalyje registruota dar 11 mirčių

(atnaujinta 11:35 2020.11.29)
Karantinas Lietuvoje įvestas nuo lapkričio 7 dienos. Šią savaitę ji buvo pratęsta iki gruodžio 17 dienos imtinai

VILNIUS, lapkričio 29 — Sputnik. Per praėjusią parą Lietuvoje patvirtinti 1976 koronavirusinės infekcijos atvejai, rašo Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC).

Nuo pandemijos pradžios nustatytų atvejų skaičius siekia 60 193. Tuo tarpu serga 45 355 žmonės, 13 120 pasveiko, 491 pacientas mirė. 451 iš jų registruoti Kauno, 404 Vilniaus, 291 Šiaulių, 281 Klaipėdos, 160 Panevėžio, 142 Telšių apskrityse.

Dar 75 infekcijos atvejai patvirtinti Tauragės, 59 Marijampolės, 52 Utenos ir 49 Alytaus apskrityse. 12 atvejų kol kas dar nėra priskirti jokiam šalies regionui dėl informacijos trūkumo. Kuriems regionams priskirti šiuos atvejus, paaiškės po epidemiologinio tyrimo.

Šiuo metu atlikta 1052 atvejų epidemiologinė diagnostika atlikta, likusių — atliekama šiandien.

Atvejų, kai asmenų užsikrėtimo aplinkybės nėra aiškios šiuo metu registruoti 158.

Lietuvoje — dar 11 mirties nuo COVID-19 atvejų

NVSC praneša, kad iš gydymo įstaigų praėjusią parą gauta informacija apie 11 mirties nuo koronaviruso atvejų, asmenys turėjo gretutinių susirgimų. Šiuo metu infekcija yra pasiglemžusi 491 gyvybę.

4 mirties atvejai registruoti Vilniaus apskrityje. Asmenys priklausė 50-59, 70-79 ir 80-89-erių metų amžiaus grupėms.

3 mirties atvejai registruoti Kauno apskrityje. Asmenys priklausė 70-79 ir 80-89-erių metų amžiaus grupėms.

2 mirties atvejai registruoti Panevėžio apskrityje. Asmenys priklausė 70-79 ir 80-89-erių metų amžiaus grupėms.

Alytaus apskrityje registruotas 1 mirties atvejis. Asmuo priklausė 80-89-erių metų amžiaus grupei.

Taip pat 1 mirties atvejis registruotas Marijampolės apskrityje. Asmuo priklausė 70-79-erių metų amžiaus grupei.

Be to, vakarykštę parą registruoti 7 mirties atvejai (3 Kauno, po 1 — Vilniaus, Klaipėdos, Marijampolė, Panevėžio apskrityse), kai užsikrėtusieji koronavirusu mirė dėl kitų priežasčių.

Praėjusią parą atvejai fiksuoti protrūkiuose

Šeštadienį registruoti koronaviruso atvejai, susiję su protrūkiu Varėnos ligoninės Slaugos ir palaikomojo gydymo skyriuje, kur per savaitę iš viso registruoti 25 susiję infekcijos atvejai.

Taip pat praėjusią parą patvirtini dar 7 koronaviruso atvejai, susiję su protrūkiu Kauno rajone esančiuose Ramučių globos namuose. Iš viso per pastarąsias kelias dienas čia registruota 15 COVID-19 ligos atvejų.

Be to, praėjusią parą registruoti atvejai, susiję su protrūkiais Šiaulių tardymo izoliatoriuje, kur iš viso registruota 12 infekcijos atvejų, įmonėje "Šiaulių vandenys", kur iš viso registruota 18 infekcijos atvejų, taip pat Šiaulių "Dermės" mokykloje, kur šiuo metu patvirtinti 24 su protrūkiu siejami infekcijos atvejai.

Praėjusią parą taip pat fiksuoti atvejai, susiję su protrūkiais Kazlų Rūdos socialinės paramos centro padaliniuose, Pasvalio socialinių paslaugų centre, Biržų, Tauragės, Šilalės, Raseinių ligoninėse.

Taip pat vakarykštę parą registruoti infekcijos atvejai, susiję su protrūkiu Brigados generolo M. Pečiulionio artilerijos batalione Šilalės rajone. Be to, ir toliau fiksuoti atvejai, susiję su protrūkiu Marijampolės pataisos namų Kybartų sektoriuje, kur iš viso registruoti 56 infekcijos atvejai. Taip pat tęsiasi ir protrūkis Marijampolės pataisos namuose, kur iš viso registruoti 32 koronavirusinės infekcijos atvejai.

Taip pat praėjusią parą fiksuoti 2 atvejai, kai infekcija patvirtinta Radviliškio rajone audines auginančioje bendrovėje dirbantiems asmenims. Šiuo metu epidemiologinis tyrimas tęsiamas, kol kas nėra nustatyta sąsajų tarp šių asmenų susirgimų. NVSC nurodymu bus profilaktiškai testuojami bendrovės darbuotojai.

Atvejų, susijusių su protrūkiais šeimose, praėjusią parą visoje Lietuvoje, šiuo metu turimais duomenimis, registruoti 172.

Karantinas Lietuvoje įvestas nuo lapkričio 7 dienos. Šią savaitę ji buvo pratęsta iki gruodžio 17 dienos imtinai.

