Naujieji metai

Gruodžio 31 dienos horoskopas visiems zodiako ženklams

(atnaujinta 19:02 2020.12.30)
Gruodžio 31 dieną žvaigždės Avinams žada stebuklingą dieną, Ožiaragiams norėsis permainų, o Vandeniai gali priimti sprendimą, kuris pakeis jų gyvenimą artimiausiems keleriems metams

Avinas (21.03 - 20.04)

Avinų laukia nuostabi diena: jausite žvaigždžių palaikymą, galimas norų išsipildymas. Neatmetami tikri stebuklai — tokie, apie kuriuos svajojote vaikystėje. 

Verta susitikti su senais pažįstamais, praleisti laiką su artimais žmonėmis. Tai puikus laikas taisyti santykius, kurie pastaruoju metu buvo įtempti, susitaikyti.

Galimos malonios staigmenos, geri sutapimai, tačiau svarbiausia yra jūsų reakcija — nuoširdžiai džiaugsitės bet kokiomis smulkmenomis ir netrukus tą patį ims daryti ir aplinkiniai.

Jautis (21.04 - 21.05)

Šiandien, gruodžio 31 dieną, Jaučiams labai pasiseks. Naujųjų metų išvakarės puikiai tinka planams kurti. Be to, dabar jūs galite atsižvelgti į viską, apgalvoti ir numatyti visas detales.

Новогодний стол
© Depositphotos
Naujųjų metų išvakarės puikiai tinka planams kurti.

Jūsų mylimasis jums pateiks malonią staigmeną. Jūs irgi rasite būdą, kaip jį nustebinti. Nudžiugins netikėti susitikimai. Džiaugsmo suteiks tiek susitikimai su senais draugais, tiek nauji pažįstami. Šiandien būsite kaip niekada atviras bendravimui.

Dvyniai (22.05 - 21.06)

Naujieji metai kupini netikėtumų ir stebuklų, tačiau šiandien Dvyniai turėtų daugiau pagalvoti apie tikrąją reikalų padėtį. Ši diena puikiai tinka praktinėms problemoms spręsti, kai kurie ženklo atstovai supras, kad patys apsunkino savo gyvenimą, ir greitai ištaisys visas padarytas klaidas. Bus galimybė sužinoti tai, kas pravers pačioje kitų metų pradžioje.

Stenkitės atsargiau elgtis su pinigais ir vertybėmis, venkite bendravimo su atkakliais nepažįstamais žmonėmis.

Diena palanki bendravimui su artimaisiais ir draugais, vakare galite atsipalaiduoti ir smagiai praleisti laiką.

Vėžys (22.06 - 22.07)

Diena suteiks daug patirties ir įspūdžių. Atrodo, kad reikia daug ką nuveikti, todėl skubate ir nervinatės. Bet jei nusiraminsite, taps aišku, kad ne visi reikalai yra tokie svarbūs, kažką galima neskausmingai atidėti vėlesniam laikui. 

Главная рождественская елка в Вильнюсе
© Photo : Vilnius
Vėžių laukia susitikimai ir geros naujienos.

Skirkite laiko pabendrauti su artimiausiais: turite ką pasakyti vienas kitam. Keliaudami nepamirškite nieko svarbaus. 

Tikėtinas šaunus susitikimas, gera naujiena arba įdomi viešnagė. 

Liūtas (23.07–21.08)

Šiandien būsite nusiteikęs ramiai ir norėtumėte su niekuo nesiginčyti. Tačiau visiškai išvengti nesutarimų greičiausiai nepavyks. Jums padės humoro jausmas. Galimi neplanuoti vizitai. Kartais jie jus džiugins, bet dažniau vers keisti planus. 

Tačiau šiandien jus sups ne tik sambrūzdis — norėsite analizuoti, kaip praėjo šie metai, ko tikėtis iš kitų. Su įgyta patirtimi ir žiniomis galėsite drąsiai žengti į naujuosius metus.

Vakare neatmetamos geros naujienos, netikėti pasiūlymai. Bus lengva atsisakyti bet kokių žalingų įpročių.

Mergelė (08.22 - 09.23)

Mergelės šiandien bus labai kūrybingos, įžvalgios. Diena tinka įdomiems dalykams, mintims apie ateitį. Turėsite galimybę suprasti save, kokius jausmus iš tikrųjų išgyvenate ir kodėl.

Būsite rimtesni už aplinkinius, todėl aplinkiniai bandys jus nudžiuginti. Iš pradžių tai gali erzinti, bet tada bendra atostogų nuotaika persiduos jums.

