Antarktida, archyvinė nuotrauka

Vasario 1 dienos horoskopas visiems zodiako ženklams

(atnaujinta 13:13 2021.02.02)
Vasario 1 dieną, Skorpionui rekomenduojama išbandyti kažką naujo, Jaučiui patartina neskubėti elgtis atsargiai, Vėžiui geriau vengti kompanijų ir bendravimo

Avinas (03.21-04.20)

Galite parodyti pernelyg didelį užsispyrimą, tačiau toks elgesys patiks ne visiems ir jūs susidursite su atviru pasipriešinimu. Niekam nežadėkite savo pagalbos, kol nesuprasite situacijos. 

Jautis (04.21-05.21)

Imkites spręsti bet kokią problemą, padėkite šeimai ir draugams. Turėsite jėgų ir kantrybės, tačiau negalima elgtis skubotai ar būti paveiktiems stiprių jausmų.

Diena palanki naujoms pažintims ir susitikimams su senais draugais. 

Dvyniai (05.22-06.21)

Žvaigždės pataria laikytis ramaus gyvenimo ritmo - tai leis metodiškai išspręsti užduotis. Pokalbiuose su artimaisiais turite aiškiai stebėti ribą, kurios nereikėtų peržengti.

Finansiniais klausimais turėtumėte būti santūrūs ir susilaikyti nuo pirkinių, kurių jums tikrai nereikia.

Vėžys (06.22-07.22)

Ši diena yra palanki verslo pradžiai ir deryboms. Kurkite ateities planus, turėsite naujų darbo perspektyvų. Vakarą praleiskite privačiai, venkite kompanijų ir bendravimo, net internete.

Liūtas (07.23-08.23)

Šiandien Liūtas kai kuriems įvykiams gali suteikti daugiau reikšmės nei tie nusipelno: jų aistringos emocijos viską, kas vyksta aplink, nudažys kontrastingomis spalvomis. Dėl savo nepastovumo Liūtas bus ne pats geriausias pašnekovas. 

Mergelė (08.24-09.22)

Laikas tinka aktyviems veiksmams ir verslo pažinčių rato išplėtimui. Galite gauti įdomų pasiūlymą, atsiras galimybė išspręsti ginčytinus klausimus. Venkite kivirčų su partneriu, tai gali pabloginti santykius.

Svarstyklės (09.23-10.22)

Gali kilti sunkumų darbe, tačiau jums padės kantrybė ir atkaklumas. Gali kilti problemų dėl technologijų, bendravimo. 

Kad diena praeitų ramiai, Svarstyklėms rekomenduojama vengti susitikti su žmonėmis, kurių pajamos ar sėkmė yra didesnė nei jų pačių. 

Skorpionas (10.23-11.21)

Žvaigždės ragina Skorpioną išbandyti kažką naujo, nesvarbu, ar tai susiję su naujomis žiniomis, ekstremaliu sportu, ar  nauju patiekalu. 

Jei Skorpionas turi mylimą žmogų, jis turėtų praleisti šį vakarą kartu su juo. 

Šaulys (11.22-12.21)

Šiandien pagrindinė Šaulių užduotis yra sutelkti visą dėmesį į darbą ir švaistyti energiją tuštiems pokalbiams ir ginčams.

Meilės santykiuose daug kas priklausys nuo to, ar būsite pasirengę kitų interesus iškelti aukščiau savųjų.

Ožiaragis (12.22 - 01.20)

Šiandien Ožiaragių laukia sėkmė tiek profesiniuose reikaluose, tiek meilės srityje. Palankus laikas deryboms, planų aptarimui, informacijos rinkimui. Galimos netikėtos pinigų įplaukos.

Vandenis (01.21-02.19)

Horoskopas žada Vandeniui vaisingą dieną. Bus galimybė užsiimti naudingais darbais, apgalvoti svarbias problemas. 

Jūs pagerinsite santykius su žmonėmis, kurie užima svarbią vietą jūsų gyvenime. 

Žuvys (02.20-03.20)

Šiandien Žuvims verta sutelkti dėmesį į naudingus darbus. Daug kas priklausys nuo to, kaip gerai su jais susidorosite, todėl geriau nieko neatidėlioti vėlesniam laikui.

Santykiuose su mylimu žmogumi pasistenkite apsieiti be priekaištų.

Tegai:
horoskopas
Policijos pareigūnas

Policijos pareigūnai švenčioniškio automobilyje rado kontrabandines cigaretes

(atnaujinta 16:20 2021.03.08)
Automobilį vyras vairavo be vairuotojo pažymėjimo, bet to automobilio bagažinėje rasta keturios dėžės kontrabandinių rūkalų, viso 1 980 pakelių cigarečių pakelių "Fest"

VILNIUS, kovo 8 — Sputnik. Švenčioniškiui už neteisėtą disponavimą akcizais apmokestinamomis prekėmis gresia bauda nuo penkių tūkstančių dviejų šimtų iki šešių tūkstančių eurų, rašo Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas.

Kovo 7-osios naktį, apie 23:00, Švenčionių rajono policijos komisariato pareigūnaai patikrinti sustabdė vyro vairuojamą automobilį "Volvo", kuriuo važiavo ir keleivis. Išvydę juos sustabdžiusius pareigūnus, abu vyrai pradėjo įtartinai elgtis.

