Žiema

Sausio 30 dienos horoskopas visiems zodiako ženklams

(atnaujinta 20:16 2021.01.29)
Rytoj, sausio 30 dieną, Skorpionui yra diena, kai kyla pavojus pasakyti per daug, Jaučiui patartina nesportuoti ir nedaryti staigių judesių, Vėžiui patariama parodyti kuo daugiau gerumo

Dviprasmiška diena, kai, viena vertus, galite linksmintis ir džiaugtis gyvenimu, kita vertus, turite kontroliuoti vykstančius įvykius ir ypač savo vaidmenį juose.

Malonios emocijos palies visas gyvenimo sritis — nuo profesinės iki asmeninės ir buitinės, tačiau reikia atsiminti, kad švenčių laukimas ir noras atsipalaiduoti, tiksliau — piktnaudžiauti alkoholiniais gėrimais, gali atrišti liežuvį net pokalbiuose internete. Yra didelė rizika pasakyti per daug, o vėliau dėl to gailėtis.

Avinas (21.03 - 20.04)

Verslo derybos, kurių negalima atsisakyti šią dieną, geriausiai vyks neformalioje atmosferoje — ir prasmės bus daugiau, ir prie to prisidės artėjančio savaitgalio atmosfera.

Jautis (21.04 - 21.05)

Patartina nesportuoti ir nedaryti staigių judesių — tai gali sukelti traumas, todėl geriau saugokitės.

Dvyniai (22.05 - 21.06)

Nuo staigių nuotaikų pokyčių, kurie gali neigiamai paveikti santykius su artimaisiais, turite išgelbėti save, naudodamiesi maloniais širdžiai užsiėmimais.

Vėžys (22.06 - 22.07)

Jokiu būdu neturėtumėte prarasti ūpo, tai nenuves jūsų į gera, todėl būtina pagerinti nuotaiką bet kokiomis prieinamomis priemonėmis. Laimei, jų šiuo metu netrūksta.

Liūtas (23.07–21.08)

Diena palanki bendravimui su draugais, kuriems reikia rasti laiko net ir nepaisant didelio prieššventinių rūpesčių kiekio, o dar geriau — sujungti abu.

Mergelė (08.22 - 09.23)

Galinga energija, kuri nusileis ant jūsų, turi būti skirta rimtiems reikalams: nepaisant lengvabūdiškos savaitgalio nuotaikos, jums pasiseks šimtu procentų.

Svarstyklės (24.09 - 23.10)

Jums bus nepaprastai lengva rasti bendrą kalbą su bet kuo. Net turėdami sunkiausiai įveikiamą oponentą, turėtumėte išnaudoti šią galimybę išspręsti svarbias problemas.

Skorpionas (24.10 - 22.11)

Patartina dieną praleisti namuose, artimųjų apsuptyje: poilsis bus lengvas ir turiningas.

Šaulys (23.11 - 21.12)

Mokykloje, archyvinė nuotrauka
© Sputnik / Алексей Майшев

Pastabumas, kurį turite parodyti šią dieną, padės atskleisti daug svarbių paslapčių: turite būti ypač atidūs tam, ką pasakys aplinkiniai žmonės.

Ožiaragis (12.22 - 01.20)

Nerekomenduojama nieko daryti su plaukais, net šukuoti juos būtina tik esant būtinybei — manipuliacijos su garbanomis gali atimti gyvybinę energiją.

Vandenis (21.01 - 18.02)

Jūs neturėtumėte rizikuoti ilgalaikiais ir idealiais santykiais dėl trumpalaikio susižavėjimo, kuriuo likimas gali jus tuo metu suvilioti.

Žuvys (19.02 - 20.03)

Visada reikia valdyti emocijas, kurios šią dieną gali virti, lietis per kraštus, tačiau šiandien — ypač: bus labai nepalanku ginčytis. 

Tegai:
horoskopas
Policijos pareigūnas

Policijos pareigūnai švenčioniškio automobilyje rado kontrabandines cigaretes

(atnaujinta 16:20 2021.03.08)
Automobilį vyras vairavo be vairuotojo pažymėjimo, bet to automobilio bagažinėje rasta keturios dėžės kontrabandinių rūkalų, viso 1 980 pakelių cigarečių pakelių "Fest"

VILNIUS, kovo 8 — Sputnik. Švenčioniškiui už neteisėtą disponavimą akcizais apmokestinamomis prekėmis gresia bauda nuo penkių tūkstančių dviejų šimtų iki šešių tūkstančių eurų, rašo Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas.

Kovo 7-osios naktį, apie 23:00, Švenčionių rajono policijos komisariato pareigūnaai patikrinti sustabdė vyro vairuojamą automobilį "Volvo", kuriuo važiavo ir keleivis. Išvydę juos sustabdžiusius pareigūnus, abu vyrai pradėjo įtartinai elgtis.

Automobilį švenčioniškis vairavo be vairuotojo pažymėjimo, bet to automobilio bagažinėje rasta keturios dėžės kontrabandinių rūkalų, viso 1 980 pakelių cigarečių pakelių "Fest", pažymėtų Baltarusijos Respublikos banderolėmis.

