Žiema

Gruodžio 15 dienos horoskopas visiems zodiako ženklams

(atnaujinta 22:54 2020.12.14)
Gruodžio 15 dienos horoskopas pataria Avinams teikti pirmenybę veiklai, kuriai reikia kūrybiškumo, Mergelėms ir Šauliams — veikti savarankiškai, pasikliauti tik savimi, Skorpionams — nerizikuoti per daug

Nebloga diena tiems, kurie fantazuoja, kuria, nebijo ieškoti savo kelio į tikslą ir į gyvenimą įnešti tai, ko ten anksčiau nebuvo. Atsivers daug naujų galimybių, tačiau norint jas pamatyti, reikės atitraukti dėmesį nuo rutinos, monotoniškų darbų ir įprastų pokalbių.

Sunkumų gali kilti tiems, kas neturi saiko ir nėra pasirengę laukti. Jei norite gauti viską iš karto, nenustebkite, kad situacija taps nekontroliuojama, įvykiai pradės vystytis visiškai kitaip, nei norėtumėte. Ar čia galima ką nors padaryti? Taip, jei dar kartą apsvarstysite savo pažiūras, rasite realių tikslų.

Avinas (03.21-04.20) 

Rytoj jūs sakysite tai, ką galvojate, neslėpsite savo nepasitenkinimo. Tačiau konfliktų nekils, aplinkiniai įsiklausys į jūsų nuomonę ir darys kompromisus. Savarankiškas darbas eisis sklandžiai, tačiau yra pavojus, kad greitai pradėsite nuobodžiauti ir mesite tai, ką pradėjote.

Geriau teikti pirmenybę veiklai, kuriai reikia kūrybiškumo. Šią dieną jums geriau išeis priimti nuosavus sprendimus, nei vykdyti nurodymus ir sekti kito, net geriausio, pavyzdžiu. Galimos nedidelės pinigų įplaukos, geri pirkimai.

Jautis (04.21-05.21) 

Rytoj diena žada būti labai įdomi. Jūs entuziastingai imsitės naujų darbų, nebijote atsisakyti senų įpročių ar kažką kardinaliai pakeisti gyvenime.

Bus galimybė susipažinti su neįprastais žmonėmis, kurie padės jums iš naujo pažvelgti į daugelį dalykų. Kai kuriems Jaučiams atsiras nauji drąsūs planai. Dažniausiai jie bus susiję su darbu ar mokymusi. Taps aišku, į ką reikia sutelkti dėmesį artimiausiu metu, kad jūsų gyvenimas taptų lengvesnis ir įdomesnis.

Galimos netikėtos dovanos, malonios staigmenos ir pinigų įplaukos.

Dvyniai (05.22-06.21) 

Rytoj rūpesčių bus daugiau, nei tikėjotės. Daug kas vyks ne taip, kaip suplanuota, jums teks greitai orientuotis situacijoje, priimti naujus sprendimus. Kartais tai jus nervins, nes jausite, kad reikalinga sėkmė, o jos ne visada galima sulaukti.

Vilnius
© Sputnik / Владислав Адамовский

Galite rasti pagalbininkų ir sąjungininkų, jūs rasite, kaip juos sudominti. Tačiau neduokite pažadų, jei abejojate, kad galėsite juos įvykdyti.

Antrąją dienos pusę būkite ypač atidūs artimiesiems: jie gali pykti ant jūsų dėl smulkmenų.

Vėžys (06.22-07.22) 

Rytoj prognozuojama labai vaisinga diena, leidžianti nuveikti daug naudingų dalykų, išspręsti senas problemas ir pradėti įgyvendinti naujus planus.

Jūs būsite pasirengę rizikuoti, jei tai pateisinama; intuicija nurodys, kada reikia greitai veikti, o kada geriau palaukti.

Dienos pabaigoje kai kurie šio ženklo atstovai sulauks svarbių naujienų. Šis laikas geras tiks bendravimui su artimaisiais. Bus galimybė ramiai aptarti netolimos praeities įvykius. Suprasite, kokias klaidas padarėte, ir padarysite viską, kad jų nepakartotumėte.

Liūtas (07.23-08.23) 

Rytoj bus sunku sutelkti dėmesį į tai, kas svarbu būtent jums. Pernelyg dažnai kiti atitrauks jūsų dėmesį prašymais, klausimais arba nepageidaujamais patarimais. Stenkitės išlikti ramūs. 

Kalėdinė eglė
© Sputnik / Владислав Адамовский
Jūsų šiurkštūs žodžiai tik dar labiau paaištrins situaciją. Stenkitės mažiau kalbėti apie praeitį, išvaikykite nemalonius prisiminimus.

Šią dieną daug kas priklausys nuo to, ar pavyks išlaikyti teigiamą nuotaiką, nepakliūti į melancholiją ir neviltį. Aptariant ateities planus reikėtų būti labai atsargiems. Kuo mažiau žmonių apie juos žinos, tuo geriau.

Mergelė (08.24-09.22) 

Rytoj jums pasiseks, jei veiksite savarankiškai. Vargu ar verta tikėtis kažkieno pagalbos: vargu ar ją pažadėję žmonės sugebės ištesėti savo žodį.

Gali būti atidedami suplanuoti susitikimai, gali būti, kad teks atidėti būtent tuos reikalus, kuriuos norėtumėte užsiimti.

Galimos nesuplanuotos kelionės. Jos privers jus pažvelgti į daugelį dalykų naujai, pakeisti planus, pakoreguoti tikslus. Neatmetamas romantiškas susižavėjimas, kuris gali atlikti svarbų vaidmenį jūsų gyvenime.

Svarstyklės (09.23-10.22) 

Rytoj artimiesiems dažniau nei įprastai prireiks pagalbos, ir jūs negalėsite jiems atsakyti. Vargu ar diena praeis taip, kaip planavote. Tikriausiai kažkokius reikalus, susitikimus teks atidėti vėlesniam laikui. Tačiau dėl to nereikia jaudintis: greičiausiai pokyčiai bus naudingi.

Antroji dienos pusė tiks sandoriams sudaryti, svarbiems finansiniams klausimams spręsti. Jūs būsite rimtai nusiteikę, sugebėsite pastebėti kiekvieną smulkmeną ir neleidžiate niekam jūsų apgauti. Šis požiūris suteiks galimybę pasiekti sėkmę ten, kur nepavyko kitiems.

Skorpionas (10.23-11.21) 

Rytoj dienos pradžia bus sėkminga, daug kas seksis. Šiuo metu galima užbaigti tai, kas buvo pradėta anksčiau, pasiekti sėkmę sunkiame ir svarbiame darbe. Žvaigždės bus jūsų pusėje, tačiau jų palaikymas vis tiek nebus neribotas.

Vėliau gali kilti sunkumų darbe. Jūs rizikuojate praleisti ką nors svarbaus arba pasitikėti žmogumi, kuris to visai nenusipelnė. Turėtumėte būti atsargesni su tais, kurie pernelyg atkakliai siūlo jums savo pagalbą, žada per daug. Šią dieną atsiras nemažai žmonių, kurie panorės panaudoti jūsų talentus savo naudai.

Šaulys (11.22-12.21) 

Rytoj pasikliaukite tik savimi. Vargu ar pavyks rasti sąjungininkų, ypač tokių, kurie tikrai bus suinteresuoti reikalingu rezultatu.

Turėtumėte pasikliauti tik savo jėgomis, kitaip jums nepavyks užbaigti to, ką pradėjote.

Diena tiks pradėti studijas ir rinkti informaciją. Jūs būsite pastabūs, atkreipsite dėmesį į smulkmenas, todėl jums pavyks anksčiau už kitus sužinoti kažką svarbaus.

Ožiaragis (12.22-01.20) 

Rytoj viskas klostysis gerai, nebus rimtos priežasties nerimauti, bet jūs vis tiek jaudinsitės. Jums atrodys, kad situacija tuoj išeis iš kontrolės ir turėsite padaryti tai, kas jums visai nepatinka. Tačiau žvaigždės bus jūsų pusėje, ir viskas susiklostys gerai.

Stenkitės praleisti daugiau laiko su žmonėmis, kurie yra pozityviai nusiteikę, nori palaikyti jūsų drąsius sumanymus. Taip pat bus naudinga bendrauti su tais, kurie gali pasidalinti savo patirtimi, duoti gerų patarimų ar sulaikyti nuo neapgalvoto poelgio.

Vandenis (01.21-02.19) 

Rytoj dienos pradžia bus sėkminga. Pasinaudokite tuo, kad susidorotumėte su sunkiais darbais, surengtumėte svarbius susitikimus. Geriau neatidėti finansinių klausimų sprendimo vėlesniam laikui: šiuo metu jūs teisingai sugebėsite įvertinti visą situaciją ir savo galimybes, o vėliau būsite linkę į lengvabūdiškumą, nepateisinamą riziką.

Vakare galimos kažkokios buitinės problemos, šeiminiai nesusipratimai. Dėl bet kokių nemalonumų jūs jaudinsitės daugiau, nei derėtų, be to, dažnai pyksite ant tų, kurie dėl nieko nekalti. Pasistenkite suvaldyti emocijas.

Žuvys (02.20-03.20) 

Rytoj jūs per daug fantazuosite ir skrajosite padebesiais, pernelyg dažnai atitrauksite dėmesį nuo dabartinių reikalų, galvosite apie praeitį ar ateitį. Klaidų tikimybė žymiai didės, todėl gali kilti nesusipratimų, kurių nepavyks iškart išspręsti.

Prisiminkite, kad patarimai šiuo metu bus nenaudingi, o kartais net kenksmingi. Geriau pasikliaukite savo sveiku protu, o ne darykite tai, ką kiti primygtinai rekomenduoja. Jei suplanavote kokių nors svarbių renginių, ruoškitės jiems rimtai. Turėtumėte atkreipti ypatingą dėmesį į savo išvaizdą: kuo geriau atrodysite, tuo lengviau padarysite tinkamą įspūdį.

