Saulėlydis, archyvinė nuotrauka

Gruodžio 9 dienos horoskopas visiems zodiako ženklams

(atnaujinta 22:21 2020.12.08)
Dvyniams šiuo metu rekomenduojama per daug neišlaidauti, nes nereikalingos išlaidos gali sukelti neigiamų emocijų, Šaulių laukia romantiškos pažintys ir nusipelnytas poilsis

Rytoj žvaigždės žada ypač emocingą ir kupiną bendravimo dieną. Pasiruoškite tam, kad gali tekti keisti planus. Tai puiki diena buvimui lauke, sportui, pasivaikščiojimams, bendravimui, naujoms patirtims ir naujiems įspūdžiams. Patariama vengti konfliktų.

Koronaviruso testas
© Sputnik / Денис Абрамов

Avinas (03.21-04.20) Šią dieną vargu ar galima pavadinti lemtinga. Pabandykite patys įvairinti savo darbą ir laisvalaikį, nesitikėdami, kad kažkas jus pralinksmins ar atliks jūsų pareigas. Meilėje dabar reikia duoti daugiau nei imti. Tačiau tai nepažeis jūsų interesų.

Jautis (04.21-05.21) Artimiausiu metu darbe galite atsidurti tarp dviejų ugningų židinių. Todėl pabandykite iš anksto apgalvoti taktiką, kad išvengtumėte šios situacijos. Tačiau galite drąsiai pasikliauti mylimo žmogaus pagalba. Ši diena palanki harmoningiems santykiams šeimoje.

Dvyniai (05.22-06.21) Geras laikas išreikšti save. Tiesiog nebandykite savęs įtikinti artimųjų ir draugų sąskaita. Artimiausiu metu turėtumėte susilaikyti nuo išlaidavimo, nes gali pasirodyti, kad tai, ką nusipirkote, jums netinka. Ir tai sukels sielvartą.

Vėžys (06.22-07.22) Jei nuspręsite, kad iki visiškos laimės nepakanka tik meilės, tuomet būtent šią dieną turėtumėte ją atrasti, ir pačioje neįprasčiausioje vietoje. Šio ženklo atstovai, kurių širdyje meilė įsiplieskė jau seniai, taip pat nebus pamiršti. Jūsų laukia daug malonių emocijų.

Liūtas (07.23-08.23) Dabar laikotarpis yra palankus, ypač verslui. Svarbiausia, nebijokite eksperimentuoti. Net jei padarysite klaidų, rimtų pasekmių nebus.

Mergelė (08.24-09.22) Dabar laikas veikti. Kuo daugiau jūs dirbsite šiame etape, tuo daugiau gausite artimiausiu metu. Tas pats pasakytina ir apie santykius su mylimu žmogumi. Duokite šilumos ir rūpesčio, o mainais gausite teigiamų emocijų užtaisą. Ir vieniši šio ženklo atstovai gali sutikti naują meilę.

Svarstyklės (09.23-10.22) Neturėtų būti jokių neigiamų įvykių, kurie galėtų sugadinti jūsų nuotaiką. Stenkitės užpildyti savo gyvenimą malonia patirtimi ir teigiamomis emocijomis. Nudžiugins susitikimas su draugais ar bendravimas su mylimu žmogumi, o kai kuriems ženklo atstovams — tiesiog apsipirkimas.

Skorpionas (10.23-11.21) Galite padaryti svarbius dalykus. Pokalbiai bus susiję su darbu, o jei sugebėsite teisingai pasitelkti aplinką, tada jums bus garantuoti teigiami pokyčiai profesinėje srityje.

Šaulys (11.22-12.21) Graži diena, todėl kurkite didelius planus, įgyvendinkite drąsias idėjas ir neabejokite sėkme. Savo darbe stenkitės laikytis patogaus ritmo, neleiskite kolegoms ir partneriams jūsų skubinti ar atidėlioti. Jūsų laukia malonūs susitikimai, nuostabus poilsis geroje kompanijoje. Yra naujų romantiškų patirčių galimybė.

Ožiaragis (12.22-01.20) Turėsite laiko išspręsti svarbius klausimus. Vienintelis asmuo, su kuriuo dabar neturėtumėte derėtis, yra vadovas. Geriau, jei kiekvienas daro savo, o jūsų keliai nesusikerta.

Vandenis (01.21-02.19) Tikėtina, kad jūsų laukia pokyčiai profesinėje srityje. Pradėkite nustatyti tam reikalingą etapą ir rinkti reikiamą informaciją. Meilės reikaluose šiame etape gali būti antrasis vėjas. Ir kai kurie ras savo meilę.

Žuvys (02.20-03.20) Gyvenimo kelyje galite susidurti su išbandymu, kurį teks išlaikyti. Daug kas priklausys nuo to, kaip su tuo susitvarkysite. Neprašykite pagalbos žmonių, kuriais nepasitikite. Jie yra tie, kurie šiuo metu gali sumaišyti jūsų kortas.

