Raimundas Karoblis

Karoblis per susitikimus Pentagone susirgo COVID-19

(atnaujinta 11:04 2020.11.20)
Taip pat tapo žinoma apie Amerikos aukšto kariuomenės pareigūno, kuris susitiko su Lietuvos URM vadovu, užsikrėtimą virusu

VILNIUS, lapkričio 20 — Sputnik. Laikinas Lietuvos krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis vizito JAV metu užsikrėtė koronavirusu, praneša KAM spaudos tarnyba.

Pažymima, kad Karoblis dabar yra izoliuojasi ir laukia tolesnių gydytojų nurodymų. Izoliuojasi ir jo artimiausia aplinka. Kaip praneša KAM spaudos tarnyba, Karoblis jaučiasi gerai, koronaviruso simptomų nejaučia.

Tuo pačiu metu, kaip praneša "CNN", po susitikimo su Karobliu koronavirusu susirgo laikinasis Pentagono vadovo pavaduotojas politiniams reikalams Entonis Tata. Tata dvi savaites praleis saviizoliacijoje namuose.

Pasak Pentagono atstovo spaudai Džonatano Hofmano, apie Karoblio užsikrėtimą pranešė Lietuvos ambasada JAV.

Praėjusios savaitės vizito JAV metu Karoblis susitiko su daugeliu aukštų Amerikos pareigūnų, tarp jų su laikinuoju JAV gynybos sekretoriumi Krisu Mileriu ir kariuomenės bei Karinių oro pajėgų ministrais. Pasak Hofmano, jie visi atliko COVID-19 tyrimus, tačiau jis nepranešė apie tyrimų rezultatus.

Taip pat išvakarėse tapo žinoma, kad koronavirusu susirgo Lietuvos Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen, taip pat buvęs Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis, su kuriuo jie yra vienoje partijoje — "Liberalų sąjūdis". Anksčiau buvo pranešta apie dar kelių parlamentarų užsikrėtimą.

Praėjusį penktadienį po naujos kadencijos Seimo priesaikos atsistatydino Lietuvos Vyriausybė. Naujoji vyriausybės sudėtis dar nepatvirtinta, konservatorių atstovės Ingridos Šimonytės kandidatūra į premjerės postą pateikta Seimui.

Iš viso nuo pandemijos pradžios Lietuvoje nustatyta apie 40,5 tūkstančio koronaviruso atvejų, mirė daugiau nei 340 žmonių.

Tegai:
COVID-19, Krašto apsaugos ministerija, Lietuva, JAV, Raimundas Karoblis
Temos:
Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (662)
Data

Kokia šiandien diena: lapkričio 27-osios šventės

(atnaujinta 19:31 2020.11.26)
Šią dieną 1995 metais prezidentas Algirdas Brazauskas įteikė Didžiojo Lietuvos kunigaikščio Gedimino 2-ojo laipsnio ordiną žymiam rusų muzikantui Mstislavui Rostropovičiui

Lapkričio 27 yra 331-a metų diena pagal Grigaliaus kalendorių (keliamaisiais metais – 332-a). Nuo šios dienos iki metų galo lieka 34 dienos.

Vardadienį švenčia Almanta, Almantas, Girvydė, Maksas, Maksima, Maksimas, Maksimilijonas, Skomantas, Skomantė, Skomina, Skominas, Vergilija,Vergilijus, Virgas, Virgilija, Virgilijus.

1590 metais Karaliaučiuje Jonas Bretkūnas baigė pirmąjį lietuvišką visos Biblijos vertimą. 

1881 — gimė Konstantinas Šakenis, kultūros istorikas, vertėjas, IV Seimo pirmininkas. 

1926 — gimė aktorius Laimonas Noreika.

1944 — gimė žurnalistė, poetė, politinė bei visuomenės veikėja Dalia Teišerskytė.

1995 — prezidentas Algirdas Brazauskas įteikė Didžiojo Lietuvos kunigaikščio Gedimino 2-ojo laipsnio ordiną žymiam rusų muzikantui Mstislavui Rostropovičiui.

1997 — Prancūzijos prezidentas Žakas Širakas patvirtino Prancūzijos parlamento žemųjų rūmų ratifikuotas Baltijos ir Europos Sąjungos Asociacijos (Europos) sutartis.

