Kalnai

Lapkričio 22 dienos horoskopas visiems zodiako ženklams

(atnaujinta 10:32 2020.11.23)
Dvyniams rekomenduojama nebendrauti su agresyviais ir impulsyviais žmonėmis dėl ilgalaikių konfliktų, Mergelėms šiuo metu tinkamas laikas meilės srityje, Šauliams patartina ne kofliktuoti, o palaikyti savo artimuosius

Rytojus nėra labai palankus deryboms, kompromisų paieškai ir net įprastiems susitikimams, tačiau ši diena puikiai tinka ateities planams kurti. Jei rytoj norite ginčytis ar net tiesiog prieštarauti kam nors, geriau atidėti tai vėlesniam laikui. Šią dieną net nedidelis nesutarimas gali netikėtai virsti užsitęsusiu kivirču, kurio pasekmės gali būti nenuspėjamos. Tačiau gerai apgalvotoms finansinėms operacijoms, žvelgiančioms į ateitį —investicijoms, sandoriams, dideliems pirkimams — diena žada būti sėkminga, todėl nepraleiskite progos.

Avinas (03.21-04.20) Galite pasiekti didelę sėkmę, įdėdami mažai pastangų arba be jų. Šis laikas palankus dideliems pirkiniams, namų tobulinimui. Meilėje jūsų laukia malonios staigmenos, o kai kurie ženklo atstovai — perspektyvios pažintys.

Jautis (04.21-05.21) Neplanuokite nieko svarbaus. Laikas padaryti pertrauką. Jei neturite tokios galimybės, atlikite tik būtiniausius dalykus ir neprisiimkite padidintų įsipareigojimų. Neapleiskite susitikimų su maloniais žmonėmis ir įdomios veiklos.

Dvyniai (05.22-06.21) Šiuo metu, stebėdami elementarią situaciją, galite išvengti bėdų. Stenkitės nebendrauti su impulsyviais ir agresyviais žmonėmis. Tai labai geras laikas apsipirkti.

Vėžys (06.22-07.22) Diena žada būti sėkminga, jei nesilaikysite savo neigiamų emocijų pavyzdžio. Būkite kūrybingi ir naudokite netikėtus judesius. Pabandykite rasti ką nors malonaus padaryti. Tai tinkamas laikas pabūti su draugais. Stenkitės daugiau būti lauke.

Liūtas (07.23-08.23) Net jei esate kažkuo nepatenkinta, neskubėkite kirpti iš peties. Tai neišspręs jūsų problemų, o tik dar labiau jas pablogins. Būkite atsargūs priimdami svarbius sprendimus. Stenkitės remtis savo asmeninėmis galimybėmis ir nereikalauti iš kitų daug.

Mergelė (08.24-09.22) Dabar turėtumėte mažiau kalbėti apie save ir savo problemas. Susilaikykite nuo ko nors diskutuoti ar teisti, tai tik įžeis žmogų ir sukels neigiamą reakciją. Bet šis laikotarpis tinka viskam, kas susiję su meilės santykiais.

Svarstyklės (09.23-10.22) Laikas palankus viskam, kas susiję su meile. Tie, kurie dar nerado savo sielos draugo, turi apsidairyti. O tie, kurių širdis jau užimta, gali puikiai praleisti laiką mylimo žmogaus draugijoje. Šiuo metu sukurkite bendrą poilsio ir pramogų programą.

Skorpionas (10.23-11.21) Ramybė ir gera nuotaika bus jūsų palydovai. Šis laikotarpis turėtų būti skirtas ateities planams kurti, įvairinti laisvalaikį ir būti daugiau lauke. Taip pat galite apsipirkti ir nusipirkti viską, ko norite.

Šaulys (11.22-12.21) Diena gali sukelti nemalonių staigmenų jausmų srityje. Reikia stengtis skirti daugiau dėmesio ir rūpintis artimaisiais. Dabar jūs galite įžeisti ar pažeisti jų interesus. Dėl to atsiras ilgalaikių nuoskaudų ir pretenzijų.

Ožiaragis (12.22-01.20) Šis laikotarpis yra nesėkmingas žmonėms, kurie ketina susitvarkyti reikalus, išspręsti ginčytinus klausimus ir užmegzti ryšius. Tačiau tiems, kuriems reikia įkvėpimo, diena žada sėkmę. Jei jūsų akiratyje atsiranda naujas žmogus, jis gali atlikti svarbų vaidmenį.