Tegai:
horoskopas
Sankt Peterburgas, archyvinė nuotrauka

Sausio 21 dienos horoskopas visiems zodiako ženklams

(atnaujinta 11:52 2021.01.20)
Sausio 21-osios dienos horoskopas pataria Avinams pagalvoti apie naujų verslo kontaktų užmezgimą, Dvyniams — vengti diskusijų ir ginčų, o  Žuvims — elgtis savarankiškai ir iniciatyviai

Avinas (03.21-04.20) 

Verta pagalvoti apie naujų verslo kontaktų užmezgimą, pelningesnių pasiūlymų paiešką. Prisiminkite senus ryšius - jie gali būti naudingi. 

Vakare skirkite laiko šeimai ir vaikams, vieniši žmonės galėtų apsilankyti kokiame nors kultūriniame renginyje.

Jautis (04.21-05.21) 

Jei patys nesudarysite sau problemų, tada diena bus sėkminga. Vakaras tinkamas tvarkyti šeimos reikalus ar senus dokumentus. 

Dienos pabaigoje pasirūpinkite savo sveikata, jūsų kūnas bus ypač jautrus infekcijoms.

Dvyniai (05.22-06.21) 

Šis laikotarpis gali suteikti naujų įdomių perspektyvų. Darbe, jei imsite dvejoti ir atidėsite sprendimo priėmimą , prarasite laiką. 

Šiandien susilaikykite nuo diskusijų, nepradėkite ginčų, tai gali sukelti neigiamų pasekmių ateityje.

Vėžys (06.22-07.22) 

Namuose ir darbe viskas bus ramu, nepakis. Bet kokia rimta perkrova ir stresas gali neigiamai paveikti jūsų sveikatą. Praleiskite daugiau laiko su bendraminčiais. Bendravimas su jais gali suteikti netikėtos naudos.

Liūtas (07.23-08.23) 

Liūtų laukia gera ir rami diena. Tai tinkamas laikas susirasti bendraminčių, net ir socialiniuose tinkluose. Vakare reikėtų atkreipti dėmesį į savo sveikatą ir vengti bet kokios perkrovos.

Mergelė (08.24-09.22) 

Jus kupini energijos ir entuziazmo. Jei turite įdomių idėjų, nesidalykite jomis su kitais: pavydūs žmonės bandys kišti pagalius į jūsų ratus. 

Žvaigždės prognozuoja, kad jumyse atsiras naujų charakterio bruožų, ypač per didelis azartiškumas. Būkite atsargūs - yra rizika prarasti pinigus.

Svarstyklės (09.23-10.22) 

Net jei darbe kažkas netinka, dabar nėra pats tinkamiausias laikas rimtiems pokyčiams. Santykiuose gali kilti tam tikra įtampa. Nesiimkite svarbiu užduočių ir venkite konfliktų. 

Skorpionas (10.23-11.21) 

Šiai dienai galite suplanuoti svarbiausius ir sunkiausius dalykus - palankus žvaigždžių išdėstymas prisidės prie sėkmės. 

Jūsų gali būti paprašyta padėti išspręsti opią problemą. Galėsite parodyti diplomato savybes, kas ateityje jums bus labai naudinga.

Šaulys (11.22-12.21) 

Šią dieną numatomos neplanuotos išlaidos, todėl apsipirkti jums draudžiama. Tačiau ši diena tinkama ilgalaikiams planams kurti ir aptarti. Šiandien rekomenduojama susitelkti į verslo klausimų sprendimą. 

Trumpam atidėkite bendravimą su draugais, nes galimi konfliktai.

Ožiaragis (12.22-01.20) 

Šiandien Ožiaragiams net kalnus kilnoti, ir jie galės tai padaryti. Bet prieš ką nors darant, viską gerai pasverkite. Intuicija gali paskatinti jus priimti teisingą sprendimą, o patarimai, priešingai, gali suklaidinti. 

Galimi konfliktai tiek darbe, tiek šeimoje.

Vandenis (01.21-02.19) 

Šiandien galėsite parodyti savo sugebėjimus. Priėmę sprendimą, neabejokite juo — pirmasis variantas pasirodys teisingas. Geriau vengti naujų pažinčių, jos gali sukelti jums rūpesčių. Per daug nepasitikėkite nauja informacija, būtinai patikrinkite ją dar kartą.

Vakarą skirkite mažų darbų ir namų ruošos darbų atlikimui.

Žuvys (02.20-03.20) 

Nepalankus laikotarpis rizikingoms finansinėms operacijoms. Šią dieną susilaikykite nuo sandorių ir nepradėkite naujų projektų. 

Žvaigždės pataria elgtis savarankiškai ir iniciatyviai. Niekas geriau už jūsų nežinos, ką ir kaip reikia daryti.

