Mama su vaiku

Lapkričio 21 dienos horoskopas visiems zodiako ženklams

(atnaujinta 10:22 2020.11.22)
Avinams rekomenduojama daugiau skirti laiko bendravimui su žmonėmis, Dvyniams patariama nesivelti į konfliktus, Vandeniams pats palankiausias metas naujoms pažintims

Rytoj, pagal horoskopą, yra nenuspėjamų emocinių metamorfozių diena, kai ledas staiga gali virsti liepsna, nuobodulys — tikru susidomėjimu, o neapykanta — meile (arba atvirkščiai). Aplinkiniams ši diena gali būti nenuspėjama, kai nuobodžią kasdieninę nuotaiką staiga pakeičia karštas entuziazmas dirbti ar susidomėjimas priešingos lyties asmeniu. Žvaigždės įspėja, kad staiga kilus susidomėjimui, neturėtumėte tikėtis, kad jis praeis taip pat greitai. Staiga įsiplieskę jausmai rytoj gali būti labai stiprūs ir gilūs.

Avinas (03.21-04.20) Stenkitės kuo daugiau suplanuoti dieną. Verslo derybos pavyks gerai. Verta susitikti su žmonėmis, kurie jums brangūs. Darbas su informacija, skaitymas, pokalbiai su draugais ar pokalbiai internete gali būti malonūs.

Jautis (04.21-05.21) Diena bus užpildyta derybomis, kurios gali duoti vaisių. Tačiau nenueikite per toli į pokalbius, o jei jaučiate, kad pašnekovas nėra pasirengęs duoti atsakymo, nespauskite jo. Jums nereikia spręsti vien tik sunkumų — draugai ir šeima yra pasirengę padėti.

Dvyniai (05.22-06.21) Venkite pokyčių bet kurioje veiklos srityje, nes jie gali virsti netikėtomis problemomis. Galite pasikliauti senais ryšiais — jie atvers jums naujas perspektyvas. Reikėtų sušvelninti konfliktus ir visus klausimus išspręsti taikiai.

Vėžys (06.22-07.22) Šią dieną jums gali tekti jaudintis, tačiau šie jauduliai gali būti malonūs. Žvaigždės yra tikros, kad dabar tinkamas laikas užbaigti anksčiau pradėtą ​​verslą. Tačiau naujus projektus spręskite atsargiai. Parodykite gailestingumą, neatsisakykite padėti savo artimiesiems. Gali tekti rūpintis savo sveikata.

Liūtas (07.23-08.23) Profesinėje, kaip ir asmeninėje srityje, likimas jums neparengė jokių intrigų. Nedvejodami paprašykite šeimos ir draugų pagalbos. Dabar nerekomenduojama skubėti priimti sprendimų, nes permąstymo procesas gali būti gana ilgas.

Mergelė (08.24-09.22) Dabar negalite parodyti nenuoširdumo santykiuose su mylimu žmogumi. Stenkitės nedaryti dalykų, kurie jums nemalonūs. Tačiau dabar palankus metas verslo ryšiams palaikyti ir naujiems pasiūlymams priimti.

Svarstyklės (09.23-10.22) Pabandykite sutelkti dėmesį į profesinius reikalus. Jei darbe viskas bus gerai, galėsite lengvai pasiekti užsibrėžtus tikslus. Ar sunku susidoroti vien su kokiais nors klausimais? Dabar tinkamas laikas paprašyti kolegų pagalbos.

Skorpionas (10.23-11.21) Jūsų likime neturėtų būti jokių kardinalių pokyčių. Tiesiog stenkitės nesivelti į konfliktus su nesubalansuotais žmonėmis, taip pat ir su lyderyste. Su šeima ar mylimu žmogumi būsite tarsi akmens siena.

Gripo vakcina, archyvinė nuotrauka
© Sputnik / Николай Хижняк

Šaulys (11.22-12.21) Ši diena bus vaisinga, nors pats galite jausti nepasitenkinimą savimi ar tuo, kas jus supa. Stenkitės neprisiimti didesnių įsipareigojimų, venkite per didelių krūvių. 

Ožiaragis (12.22-01.20) Šiuo laikotarpiu nepageidautina imtis sunkių atvejų. Tačiau nereikėtų atsisakyti verslo susitikimų ir derybų. Bet kokie prieštaravimai bus išspręsti, jei neskubėsite ir pirmiausia suprasite esamą situaciją. Nepamirškite atsižvelgti į aplinkinių žmonių nuomonę, ypač jei vertinate savo santykius su jais.

Vandenis (01.21-02.19) Šis laikotarpis neatneš rimtų pokyčių į blogąją pusę. Būsite pasirengę imtis naujų verslų ir galėsite susitvarkyti net su senomis skolomis. Diena palanki naujoms pažintims, pomėgiams ir meilei. Būkite atidūs savo sveikatai.

Žuvys (02.20-03.20) Jei kažkas nepavyksta, sureguliuokite ir išbandykite naują parinktį. Jums bus suteikta galimybė sėkmingai veikti keliomis kryptimis vienu metu. O artimųjų ir kolegų pagyros paskatins ir suteiks jėgų. Dabar jums reikia fizinės veiklos, kad greitai pašalintumėte stresą.

Tegai:
horoskopas
Data

Kokia šiandien diena: lapkričio 27-osios šventės

(atnaujinta 19:31 2020.11.26)
Šią dieną 1995 metais prezidentas Algirdas Brazauskas įteikė Didžiojo Lietuvos kunigaikščio Gedimino 2-ojo laipsnio ordiną žymiam rusų muzikantui Mstislavui Rostropovičiui

Lapkričio 27 yra 331-a metų diena pagal Grigaliaus kalendorių (keliamaisiais metais – 332-a). Nuo šios dienos iki metų galo lieka 34 dienos.

