Snaigė

Gruodžio 29 dienos horoskopas visiems zodiako ženklams

(atnaujinta 17:33 2020.12.28)
Gruodžio 29 dienos horoskopas pataria Avinams nustatyti šiai dienai veiksmų planą, Dvyniams — nereikalauti neįmanomo nei iš savęs, nei iš kitų, Mergelėms — antroje dienos pusėje sutelkti dėmesį į praktinių užduočių sprendimą

Rytoj, gruodžio 29 dieną, dienos pradžioje teks nervintis: šiuo metu daug kas gali vykti ne pagal planą. Ypač sunku bus tiems, kurie yra įpratę greitai gauti tai, ko nori. Šiuo metu reikia būti kantriam, dažnai įvykiai vystys daug lėčiau, nei norėtųsi. Labai svarbu neskubinti kitų, nes tai gali sukelti konfliktus.

Antroji dienos pusė bus gražesnė. Ji suteiks galimybę atsipalaiduoti ir atgauti jėgas, maloniai praleisti laiką geroje kompanijoje. Svarbu vengti pertekliaus: šiuo metu jis gali pakenkti sveikatai.

Avinas (03.21-04.20) 

Kuo geriau jūs suprasite, ko norite pasiekti, tuo sėkmingesnė bus diena. Pabandykite jau ankstyvą rytą apibrėžti veiksmų planą ir nustatyti prioritetus. Po to pakaks tik nesiblaškyti dėl smulkmenų ir neleisti kitiems jūsų suklaidinti.

Kažkieno patarimai šią dieną vargu ar bus jums naudingi, ir nebus laiko jų laukti: turėsite greitai priimti sprendimus. Staiga gali atsirasti naujų idėjų, neatmetamos tikros įžvalgos. Kai kurie Avinai atsikratys kliedesių, trukdžiusių judėti pirmyn.

Jautis (04.21-05.21) 

Rytoj jūs nesijaudinsite dėl smulkmenų ir teisingai elgsitės. Iš šalies gali atrodyti, kad jums iš viso niekas nerūpi, išskyrus asmeninę sėkmę. Labai naudinga susidaryti tokį įspūdį: tie, kurie mėgsta įgyvendinti savo norus kažkieno sąskaita, supras, kad iš jūsų nieko negaus, ir liks atokiau nuo jūsų.

Galima pažanga tame darbe, kurį laikote labai reikšmingu. Svarbu nešvaistyti laiko veltui, nepraleisti šanso. Kuo ryžtingesni jūs būsite, tuo didesnė tikimybė, kad iš lemiamo mūšio išeisite kaip nugalėtojas.

Dvyniai (05.22-06.21) 

Rytoj jūs lengvai rasite bendrą kalbą su žmonėmis, sugebėsite greitai užmezgti pažintis ir daugeliui sudarysite gerą įspūdį. Galima draugystės, bendradarbiavimo ir naujo romano pradžia — viskas priklausys tik nuo jūsų pačių noro.

Jūs taip domėsitės kitų žmonių reikalais, kad rizikuosite pamiršti apie savo. Nedarykite šios klaidos! Niekas, išskyrus jus, neišspręs jūsų problemų. Vargu ar pavyks padaryti viską, kas buvo suplanuota, geriau iš anksto pagalvoti, ką galima atidėti vėlesniam laikui. Stenkitės nereikalauti neįmanomo nei iš savęs, nei iš kitų.

Vėžys (06.22-07.22) 

Rytoj prognozuojama rami diena. Ginčų nekils: aplinkiniai žmonės sutiks net su labiausiai provokuojamais jūsų teiginiais, palaikys drąsius sumanymus ir paprastai elgsis gerai.

Bus naudinga atidėti reikalus vėlesniam laikui ir pailsėti. Tai pastebimai padidins jūsų žvalumą ir pakels jums nuotaiką. Jei tokios galimybės nebus, pabandykite bent jau sunkiausių problemų sprendimą patikėti kažkam kitam.

Bus galimybė pagerinti santykius su žmonėmis, su kuriais pastaruoju metu neradote bendros kalbos. Gali išaiškėti, kad visų jūsų nesutarimų priežastis buvo banalus nesusipratimas.

Liūtas (07.23-08.23)

Rytoj diena tiks svarbiems pokalbiams. Jie gali paliesti bet kokias temas — tiek dalykines, tiek asmenines. Jūsų pašnekovai jus supras teisingai, daug kur palaikys jus, už ką nors pagirs. Tačiau neatsipalaiduokite.

Antroji dienos pusė greičiausiai iš jūsų pareikalaus jei ne didvyriškų pastangų, tai gana uolaus darbo. Tikslas bus vertas pastangų. Pasiekę tiklą gausite dar vieną priežastį didžiuotis savimi.