Stenkitės draugiškai bendrauti, būkite dėmesingi artimiems žmonėms.

© Depositphotos / AlexNosenko
Mergelėms patartina bendrauti draugiškai su draugais ir artimais žmonėmis.

Svarstyklės (24.09 - 23.10)

Ši diena atneš daug naujų užduočių, kurias reikia nedelsiant išspręsti. Laimei, būsite pasirengę veikti greitai ir lengvai viską tvarkyti. Ne visada įmanoma teisingai suprasti kitus, tačiau tai nekels konfliktų. 

Būsite nusiteikę išleisti pinigų naujametinėms vaišėms ar įvaizdžiui. Galimi netikėti malonūs susitikimai.

Skorpionas (24.10 - 22.11)

Gera diena bendravimui, galimos naujos pažintys. Jos bus visiškai netikėtos, ir iš pradžių jūs sutriksite, iš karto nesuprasite, kaip elgtis ir ką pasakyti. Bet tai netrukdys padaryti gerą įspūdį. Galite sublizgėti šventiniame renginyje.

Tai turėtų būti šauni diena, kupina meilės, optimizmo. Tikėtina ir romantiškos istorijos pradžia. Nauji santykiai vystysis greitai, svarbu įsiklausyti į savo intuiciją. 

Šaulys (23.11 - 21.12)

Atsargiai elkitės su pinigais. Esate linkę spontaniškai pirkti, įsigyti tai, kas vargu ar bus naudinga jums ar jūsų artimiesiems. Geriau neprisiimkite įsipareigojimų, nepasirašykite svarbių dokumentų. 

Galimos geros naujienos, taip pat netikėti vizitai, kuriais jūs būsite labai patenkinti. Gali būti, kad žmonės, su kuriais kadaise buvote labai artimi, primins apie save. Dabar galite atkurti santykius, tačiau svarbu nekartoti senų klaidų.

Подготовка к Рождеству в Варшаве
© Sputnik / Алексей Витвицкий
Šauliai gali sulaukti gerų naujienų ir netikėtų vizitų.

Ožiaragis (12.22 - 01.20)

Diena gali suteikti daug malonių akimirkų. Ožiaragiams norisi permainų, todėl kartais jie skubina laiką, tarsi nori greičiau išgyventi dieną. Galbūt permainų troškulį stimuliuos gautos naujienos, komplimentai, kūrybinis įkvėpimas. 

Jums patinkantis asmuo gali pažadinti romantiškas viltis. Puikus metas nedideliems pasimatymams.

Vandenis (21.01 - 18.02)

Diena gali atnešti visiškai netikėtų įvykių. Gali būti, kad šiandien priimsite sprendimą, kuris pakeis jūsų gyvenimą artimiausiems keleriems metams. Bet kokiose sunkiose situacijose pasikliaukite intuicija: ji žinos, ką reikia pasakyti ar padaryti. 

Bus įmanoma išspręsti problemą, apie kurią ilgai galvojote. 

Dabar pats laikas imtis iniciatyvos asmeniniuose santykiuose, galite žengti pirmuosius žingsnius, papasakoti apie savo jausmus.

Žuvys (19.02 - 20.03)

Diena bus gana rami. Šiandien jums seksis kurti komfortą namuose, ilgam užtikrinti vidinę pusiausvyrą, santykių darną ramiai sutinkant Naujuosius.

Praleiskite laiką su šeima ir draugais, pamiršite rūpesčius ir problemas, tegul jie lieka praeityje. Vakare, prieš pačius Naujuosius metus, sugalvokite norą ir jis būtinai išsipildys!

Tegai:
horoskopas
Skiepijimas nuo COVID-19, archyvinė nuotrauka

Nuo COVID-19 paskiepyta didžioji dalis socialinės globos įstaigų gyventojų ir darbuotojų

(atnaujinta 22:06 2021.01.19)
Socialinės globos įstaigose nuo pandemijos pradžios koronavirusu persirgo daugiau nei 5 tūkst. globotinių

VILNIUS, sausio 19 — Sputnik. Nuo COVID-19 paskiepyti beveik 85 proc. socialinės globos įstaigose gyvenančių senolių ir žmonių su negalia, taip pat daugiau nei 75 proc. šių įstaigų darbuotojų, praneša Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos spaudos tarnyba.

Artimiausiu metu bus baigti paskiepyti ir likusių 14 įstaigų gyventojai bei darbuotojai.   

Pasak socialinės apsaugos ir darbo ministrės Monikos Navickienės, pirmasis socialinės globos įstaigų skiepijimo etapas jau beveik baigiamas.

