Зимний парк в Вильнюсе

Sausio 14 dienos horoskopas visiems zodiako ženklams

(atnaujinta 15:48 2021.01.14)
Sausio 14 dieną Ožiaragių laukia sėkmė darbe, Svarstyklėms gali tekti išspręsti svarbius klausimus, o Vandeniams geriau nesiimti papildomų įsipareigojimų

Viskas, kas buvo padaryta anksčiau, pradės duoti rezultatų. Kita vertus, gali kilti agresyvumas, galintis apsunkinti santykius su aplinkiniais ir apskritai pakurstyti situaciją. Galinga dienos energija turi būti naudojama ne žalai, o naudai.

Avinas (03.21-04.20) 

Imkitės iniciatyvos ir nebijokite priimti svarbių sprendimų. Geras laikotarpis naujoms žinioms įgyti, informacijos paieškai, bendravimui ir susitikimams. 

Gali atsitikti taip, kad išleisite šiek tiek daugiau nei reikia, tačiau tai rimtai nepakenks jūsų biudžetui.

Jautis (04.21-05.21) 

Pirmoje dienos pusėje gerai planuoti naujus dalykus. Galite lengvai rasti bendrą kalbą su įvairiais žmonėmis. Šeimoje susidarys ypač šilta meilės ir tarpusavio supratimo atmosfera.

Dvyniai (05.22-06.21) 

Dabar turėtumėte pailsėti, nueiti kur nors, kur profesiniai rūpesčiai ir buities darbai neprimins apie save. Netrukus reikės jėgų įgyvendinti naujus projektus. 

Galimas svarbus susitikimas su senais draugais. Šią dieną nevenkite fizinio aktyvumo.

Vėžys (06.22-07.22) 

Išsikelkite konkrečius tikslus, nešokinėkite nuo vienos užduoties prie kitos. Venkite skubotų sprendimų ir nedvejodami prašykite laiko pagalvoti. Tik tada, kai žmonės nustoja jus versti, galite suprasti, kaip elgtis.

Liūtas (07.23-08.23) 

Jūsų artimieji ir draugai pareikalaus jūsų dėmesio. Jie pajus, kad tolstate nuo jų. O darbe bus galimybė pademonstruoti savo profesines savybes ir parodyti kolegoms bei viršininkams, koks esate iš tikrųjų.

Mergelė (08.24-09.22) 

Jei jūs turite labai konkretų tikslą, dabar greitai ir drąsiai judėsite link jo. Galite nusipirkti kažką gražaus interjerui, spręsti kasdienius klausimus, ką nors padaryti savo rankomis. Naudinga pasirūpinti savo sveikata.

Svarstyklės (09.23-10.22) 

Šią dieną gali tekti išspręsti svarbius klausimus — ne tik savo, bet ir kitų. Palankus metas atkurti santykius, paprašyti atleidimo, jei esate kaltas, arba atleisti. Jei reikia kreiptis į gydytoją, padarykite tai šiandien.

Skorpionas (10.23-11.21) 

Laikas ramiam sprendimų priėmimui, venkite šurmulio. Netikėkite viskuo, ką girdite, jau nekalbant apie pažadus — galbūt kažkas sąmoningai bandys jus suklaidinti. 

Tinkamas laikas dideliems pirkiniams. Neskolinkite pinigų vakare.

Šaulys (11.22-12.21) 

Šiandien Šaulys galės susitvarkyti su bet kuriomis paskirtomis užduotimis. Nešvaistykite savo laiko. 

Pagrindinis dėmesys turėtų būti skiriamas namams ir šeimai. Tai tinkamas laikas ramiam bendravimui, atleidimui ir susitaikymui.

Ožiaragis (12.22-01.20) 

Šis laikas palankus verslo susitikimams, bendravimui ir naujoms pažintims. Mėgstama veikla, taip pat kontaktai su artimaisiais, taps įkvėpimo šaltiniu. 

Jei įmanoma, vakarą skirkite poilsiui, geriausia už miesto ribų. Žvaigždės pataria Ožiaragiams atsisakyti lošimų, ypač su nepažįstamais žmonėmis.

Vandenis (01.21-02.19) 

Nesiimkite papildomų įsipareigojimų. Jei kažkas jums nepatinka, atsisakykite to. Diena puikiai tinka poilsiui, hobiui. Vakare saugokitės nepažįstamų žmonių, kurie bandys patekti į jūsų namus ar net tiesiog domėtis jūsų nuosavybe, ypač jei jie prisistato kaip valdžios atstovai.

Žuvys (02.20-03.20)

Nešvaistykite jėgų ir energijos — atlikite svarbiausius dalykus, kuriam laikui atidėdami kitus užduotis. Stenkitės palaikyti gerus santykius su kolegomis ir partneriais: jūsų profesinė sėkmė dabar labai priklauso nuo jų palaikymo.