Bus sėkmingos trumpos išvykos. Atsitiktiniai bendrakeleiviai bus labai malonūs, bendravimas su jais pekels jums nuotaiką.

Mergelė (08.24-09.22) 

Rytoj patariama elgtis kūrybiškai. Šią dieną įprasti metodai bus neveiksmingi, o išminti keliai neves prie tikslo. Jums reikės ieškoti kažko visiškai naujo, o tam turėsite viską, ko reikia: žinių, patirties ir fantazijos. Jums gali trūkti drąsos, tačiau netoliese bus žmonių, kurie jus padrasins ir įkvėps.

Dienos pradžioje galima svajoti ir skrajoti padebesiais, tačiau antroje dienos pusėje turėsite sutelkti dėmesį į praktinių užduočių sprendimą. Svarbu atkreipti dėmesį į smulkmenas. Tai, kas dabar atrodo nereikšminga, vėliau gali turėti lemiamą vaidmenį.

Svarstyklės (09.23-10.22) 

Rytoj įsiklausykite į intuicijos užuominas: jos ves jus tiesiai prie tikslo. Aplinkiniai, atvirkščiai, gali bandyti suklaidinti jus, patys to nenorėdami, taip pat atitraukti jus nuo darbo nesibaigiančiais pokalbiais.

Dienos viduryje teks prisiminti praeitį — tai padės nekartoti klaidų, greitai priimti teisingą sprendimą. Vėliau ateis malonių staigmenų laikas, greičiausiai jos bus romantiško pobūdžio.

Vakaras tiks tiek pasimatymui, tiek tiesiog bendravimui su jums brangiu žmogumi. Bus naudinga aptarti bendrus planus.

Skorpionas (10.23-11.21) 

Rytoj jums bus ypač sunku kontroliuoti savo polėkius. Pabandykite vis tiek nukreipti energiją tinkama linkme — tada turėsite galimybę pasiekti didelę sėkmę.

Venkite neapgalvotų veiksmų, ypač pirmąją dienos pusę, kai emocinis fonas bus ypač įtemptas. Vėliau atsiras galimybė pasitarti su kuo nors ar tiesiog nuoširdžiai pasikalbėti, tai bus labai naudinga.

Patartina neduoti jokių rimtų pažadų, neprisiimti finansinių įsipareigojimų. Labai svarbu išlaikyti veiksmų laisvę.

Šaulys (11.22-12.21) 

Rytoj daug kas priklausys nuo to, kas yra šalia jūsų. Daugiau bendraukite su optimistais ar bent jau su tais, kas nemato gyvenimo itin pesimistiškai. Būtent dėl tokių žmonių net ir sunkiomis akimirkomis jūs jausitės gerai, priimsite teisingus sprendimus.

Ligoninės palata
© Sputnik / Пресс-служба Департамента здравоохранения города Москвы

Nuo tų, kurie linkę viską kritikuoti, geriau laikytis kuo toliau, net jei jų pastabose yra tiesos. Tokie žmonės šią dieną gali jus supainioti, išmušti iš vėžių, nors ir neilgam.

Vakare galimi netikėti ir labai malonūs vizitai.

Ožiaragis (12.22-01.20) 

Rytoj mažiau jaudinkitės ir atidžiau stebėkite viską, kas vyks aplink. Šią dieną daug kur jums gali pasisekti paprasčiausiai atsidūrus reikiamoje vietoje tinkamu laiku ir kreipusis būtent į tą asmenį, kuris priima svarbius sprendimus.

Geriau nerizikuoti pinigais, ypač savais: gresia nedideli nuostoliai. Neskubėkite su pirkiniais, jei jie nebuvo iš anksto suplanuoti. Yra rizika išleisti didelę sumą daiktams, dėl kurių įsigijimo greitai gailėsitės. Taip pat nepageidautina investuoti į verslą.

Vandenis (01.21-02.19) 

Rytoj neskubėkite ką nors pakeisti. Visų pirma, tai taikoma asmeniniams santykiams: čia bus didelė tikimybė, kad netrukus teks gailėtis dėl atlikto poelgio ar ištartų žodžių. Tačiau kitose srityse reikia būti atsargiems. Gerai pagalvokite prieš atsisakydami ko nors, nutraukdami senus ryšius ar prisiimdami naujus įsipareigojimus. Ne visi sprendimai, kurie atrodys teisingi, iš tikrųjų tokie bus.

Gali kilti gerų idėjų profesiniam tobulėjimui ar savo verslo plėtrai. Greičiausiai pavyks jas įgyvendinti kitais metais.