"Neabejoju, kad ši veiksminga priemonė padės suvaldyti koronaviruso plitimą židiniais tapusiose globos įstaigose, o patiems pažeidžiamiausiems mūsų bendruomenės nariams, šių įstaigų globotiniams, koronavirusas nekels pavojaus gyvybei ir suteiks galimybę kuo greičiau pasimatyti su savo artimaisiais", — sako Navickienė, pažymėdama, kad šiuo metu įstaigos ruošiasi antrosios vakcinos dozės skiepijimui. 

Socialinių globos įstaigų gyventojai ir personalas nuo koronaviruso pradėti skiepyti prieš savaitę, tam skirta 20 tūkst. vakcinų. Preliminarus atsisakiusiųjų skiepytis globotinių skaičius yra apie 7 proc. 

Socialinės globos įstaigose nuo pandemijos pradžios koronavirusu persirgo daugiau nei 5 tūkst. — beveik 40 proc. — visų globotinių.

Socialinės globos įstaigose visoje Lietuvoje rūpinamasi apie 13 tūkst. garbingo amžiaus ir negalią turinčių gyventojų. Šiuo metu socialinės globos paslaugas teikiančiose 202 įstaigose dirba virš 8,5 tūkst. darbuotojų.

Per praėjusią parą pirmu skiepu vakcinuoti 2 334 žmonės, antru skiepu — 1 438. Iš viso vakcinuotų (gavusių bent jau pirmą skiepą) šalyje yra 50 933, iš viso pilnai vakcinuotų — 2 460 žmonių.

Lietuvoje bendras patvirtintų atvejų konkretiems žmonėms skaičius nuo pandemijos pradžios yra 168 708. Bendras COVID-19 mirčių skaičius nuo pandemijos pradžios yra 2 494.

Karantinas Lietuvoje dėl koronaviruso pandemijos galioja iki sausio 31 dienos. Vyriausybė anksčiau atsisakė svarstyti verslo atstovų prašymą atidaryti ne maisto prekių parduotuves ir grožio salonus.

Tegai:
COVID-19
Temos:
Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje
Dar šia tema
COVID-19 statistika Lietuvoje: atvejų daugėja, per parą mirė 18 žmonių
Mokslininkai nustatė COVID-19 Pietų Afrikos padermės užkrečiamumo laipsnį
PSO įvertino COVID-19 galimybę tapti sezonine infekcija
Miškas

Sausio 20 dienos horoskopas visiems zodiako ženklams

(atnaujinta 22:02 2021.01.19)
Emociškai ši diena bus ganėtinai sunki Mergelėms, kurioms patariama vengti konfliktinių situacijų, Šauliams taip pat derėtų prieš sakant pagalvoti, nes galimos ne itin malonios situacijos su artimaisiais, Žuvims patariama rūpintis sveikata

Rytojus tinkamas organizuotumui, aiškumui ir punktualumui, todėl diena ideali tiek svarbiems įvykiams, tiek įprastiems reikalams. Apskritai rytoj horoskopas yra tinkamas tam, kad viską sutvarkytumėte, pradedant mintimis ir jausmais, baigiant darbo klausimais. Išnaudokite dieną kurdami ateities planus, naujus projektus ar organizuodami grupės renginius. Rytoj sudaryti susitarimai ir planai bus ypač aiškūs ir konkretūs.

Avinas (03.21-04.20) Jus gali vesti jūsų norai. Jei nenorite susitikti su kuo nors ar atlikti nemalonių užduočių, negalite to padaryti ramia sąžine. Kur įmanoma, perkelkite savo atsakomybę ant kolegų ar artimųjų pečių.

Jautis (04.21-05.21) Padidės tikimybė išsiskirti su senais pažįstamais. Ir viskas dėl pasirinktinumo — jų ar jūsų. Susitarimai gali būti sutrikdyti dėl nenugalimos jėgos (force majeure) aplinkybių, techninių prietaisų veikimo sutrikimų ar kitų problemų. Neskubėkite ir gerai viską apgalvokite.

Dvyniai (05.22-06.21) Palankus metas atskleisti savo sugebėjimus. Pabandykite daugiau laiko skirti tam, kas jums patinka. Jūs neturėtumėte atsisakyti padėti kitiems, bet neleiskite jumis manipuliuoti. Vienintelis įspėjimas: nepamirškite saugos taisyklių.

Vėžys (06.22-07.22) Jūs galite patirti nuostolių, jei dabar imsitės materialinių problemų sprendimo. Jei turite automobilį, vairuodami būkite atsargūs. Nepalikite piniginės be priežiūros, nesiskolinkite.