Automobilį švenčioniškis vairavo be vairuotojo pažymėjimo, bet to automobilio bagažinėje rasta keturios dėžės kontrabandinių rūkalų, viso 1 980 pakelių cigarečių pakelių "Fest", pažymėtų Baltarusijos Respublikos banderolėmis.

Pareigūnai pradėjo administracinių pažeidimų teisenas dėl transporto priemonės vairavimo neturint teisės ją vairuoti, kuri numato baudą nuo trijų šimtų iki keturių šimtų penkiasdešimties eurų, bei dėl akcizais apmokestinamų prekių įsigijimo, laikymo, gabenimo, naudojimo ar realizavimo pažeidžiant nustatytą tvarką.

Vyrui gresia bauda nuo penkių tūkstančių dviejų šimtų iki šešių tūkstančių eurų.

Tegai:
cigarečių kontrabanda, policija
Dar šia tema
Policija parodė, kaip pardavėja susigrūmė su ginkluotu plėšiku — video
Lietuvoje neblaivus jaunuolis sugadino policijos komisariato duris
Lietuvoje dėl smurto buityje sulaikyta policijos pareigūnė
Dronas

Pasieniečiai perėmė Baltarusijos kontrabandą skraidinusį droną

(atnaujinta 16:12 2021.03.08)
Daugiau nei pusšešto tūkstančio eurų kainuojančią skraidyklę pasieniečiai priverstinai nutupdė panaudoję specialią įrangą

VILNIUS, kovo 8 — Sputnik. Šalčininkų rajone pasieniečiai perėmė iš Baltarusijos įskridusį bepilotį orlaivį, prie kurio buvo pritvirtintas kontrabandinių cigarečių krovinys, praneša Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

Vidurnaktį iš sekmadienio į pirmadienį VSAT pareigūnai patruliavo ties Šalčininkų rajono Pašalčies kaimu, prie sienos su Baltarusija. Pasieniečiai tamsoje išgirdo įtartinus garsus. Tokius paprastai skleidžia bepiločiai orlaiviai.

Netrukus pastebėtas ir pats objektas — jį pasieniečiai užfiksavo naktinio matymo įranga.

VSAT pareigūnai panaudojo nešiojamą bepiločių orlaivių užkardymo sistemą, sėkmingai perėmė skraidyklės valdymą ir priverstinai ją nutupdė.

Paaiškėjo, kad prie "DJI Matrice 600 Pro" drono buvo pritvirtintas ryšulys, kuriame rasta 300 pakelių cigarečių "Minsk Capital MS". Šių rūkalų vertė, įskaičiavus Lietuvoje privalomus sumokėti mokesčius, yra kiek daugiau nei 900 eurų. Perimta skraidyklė be papildomų aksesuarų oficialų platintojų yra parduodama už daugiau kaip 5 600 eurų.

VSAT pareigūnai patikrino aplinkines vietoves. Droną valdęs asmuo Lietuvos pusėje nerastas. Apie perimtą skraidyklę informuotos Lietuvos karinės oro pajėgos, taip pat pranešta Baltarusijos pareigūnams.

Įvykį tiriantys pasieniečiai dėl akcizais apmokestinamų prekių gabenimo pažeidžiant nustatytą tvarką pradėjo administracinę teiseną.

Tegai:
dronas, cigarečių kontrabanda, pasieniečiai, Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT)
Dar šia tema
Vilniaus rajone girta automobilio vairuotoja nuvažiavo į griovį ir apsivertė
Pasieniečiai sulaikė Vokietijoje ieškomą moterį
Pasieniečiai sulaikė teisėsaugos ieškomą Pasvalio rajono gyventoją
Balti dantys

Odontologė įvardijo maisto produktus, dėl kurių pagelsta dantys

(atnaujinta 17:23 2021.03.08)
Sniego baltumo šypsena turi daug priešų: gazuoti gėrimai, juodieji serbentai ir net raudonasis vynas gali ją sunaikinti per trumpą laiką

VILNIUS, kovo 8 — Sputnik. Yra daugybė vaistų ir produktų, kurie keičia dantų spalvą, sakė Irina Makejeva, Borovskio Sečenovo universiteto odontologijos instituto direktorė.

Paprastai tai yra maistas, kuriame yra rūgšties ir pigmentų. Tarp sniego baltumo šypsenos priešų pirmiausia yra mėlynės, juodieji serbentai, marinuoti burokėliai, vyšnios, vyšnių sultys, raudonasis vynas. Gazuoti gėrimai, padažai, prieskoniai ir, žinoma, arbata ir kava daro įtaką dantų spalvai.

"Be to, arbata yra daug stipresnė. Taip yra dėl to, kad joje yra ne tik pigmentų ir rūgščių, bet ir taninų", — agentūrai "Moskva" sakė Irina Makejeva.

Odontologai visada atpažįsta arbatos mėgėjus. Tačiau neturėtumėte atsisakyti mėgstamo gėrimo. Gydytoja pataria po kiekvieno arbatos gėrimo praskalauti burną ar ištepti specialiomis putomis, taip pat nepamiršti valytis dantų ryte ir vakare.

Tegai:
šypsena, dantys