Miškas žiemos metu, archyvinė nuotrauka

Gruodžio 20 dienos horoskopas visiems zodiako ženklams

(atnaujinta 00:28 2020.12.20)
Dvyniams prognozuojamas meilės kupinas laikotarpis, tačiau patariama atsargiau elgtis su pinigais, Mergelių ženklo atstovams patariama nepiktnaudžiauti alkoholiu ir siekti savo tikslų, Skorpionams rekomenduojama neimti paskolų ir neskolinti pinigų kitiems

Rytojus bus kupinas ramybės ir net tingumo, tačiau kartais gali pasireikšti staigūs emocijų protrūkiai. Apatijos būsenoje labai lengva pasiduoti kieno nors įtakai arba pagundai, todėl geriau vengti išvykų ar atsitiktinių pažinčių — rytoj bus labai sunku sustoti ar pasakyti "ne". Geriausia dieną skirti buities darbams, taip pat bet kokių kūrybinių idėjų įgyvendinimui.

Avinas (03.21-04.20) Galite parodyti nereikalingas emocijas ir tuo sukelti daug rūpesčių ne tik sau, bet ir aplinkiniams. Būkite atsargūs dėl naujų pažinčių, nes yra pavojus, kad jus užkabins abejotiną profesiją turintys žmonės.

Jautis (04.21-05.21) Konfliktai su artimaisiais gali sugadinti jūsų nuotaiką. Santykiuose su mylimu žmogumi stenkitės vengti konfliktinių situacijų. Likusi dienos dalis bus gera.

Dvyniai (05.22-06.21) Ši diena gali būti palanki viskam, kas susiję su meile ir asmeniniu gyvenimu. Vienišiems ženklo atstovams reikia daugiau laiko praleisti už savo namų sienų, nes yra galimybė sutikti savo likimą. Dabar svarbu pastebėti tą, kurį jums nulėmė žvaigždės. Venkite skolinių įsipareigojimų.

Vėžys (06.22-07.22) Diena palanki bet kokiems įsipareigojimams. Net iškilus sunkumams, jūs gausite neatidėliotiną pagalbą. Stenkitės ramiai išspręsti ginčytinus klausimus. Dabar tinkamas laikas naujoms pažintims ir santykiams.

Liūtas (07.23-08.23) Ši diena jums nėra pati geriausia. Gali kilti įvairių konfliktų, ginčų ir nesutarimų. Saugokitės apgaulės. Savo ruožtu neskatinkite smurto, net žodžiu. Jūsų stiprybė slypi sugebėjime įtikinti, o ne trenkti kumščiu į stalą.

Mergelė (08.24-09.22) Šiame etape daugeliu klausimų būsite pirmoje vietoje. Laikas pradėti įgyvendinti savo planus. Tą padaryti jums padės mylimas žmogus. Atsisakykite alkoholinių gėrimų ir venkite konfliktų.

Svarstyklės (09.23-10.22) Šią dieną atsidursite įdomių renginių centre. Bet geriau kol kas likite pasyvus stebėtojas. Priešingu atveju galite atlikti kelis neteisingus veiksmus, kurie išprovokuos kelias problemas.

Skorpionas (10.23-11.21) Ši diena jums yra palanki beveik viskuo. Tiesiog stenkitės neduoti pažadų. Aplinkybės gali susiklostyti taip, kad jums bus sunku juos įvykdyti ir dėl priežasčių, nepriklausančių nuo jūsų. Dabar neimkite paskolų ir neskolinkite pinigų.

Šaulys (11.22-12.21) Galite būti pakylėtas ir kupinas gerų ketinimų. Galbūt namų ūkio reikalai užims daug laiko. Tačiau bėdos suteiks daug teigiamų emocijų. Stenkitės visame kame pamatyti tik gėrį.

Ožiaragis (12.22-01.20) Ši diena žada suteikti naujų patirčių, kurios pastebimai praskaidrins gyvenimą. Tikėtina, kad taip yra dėl mylimojo. Ir jei jūsų širdis dar neužimta, tai dabar tikras jausmas gali joje nubusti. Atidžiai apsižvalgykite: galbūt šis žmogus jau yra šalia.

Vandenis (01.21-02.19) Dabar neduokite jokių pažadų, nes nepavyks įvykdyti beveik nieko iš to, ką žadėjote. Ypač atsargiai reikėtų elgtis su nepažįstamais žmonėmis, kad netaptumėte klastingų ketinimų auka.

Žuvys (02.20-03.20) Ši diena gali suteikti jums daug malonių akimirkų. Galite pasinerti į aistrų audrą arba eiti meilės srautu. Nors dabar palankesnis laikas aktyviam jausmų pasireiškimui. Kuo daugiau atiduosite šilumos, tuo daugiau gausite mainais.