Tegai:
horoskopas
Vakcinacija

Čmilytė-Nielsen su Nausėda diskutavo apie masinę vakcinaciją

(atnaujinta 12:38 2021.01.28)
Tuo pačiu ji teigia, kad konkretus planavimas turi būti aiškus ir nuoseklus kad jį būtų galima pasiekti, o esant palankiai situacijai — paspartinti

VILNIUS, sausio 28 — Sputnik. Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen su prezidentu Gitanu Nausėda aptarė masinės vakcinacijos svarbą. Apie tai ji rašė savo Facebook paskyroje.

"Šių metų tikslas akivaizdus — kuo efektyvesnis ir platesnis skiepijimasis. Kiekvienas turime įvertinti rizikas ir priimti sprendimą. Esame atsakingi ne tik už save, bet ir už kitus. Šiandien apie tai kalbėjome su prezidentu Gitanu Nausėda. Žinau, kad pasiruošimai plataus masto vakcinavimui jau vyksta tiek ministerijų, tiek savivaldos lygmeniu", — rašė ji.

Ji taip pat pabrėžė, kad apie tai kalba ir su liberalų merais ir teigė, kad neturi jokio pagrindo netikėti EK įsipareigojimu padėti Lietuvai įsigyti tiek vakcinos dozių, kad iki vasaros pabaigos būtų galima paskiepyti 7 iš 10 dešimties šalies gyventojų.

Tuo pačiu ji teigia, kad konkretus planavimas turi būti aiškus ir nuoseklus kad jį būtų galima pasiekti, o esant palankiai situacijai — paspartinti.

"Manau, labai svarbu visuomenei nesukelti lūkesčių, kurie neįgyvendinami, nes tai gali skatinti nusivylimą, paveikti skiepyjimosi procesą ar net apsisprendimą skiepytis. Taip pat svarbu kelti maksimalų pasitikėjimą visose grandyse, kurios dalyvauja organizuojant ir vykdant skiepijimo procesus. Reikėtų įtraukti įvairių sričių — kultūros, verslo, sporto bei mokslo — lyderius, kuriais žmonės pasitiki tiek nacionaliniu mastu, tiek savivaldybėse, seniūnijose, miesteliuose ir kaimuose", — rašė ji.

Seimo pirmininkės teigimu, tik veikiant kartu bus galima pasiekti rezultatų.

Tegai:
Gitanas Nausėda, Viktorija Čmilytė-Nielsen
Temos:
Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje
Sniegas Vilniuje, archyvinė nuotrauka

Į gelbėjimo darbus ugniagesiai vakar skubėjo šimtus kartų

(atnaujinta 12:00 2021.01.28)
Ugniagesiai gelbėtojai vyko šalinti ant važiuojamosios kelio dalies ir ant automobilių užgriuvusius medžius, nukėlė juos nuo pastatų ir elektros laidų

VILNIUS, sausio 28 — Sputnik. Trečiadienį Lietuvos ugniagesiai gelbėtojai atliko 242 gelbėjimo darbus, iš jų 203 kartus vyko šalinti ant važiuojamosios kelio dalies, pastatų, automobilių ir elektros laidų užvirtusių medžių ir jų šakų, praneša spaudos tarnyba. 

Daugiausia tokių įvykių buvo Vilniaus apskrityje — 62, Kauno — 54, Alytaus — 41, Utenos — 27, Panevėžio — 14, Marijampolės — 5.

Ugniagesiai gelbėtojai 174 kartus vyko šalinti ant važiuojamosios kelio dalies nuvirtusių medžių, dar 25 kartus — ant automobilių užgriuvusius medžius, 4 kartus juos nukėlė nuo pastatų ir elektros laidų.

Ryte buvo gautas pranešimas, kad Vilniuje, Žaliųjų ežerų gatvėje, medis nuvirto ant maršrutinio autobuso. Ugniagesiams teko skubiai jį nukelti ir supjaustyti.

Ugniagesiai gelbėtojai vakar ne kartą skubėjo ir iš pusnių traukti specialiųjų tarnybų automobilių. Greitosios medicinos pagalbos automobiliai užklimpo Prienų rajono Balbieriškio seniūnijoje, Kupiškio rajono Alizavos miestelyje ir kt. 

Ugniagesiai ne tik traukė iš pusnynų medikų automobilius, bet ir padėjo išnešti ligonius ir įkelti juos į automobilius. Kazlų Rūdos savivaldybėje, Ąžuolų Būdos kaime, jiems teko talkinti policijos pareigūnams, ištraukiant užklimpusį jų automobilį.  

Nuo šios savaitės pradžios Lietuvoje vyrauja gausus sniegas. Vakar apie 14 tūkstančių namų liko be elektros, nes sniegas nutraukė laidus.

Tegai:
ugniagesiai, sniegas
Dar šia tema
Sudėtingos eismo sąlygos išlieka dalyje Lietuvos
Gerumas per Kalėdas: ugniagesiai išgelbėjo į šulinį įkritusį katiną
Lietuvoje be elektros liko apie 14 tūkst. namų ūkių
Vilniuje fiksuojamas naujas sniego rekordas