Žuvys (02.20-03.20) 

Rytoj jūs suprasite žmones šiek tiek blogiau nei paprastai. Turėkite tai omenyje eidami į susitikimus su potencialiais verslo partneriais ar derėdamiesi su naujais pažįstamais. Jūs rizikuosite tapti marionete kažkieno žaidime arba nukentėti nuo apgavikų veiksmų, jei būsite per daug patiklūs.

Kitais atžvilgiais diena bus palanki. Ji žada sėkmingus sutapimus ​​ir naujas galimybes, kurių nepraleisite. Taip pat tikėtinos geros naujienos apie jums labai brangius žmones. Ilgalaikės šeimos problemos gali staiga išsispręsti.

Tegai:
horoskopas
Aptikti šaudmenys, nuotrauka iš įvykio vietos

Lietuvos ir Baltarusijos pasienyje sulaikyti šaudmenys ir narkotikai

(atnaujinta 11:16 2021.01.20)
Pasieniečiai sustabdė sunkvežimį su priekaba, kuriuo buvo gabenami aštuoni automobiliai. Viename iš jų jie aptiko slėptuvę

VILNIUS, sausio 19 — Sputnik. Gardino pasieniečiai pasienyje su Lietuva sustabdė pažeidėjus, kurie bandė gabenti šaudmenis ir narkotikus, praneša Baltarusijos valstybės sienos komitetas.

Agentūros svetainėje rašoma, kad sunkvežimis su priekaba, kuriame buvo aštuoni lengvieji automobiliai, įvažiavo į Privalkos (Raigardo) patikros punktą. Per kratą pasieniečiai viename iš šių automobilių rado 55 įvairius šovinius ir du marihuanos pakelius.

Pasieniečiai panašų radinį rado tame pačiame kontrolės punkte praėjusių metų gruodžio 31 dieną. Vieno per sieną gabenamų automobilių sėdynėje ir bagažinėje buvo rasta 60 šovinių.

Visos priekabomis gabenamos transporto priemonės buvo perkamos aukcionuose Europoje, JAV ar Kanadoje. Jos buvo gabenamos tranzitu į Ukrainą.

Ekspertizė atliekama abiem atvejais. Pasieniečiai neatmeta, kad jie yra susiję vienas su kitu.

Tegai:
Baltarusija, Lietuva
Dar šia tema
Baltarusijoje užkirto kelią daugiau nei trijų dešimčių šovinių importui iš Lietuvos
Kauno centre neblaivus vyras padegė šaudmenis
Remigijus Šimašius su žmona Agne, archyvinė nuotrauka

Šimašius skiriasi su žmona

(atnaujinta 10:52 2021.01.20)
Vilniaus meras pranešė, kad netrukus bus pradėtos teisinės procedūros, bei atkreipė dėmesį, jog daugiau jokių viešų komentarų iš jo pusės nebus

VILNIUS, sausio 20 — Sputnik. Vilniaus meras Remigijus Šimašius pranešė, kad skiriasi su žmona Agne.

Šimašius pabrėžia, kad po šešiolikos metų bendro gyvenimo, iš kurių vienuolika metų santuokoje, būtent jis priėmė sprendimą skirtis. Jis pabrėžia, kad sprendimas nėra impulsyvus ar neapgalvotas, o "stipriai išjaustas", daug kartų pergalvotas, pamatuotas, įskaitant ir per tuos keletą mėnesių, kai jis gyveno atskirai nuo šeimos.

Pasak jo, vienareikšmiško atsakymo į klausimą "kodėl?" nėra, tačiau pabrėžia, kad šį žingsnį priima kaip savo pralaimėjimą.

"Šis sprendimas nekeičia fakto, kad turėjome gražių akimirkų drauge per tuos šešiolika metų, nestokojome vienas kitam pagarbos ir palaikymo, už ką esu dėkingas Agnei. Agnė yra stiprus, nuoširdus ir geras žmogus, iš kurio daug išmokau, kuriam esu už daug ką dėkingas, bei labai gera mama. Tačiau ilgainiui santykių nepavyko išlaikyti tokių, kad teiktų džiaugsmą bei prisidėtų prie laimės, kurios mes visi nusipelnome", — rašo savo Facebook Vilniaus meras.

Šimašius pabrėžia, kad netrukus bus pradėtos teisinės procedūros, bei atkreipia dėmesį, kad šiuo klausimu daugiau jokių viešų komentarų iš jo pusės nebus.