Vandenis (01.21-02.19) Jokių nemalonių ir atsitiktinių situacijų neturėtų atsitikti. Tinkamas laikas praplėsti akiratį, ypač jei tai darote kartu su mylimu žmogumi. Neimkite paskolų. Taip pat nerekomenduojama skolinti net mažų sumų.

Žuvys (02.20-03.20) Valdykite savo žodžius ir gerai pagalvokite prieš ką nors garsiai sakydami. Dauguma problemų, kurios gali nutikti, bus susijusios su per dideliu kalbėjimu, o jei sugebėsite susivaldyti, galite jų išvengti.

Tegai:
horoskopas
Audinė

Dėl koronaviruso Lietuvoje bus sunaikinta apie 40 tūkstančių audinių 

(atnaujinta 19:59 2020.12.01)
Augintojai tikisi išlaikyti likusius gyvulius, nes jie yra kitame sektoriuje. Pirminiais duomenimis, infekcija gyvūnams galėjo būti perduota personalo

VILNIUS, gruodžio 1 — Sputnik. Jonavos krašto ūkyje teks sunaikinti apie 40 tūkst. audinių. Apie tai pranešė TASS, remdamasi regioninės administracijos patarėju civilinės gynybos klausimais Vytautu Kaminsku.

Anot jo, "Danmink" įmonės ūkyje nebuvo įmanoma sustabdyti infekcijos plitimo. Iš viso ūkyje yra apie 60 tūkstančių gyvūnų.

Augintojai tikisi išsaugoti likusius gyvulius, nes jie yra kitame sektoriuje, kur koronaviruso infekcija greičiausiai nebus paplitusi.

Pirminiais duomenimis, infekcija gyvūnams galėjo būti perduota personalo. Praėjusią savaitę tapo žinoma, kad vienam iš ūkio darbuotojų buvo diagnozuotas koronavirusas. Šiuo metu yra žinoma apie keturis užsikrėtusius, keli kontaktiniai asmenys yra izoliuoti.

Taip pat koronavirusas buvo nustatytas žmonėms, dirbantiems audinių auginimo įmonėje, Radviliškio rajone.

Anksčiau laikinai einantis sveikatos apsaugos ministro pareigas Aurelijus Veryga teigė, jog nėra pagrindo baimintis, kad žmonės gali užsikrėsti koronavirusu nuo audinių. Jis pažymėjo, kad tarptautinės rekomendacijos iki šiol nesuteikia pagrindo rimtai susirūpinti dėl žmonių užkrėtimo nuo gyvūnų.

Danijoje lapkričio pradžioje priimtas sprendimas sunaikinti visas audines, kurios gali nešioti mutavusį koronavirusą ir perduoti jį žmonėms.

Vėliau Danijos maisto ministras Mogensas Jensenas pripažino, kad sveikų audinių sunaikinimas buvo perteklinis. Anot jo, vyriausybė neturėjo jokio teisinio pagrindo reikalauti, kad audinės būtų nužudytos ne tuose ūkiuose, kur buvo nustatyti koronavirusu užkrėsti gyvūnai.

Per visą laiką Lietuvoje nustatyti daugiau nei 62 tūkstančiai COVID-19 atvejų, mirė daugiau nei 510 pacientų. Karantinas Lietuvoje galioja iki gruodžio vidurio.

Tegai:
COVID-19, audinė
Temos:
Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje
Zylutė ant šermukšnio šakelės

Gruodžio 2 dienos horoskopas visiems zodiako ženklams

6
(atnaujinta 19:45 2020.12.01)
Rytoj, gruodžio 2 dieną, Vandeniams patartina pasisaugoti apkalbų ir blogų naujienų, Ožiaragiui diena nepalanki pasimatymams, o Liūtui derėtų atidžiau stebėti savo mintis

Avinas (21.03 - 20.04)
Jūs neturėtumėte atsakyti agresija į kitų agresiją — nepageidautina nusileisti iki kažkieno pykčio lygio: jūs jiems nieko neįrodysite ir tik susigadinsite nuotaiką.