Vardadienį švenčia Almanta, Almantas, Girvydė, Maksas, Maksima, Maksimas, Maksimilijonas, Skomantas, Skomantė, Skomina, Skominas, Vergilija,Vergilijus, Virgas, Virgilija, Virgilijus.

1590 metais Karaliaučiuje Jonas Bretkūnas baigė pirmąjį lietuvišką visos Biblijos vertimą. 

1881 — gimė Konstantinas Šakenis, kultūros istorikas, vertėjas, IV Seimo pirmininkas. 

1926 — gimė aktorius Laimonas Noreika.

1944 — gimė žurnalistė, poetė, politinė bei visuomenės veikėja Dalia Teišerskytė.

1995 — prezidentas Algirdas Brazauskas įteikė Didžiojo Lietuvos kunigaikščio Gedimino 2-ojo laipsnio ordiną žymiam rusų muzikantui Mstislavui Rostropovičiui.

1997 — Prancūzijos prezidentas Žakas Širakas patvirtino Prancūzijos parlamento žemųjų rūmų ratifikuotas Baltijos ir Europos Sąjungos Asociacijos (Europos) sutartis.

1701 — Švedijoje gimė termometro išradėjas Andersas Celsijus

1895 — mirė prancūzų rašytojas Aleksandras Diuma.

1895 — Alfredas Bernardas Nobelis, dinamito išradėjas, įsteigė Nobelio apdovanojimus.

1910 — Niujorke atsidarė didžiausia pasaulyje Penn traukinių stotis.

1943 — įvyko Teherano konferencija, kurioje dalyvavo Čerčilis, Ruzveltas ir Stalinas.

1971 — į Marsą nuskrido pirmasis Žemės pasiuntinys – sovietinis kosminis aparatas "Mars–2".

 1942 — gimė JAV roko žvaigždė Džimis Hendriksas.

Tegai:
kalendorius
Temos:
Svarbios istorinės datos ir šventės Lietuvoje: kalendorius kiekvienai dienai
Katė

Lapkričio 27 dienos horoskopas visiems zodiako ženklams

(atnaujinta 16:51 2020.11.26)
Rytoj, lapkričio 27 dieną, Avino laukia Grįžimo į praeitį diena, kuri kuriam laikui nustelbs dabartį, Vėžiui tikėtina neregėta finansinė sėkmė, o Ožiaragiui patartina atsiduoti mėgstamai veiklai

Avinas (21.03 - 20.04)
Naujų darbų verta imtis tik tada, kai bus baigti senieji, kitaip jų "uodegos" susipainios po kojomis ir neleis pasiekti tikslo.

Jautis (21.04 - 21.05)
Prisiminimai, net ir labai malonūs, negali — ir neturėtų — pakeisti realybės, todėl būtina bent jau palaipsniui, žingsnis po žingsnio atsisakyti praeities ir gyventi dabartimi.

Dvyniai (22.05 - 21.06)

Vilnius, archyvinė nuotrauka
© Sputnik / Владислав Адамовский

Reta diena, kai žvaigždės primygtinai rekomenduoja atsisakyti bendrauti su draugais, nes galimas rimtas kivirčas, iš kurio bus sunku išsisukti ir jums, ir jiems.

Vėžys (22.06 - 22.07)
Netikėta finansinė sėkmė turi būti panaudota protingai ir praktiškai: atminkite, kad galite išleisti viską ir taip atimkite pasitikėjimą savimi ateityje.

Liūtas (23.07–21.08)
Esant blogai nuotaikai, kuri gali sugadinti jūsų dieną, jums reikia tiesiog pailsėti: pavyzdžiui, perskaitykite mėgstamą romaną arba žiūrėkite mėgstamą filmą.

Mergelė (08.22 - 09.23)
Atkreipkite dėmesį į ženklus, kuriuos šiandien jums siųs likimas: juose gali būti atsakymas į svarbų klausimą, kuris jums ilgą laiką neduoda ramybės.

Svarstyklės (24.09 - 23.10)
Jūs neturėtumėte dėti neįtikėtinų pastangų įtikinti aplinkinius žmones, kad esate teisūs: jums vis tiek nepavyks ir sugaišite laiką.

Skorpionas (24.10 - 22.11)
Neleiskite neigiamiems prisiminimams užgožti dabarties ir juo labiau ateities: tegul praeities įvykiai lieka praeityje, neturėtumėte jų tempti į šiandieną.

Šaulys (23.11 - 21.12)


Galimas susitikimas su kadaise mylėtu žmogumi gali jus taip sujaudinti, kad nuspręsite atnaujinti santykius su juo — neskubėkite ir nepulkite į juos stačia galva.

Ožiaragis (12.22 - 01.20)
Šiandien mažai tikėtina, kad jūsų pagrindinėje darbo vietoje jums pasiseks, todėl neturėtumėte gaišti laiko veltui — geriau jį skirti mėgstamai veiklai.

Vandenis (21.01 - 18.02)
Atkreipkite dėmesį į savo pomėgį: greičiausiai jūs jau pasiekėte tokį tobulumą, kad jį lengvai paversite savo pagrindine veikla nešančia uždarbį.

Žuvys (19.02 - 20.03)
Į naujos darbo vietos pasiūlymą, kuris yra tikėtinas šią dieną, turi būti atsižvelgta maksimaliai atidžiai: nereikėtų iškart sutikti, bet ir atsisakyti negalima.

Tegai:
horoskopas