Žiema

Vasario 7 dienos horoskopas visiems zodiako ženklams

(atnaujinta 14:42 2021.02.07)
Vasario 7-oji Avinui nuoskaudų ir nesėkmingų pirkinių diena, Vėžiui verta pataupyti energiją, o Mergelei diena nėra tinkama priimti svarbius sprendimus

Neigiamos energijos diena, kuri išprovokuos ginčų ir konfliktų atsiradimą tiesiogine to žodžio prasme. Pagrindinį — ir rimtą — smūgį patirs psichika: įtarumas, emocionalumas ir nepaprastas pasipiktinimas nepalankiai paveiks žmonių santykius. Laikas taip pat nėra tinkamas stambiems pirkiniams.

Avinas (21.03 - 20.04)

Geriau šiandien nesiimti rimtų projektų — prie to neprisidės nei savaitės diena, nei jos energija, todėl neturėtumėte gaišti laiko.

Jautis (21.04 - 21.05)

Šią dieną geriau atsisakyti bet kokių skaičiavimų, visų pirma finansinių: dėl emocinio nestabilumo galite padaryti klaidą, be to, didelę.

Dvyniai (22.05 - 21.06)

Kiekviena idėja, atėjusi į galvą šią dieną, turi būti apgalvota labai atidžiai — viena iš jų gali pasirodyti išties puiki.

Vėžys (22.06 - 22.07)

Energijos, kuria dosniai apdovanos žvaigždės, nepageidautina švaistyti dešinėn ir kairėn: kuo ekonomiškiau ją išleisite, tuo daugiau jos liks ateinančiai darbo dienai.

Liūtas (23.07–21.08)

Nors ir laisvadienis, neturėtumėte eiti apsipirkti: galbūt negalėsite susivaldyti ir išleisti daugiau, nei galite sau leisti, o tai reiškia, kad vėliau teks sutaupyti.

Mergelė (08.22 - 09.23)

Diena nėra tinkama priimti svarbius gyvenimo sprendimus — rimtos klaidos tikimybė yra per didelė, todėl geriau šį procesą atidėti kitai dienai.

Svarstyklės (24.09 - 23.10)

Tai reta diena, kai pagulėti lovoje iki pietų yra ne tik įmanoma, bet ir būtina — laikas ir pastangos, praleistos atliekant bet kokį darbą, bus veltui.

Skorpionas (24.10 - 22.11)

Neskubėkite reikšti nuomonės apie savo draugus kitiems žmonėms: jei jūsų žodžiai juos pasieks, greičiausiai negalėsite pagerinti santykių.

Šaulys (23.11 - 21.12)

Net jei pasiekėte reikšmingų profesinių ar asmeninių rezultatų, tai nėra priežastis girtis savo sėkme, nes galite lengvai prarasti savo pačių pasiekimus.

Ožiaragis (12.22 - 01.20)

Šiandien neturėtumėte planuoti rimto verslo, tačiau kai tik imsitės bet kokio darbo, pabandykite jį užbaigti, kitaip jums bus garantuotas nepasitenkinimas savimi.

Vandenis (21.01 - 18.02)

Turite laikytis atokiau nuo savo artimųjų ir mylimų žmonių, nebent, žinoma, šią konflikto dieną nuspręsite su jais ginčytis ir kartą ir visiems laikams išstumti juos iš savo gyvenimo.

Žuvys (19.02 - 20.03)

Šiandien, net jei jums rimtai reikia pagalbos, neturėtumėte nieko prašyti: realios pagalbos nesulauksite, tačiau jums garantuojamas nemažas pažeminimas. 

Tegai:
horoskopas
Klaipėdos uostas, archyvinė nuotrauka

Klaipėdietis pasiskundė dėl Klaipėdos uosto veiklos

Į Uosto direkciją kreipęsis gyventojas nurodė, kad ant namų langų pastebimos geležies rūdos dulkės, o vasario pabaigoje keletą naktų buvo fiksuotas triukšmas

VILNIUS, kovo 4 — Sputnik. Lietuvos gyventojai skundžiasi problemomis, susijusiomis su Klaipėdos uosto veikla.

Kaip praneša Klaipėdos uosto spaudos tarnyba, į administraciją kreipėsi gyventojas, kuris nurodė, kad ant namų langų pastebimos geležies rūdos dulkės, o vasario pabaigoje keletą naktų buvo fiksuotas triukšmas.

Reaguodama į gautą gyventojo skundą dėl taršos, uosto direkcija sukvietė į nuotolinį pasitarimą atsakingas aplinkosaugos, NVSC institucijas, uosto krovos įmonės, gyventojų atstovus. Anot Uosto direkcijos vadovų, pasikartojanti taršos problema turi būti suvaldyta.

"Gyventojai skundžiasi – yra problema, kuri siejama su uosto veikla. Todėl, Uosto direkcijos nuomone, tai yra visų institucijų, atsakingų už visuomenės sveikatą, aplinkosaugą, taip pat ir uosto įmonių pareiga šią problemą spręsti. Kituose panašiuose uostuose taip pat yra kraunami tokie kroviniai, bet situacija yra suvaldoma. Todėl taršos sprendimo būdai pagal esamus reikalavimus ir normas turi būti atrasti ir Klaipėdoje“, – teigė Algis Latakas, Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinis direktorius.

Uosto direkcija raštu kreipėsi į Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Klaipėdos departamentą, Aplinkos apsaugos agentūrą, Klaipėdos regiono aplinkos apsaugos departamentą, prašydama skubiai paimti mėginius ir nustatyti, ar tarša susijusi su uosto veikla.

Tegai:
Klaipėda
Dar šia tema
Klaipėdos policija atsakė į pranešimus apie prieigos prie jūros ribojimus
Dar šiemet visuomenei planuojama atverti Klaipėdos švyturį
JAV kompanija rengs pietinės Klaipėdos uosto dalies plėtros projektinius pasiūlymus
Policija, archyvinė nuotrauka

Šiaulių rajone prie vairo  sulaikytas neblaivus policijos pareigūnas

Šiaulių apskrities VPK pareigūnas blaivumą tikrintis atsisakė, jis uždarytas į areštinę, vyksta ikiteisminis tyrimas

VILNIUS, kovo 4 — Sputnik. Trečiadienį Šiaulių rajone, Bubių kaime, prie vairo ne tarnybos metu sulaikytas neblaivus policijos pareigūnas. 

Kaip pranešė Policijos departamentas, automobilį "VW Passat" vairavęs 1988 metais gimęs neuniformuotas Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnas sustabdytas apie 10 valandą ryto.

Pareigūnas blaivumą tikrintis atsisakė. 

Vairuotojas uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 281-1 str. 1 d.

Tegai:
policija
Dar šia tema
Vilniuje vyras su peiliu bandė pasislėpti nuo policijos virtuvėje
Lietuvoje pasirodys virtualus policijos patrulis