1701 — Švedijoje gimė termometro išradėjas Andersas Celsijus

1895 — mirė prancūzų rašytojas Aleksandras Diuma.

1895 — Alfredas Bernardas Nobelis, dinamito išradėjas, įsteigė Nobelio apdovanojimus.

1910 — Niujorke atsidarė didžiausia pasaulyje Penn traukinių stotis.

1943 — įvyko Teherano konferencija, kurioje dalyvavo Čerčilis, Ruzveltas ir Stalinas.

1971 — į Marsą nuskrido pirmasis Žemės pasiuntinys – sovietinis kosminis aparatas "Mars–2".

 1942 — gimė JAV roko žvaigždė Džimis Hendriksas.

Tegai:
kalendorius
Temos:
Svarbios istorinės datos ir šventės Lietuvoje: kalendorius kiekvienai dienai
Katė

Lapkričio 27 dienos horoskopas visiems zodiako ženklams

(atnaujinta 16:51 2020.11.26)
Rytoj, lapkričio 27 dieną, Avino laukia Grįžimo į praeitį diena, kuri kuriam laikui nustelbs dabartį, Vėžiui tikėtina neregėta finansinė sėkmė, o Ožiaragiui patartina atsiduoti mėgstamai veiklai

Avinas (21.03 - 20.04)
Naujų darbų verta imtis tik tada, kai bus baigti senieji, kitaip jų "uodegos" susipainios po kojomis ir neleis pasiekti tikslo.

Jautis (21.04 - 21.05)
Prisiminimai, net ir labai malonūs, negali — ir neturėtų — pakeisti realybės, todėl būtina bent jau palaipsniui, žingsnis po žingsnio atsisakyti praeities ir gyventi dabartimi.

Dvyniai (22.05 - 21.06)

Vilnius, archyvinė nuotrauka
© Sputnik / Владислав Адамовский

Reta diena, kai žvaigždės primygtinai rekomenduoja atsisakyti bendrauti su draugais, nes galimas rimtas kivirčas, iš kurio bus sunku išsisukti ir jums, ir jiems.

Vėžys (22.06 - 22.07)
Netikėta finansinė sėkmė turi būti panaudota protingai ir praktiškai: atminkite, kad galite išleisti viską ir taip atimkite pasitikėjimą savimi ateityje.

Liūtas (23.07–21.08)
Esant blogai nuotaikai, kuri gali sugadinti jūsų dieną, jums reikia tiesiog pailsėti: pavyzdžiui, perskaitykite mėgstamą romaną arba žiūrėkite mėgstamą filmą.

Mergelė (08.22 - 09.23)
Atkreipkite dėmesį į ženklus, kuriuos šiandien jums siųs likimas: juose gali būti atsakymas į svarbų klausimą, kuris jums ilgą laiką neduoda ramybės.

Svarstyklės (24.09 - 23.10)
Jūs neturėtumėte dėti neįtikėtinų pastangų įtikinti aplinkinius žmones, kad esate teisūs: jums vis tiek nepavyks ir sugaišite laiką.

Skorpionas (24.10 - 22.11)
Neleiskite neigiamiems prisiminimams užgožti dabarties ir juo labiau ateities: tegul praeities įvykiai lieka praeityje, neturėtumėte jų tempti į šiandieną.

Šaulys (23.11 - 21.12)


Galimas susitikimas su kadaise mylėtu žmogumi gali jus taip sujaudinti, kad nuspręsite atnaujinti santykius su juo — neskubėkite ir nepulkite į juos stačia galva.

Ožiaragis (12.22 - 01.20)
Šiandien mažai tikėtina, kad jūsų pagrindinėje darbo vietoje jums pasiseks, todėl neturėtumėte gaišti laiko veltui — geriau jį skirti mėgstamai veiklai.

Vandenis (21.01 - 18.02)
Atkreipkite dėmesį į savo pomėgį: greičiausiai jūs jau pasiekėte tokį tobulumą, kad jį lengvai paversite savo pagrindine veikla nešančia uždarbį.

Žuvys (19.02 - 20.03)
Į naujos darbo vietos pasiūlymą, kuris yra tikėtinas šią dieną, turi būti atsižvelgta maksimaliai atidžiai: nereikėtų iškart sutikti, bet ir atsisakyti negalima.

Tegai:
horoskopas