Tegai:
horoskopas
Sniego valytuvas

"Grinda" praneša: laukia dar dvi paros intensyvaus snygio

(atnaujinta 15:44 2021.01.26)
Bendrovė pažymi, kad esant tokiam intensyviam snygiui, visų gatvių idealiai nuvalyti yra neįmanoma, todėl prašo vilniečių kantrybės

VILNIUS, sausio 26 — Sputnik. "Grinda" praneša, kad Vilniuje kelininkai ruošiasi dar dvi dienas valyti kelius ir prašo gyventojų būti kantriais.

Orai ir klimatas Lietuvoje pranešė, kad šįryt sniego dangos storis Vilniuje pasiekė 15 cm.  

"Mobilizuota visa žiemos tarnyba. Kokia situacija? Sudėtinga, žinoma.  Vis dėlto sninga  be sustojimo. Visą naktį dirbome be jokių pertraukų. Šiuo metu mūsų laukia dar dvi sudėtingos ir bemiegės paros", – rašo "Grinda" savo paskyroje Facebook.  

Reaguodami į orų pokyčius, Vilniaus "Grindos" žiemos tarnybos darbuotojai prevenciškai druska bei smėlio ir druskos mišiniais barsto prižiūrimus maršrutus, ypatingą dėmesį skiriant atkarpoms, kuriose tikimybė susidaryti nepalankioms eismo sąlygoms didžiausia – miškingoms ir arčiau vandens telkinių esančioms vietovėms, tiltams, viadukams. Specializuota gatvių priežiūros technika budi įkalnėse, kuriose eismo trikdžiai labiausiai apsunkintų judėjimą mieste.

Iš viso "Grinda" prižiūri 1690 sostinės gatvių. Bendrovė pažymi, kad esant tokiam intensyviam snygiui, jų visų idealiai nuvalyti yra neįmanoma, todėl prašo vilniečių kantrybės. 

Prognozuojama, kad Lietuvoje gausiai snigs iki sausio 28 dienos. 

Tegai:
Grinda
Dar šia tema
Sinoptikų teigimu, šią savaitę šalies gyventojai sulauks šlapdribos ir sniego
Dėl iškritusio sniego be elektros liko apie 6 tūkst. namų ūkių
Dienos metu eismo sąlygas sunkins šlapdriba ir sniegas
Klaipėdos uostas

Klaipėdos uostas ieško darbuotojo uosto kapitono pareigoms užimti

(atnaujinta 13:52 2021.01.26)
Pabrėžiama, kad įmonė, su kuria pasirašyta sutartis, įsipareigojo per maždaug pusantro mėnesio, atlikusi kandidatų paiešką bei vertinimą, pateikti reikalavimus atitinkančių kandidatų sąrašą

VILNIUS, sausio 26 — Sputnik. Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija pasirašė sutartį su personalo atrankos įmone "Amber team" dėl kandidatų paieškos į Klaipėdos uosto kapitono pareigas, teigiama Klaipėdos uosto pranešime.

Vilnius
© Sputnik / Александр Липовец

"Klaipėdos uosto kapitono darbas yra ypač atsakingas ir svarbus. Jis užtikrina uosto veiklą, susijusią su laivyba, priima atsakingus sprendimus, taip pat jo atsakomybė yra uosto priežiūra, hidrografiniai, navigaciniai dalykai ir kita. Dėl to siekiame, kad uosto kapitonas būtų parinktas labai atsakingai", — sako Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinis direktorius Algis Latakas.

Jo teigimu, nuspręsta samdyti įmonę, kuri atrinktų bazinį galimų kandidatų sąrašą. Paskui, vadovaujantis Vyriausybės nutarimu, bus skelbiamas konkursas, kurio metu ir bus parinktas uosto kapitonas.

Pabrėžiama, kad įmonė, su kuria pasirašyta sutartis, įsipareigojo per maždaug pusantro mėnesio, atlikusi kandidatų paiešką bei vertinimą, pateikti reikalavimus atitinkančių kandidatų sąrašą. Sutarties trukmė, įskaitant konsultavimo paslaugą konkurso metu — trys mėnesiai.

Pažymima, kad reikalavimai uosto kapitonui yra apibrėžti Klaipėdos uosto įstatyme ir pareiginiuose nuostatuose. Pagal Uosto įstatymą, uosto kapitono pareigas gali eiti laivavedys, mokantis valstybinę ir anglų kalbas bei turintis aukštąjį jūrinį išsilavinimą ir ne trumpesnį kaip penkerių metų plaukiojimo jūrų laivo, kurio bendroji talpa 3 000 ir daugiau tonų, kapitonu stažą.

Šiuo metu laikinai Klaipėdos uosto kapitono pareigas eina kapitonas Gintaras Paluckas, pastaruoju metu dirbęs Uoto direkcijos laivų eismo tarnyboje.

Tegai:
Lietuva, Klaipėdos uostas