Pareigūnai pradėjo administracinių pažeidimų teisenas dėl transporto priemonės vairavimo neturint teisės ją vairuoti, kuri numato baudą nuo trijų šimtų iki keturių šimtų penkiasdešimties eurų, bei dėl akcizais apmokestinamų prekių įsigijimo, laikymo, gabenimo, naudojimo ar realizavimo pažeidžiant nustatytą tvarką.

Vyrui gresia bauda nuo penkių tūkstančių dviejų šimtų iki šešių tūkstančių eurų.

Tegai:
cigarečių kontrabanda, policija
Dar šia tema
Policija parodė, kaip pardavėja susigrūmė su ginkluotu plėšiku — video
Lietuvoje neblaivus jaunuolis sugadino policijos komisariato duris
Lietuvoje dėl smurto buityje sulaikyta policijos pareigūnė
Dronas

Pasieniečiai perėmė Baltarusijos kontrabandą skraidinusį droną

(atnaujinta 16:12 2021.03.08)
Daugiau nei pusšešto tūkstančio eurų kainuojančią skraidyklę pasieniečiai priverstinai nutupdė panaudoję specialią įrangą

VILNIUS, kovo 8 — Sputnik. Šalčininkų rajone pasieniečiai perėmė iš Baltarusijos įskridusį bepilotį orlaivį, prie kurio buvo pritvirtintas kontrabandinių cigarečių krovinys, praneša Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

Vidurnaktį iš sekmadienio į pirmadienį VSAT pareigūnai patruliavo ties Šalčininkų rajono Pašalčies kaimu, prie sienos su Baltarusija. Pasieniečiai tamsoje išgirdo įtartinus garsus. Tokius paprastai skleidžia bepiločiai orlaiviai.

Netrukus pastebėtas ir pats objektas — jį pasieniečiai užfiksavo naktinio matymo įranga.

VSAT pareigūnai panaudojo nešiojamą bepiločių orlaivių užkardymo sistemą, sėkmingai perėmė skraidyklės valdymą ir priverstinai ją nutupdė.

Paaiškėjo, kad prie "DJI Matrice 600 Pro" drono buvo pritvirtintas ryšulys, kuriame rasta 300 pakelių cigarečių "Minsk Capital MS". Šių rūkalų vertė, įskaičiavus Lietuvoje privalomus sumokėti mokesčius, yra kiek daugiau nei 900 eurų. Perimta skraidyklė be papildomų aksesuarų oficialų platintojų yra parduodama už daugiau kaip 5 600 eurų.

VSAT pareigūnai patikrino aplinkines vietoves. Droną valdęs asmuo Lietuvos pusėje nerastas. Apie perimtą skraidyklę informuotos Lietuvos karinės oro pajėgos, taip pat pranešta Baltarusijos pareigūnams.

Įvykį tiriantys pasieniečiai dėl akcizais apmokestinamų prekių gabenimo pažeidžiant nustatytą tvarką pradėjo administracinę teiseną.

Tegai:
dronas, cigarečių kontrabanda, pasieniečiai, Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT)
Dar šia tema
Vilniaus rajone girta automobilio vairuotoja nuvažiavo į griovį ir apsivertė
Pasieniečiai sulaikė Vokietijoje ieškomą moterį
Pasieniečiai sulaikė teisėsaugos ieškomą Pasvalio rajono gyventoją
Balti dantys

Odontologė įvardijo maisto produktus, dėl kurių pagelsta dantys

(atnaujinta 17:23 2021.03.08)
Sniego baltumo šypsena turi daug priešų: gazuoti gėrimai, juodieji serbentai ir net raudonasis vynas gali ją sunaikinti per trumpą laiką

VILNIUS, kovo 8 — Sputnik. Yra daugybė vaistų ir produktų, kurie keičia dantų spalvą, sakė Irina Makejeva, Borovskio Sečenovo universiteto odontologijos instituto direktorė.

Paprastai tai yra maistas, kuriame yra rūgšties ir pigmentų. Tarp sniego baltumo šypsenos priešų pirmiausia yra mėlynės, juodieji serbentai, marinuoti burokėliai, vyšnios, vyšnių sultys, raudonasis vynas. Gazuoti gėrimai, padažai, prieskoniai ir, žinoma, arbata ir kava daro įtaką dantų spalvai.

"Be to, arbata yra daug stipresnė. Taip yra dėl to, kad joje yra ne tik pigmentų ir rūgščių, bet ir taninų", — agentūrai "Moskva" sakė Irina Makejeva.

Odontologai visada atpažįsta arbatos mėgėjus. Tačiau neturėtumėte atsisakyti mėgstamo gėrimo. Gydytoja pataria po kiekvieno arbatos gėrimo praskalauti burną ar ištepti specialiomis putomis, taip pat nepamiršti valytis dantų ryte ir vakare.

Tegai:
šypsena, dantys