Jautis (21.04 - 21.05)

Karantinas, archyvinė nuotrauka
© Sputnik / Владислав Адамовский

Iškalbingumas ir įtikinėjimas, kurį žvaigždės jums suteiks šią dieną, turėtų būti naudojami, norint pritraukti žmones, kurių profesiniai tikslai ir interesai sutampa su jūsiškiais.

Dvyniai (22.05 - 21.06)
Šiandien nepageidautina klausytis kitų žmonių patarimų, kad ir kokie jie būtų — susiję su profesija ar asmeniniu gyvenimu: kiti negalės numatyti visų veiksnių "už" ir "prieš", o tai reiškia, kad patarimas bus žalingas.

Vėžys (22.06 - 22.07)
Jei jau seniai norėjote ką nors pakeisti savo gyvenime, nėra geresnio laiko: dienos energija prisidės prie to, kad viską pradėtumėte nuo nulio — kad tik būtų noras.

Liūtas (23.07–21.08)
Tuo, kad tikslas ne visada pateisina priemones, turite įsitikinti iš savo patirties: kad ir kaip norėtumėte pasiekti norimą rezultatą, neturėtumėte naudoti netinkamų metodų.

Mergelė (08.22 - 09.23)
Neleiskite kitiems jūsų suklaidinti ir priversti priimti kažkieno požiūrį — vėliau gailėsitės, kad išsigandote ir nepadarėte to, ką norėjote.

Svarstyklės (24.09 - 23.10)
Prieš imdamiesi profesionalių pastangų, turite atidžiai pasverti savo stipriąsias puses: "ilgos distancijos bėgimas" reikalauja tinkamos ištvermės.

Skorpionas (24.10 - 22.11)
Jei norite gerai jaustis, darykite gera tam, kam to reikia — taip suprasite paprastą tiesą: duoti yra daug maloniau nei gauti.

Šaulys (23.11 - 21.12)
Kaip žinote, viskas pavyksta, jei neskubi: iš anksto susidarykite išsamų dienos planą ir kruopščiai, ramiai ir metodiškai laikykitės jo judėdami iš vieno taško į kitą.

Ožiaragis (12.22 - 01.20)


Diena nepalanki pasimatymams ir santykių aiškinimuisi su mylimu žmogumi: dėl didelės kivirčų tikimybės prasminga šias malonias akimirkas atidėti bent porai dienų.

Vandenis (21.01 - 18.02)
Šiandien bet kokia neigiama smulkmena gali sugadinti jūsų nuotaiką, todėl, žinoma, jei įmanoma, turite apsisaugoti nuo apkalbų ir blogų naujienų, net jei tai sklinda iš žiniasklaidos.

Žuvys (19.02 - 20.03)
Net nereikšmingas šios dienos pasirinkimas gali virsti tikru kankinimu — nuolat norėsis vieno ar kito dalyko, todėl geriau mesti burtus — tai nepaliks vietos trauktis.

6
Tegai:
horoskopas
Ledynas

Ištirpus ledynui archeologai rado unikalių artefaktų

(atnaujinta 20:25 2020.12.01)
Ant kalno šlaito Jutunheimeno nacionaliniame parke ištirpus ledynui rasta beveik 70 strėlių, batų, elnių audinių ir kaulų

VILNIUS, gruodžio 1 — Sputnik. Norvegijos archeologai atrado senovinių artefaktų kolekciją, rašo "Daily Mail".

Ant kalno šlaito Jutunheimeno nacionaliniame parke ištirpus ledynui rasta beveik 70 strėlių, batų, elnių audinių ir kaulų.

Radiokarboninis datavimas parodė, kad seniausi daiktai datuojami 4100 m. pr. Kr.

Būdamos ledyno šerdyje, kai kurios strėlės išliko beveik nepakitusios. Antgaliai vis dar turi dervos, kuri leido juos pritvirtinti prie medinio koto.

Anksčiau tapo žinoma, kad Nyderlanduose archeologai atrado masinį kapą su 20 žmonių griaučių.

Kapas buvo aptiktas netoli viduramžių Beitšteino pilies, netoli Vianeno miesto. Be to, tarp palaikų nebuvo jokių audinių ar papuošalų pėdsakų.

Tegai:
archeologai, artefaktas
Dar šia tema
Čaplinskas papasakojo, kaip galima įveikti COVID-19 pandemiją per šešias savaites
Mokslininkai išsklaidė populiarų mitą apie klimato atšilimą