Tegai:
Remigijus Šimašius

Visų vaivorykštės spalvų žiema: Rusijos gamta nuo Kaukazo iki poliarinio rato

(atnaujinta 11:23 2021.01.20)
Snieguotos Kaukazo kalnų viršūnės, užšalęs Baikalas, Arkties vandenynas ir Šiaurės pašvaistė — Sputnik Lietuva nuotraukose

Rusijos geografijos draugija rengia nuotraukų konkursą "Pati gražiausia šalis". Dalyvauti gali fotografai iš bet kurios pasaulio šalies, svarbiausia, kad nuotraukose būtų užfiksuota Rusijos gamta.

Daugelis užsieniečių sako, kad Rusijos žiema užburia, tačiau ne visi matė, kokia neįprasta ir spalvinga ji gali būti.

Nuotraukos buvo darytos Irkutsko, Murmansko, Archangelsko, Čeliabinsko regionuose, taip pat Kabardo-Balkarijo.

 • © Photo : Russian Geographical Society / Nikolay Sapronov

  Nikolajaus Sapronovo nuotrauka "Labas rytas, Čegete!" Čegetą neoficialiai vadina Kaukazo kalnais, kurių viršūnės yra Donguz-Orun Baši ir Azau-Gitte-Čeget-Karabaši. Viršūnės garsėja juodomis trasomis - tai yra trasų trūkumas nusileidimui.

 • © Photo : Russian Geographical Society / Mikhail Reva

  Michailo Revo nuotrauka "Atmosferos spindesys virš Elbruso". Elbrusas — aukščiausia kalnų viršūnė Rusijoje ir Europoje. Daugeliui ekstremalių mėgėjų kopimas į šį kalną yra orientyras. Čia labai išvystytas rekreacinis, sportinis ir alpinizmo turizmas.

 • © Photo : Russian Geographical Society / Dmitriy Arkhipov

  Dmitrijaus Archipovo nuotraukos "Baikalo ledo rožė". Giliausias planetos ežeras žiemą padengtas iki metro storio ledu. Baikalo ledas yra labai skaidrus dėl krištolo skaidrumo ežero vandens.

 • © Photo : Russian Geographical Society / Dmitriy Arkhipov

  Dmitrijaus Archipovo nuotrauka "Ledo urvas prie Baikale". Ežeras visiškai pasidengia ledu tik sausio pabaigoje. Ant ledo galima vaikščioti ir čiuožinėti pačiužomis.

 • © Photo : Russian Geographical Society / Vladimir Smirnov

  Vladimiro Smirnovo nuotrauka "Baikale tu kosmosas". Ledas ant Baikalo ežero vasario mėnesį tampa visiškai saugus ir išlieka iki kovo.

 • © Photo : Russian Geographical Society / Oleg Semenkevich

  Olego Semenkevičiaus nuotrauke "Kaime...". Apatito miestas Murmansko srityje yra Chibinų papėdėje. Miestas yra už poliarinio rato, todėl čia ilgos poliarinės naktys.

 • © Photo : Russian Geographical Society / Oleg Semenkevich

  Olego Semenkevičiaus nuotrauka "Saulėlydžio šviesoje". Poliarinė naktis Apatite trunka nuo gruodžio 15 iki gruodžio 28 dienos, o poliarinė diena prasideda gegužės 20 dieną ir tęsiasi iki liepos 27 dienos.

 • © Photo : Russian Geographical Society / Anton Agarkov

  Antono Agarkovo nuotrauka "Užmiršta dangus". Fotografas užfiksavo šią koplyčią netoli apleisto Nemyatos kaimo Archangelsko srities Kenozersky nacionaliniame parke.

 • © Photo : Russian Geographical Society / Xiao Zhu

  Kinų fotografo Xiao Zhu nuotrauka "Naktis šiaurėje". Keliautojas kelias dienas Kirovske laukė Šiaurės pašvaistės Chibinų kalnų papėdėje.

 • © Photo : Russian Geographical Society / Aleksandr Merkushev

  Aleksandro Merkuševo nuotrauka "Laivo dužimas". Koliberos pusiasalyje esantis Teriberka kaimas idealiai tinka stebėti Barenco jūrą ir Arkties vandenyną. Nuolatinio vėjo dėka čia labai išvystytas aitvarų sportas.

 • © Photo : Russian Geographical Society / Dmitriy Kochergin

  Dmitrijaus Kochergino nuotrauka "Mėnesienos sonata". Taganai nacionalinis parkas, esantis Uralo kalnų pietuose. Čia į Raudonąją knygą įtraukta daugybė augalų ir gyvūnų rūšių.

 • © Photo : Russian Geographical Society / Mikhail Turkeev

  Michailo Turkejevo nuotrauka "Aušra Taganėj".

Tegai:
žiema, gamta, Rusija