Tegai:
horoskopas
Cigarečių kontrabanda

Širvintų gyventojas, krovęs 5,5 tūkst. pakelių cigarečių, pusmečiui neteko laisvės

(atnaujinta 10:09 2021.01.22)
Vyras pripažintas kaltu dėl neteisėto disponavimo cigaretėmis. Jam skirta reali 6 mėnesių laisvės atėmimo bausmė

VILNIUS, sausio 22 — Sputnik. Šiaulių apygardos teismas paskelbė nuosprendį 50-mečiui širvintiškiui, kurį Pagėgių pasieniečiai pernai rugsėjį sulaikė vienoje Šiaulių sodų bendrijoje kraunantį kontrabandinius rūkalus, rašo Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

Ikiteisminio tyrimo duomenimis, praėjusių metų rugsėjį buvo gauta informacijos, kad vienoje Šiaulių sodų bendrijoje gali būti sandėliuojamas nelegalių rūkalų krovinys. Nuvykę į vietą VSAT pareigūnai užklupo širvintiškį, kraunantį cigaretes iš automobilio "Audi 80" į "VW Caddy". Apžiūrėję automobilius, juose pasieniečiai aptiko 5 500 pakelių cigarečių "Fest" su baltarusiškomis banderolėmis.

Nustatyta, kad rastų cigarečių vertė, įskaitant privalomus sumokėti importo mokesčius, siekia 19 614 eurų. Širvintiškis teisme pripažino kaltę. Pasak nuteistojo, jam trūko pinigų, todėl taip nusprendė užsidirbti. Pasiskolinęs iš pažįstamos panevėžietės automobilį, į Šiaulius cigaretes vyras atgabeno iš Kauno.

Tyrimo metu pasieniečiai atliko kratą sodo namelyje, kuriame rado dar 1 820 pakelių cigarečių "Minsk Capital QS" ir 840 pakelių cigarečių "Fest" su baltarusiškomis banderolėmis bei 20 pakelių cigarečių "Winston Blue" be banderolių. Dėl šių cigarečių be lietuviškų banderolių neteisėto laikymo sodo namelio savininkas — 40-metis šiaulietis — baudžiamuoju įsakymu pripažintas kaltu.

Sausio 20 dieną Šiaulių apygardos teismas ir širvintiškį pripažino kaltu dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis. Teismas jam skyrė realią 6 mėnesių laisvės atėmimo bausmę. Nuteistasis buvo suimtas teismo posėdžių salėje.

Prie šio teismo nuosprendžio pridėta ir 4 000 eurų bauda, kurią vyras turės sumokėti per dvejus metus.

Tegai:
Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT), cigarečių kontrabanda
Dar šia tema
Karantino apribojimus pažeidusios kaunietės automobilyje rasta nelegalių rūkalų
Lietuviai įkliuvo su kontrabandinėmis cigaretėmis, vienas jų dingo
Pasieniečiams įkliuvo baltarusis, kuris slėpė lašinius po striuke
COVID-19 testas

COVID-19 Lietuvoje: per parą virš 1 000 naujų atvejų

Nuo COVID-19 Lietuvoje sausio 21 dieną mirė dar 29 žmonės, jauniausia auka buvo 30–39 metų amžiaus grupėje

VILNIUS, sausio 22 — Sputnik. Pastarąją parą Lietuvoje patvirtinti 1 032 nauji koronaviruso atvejai, pranešė Statistikos departamentas.

Bendras patvirtintų atvejų konkretiems žmonėms skaičius nuo pandemijos pradžios yra 174 846.

Nuo COVID-19 ligos per parą mirė dar 29 žmonės. Be to, per praėjusią parą registruotos aštuonios COVID-19 mirtys, kurių faktinė data yra ankstesnė. Tokiu būdu mirusių nuo COVID-19 skaičius per praėjusią parą padidėjo 37. Bendras COVID-19 mirčių skaičius nuo pandemijos pradžios yra 2 591.

Pasveikusių asmenų skaičius yra 114 925, tebeserga šiuo metu 56 006.

Per praėjusią parą ištirti 9 568 ėminiai dėl įtariamo koronaviruso, iš viso ištirta 1 850 397.

Per praėjusią parą pirmu skiepu vakcinuoti 722 žmonės, antru skiepu — 317. Iš viso pilnai vakcinuotų — 8 739 žmonės. Šiuo metu panaudota 66 144 dozių.

Karantinas Lietuvoje galioja iki sausio pabaigos. Nuo sausio 21 dienos leidžiama susitikti dviem šeimoms arba dviem namų ūkiams, jeigu viename iš jų yra ne daugiau kaip vienas suaugęs asmuo arba vienas asmuo ir jo nepilnamečiai vaikai, arba namų ūkis, kuriame yra nuolatinės priežiūros ir slaugos reikalaujantis asmuo.

Tegai:
koronavirusas, Lietuva
Temos:
Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje
Dar šia tema
Ekspertas atskleidė "inovatyvų" "Sputnik V" skirtumą nuo kitų vakcinų
Širinskienė kreipėsi į Dulkį dėl paskiepytų "SPA Vilnius" darbuotojų
Kusturica planuoja pasiskiepyti Rusijos vakcina "Sputnik V"