Зимняя дорога

Vasario 2 dienos horoskopas visiems zodiako ženklams

(atnaujinta 13:11 2021.02.02)
Vasario 2 dieną Šauliams patariama imtis iniciatyvos, nes gali atsirasti darbe galimybė kilti karjeros laiptais, Vėžiams — sudaryti sau laisvą tvarkaraštį vietoj griežto grafiko, Liūtams — nepasirašyti svarbių dokumentų, Mergelėms — užbaigti anksčiau pradėtus darbus

Rytoj horoskopo žvaigždės pataria pasiruošti bet kokioms staigmenoms — šios dienos fonas bus neramus ir nenuspėjamas. Tačiau tai nėra taip blogai: svarbiausia atminti, kad bet kurie jūsų planai gali sužlugti dėl nenumatytų aplinkybių. Kita vertus, rytoj jums nebus nuobodu. Svarbiausia — stengtis susilaikyti nuo konfliktų ir būti pasirengusiems netikėtumams bei nuotaikos pokyčiams. Galimos staigmenos ir naujos pažintys, įskaitant romantiškas.

Avinas (03.21-04.20)

Rytoj bus gera diena profesinei veiklai. Imkitės iniciatyvos. Nepasitikėkite žmonėmis, kurie žadės per daug. Įsiklausykite į savo vidinį balsą, jis parodys jums teisingą kelią. Stenkitės šią dieną nepirkti didelių pirkinių.

Jautis (04.21-05.21)

Rytoj darbe santykiai su kolegomis gali būti sunkūs. Prognozuojama ypač sunki diena. Tačiau tai bus geras laikas pasirūpinti savo sveikata. Jums reikia galvoti apie ramesnį gyvenimo tempą. Tai tinkamas momentas tiems, kas nori pakeisti savo išvaizdą ar asmeninį gyvenimą.

Dvyniai (05.22-06.21)

Rytoj žvaigždės rekomenduoja susikoncentruoti ties vienu konkrečiu tikslu. Jūs galite gauti atlyginimą už jūsų kantrybę, už viską, ką anksčiau padarėte kitiems žmonėms. Klausykite vyresnių giminaičių patarimų ir antrąją dienos pusę skirkite jiems papildomą dėmesį.

Vėžys (06.22-07.22)

Rytoj laisvas tvarkaraštis bus tinkamesnis nei griežtas grafikas. Galimas padidėjęs dėmesys iš vadovybės pusės. Gali prireikti didelės pinigų sumos už netikėtą skubų pirkinį. Romantiška pažintis bus perspektyvi.

Liūtas (07.23-08.23)

Rytoj diena puikiai tiks deryboms. Tačiau antrąją dienos pusę geriau nepasirašyti svarbių dokumentų. Pasistenkite nereaguoti į aplinkinių kritiką ir nedvejodami kalbėkite atvirai apie savo norus. Tai bus tinkamas laikas pasirūpinti savo sveikata.

Mergelė (08.24-09.22)

Rytoj diena prabėgs ramiu ritmu. Jėgų ir energijos užteks užsibrėžtiems tikslams. Galima užbaigti anksčiau pradėtus darbus. Jei turite poreikį ką nors įsigyti, neatidėkite pasivaikščiojimo po parduotuves. Vakarą geriau praleisti su šeima ar su artimaisiais.

Svarstyklės (09.23-10.22)

Rytoj patariama būti atsargiems. Neatmetamas nusivylimas žmonėmis, į kuriuos dėjote dideles viltis. Stenkitės neinicijuoti konfliktų, nes pergalė nebus jūsų. Vieniši ženklo atstovai gali sulaukti netikėto pasiūlymo.

Skorpionas (10.23-11.21)

Rytoj bus geras laikas naujiems darbams, ypač susijusiems su buitimi. Turite būti ypač atsargūs dėl naujų pažinčių — yra apgaulės pavojus. Galimas konfliktas su kažkuo iš artimų giminaičių. Puikus laikas pradėti sveikatingumo veiklą.