Liūtas (07.23-08.23) Nepaisykite mažų nesusipratimų. Kai kurie planai sugrius dėl to, kad neturite pakankamai laiko jiems įgyvendinti. Pažymėkite svarbiausius dalykus ir juos įgyvendinkite. Dabar tinkamas laikas apsipirkti.

Mergelė (08.24-09.22) Stenkitės vengti konfliktinių situacijų, nes ginčuose ir kivirčuose jums nesiseks. Sprendimo taktika yra tinkamesnė šiame etape. Jei bandysite paspausti ar reikalauti ko nors iš darbuotojų ar partnerių, sulauksite nesusipratimo bangos.

Svarstyklės (09.23-10.22) Dabar nepalankus metas kelionėms ir naujoms pažintims. Kuo mažiau turėsite kontaktų, tuo geresnė bus jūsų diena. Aplinkiniai žmonės gali tapti įvairių bėdų šaltiniu. Net draugiškas bendravimas gali virsti problemomis, jau nekalbant apie atsitiktines pažintis.

Skorpionas (10.23-11.21) Jūs negalite atsipalaiduoti ir eiti su srautu. Pabandykite naujai pažvelgti į senas problemas. Tai puikus laikas nuoširdžiai pasikalbėti su savo sielos draugu. Laikinas šiurkštumas bus pašalintas atliekant bendrus namų ruošos darbus. Tinkamas laikas bendrauti su vyresniais giminaičiais.

Šaulys (11.22-12.21) Ši diena nėra tinkama veiksmams. Nesiimkite sunkių atvejų, nepriimkite rimtų sprendimų, bet skirkite trumpą laiką, kad nustatytumėte savo tikslus ir galimybes. Susilaikykite nuo diskusijos ir neteiskite žmonių iš savo aplinkos, nes kitaip neišvengsite konflikto.

Ožiaragis (12.22-01.20) Nesidalykite savo giliausiomis mintimis net su draugais: yra informacijos nutekėjimo pavojus, galbūt tai bus panaudota prieš jus. Nepasitikėkite žmonėmis, kurie žada per daug. Skirkite daugiau laiko ir dėmesio vyresniems šeimos nariams.

Vandenis (01.21-02.19) Tikėtina, kad jausitės priblokšti ir neturėsite didelio noro dirbti. Negalima kentėti, geriau pailsėti. Ir tada, su nauja jėga, galėsite greitai pasivyti. Daugelis jūsų laukiamų susitikimų gali būti sutrikdyti dėl nuo jūsų nepriklausančių priežasčių.

Žuvys (02.20-03.20) Jei ilgai stengėtės išspręsti problemą, dabar turėsite galimybę ją išspręsti savo naudai. Stenkitės neprarasti ramybės, venkite jaudulio. Šią dieną galima pradėti sveikatingumo veiklų kompleksą. 

Tegai:
horoskopas
Koronavirusas

PSO įvertino vakcinacijos poveikį imuniteto COVID-19 vystymuisi

(atnaujinta 22:08 2021.01.19)
Organizacijos atstovės spaudai teigimu, prireiks daugelio mėnesių, kol bus pasiektas pakankamas imunitetas, galintis apsaugoti nuo viruso

VILNIUS, sausio 19 — Sputnik. Reikės daugelio mėnesių, kol vakcina sukurs didžiulį imunitetą COVID-19, ir nežinoma, ar tai padės sustabdyti infekcijų plitimą, antradienį pranešė PSO atstovė spaudai Margaret Haris, rašo RIA Novosti autorė Jelizaveta Isakova.

"Vakcinos padės, bet ne iš karto. Prireiks daugelio mėnesių, kol bus pasiektas pakankamas imunitetas, galintis apsaugoti. Mes net nežinome, kada sustos viruso plitimas. Mes tik žinome, kad vakcinos sustabdys šią ligą", — sakė ji.

Lietuvoje bendras patvirtintų koronaviruso atvejų konkretiems žmonėms skaičius nuo pandemijos pradžios yra 168 708. Bendras COVID-19 mirčių skaičius nuo pandemijos pradžios yra 2 494.

Karantinas Lietuvoje dėl koronaviruso pandemijos galioja iki sausio 31 dienos. Vyriausybė anksčiau atsisakė svarstyti verslo atstovų prašymą atidaryti ne maisto prekių parduotuves ir grožio salonus.

Tegai:
koronavirusas, Pasaulio sveikatos organizacija (PSO)
Temos:
Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje