Katinas, archyvinė nuotraua

Gruodžio 16 dienos horoskopas visiems zodiako ženklams

(atnaujinta 00:36 2020.12.16)
Rytoj, gruodžio 16 dieną, Mergelei paranku imtis fizinio darbo, Ožiaragiui išsamus dienos planas padės padaryti viską, ką reikia, o Žuvims patartina iki minimumo sumažinti bendravimą su jus supančiais žmonėmis

Tamsios, neigiamos energijos diena, sukelianti žmonių agresiją ir dirglumą. Laimei, visa, kas neigiama, išliks pirmoje dienos pusėje, o po pietų bus galima priimti svarbius sprendimus, pasirašyti rimtas ir ilgalaikes sutartis, kurti ateities planus ir apgalvoti jų įgyvendinimo taktiką bei strategiją.

Avinas (21.03 - 20.04)

Turėtumėte saugotis žmonių, kurie dėl savo pavydo sugeba jus apšmeižti ir įskaudinti — geriau juos apeiti ir nesivelti į ginčus, o tuo labiau — į konfliktus.

Jautis (21.04 - 21.05)

Verta atsisakyti sarkastiškų pokštų ir neatsargių pastabų apie artimuosius — apmaudas, kurį dėl to jie slepia, gali ilgam sugadinti jūsų santykius.

Dvyniai (22.05 - 21.06)

Svarbų sprendimą, kurį reikia priimti šią dieną, reikia atidėti iki antros dienos pusės — šiuo metu ateis suvokimas, kaip viską padaryti geriausiai.

Vėžys (22.06 - 22.07)

Nepaisant jūsų kuklumo ir drovumo, nedraugiškiems žmonėms reikia aiškiai parodyti, kad galite su jais kovoti, todėl geriau su jumis neprasidėti.

Liūtas (23.07–21.08)

Turite būti pasirengę dirglumui, kuris apims jus pirmoje dienos pusėje: norint "nepriskaldyti malkų", patariama šį laiką praleisti vienam.

Mergelė (08.22 - 09.23

Geriausias būdas atsitraukti nuo nemalonių minčių, kurios gali jus smarkiai užpulti, yra fizinis darbas — tai užims ne tik jūsų rankas, bet ir galvą.

Svarstyklės (24.09 - 23.10)

Šiandien žmonės bus ypač jautrūs, todėl reikia apgalvoti kiekvieną žodį, pasakytą kažkam aplinkui, nebent, žinoma, norėsite su jais ginčytis.

Skorpionas (24.10 - 22.11)

Geriau atidėti sportą, net jei tai yra jūsų planų dalis, kitai dienai — vargu ar jis pagerins jūsų fizinę formą, be to, galite susižeisti.

Šaulys (23.11 - 21.12)

Stenkitės nepraleisti progos, kurią ši diena jums suteiks: greičiausiai ji bus profesionalaus pobūdžio, tačiau neatmetami ir malonūs įvykiai asmeniniame gyvenime.

Ožiaragis (12.22 - 01.20)

Išsamus dienos planas padės jums padaryti viską, ką reikia — į kuo daugiau detalių, net ir nereikšmingiausių, galite atsižvelgti, tuo sėkmingesnė bus jūsų darbo diena.

Vandenis (21.01 - 18.02)

Jūs neturėtumėte pasirašyti svarbios sutarties atidžiai neišstudijavę jos turinio: net jei pamatėte juodraštį, nepatingėkite ir dar kartą perskaityti iš naujo — tokia priemonė nebus perteklinė.

Žuvys (19.02 - 20.03)

Patartina iki minimumo sumažinti bendravimą su jus supančiais žmonėmis: įsikarščiavę galite pasakyti per daug, dėl ko vėliau tikrai pasigailėsite.

Tegai:
horoskopas
Aptikti šaudmenys, nuotrauka iš įvykio vietos

Lietuvos ir Baltarusijos pasienyje sulaikyti šaudmenys ir narkotikai

(atnaujinta 11:16 2021.01.20)
Pasieniečiai sustabdė sunkvežimį su priekaba, kuriuo buvo gabenami aštuoni automobiliai. Viename iš jų jie aptiko slėptuvę

VILNIUS, sausio 19 — Sputnik. Gardino pasieniečiai pasienyje su Lietuva sustabdė pažeidėjus, kurie bandė gabenti šaudmenis ir narkotikus, praneša Baltarusijos valstybės sienos komitetas.

Agentūros svetainėje rašoma, kad sunkvežimis su priekaba, kuriame buvo aštuoni lengvieji automobiliai, įvažiavo į Privalkos (Raigardo) patikros punktą. Per kratą pasieniečiai viename iš šių automobilių rado 55 įvairius šovinius ir du marihuanos pakelius.

Pasieniečiai panašų radinį rado tame pačiame kontrolės punkte praėjusių metų gruodžio 31 dieną. Vieno per sieną gabenamų automobilių sėdynėje ir bagažinėje buvo rasta 60 šovinių.

Visos priekabomis gabenamos transporto priemonės buvo perkamos aukcionuose Europoje, JAV ar Kanadoje. Jos buvo gabenamos tranzitu į Ukrainą.

Ekspertizė atliekama abiem atvejais. Pasieniečiai neatmeta, kad jie yra susiję vienas su kitu.

Tegai:
Baltarusija, Lietuva
Dar šia tema
Baltarusijoje užkirto kelią daugiau nei trijų dešimčių šovinių importui iš Lietuvos
Kauno centre neblaivus vyras padegė šaudmenis
Remigijus Šimašius su žmona Agne, archyvinė nuotrauka

Šimašius skiriasi su žmona

(atnaujinta 10:52 2021.01.20)
Vilniaus meras pranešė, kad netrukus bus pradėtos teisinės procedūros, bei atkreipė dėmesį, jog daugiau jokių viešų komentarų iš jo pusės nebus

VILNIUS, sausio 20 — Sputnik. Vilniaus meras Remigijus Šimašius pranešė, kad skiriasi su žmona Agne.

Šimašius pabrėžia, kad po šešiolikos metų bendro gyvenimo, iš kurių vienuolika metų santuokoje, būtent jis priėmė sprendimą skirtis. Jis pabrėžia, kad sprendimas nėra impulsyvus ar neapgalvotas, o "stipriai išjaustas", daug kartų pergalvotas, pamatuotas, įskaitant ir per tuos keletą mėnesių, kai jis gyveno atskirai nuo šeimos.

Pasak jo, vienareikšmiško atsakymo į klausimą "kodėl?" nėra, tačiau pabrėžia, kad šį žingsnį priima kaip savo pralaimėjimą.

"Šis sprendimas nekeičia fakto, kad turėjome gražių akimirkų drauge per tuos šešiolika metų, nestokojome vienas kitam pagarbos ir palaikymo, už ką esu dėkingas Agnei. Agnė yra stiprus, nuoširdus ir geras žmogus, iš kurio daug išmokau, kuriam esu už daug ką dėkingas, bei labai gera mama. Tačiau ilgainiui santykių nepavyko išlaikyti tokių, kad teiktų džiaugsmą bei prisidėtų prie laimės, kurios mes visi nusipelnome", — rašo savo Facebook Vilniaus meras.

Šimašius pabrėžia, kad netrukus bus pradėtos teisinės procedūros, bei atkreipia dėmesį, kad šiuo klausimu daugiau jokių viešų komentarų iš jo pusės nebus.

Tegai:
Remigijus Šimašius
Džo Baidenas, archyvinė nuotrauka

Karo politologas: keičiasi JAV ir Rusijos Federacijos sąveikos vektorius

(atnaujinta 11:27 2021.01.20)
Džo Baideno administracija iškart po inauguracijos ketina spręsti START-III klausimą, politologas mano, kad tai geras ženklas JAV ir Rusijos santykių atžvilgiu

VILNIUS, sausio 20 — Sputnik. Išrinkto JAV prezidento Džo Baideno administracija ketina apsvarstyti galimą START III pratęsimą iškart po inauguracijos. Radijo Sputnik eteryje šiuos ketinimus pakomentavo karo politikos analitikas Andrejus Koškinas.

Rusijos URM
© Sputnik / Наталья Селиверстова

Išrinktojo prezidento Džo Baideno administracija iškart po inauguracijos spręs Sutarties dėl ginkluotės mažinimo (START, START-3), klausimą, sakė į valstybės sekretoriaus postą iškeltas Entonis Blinkenas.

Pasak jo, naujoji Baltųjų rūmų komanda sieks pratęsti šį susitarimą. Kandidatas į valstybės sekretorius patikino, kad administracija nesutiks su jokiais oro gynybos sistemos apribojimais.

Radijo Sputnik eteryje karo politologas Plechanovo universiteto Politikos mokslų ir sociologijos katedros vedėjas Andrejus Koškinas pakomentavo šiuos ketinimus.

"Galime pasveikinti Baideno administraciją, kad jie ketina pratęsti START-3 sutartį. Tam tikru mastu tai keičia JAV ir Rusijos Federacijos sąveikos vektorių. Tai — noras išsaugoti branduolinio ginklavimosi varžymo mechanizmą — tikriausiai bus kitokios JAV administracijos politikos, susijusios su strateginių ginklų apribojimų, pradžia. Ir, greičiausiai, tai turėtų paskatinti sukurti kitus susitarimus, kurie galėtų visiškai leisti kontroliuoti valstybių, įskaitant JAV, branduolines priemones", — sakė Andrejus Koškinas.

START-III sutartis tarp Rusijos ir JAV įsigaliojo 2011 metų vasario 5 dieną. Joje numatyta, kad kiekviena pusė sumažins savo branduolinį arsenalą taip, kad per septynerius metus ir ateityje bendras ginklų skaičius neviršytų 700 tarpžemyninių balistinių raketų, balistinių raketų ant povandeninių laivų ir sunkiųjų bombonešių, taip pat 1 550 kovinių galvučių ir 800 dislokuotų ir nedislokuotų raketų.

Šiuo metu START-III yra vienintelė aktyvi ginklų ribojimo sutartis tarp Rusijos ir JAV, tačiau ji baigia galioti 2021 metų vasario 5 dieną. Jei jis nebus pratęsta, pasaulyje nebus susitarimų, ribojančių didžiausių branduolinių jėgų arsenalus.

Tegai:
branduolinis ginklas, START-3, Rusija, JAV
Dar šia tema
Putinas įvertino Rusijos branduolinės triados lygį
Rusijos gynybos ministerija neatmetė galimybės pakeisti JAV poziciją dėl START-III
Sergejus Lavrovas: nereikia tikėtis greito santykių su JAV ištaisymo
Diplomatinis šiurkštumas ir slapti dokumentai: apie ką Lavrovas kalbėjo su žiniasklaida