Metro

Lapkričio 17 dienos horoskopas visiems zodiako ženklams

(atnaujinta 21:06 2020.11.16)
Lapkričio 17 dienos horoskopas pataria Avinams atsisakyti griežtos kritikos kitų atžvilgiu; Dvyniams — sudaryti sandorius, užsiimti komercine veikla, Skorpionams — pasikliauti tik savimi, Ožiaragiams — mėgautis bendravimu su artimaisiais, mėgstamu įdomiu verslu

Dienos pradžioje daugeliui bus sunku susitvarkyti su savo emocijomis. Tai bus laikotarpis, kai bet kokia smulkmena gali sugadinti nuotaiką. Dažniau nei įprasta bus prisiminami kai kurie nemalonūs praeities įvykiai.

Netgi žmonės, kurie anksčiau pasižymėjo retu atkaklumu ir sugebėjo oriai įveikti daug išbandymų, gali nusiminti ir pradėti abejoti visų savo iniciatyvų sėkme.

Štai kodėl geriau neskubėti su svarbiais darbais ir sprendimais. Palikite juos antrajai dienos pusei. Tuo metu sugrįš ramybė ir susivaldymas, taps lengviau realistiškai įvertinti vykstančius įvykius ir savo ateities planus.

Avinas (03.21-04.20) 

Rytoj būsite lengvabūdiškai nusitaikę ir dažniau nei paprastai darysite kvailystes. Bet jums pasiseks, ir nemalonių pasekmių toks poelgis neturės.

Bus rizika įžeisti artimuosius, pasakyti ar padaryti tai, kas juos nuliūdins. Geriau atsisakyti dviprasmiškų pokštų, griežtos kritikos. Kuo daugiau pagarbos parodysite kitiems, tuo geriau vystys jūsų santykiai. Bus galimybė atkurti senus ryšius, tačiau pasinaudoti šia galimybe bus sunkiau, nei tikėjotės.

Jautis (04.21-05.21) 

Rytoj prognozuojama sudėtinga diena. Vertėtų būti kantriam, nes greitai pasiekti sėkmę vargu ar pavyks. Sunkumai gali kilti ten, kur jų mažiausiai tikėjotės. Daug kas vyks ne pagal planą, norint pasiekti norimą rezultatą, reikės improvizuoti. Visa tai privers nerimauti, bet vis tiek jums pavyks susivaldyti ir priimti teisingus sprendimus.

Tai bus ne pati geriausia diena naujoms pažintims: jums bus sunku susidaryti teisingą įspūdį apie žmones, suprasti, ko iš jų galima tikėtis. Jūs vienus vertinsite pernelyg kritiškai, o kitus, priešingai, pervertinsite.

Dvyniai (05.22-06.21) 

Rytoj bus palanki diena susitikimams. Jūsų žavesys nieko nepaliks abejingo. Jūs galite patikti net žmonėms, kuriems paprastai niekas nepatinka.

Galimas palankus aplinkybių sutapimas, kurį galėsite panaudoti savo naudai. Diena tiks sandoriams sudaryti ir bet kokiai komercinei veiklai, taip pat galvoti apie darbą, verslą, profesines perspektyvas. Jums gali kilti įdomūs planai. Neskubėkite pasidalinti jais su bet kuo. Pirmiausia reikia tinkamai viską apgalvoti.

Vėžys (06.22-07.22) 

Rytoj prognozuojama įtempta, pilna rūpesčių ir užduočių, kurias reikės išspręsti, diena. Jums gerai seksis susidoroti su viskuo. Tačiau aplinkiniai ne visada supras, kodėl jūs elgiatės taip, o ne kitaip, ir kartais reikalaus paaiškinimų; tai labai erzins. Kad ramiai atsakytumėte į visus klausimus, jums prireiks daug kantrybės. Jei išliksite draugiškas ir vengsite konfliktų, rasite naujų sąjungininkų, nesavanaudžių pagalbininkų.

Taip pat neatmetamos pažintys, kurios sulauks romantiško tęsinio. Visur, kas yra susiję su asmeniniais santykiais, galite pasikliauti intuicija.

Liūtas (07.23-08.23) 

Rytoj diena suteiks daug nerimo. Jums trūks pasitikėjimo savimi, kils abejonių dėl mylimo žmogaus jausmų nuoširdumo, o daugelio aplinkinių žmonių požiūris į jus atrodys keistas. Neatmetamos stresinės situacijos, kuriose turėsite greitai priimti svarbius sprendimus.

Patartina apriboti kontaktus, laikytis atokiau nuo tų, kurie jus kritikuoja, sako nemalonias pastabas, mėgsta duoti neprašytus patarimus. Taip pat turėtumėte būti atsargesni su žmonėmis, kurie anksčiau dalijosi nepatikrinta informacija, jus nuvylė.

Mergelė (08.24-09.22) 

Rytoj prognozuojama nelengva diena. Teks susidurti su irzliais, nekantriais žmonėmis, kurių komentarai gali išmušti jus iš pusiausvyros. Paprastai jums pavyksta atsispirti tokių asmenų įtakai, tačiau šią dieną būsite ypač lengvai pažeidžiami, todėl kentėsite.

Atgauti jėgas padės aplinkos pakeitimas. Tam nebūtina leistis į ilgą kelionę: pakanka aplankyti keletą naujų vietų arba tiesiog pasivaikščioti nepažįstamu maršrutu.

Diena tiks mažiems pirkimams, įskaitant tuos, kurie nebuvo iš anksto suplanuoti.

Svarstyklės (09.23-10.22) 

Rytoj jums seksis net tai, kas visai neseniai atrodė neįmanoma. Iš bet kokių sudėtingų situacijų jūs išeisite kaip nugalėtojas. Galima tik užjausti tuos, kas išdrįs stoti jūsų kelyje.

Diena išsiskirs dideliu verslo aktyvumu, ir jūs daug ką spėsite, net jei tam nedėsite rimtų pastangų.

Asmeniniai santykiai vystysis harmoningai, bus labai lengva sutarti su mylimu žmogumi. Kai kurie šio ženklo atstovai priims svarbius sprendimus dėl ateities ir nesigailės dėl to.

Skorpionas (10.23-11.21) 

Rytoj prognozuojama sudėtinga diena. Teks keisti planus, atsisakyti numatytų dalykų. Dažniausiai problemas atneš žmonės, kuriems anksčiau nejautėte simpatijos. Didelė tikimybė kilti konfliktinėms situacijoms.

Tačiau visa tai netrukdys jums gerai susidoroti su visais reikalais. Kuo mažiau pasikliausite kitų palaikymu, tuo geresnių rezultatų pasieksite.

Šaulys (11.22-12.21) 

Rytoj diena, nors bus įtempta, bet sėkminga. Jūs elgsitės ryžtingai, nebijosite patekti į nemalonias situacijas, sakyti tai, ką galvojate, ir daryti tai, kas, jūsų manymu, yra būtina, net jei tai sukels sumišimą tarp aplinkinių.

Kartais jūs pažeisite tradicijas, kartais net šokiruosite konservatyviau nusiteikusius žmones. Tačiau žvaigždės visada liks jūsų pusėje. Galimi įdomūs pasiūlymai. Galbūt jie neatrodys kažkam perspektyvūs, bet jūs puikiai suprasite, kokios galimybės atsiveria jums, ir nepraleiskite savo šanso.

Ožiaragis (12.22-01.20) 

Rytoj bus maloni diena, atnešanti daug teigiamų emocijų. Nereikia niekur skubėti, nieko spręsti, nieko nugalėti. Galite tiesiog mėgautis sklandžia laiko tėkme, bendravimu su artimaisiais, mėgstamu įdomiu verslu.

Ryte galimi lengvi negalavimai, įmanoma nuotaikų kaita, tačiau kas valandą jausitės vis geriau. Šią dieną nebus tokio darbo, kuris atrodytų per sunkus; galite įveikti bet kokį iššūkį.

Vakaras žada malonias staigmenas, susitikimus.

Vandenis (01.21-02.19) 

Rytoj diena gali nuvilti tuos, kas tikėjosi per daug. Teks keisti planus, negausite palaikymo, kurio tikėjotės, arba kils problemų tais klausimais, kuriuos galėtumėte lengvai spręsti kitu metu.

Kad įgyvendintumėte viską, kas numatyta, turėsite parodyti atkaklumą ir tvirtumą. Neatmetami nesutarimai su artimaisiais. Mylimas žmogus nepritars jūsų požiūriui daugeliu svarbių klausimų. Gali būti, kad teks apturėti nemalonius pokalbius. Stenkitės visada kontroliuoti savo emocijas. Jei pasiduosite jų įtakai, lengvai pridarysite klaidų.

Žuvys (02.20-03.20) 

Rytoj prognozuojama sudėtinga diena, kuri reikalaus gerai apgalvotų veiksmų ir subalansuotų sprendimų. Nuo to, kas vyks šią dieną, priklausys jums svarbių reikalų raida. Todėl nepasiduokite momentiniams impulsams. Neskubėkite, turite pakankamai laiko pasverti "už" ir "prieš", apgalvoti taktiką ir strategiją. Geriau nepažeisti tradicijų, bent jau tada, kai kažkas jus stebi, ir nedaryti pavojingų eksperimentų. Susitikimai gali vykti visai ne taip, kaip tikėjotės. Net seni pažįstami jus nustebins.

Tegai:
horoskopas
Koronaviruso testas

Joniškio gyventojas, žinodamas, kad serga koronavirusu, nesilaikė izoliacijos

(atnaujinta 12:34 2020.11.27)
Teigiama, kad vyras nesilaikė saviizoliacijos reikalavimų ir sukėlė pavojų kitiems asmenims užsikrėsti COVID-19

VILNIUS, lapkričio 27 — Sputnik. Joniškyje koronavirusu sergantis vyras nesilaikė saviizoliacijos reikalavimų, praneša Lietuvos policija.

Pabrėžiama, kad vyras, gimęs 1978 metais, būdamas medicinos įstaigos informuotas, kad serga COVID-19 ir įspėtas dėl apsaugos priemonių, kurių jis privalo laikytis, nesilaikė saviizoliacijos reikalavimų ir sukėlė pavojų kitiems asmenims užsikrėsti COVID-19 virusu.

Šiuo metu Lietuvoje pastebimas staigus sergamumo koronavirusu augimas. Pirmą kartą nuo pavasario karantinas Lietuvoje buvo įvestas lapkričio 7 dieną. Po to režimas buvo pratęstas.

Pagal vyriausybės sprendimą karantinas galios iki gruodžio 17 dienos imtinai.

Tegai:
saviizoliacija, Joniškis, koronavirusas
Dar šia tema
Analitikai įvertino galimybes grįžti prie seno gyvenimo vakcinos nuo COVID-19 dėka
Ketinama įsigyti šaldytuvus vakcinoms laikyti
Katinas

Meteorologai papasakojo, kada Lietuvoje gali atsirasti pastovi sniego danga

(atnaujinta 11:55 2020.11.27)
Pasak specialistų, sniego dangos susidarymo data yra nepastovi ir priklauso nuo oro temperatūros žemėjimo ir nukritimo žemiau nulio, tuo tarpu praėjusią žiemą pastovi sniego danga iš viso nesusidarė

VILNIUS, lapkričio 27 — Sputnik. Artėjant žiemai, Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos specialistai papasakojo, ar greitai šalies gyventojai galės pamatyti sniego pusnis.

"Galvojant apie artėjančią žiemą, retam nekyla minčių apie balto puraus sniego pusnis. Nors artimiausiomis dienomis temperatūra bus vis žemesnė ir retkarčiais pasigirs žodis "sniegas", iki pastovios sniego dangos dar toloka", — pažymėjo specialistai.

Anot specialistų, pastovia yra laikoma sniego danga, kuri išsilaiko mėnesį su ne ilgesnėmis kaip trijų dienų pertraukomis. Prieš vienos dienos pertrauką sniegas turi būti gulėjęs ne trumpiau kaip 5 dienas, o prieš 2–3 dienų pertrauką — ne trumpiau kaip 10 dienų.

Meteorologų teigimu, sniego dangos susidarymo data yra nepastovi ir priklauso nuo oro temperatūros žemėjimo ir nukritimo žemiau nulio. Pažymima, jog anksčiausiai sniego danga susidaro šiauriniuose ir rytiniuose rajonuose, vėliausiai — pajūryje ir pietvakariniuose rajonuose.

Specialistai papasakojo, kad būna metų, kai pastovi sniego danga iš viso nesusidaro. Pasak jų, toks buvo 2019-2020 metų sezonas. O anksčiausiai pastovioji sniego danga susidarė 1956 metų spalio 29 dieną Švenčionyse, Vilniuje, Varėnoje, Lazdijuose.

Statistiniai duomenys rodo, jog vidutinis dienų su sniego danga skaičius per metus Lietuvoje svyruoja nuo 55 pajūryje iki 105 Šiaurės Rytų ir Rytų Lietuvoje.

Lapkričio orai Lietuvoje ir Vilniuje
© Sputnik
Lapkričio orai Lietuvoje ir Vilniuje
Tegai:
orų prognozė, Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba, sniegas
Dar šia tema
Lietuvos meteorologai papasakojo, kokių bėdų gali sukelti lijundra
Angela Merkel

Vokietijoje pastebėjo nereikšmingą Merkel susidomėjimą Navalno byla

(atnaujinta 13:04 2020.11.27)
Anksčiau lapkritį Rusijos užsienio reikalų ministerija paragino Vokietiją atskleisti medžiagą Navalno byloje ir pateikti jo mėginių bei vokiečių gydytojų paimtų tyrimų rezultatus

VILNIUS, lapkričio 27 — Sputnik. Vokietijos vadovybės, ypač kanclerės Angelos Merkel, susidomėjimas Aleksejaus Navalno bylos tyrimu yra nereikšmingas, sakė Bundestago deputatas Antonas Frisenas. Jo žodžius cituoja RIA Novosti.

"Galiu padaryti tik vieną išvadą: Navalno byla buvo rimtai pabloginus Vokietijos ir Rusijos santykius. Tai nesukelia nepatogumų Jungtinėms Valstijoms, nes tokiu būdu ji yra daug arčiau savo tikslo užkirsti kelią "Nord Stream-2" statyboms", — aiškino jis, pažymėdamas, kad Vokietijos vyriausybės susidomėjimas tyrimu artėja prie nulio.

Lapkričio 25 dieną Vokietijos vyriausybė paskelbė, kad Navalno byloje yra ne vienas, o keli dalykai susiję su "Novičiok" pėdsakais. Tuo tarpu jie atsisakė atskleisti tikslią medžiagos sudėtį dėl "didelės išplitimo rizikos".

Anksčiau lapkritį Rusijos užsienio reikalų ministerija paragino Vokietiją atskleisti medžiagą Navalno byloje ir pateikti jo mėginių bei vokiečių gydytojų paimtų tyrimų rezultatus. Departamentas nurodė, kad visa iš Berlyno gauta medžiaga yra vien raidės, kuriose nėra jokios reikšmingos informacijos.

Navalnas rugpjūčio 20 dieną sunegalavo lėktuve. Jis buvo paguldytas į Omsko ligoninę. Remdamiesi tyrimų rezultatais, Omsko gydytojai kaip pagrindinę diagnozę įvardijo medžiagų apykaitos sutrikimą, dėl kurio smarkiai pasikeitė cukraus kiekis kraujyje. Pasak Rusijos gydytojų, Navalno kraujyje ir šlapime nuodų nerasta. Vėliau jis lėktuvu buvo nugabentas į Vokietiją. Po to šios šalies vyriausybė, remdamasi karo gydytojais, paskelbė, kad Navalnas neva buvo apnuodytas nuodinga karine "Novičiok" medžiaga.

Vėliau Vokietijos Federacinės Respublikos ministrų kabinetas teigė, kad Vokietijos ekspertų išvadas patvirtino Švedijos ir Prancūzijos laboratorijos, be to, OPCW, Berlyno prašymu, atlieka savo tyrimus. Šiuo atžvilgiu Kremlius pareiškė, kad Berlynas neinformavo Maskvos apie savo išvadas, o Rusijos užsienio reikalų ministerija pabrėžė, kad Rusija laukia Vokietijos atsakymo į oficialią užklausą dėl šios situacijos. Iki šiol tiek Vokietija, tiek OPCW atsisakė pateikti Maskvai medžiagos, kuri, jų nuomone, tapo "apnuodijimo" priežastimi, formulę.

Tegai:
Aleksejus Navalnas, Vokietija, Angela Merkel
Temos:
Incidentas su Rusijos opozicionieriumi Navalnu
Dar šia tema
Lavrovas: Vokietija tapo konfrontacijos su Rusija lydere Europoje
JAV Kongresas priėmė rezoliuciją dėl sankcijų Rusijos Federacijai dėl Navalno