Kupranugariai

Vasario 5 dienos horoskopas visiems zodiako ženklams

(atnaujinta 08:57 2021.02.15)
Šią dieną Dvyniams prireiks artimų draugų paramos iškilus sunkumams, Šauliams patariama užsiimti fizine veikla, Žuvims ši diena palanki plėsti akiratį

Rytoj bus būdinga greitai priimti sprendimus. Viena vertus, gerai, kai klausimai sprendžiami sklandžiai, kita vertus, rizika suklysti skubant yra labai didelė. Dėl šios priežasties neturėtumėte tikėtis supratingumo iš aplinkinių, o jei nenorite netikėtų konfliktų, pabandykite iš anksto pasiruošti galimam oponentų protrūkiui. Geriau apskritai išvengti bet kokių ginčų.

Avinas (03.21-04.20) Diena gali būti įtempta dėl aplinkinių žmonių. Tačiau neleiskite jiems įtraukti jūsų į konfliktines situacijas. Jei santykiai su kuo nors ne itin sklandūs, tuomet dabar neturėtumėte stengtis ištaisyti situacijos, vargu ar jūsų pastangas vainikuos sėkmė.

Jautis (04.21-05.21) Profesiniai reikalai nebus tokie sunkūs, kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio, todėl drąsiai imkitės darbo. Diena palanki atsipalaiduoti, skirti laiko sau. 

Dvyniai (05.22-06.21) Jei šią dieną jums reikia moralinės paramos, nedvejodami susisiekite su senais draugais. Jie galės pažvelgti į jūsų problemą netikėtu kampu. Tai padės rasti greitą ir lengvą sprendimą.

Vėžys (06.22-07.22) Diena nėra palanki sunkiam darbui. Blogo linkintys gali kelti intrigas jums už nugaros, todėl neturėtumėte jiems suteikti priežasčių jus apkalbėti. Galite pasidalinti savo problemomis su artimaisiais, aptarti dominančias temas, kurti bendrus ateities planus.

Liūtas (07.23-08.23) Šiuo laikotarpiu gali kilti situacijų, kurioms reikia jūsų dėmesio ir skubaus sprendimo priėmimo. Turėsite apginti savo poziciją, pateikdami neginčijamus argumentus. Atsižvelkite į artimųjų interesus ir venkite konfliktų.

Mergelė (08.24-09.22) Pabandykite kompensuoti energijos trūkumą, kurį galite jausti šiuo metu. Norėdami tai padaryti, atlaisvinkite spinteles ir stalčius nuo senų daiktų, kurių nebenorite naudoti. Išvalius erdvę sustiprės kūno energija.

Svarstyklės (09.23-10.22) Būkite aktyvūs darbe, ieškokite naujų partnerių. Šia kryptimi padarytos pastangos bus atlygintos šimteriopai. Pabandykite paklausyti patyrusių žmonių, pasiekusių pastebimų rezultatų savo versle.

Skorpionas (10.23-11.21) Šiandien gali kilti tam tikrų nesusipratimų su kolegomis ar vadovybe. Jei savo adresu girdite kritiką, neįsižeiskite. Prieš įsiliepsnodami pagalvokite, kokie svarbūs jums yra dabartiniai santykiai, nes šiuo laikotarpiu jie yra ant žlugimo ribos.

Šaulys (11.22-12.21) Tai puikus laikas kūrybiniams užsiėmimams, kolekcionavimui ir pomėgiams. Taip pat verta į savo gyvenimą įtraukti reguliarią mankštą. Parodykite norą dirbti, bendruomeniškumą ir draugiškumą. Jei norite užmegzti santykius su jums patinkančiu asmeniu, perimkite iniciatyvą į savo rankas.

Ožiaragis (12.22-01.20) Negalima atsipalaiduoti ir leisti, kad viskas vyktų savaime. Pasieksite daug daugiau, jei perimsite iniciatyvą į savo rankas. Pokalbiai su kolegomis profesinėmis temomis gali atnešti įdomių idėjų, kurios duos stebėtinai efektyvių rezultatų. 

Vandenis (01.21-02.19) Dabar puikus laikas kovoti su žalingais įpročiais (jei tokių yra). Stenkitės daugiau dėmesio skirti savo sveikatai. Pradėkite nuo dienos režimo, nustokite kiurksoti prie kompiuterio ar televizoriaus, ir jums nereikės vargti pabundant ryte, kad eitumėte į darbą.