Šaulys (11.22-12.21)

Rytoj diena tiks užmegzti ryšius su reikalingais žmonėmis. Darbe atsiras galimybė kilti karjeros laiptais. Bet tik tuo atveju, jei imsitės iniciatyvos. Vakare gali būti gauta melaginga informacija.

Ožiaragis (12.22 - 01.20)

Rytoj darbe reikia parodyti kruopštumą, demonstruoti atsakomybę ir sugebėjimą greitai orientuotis situacijoje. Svarbiausius klausimus, pavyzdžiui, finansinius ar nuosavybės klausimus, geriau apmąstykite vieni, be svetimų žmonių kišimosi. Tinkamas laikas pradėti buto remontą, perstatyti baldus.

Vandenis (01.21-02.19)

Rytoj galima konstruktyvi kritika iš vadovybės ar kolegų pusės. Išsiblaškymas, žinių ar patirties trūkumas gali sukelti klaidų darbe. Šią dieną neverta aiškintis santykius su žmonėmis, kuriuos mylite. Smulkus kivirčas gali virsti rimtu konfliktu.

Žuvys (02.20-03.20)

Rytoj jūs būsite pakilios nuotaikos. Tik atkreipkite dėmesį į savo sveikatą. Ir jei pajausite net lengvą negalavimą, tada negaiškite laiko ir užsiimkite peršalimo prevencija, kad nesusirgtumėte.

Tegai:
horoskopas
Modernos vakcina

Panevėžyje duris atvėrė vakcinavimo centras

(atnaujinta 08:39 2021.03.09)
Iš viso Panevėžyje pirma vakcinos doze šiuo metu yra paskiepyti 6195 gyventojai, antra vakcinos dozė suleista 3176 panevėžiečiams

VILNIUS, kovo 9 — Sputnik. Panevėžyje pirmadienį veiklą pradėjo vakcinavimo centras, praneša miesto savivaldybė.

Centras veikia  Laisvės a. 18, buvusiose banko "Swedbank" patalpose.  Skaičiuojama, kad per dieną bus galima aptarnauti iki 1000 panevėžiečių.

"Džiaugiuosi, kad Panevėžyje duris atvėrė vakcinacijos centras, leidžiantis užtikrinti profesionalų ir saugų vakcinavimo procesą. Tikiu, kad dauguma mūsų jau suprato koronaviruso grėsmę ir skiepų būtinumą, tad skatinu visus ir toliau daryti viską, kad apsaugotumėte save ir kitus", – sako Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Kazimieras Armonavičius.

Į vakcinavimo centrą skiepytis asmenys kviečiami pagal sveikatos apsaugos ministro įsakymu patvirtintas grupes, taip pat tie asmenys, kurie laukia antrojo skiepo. Šiuo metu Panevėžyje skiepijami 80 m. ir vyresni asmenys. 

Kad susiformuotų imunitetas COVID-19 ligai, skiepą reikia pakartoti. Pasiskiepijus "Pfizer" vakcina turi būti praėjusi 21 diena, "Moderna" – 28 dienas, "AstraZeneka" – 12 savaitės. 

Iš viso Panevėžyje pirma vakcinos doze šiuo metu yra paskiepyti 6195 gyventojai – 1572 vyrai ir 4623 moterys. Antra vakcinos dozė suleista 3176 panevėžiečiams – 590 vyrų ir 2586 moterims.

Siekiant išvengti infekcijos plitimo, gyventojų prašoma atvykti skiepytis tik užsiregistravus ir tik 10 minučių anksčiau nei skiepijimui yra paskirtas laikas. Būtina nepamiršti asmens dokumento. Rekomenduojama apsirengti tokiais drabužiais, kad būtų galima lengvai paruošti ranką skiepijimui. Vakcinavimo centre veikia įrengta skiepijimo zona, prireikus vietoje atliekami grietieji antikūnų serologiniai testai. 

Pasiskiepijus gyventojai kviečiami bent 15 min. ramiai pasėdėti specialiai tam paruoštoje zonoje, kur prireikus vietoje kvalifikuotą pagalbą suteiks Panevėžio greitosios medicinos pagalbos medikai.