Tegai:
horoskopas
Vilniaus oro uostas

Vilniaus oro uoste sulaikyti du vyrai, kurių ieškojo dėl padarytų nusikaltimų

(atnaujinta 15:09 2021.01.20)
Paaiškėjo, kad Anglijos įstatymus pažeidę vyrai nemalonumų su teisėsauga turi ir gimtinėje — jie Lietuvoje ieškoti dėl nusikaltimų

VILNIUS, sausio 20 — Sputnik. Vilniaus oro uoste pasieniečiai sulaikė Radviliškio ir Akmenės rajono gyventojus, vienu lėktuvu atskridusius iš Londono, rašo Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

Antradienį VSAT pareigūnai Vilniaus oro uoste tikrino reisu iš Londono atskridusių keleivių dokumentus. Pasieniečiai jau žinojo, kad šiuo lėktuvu atvyko ir 32-ejų Akmenės rajono Ventos miestelio gyventojas. Iš Anglijos jis buvo išsiųstas už įstatymų pažeidimus.

VSAT pareigūnai nustatė, kad vyras problemų su teisėsauga turi ir Lietuvoje — jis yra nuteistas už nusikaltimo padarymą. Dėl to šio ventiškio paiešką nuo 2019-ųjų lapkričio yra paskelbusi Telšių policija.

Pasieniečiai ieškomąjį sulaikė ir pristatė į oro uosto užkardą, o vėliau perdavė paieškos iniciatoriams.

Tame pačiame lėktuve buvo ir už įstatymų pažeidimus iš Anglijos grąžintas 33-ejų Radviliškio gyventojas. Dokumentų patikrinimo metu pasieniečiai išsiaiškino, kad vyro kaip įtariamojo nusikaltimo padarymu nuo 2019 metų spalio ieškojo Vilniaus apskrities policija.

Pasieniečiai radviliškietį taip pat sulaikė ir perdavė policijos pareigūnams.

Praėjusiais metais VSAT pareigūnams iš viso įkliuvo 1775 dėl įvairių nusižengimų ir nusikaltimų Lietuvos ir užsienio teisėsaugos ieškoti asmenys.

Tegai:
Vilniaus oro uostas, Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT)
Dar šia tema
Pasieniečiai sulaikė kontrabandinius rūkalus gabenusį švenčioniškį
Karantino apribojimus pažeidusios kaunietės automobilyje rasta nelegalių rūkalų
Lietuviai įkliuvo su kontrabandinėmis cigaretėmis, vienas jų dingo
Juozas Zikaras

Vyriausybė patvirtino Juozo Zikaro metų minėjimo planą

(atnaujinta 17:32 2021.01.20)
Šiemet sukanka 140 metų, kai gimė vienas pirmųjų profesionalių Lietuvos skulptorių prof Juozas Zikaras

VILNIUS, sausio 20 — Sputnik. Vyriausybė trečiadienį patvirtino Juozo Zikaro metų minėjimo 2021 metais planą, praneša Kultūros ministerijos spaudos tarnyba.

Minėjimo plane numatyta, kad Nacionalinis M. K. Čiurlionio dailės muziejus organizuos Zikaro gimimo 140 metų sukakties renginius – koncertą ir audiovizualinės projekcijos "Juozo Zikaro kelias" pristatymą, parengs nuolatinę ekspoziciją "Juozas Zikaras – Laisvės kūrėjas". Panevėžio rajono savivaldybė kartu su Paįstrio kultūros centru šiai progai organizuos koncertą ir meninės skulptūrų kompozicijos "Zikaro žąsys" atidengimą. 

Minėjimo plane – Juozo Zikaro metams skirtos parodos, paskaitų ciklas, pranešimai konferencijose, „Poezijos pavasario“ renginys Kaune "Zikarinės", ekskursijos, laidos, edukaciniai ir kiti renginiai.

Seimui 2021-uosius paskelbus Juozo Zikaro metais įvertinami išskirtiniai skulptoriaus darbai: nepriklausomos Lietuvos tapatybės ženklais tapę meno kūriniai – skulptūros "Laisvė" (šiemet pažymimas jos sukūrimo 100-metis) ir "Knygnešys", daugelio žymių valstybės veikėjų portretiniai biustai ir bareljefai (Jono Basanavičiaus, Simono Daukanto, Vinco Kudirkos, Antano Smetonos, Jono Šliūpo), paminklo "Žuvusiems už Lietuvos laisvę" bareljefas, 1928 m. Lietuvos nepriklausomybės, Vytauto Didžiojo, Juozo Tumo-Vaižganto medaliai, visų 1918–1940 m. litų monetų modeliai. 

Taip pat pabrėžiama Juozo Zikaro kūrybos, kurios pagrindinės temos – lietuvių tautos laisvės idealai, reikšmė visuomenės istorinei atminčiai ir tapatybei.

Tegai:
Lietuva, vyriausybė