Kovo 11 dieną Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė naujos koronavirusinės infekcijos COVID-19 protrūkį pandemija. Naujausiais PSO duomenimis, pasaulyje užfiksuota daugiau nei 62,2 mln. infekcijos atvejų, mirė daugiau nei 1,4 mln. žmonių.

Tegai:
koronavirusas, Lietuva
Dar šia tema
Veryga papasakojo, kaip reaguoti į COVID-19 protrūkį audinių fermoje Lietuvoje
Kalėdiniu laikotarpiu Lietuvoje nusimato daugiau skrydžių ir krypčių
Startuoja portalas vaikams ir tėvams "Katantinas.lt"
Eilės Lietuvos ir Baltarusijos pasienyje

Lietuvos ir Baltarusijos pasienyje eilėse stovi daugiau nei tūkstantis sunkvežimių

(atnaujinta 10:37 2020.11.29)
Baltarusijos ir Lietuvos pasienyje periodiškai susidaro sunkvežimių eilės, dažniausiai savaitgaliais ir šventinėmis dienomis

VILNIUS, lapkričio 29 — Sputnik. Sekmadienį prie Baltarusijos ir Lietuvos sienos susidarė sunkvežimių eilė. Tai liudija Baltarusijos valstybės sienos komiteto duomenys.

10:00 duomenimis (09:00 Lietuvos laiku), patikros punktuose susikaupė daugiau nei 1060 sunkvežimių.

Didžioji dalis sunkvežimių stovi "Kotlovkos" ("Lavoriškės") patikros punkte, kur daugiau nei 300 transporto priemonių laukia įvažiavimo į Lietuvą. Medininkų ir Beniakonių punktuose — po 280 sunkvežimių, "Privalkoje" — daugiau nei 200.

Prie Baltarusijos sienos su Latvija ir Lenkija taip pat yra eilių, tačiau jos yra daug mažesnės. Daugiau nei 190 sunkvežimių negali patekti į Latviją, daugiau nei 300 sunkvežimių — į Lenkiją.

Eilių Ukrainos kryptimi nėra.

Baltarusijos ir Lietuvos pasienyje periodiškai susidaro sunkvežimių eilės, dažniausiai savaitgaliais ir šventinėmis dienomis. Taip pat sunki padėtis pasienyje susidaro, jei Lietuvos pusėje įvyksta koks nors techninis gedimas. Ši vieta laikoma judriausia, nes sunkvežimių vairuotojai bando sutaupyti degalų atžvilgiu.

Tegai:
eilės, sunkvežimis, Baltarusija, Lietuva
Marija Zacharova

Zacharova atsakė į Vokietijos raginimą kalbėti su Rusija galios pozicijos

(atnaujinta 09:04 2020.11.29)
Ji pabrėžė, kad didžiausias Amerikos užsienio kontingentas po Japonijos yra Vokietijoje, o tai "rodo tinkamą Amerikos buvimo Vokietijoje pobūdį"

VILNIUS, lapkričio 29 — Sputnik. Rusijos užsienio reikalų ministerijos atstovė Maria Zacharova pakomentavo Vokietijos gynybos ministrės žodžius apie derybas su Rusija iš tvirtos pozicijos, pažymėdama, kad Vokietija yra "priklausomos šalies" pozicijoje.

Prieš kelias dienas Vokietijos gynybos ministrė Annegret Kramp-Karrenbauer Bundestage paragino derėtis su Rusija dėl nusiginklavimo "iš galios pozicijos": "Tai visada buvo gera Vokietijos užsienio politikos pozicija, todėl ji turėtų išlikti ir ateityje".

"Vokietija vis dar yra, aš nesu įsitikinusi, kad geroje, bet tikrai labai įdomioje padėtyje — "priklausomoje šalyje saugumo srityje". Ir tai nėra mano išvada, kuri yra orientacinė. Aš cituoju pačią Annegret, kuri pripažino, kad Vokietija yra visiškai visiškai nemoki karinėje sferoje be JAV", — savo Facebook puslapyje rašė Zacharova.

Ji pabrėžė, kad didžiausias Amerikos užsienio kontingentas po Japonijos yra Vokietijoje, o tai "rodo tinkamą Amerikos buvimo Vokietijoje pobūdį". Be to, ji pažymėjo, kad Amerikos branduoliniai ginklai, "saugomi Vokietijoje", tai "jėga, ir tai ne sava".

"Kai galia yra, bet ji nėra jūsų, negalite jos valdyti, tačiau neleidžiama ja disponuoti, o kartu bijote ją prarasti — tai yra priklausomybės ženklas", — padarė išvadą ji.

Anksčiau Rusijos gynybos ministerija pakomentavo Vokietijos gynybos ministrės Annegret Kramp-Karrenbauer žodžius apie dialogą su Rusija iš galios pozicijos, primindama, kad tai jau sukėlė tragiškų padarinių pasauliui.

Tegai:
JAV, Vokietija, Rusija, Marija Zacharova
Dar šia tema
"Kursas karo link": vokiečiai įvertino JAV eskadrinio minininko įplaukimą į RF vandenis
Vokietijoje pastebėjo nereikšmingą Merkel susidomėjimą Navalno byla