Tegai:
vakcinacija, Panevėžys
Temos:
Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje
Dar šia tema
Lietuvą pasiekė dvyliktoji "BioNTech & Pfizer" vakcinų nuo COVID-19 siunta
Du Japonijos gyventojai patirė anafilaksinį šoką po vakcinos "Pfizer"
"Bloomberg" pranašauja, kad ES praras 100 milijardų eurų dėl "vangaus" vakcinacijos tempo
Sunkvežimis

Baltarusijos ir Lietuvos pasienyje stovi daugiau nei 1000 sunkvežimių

(atnaujinta 08:32 2021.03.09)
Iš viso daugiau nei du tūkstančiai sunkvežimių bando išvykti iš Baltarusijos į ES šalis

VILNIUS, kovo 9 — Sputnik. Baltarusijos ir Lietuvo pasienyje susidarė didelės eilės sunkvežimių, praneša Baltarusijos valstybės sienos komitetas.

Tik pasienio kontrolės punkte "Kamennyj Log" antradienio rytą stovi daugiau nei 550 sunkvežimių. Beniakonyse — laukia beveik keturi šimtai sunkvežimių, apie 350 laukia eilėje Kotlovkos punkte, Privalkoje laukia daugiau nei 190 sunkvežimių.

Ramesnė situacija pasienyje su Latvija. Tačiau ir ten yra spūsčių. Pasienio kontrolės punkte "Grigorovščina" eilėje laukia daugiau nei 130 sunkvežimių, o "Urbanuose" — daugiau nei 170 sunkvežimių.

Lenkijos kryptimi susidarė nedidelės eilės. Didžiausia eilė "Bruzgi" patikros punkte — patikrinimo laukia daugiau nei 150 sunkvežimių. "Berestovicoje" ir "Kozlovičiuose" stovi po penkiasdešimt automobilių.

Eilės kontroliniuose punktuose ES kryptimi atsiranda gana dažnai. Paprastai tai atsitinka dėl programinės įrangos veikimo sutrikimų. Kaip pranešė Lietuvos pasieniečiai, atstatyti darbą reikia laiko, o muitinės pareigūnai ir pasieniečiai krovinius įformina rankiniu režimu, todėl laidumas mažėja.

Baltarusijos valstybės sienos komitetas ne kartą yra pareiškęs, kad Lietuva pažeidžia susitarimus dėl ritmingo transporto priėmimo, dėl to susidaro eilės.

Tegai:
eilės pasienyje, Baltarusija, Lietuva
Temos:
Kontrabanda, dokumentų klastojimas ir kiti įvykiai Lietuvos pasienyje
Aurelijus Veryga

Aurelijus Veryga neteko "išminties"

Buvęs sveikatos apsaugos ministras socialiniuose tinkluose parašė, jog oficialiai tapo "bepročiu", nes jam pašalino "protinius" dantis

VILNIUS, kovo 9 — Sputnik. Buvęs sveikatos apsaugos ministras, Lietuvos Seimo deputatas Aurelijus Veryga savo Facebook paskyroje pasidalijo nuotrauka iš ligoninės, kur jam buvo atlikta "protinių" dantų pašalinimo operacija.

"Nieko rimto, tik žurnalistams bendravimą turėjau atsakyti. Netekau "protinių" dantų, tai dabar jau oficialiai "beprotis", — pajuokavo politikas.

Veryga padėkojo LSMU ligoninės Kauno klinikos Veido ir žandikalių klinikos medikams už atkaklumą jį motyvuojant, už puikiai atliktą operaciją, gyd. anesteziologei už saldų miegą, o visam personalui — už priežiūrą ir gerą nuotaiką.

Komentaruose socialinio tinklo vartotojai atkreipė dėmesį į byvusio sveikatos apsaugos ministro humoro jausmą ir palinkėjo jam greičiau pasveikti.

Tegai:
Lietuva, Aurelijus Veryga