Žuvys (02.20-03.20) Privalote būti atsakingi vykdydami savo pareigas tiek darbe, tiek namuose. Būtina parodyti aktyvumą, sugebėjimą rasti išeitį iš bet kokių situacijų, užbaigti pradėtus darbus. Ši diena palanki mokytis, plėsti akiratį.

Tegai:
horoskopas
Kovo 4-oji

Kokia šiandien diena: kovo 4-osios šventės

(atnaujinta 23:15 2021.03.03)
Kovo 4 yra 64-a metų diena pagal Grigaliaus kalendorių. Nuo šios dienos iki metų galo lieka 301 diena

Šiandien saulė teka 07:00, leidžiasi 18:01, dienos ilgumas 11 val. 01min.

Mėnulis (priešpilnis) teka 11:12 val., leidžiasi 03:47 val.

Savo vardadienį šiandien švenčia Daina, Daugvydas, Girmantė, Kazimieras (Kazys), Kazimiera, Vaclova, Vacė.

Kovarnių diena

Kovarnių diena — sena lietuvių šventė, skirta pavasariui pašlovinti. Šiuo metu į Lietuvą parskrenda kovarniai, kovai.

Kovo 4-oji Lietuvos istorijoje

1877 metais gimė prozininkas Kazys Lekeckas. Mirė 1944 m.

1917 metais Kazys Kaluževičius, lietuvių cirko artistas. Mirė 1965 m.

1936 metais gimė Kęstutis Arlauskas, išleidęs istorines nuotykines apysakas "Bėglys" (1987), "Paslapties kaina" (1995).

Kovo 4-oji pasaulio istorijoje

1678 metais gimė italų kompozitorius Antonijus Vivaldis.

1791 metais Vermontas tapo 14-ąja JAV valstija.

1793 metais  antrai kadencijai JAV prezidento poste inauguruotas Džordžas Vašingtonas.

1861 metais įvyko 16-ojo Amerikos prezidento Abraomo Linkolno inauguracija.

1877 metais Maskvoje įvyko Piotro Čaikovskio baleto "Gulbių ežeras" premjera.

1917 metais Pirmojo pasaulinio karo metais vokiečiai masiškai pradėjo trauktis Vakarų fronte.

1933 metais inauguruotas 32-tasis JAV prezidentas Franklinas Ruzveltas.

1952 metais Kinija apkaltino JAV panaudojus bakteriologinį ginklą Korėjoje.

1972 metais TSRS pasirašė naftos gavybos ir perdirbimo sutartį su Libija.

1994 metais dėl sprogimo Pasaulio prekybos centre Niujorke nuteisti keturi musulmonų teroristai.

Tegai:
šventės
Temos:
Svarbios istorinės datos ir šventės Lietuvoje: kalendorius kiekvienai dienai
Lęšių sriuba

Įvardyta naudingiausia sriuba

(atnaujinta 23:11 2021.03.03)
Dietologės teigimu, kad sriuba būtų naudinga, joje turi būti bent minimumas daržovių iš paprastųjų angliavandenių grupės ir mėsos gabalėlis kaip baltymų ir riebalų šaltinis

VILNIUS, kovo 3 — Sputnik. Naudingiausia sriuba yra lęšių, apie tai televizijos kanalui "Zvezda" pasakojo mitybos specialistė Olga Dekker.

Pasak specialistės, šioje sriuboje gausu baltymų. "Nors jie yra augaliniai, ten iš viso 12 aminorūgščių, tačiau į šią sriubą taip pat galime pridėti gyvūninių baltymų šaltinių, pavyzdžiui, mėsos", — paaiškino ji.

Šioje sriuboje taip pat yra daug ląstelienos, kuri naudinga sveikatai ir imunitetui, pridūrė Dekker.

Tuo pat metu antra pagal naudingumą yra daržovių sriuba su mėsos sultiniu, pasakė dietologė. Pasak jos, tokiai sriubai galima naudoti tiek šviežias, tiek šaldytas daržoves.

"Aš įdėčiau šparaginių pupelių, cukinijų, galima salierą virti, taip pat saliero šaknį. Tai yra, paprastųjų angliavandenių grupės minimumą. Tada mes turėsime mėsos gabalėlį kaip baltymų ir riebalų šaltinį bei papildomai ląstelienos iš daržovių", — rekomendavo specialistė.

Tegai:
sveika mityba
Temos:
Sveikas gyvenimo būdas — mityba, receptai