Žiemos miškas

Vasario 11 dienos horoskopas visiems zodiako ženklams

(atnaujinta 08:52 2021.02.15)
Vasario 11 dieną Liūtų laukia sėkminga turininga diena, Skorpionams verta įsiklausyti į savo intuiciją ir nesiskolinti pinigų, Žuvims geriau nerizikuoti

Avinas (03.21-04.20) 

Šiandien nebūkite pernelyg aktyvūs darbe. Yra tikimybė, kad gausite papildomą krūvį, bet niekas jums už tai nesumokės. Santykiuose su artimaisiais būkite kantrūs ir susilaikykite nuo kritikos.

Jautis (04.21-05.21)

Darbe viskas turėtų būti gerai. Norint išlaikyti šiltą atmosferą namuose, reikės skirti daugiau laiko ir dėmesio artimiesiems. Vakare pabandykite rasti užsiėmimą, kuris padėtų atkurti per dieną išnaudotą energiją.

Vilnius
© Sputnik / Владислав Адамовский

Dvyniai (05.22-06.21) 

Rekomenduojama sumažinti fizinį aktyvumą ir stengtis išvengti stresinių situacijų. Šią dieną jūsų nervų sistema gali būti itin jautri. Dirbdami kasdienį darbą, pabandykite atlikti tai, kas neužima daug laiko.

Vėžys (06.22-07.22) 

Ne pats sėkmingiausias laikotarpis, darbe jums trūks stabilumo jausmo ir pasitikėjimo savimi. Palepinkite save maloniomis smulkmenomis, skirkite laiko hobiui. 

Namuose viskas bus ramu ir palanku. Santykiai šeimoje bus kupini meilės bei supratimo. 

Liūtas (07.23-08.23) 

Atėjo sėkmingas laikotarpis, kuris įneš ryškių spalvų į beveik visas veiklos sritis. Jūsų nuomonė bus įvertinta vadovybės, todėl nedvejodami pateikite naujų pasiūlymų. Lengvai pasieksite norimų rezultatų.

Mergelė (08.24-09.22) 

Šią dieną stenkitės nesikišti į kitų žmonių reikalus. Gali kilti nesutarimų su kolegomis, taip pat su viršininkais, net ir neesminiais klausimais. Pasitikėkite savo logika, ji jums pasakys teisingus sprendimus. 

Svarstyklės (09.23-10.22) 

Galite planuoti bet kokio sudėtingumo užduotis, su jomis susitvarkysite be problemų.

Paskirkite vakarą atsipalaidavimui, galite skirti laiko savo išvaizdai, asmeniniams pomėgiams.

Skorpionas (10.23-11.21) 

Labiau pasitikėkite savo intuicija, ypač bendraudami su žmonėmis, kuriais nepasitikite. Šiuo metu jūs jaučiate tuos, kas gali sukelti bėdų ir problemų. 

Stenkitės kol kas neskolinti pinigų — pinigai jums nebus grąžinti.

Šaulys (11.22-12.21)

Kliūčių gali atsirasti ten, kur nesitikėjote. Atidėkite ginčus ir kaltų paieškas vėlesniam laikui. Susitelkite į dabartinių klausimų sprendimą. Nepamirškite palaikyti artimųjų ir neatsisakykite padėti. 

Ožiaragis (12.22-01.20) 

Turėsite skirti daug laiko bendravimui su kolegomis, draugais, artimaisiais ar pažįstamais — tai suteiks jums daug malonių minučių. 

Geriau atidėkite dalykus, kurie jus erzina arba atrodo sunkūs. Atkreipkite ypatingą dėmesį į sveikatą.

Vandenis (01.21-02.19)

Nesielkite spontaniškai ar neapgalvotai. Jei jaučiate, kad situacija aplink jus pradeda kaisti, stenkitės nebūti įvykių epicentre.

Dabar tinkamas laikas atkurti ilgalaikius ryšius ir bendravimą. Galite pradėti bendrą verslą su draugais ir kolegomis.

Žuvys (02.20-03.20) 

Palankus laikotarpis vidiniams konfliktams įveikti. Jūs matote savo norus ir tikslus tikroje šviesoje, galite atsisakyti ilgalaikių baimių ir kliedesių, kurie trukdo judėti pirmyn. Galite veikti ryžtingai, tačiau reikėtų vengti rizikos.

Tegai:
horoskopas
Akių lašai

Įvardytas būdas greitai pagerinti regėjimą

(atnaujinta 16:55 2021.02.26)
Gydytojo teigimu, akis reikia reguliariai mankštinti taip pat, kaip ir raumenis ar protą

VILNIUS, vasario 27 — Sputnik. Pagerinti regėjimą be operacijos atliekant paprastą akių mankštą, kuri užtrunka ne ilgiau kaip kelias minutes per dieną. Apie tai praneša abc.es, remdamiesi oftalmologu Rui Hiramatsu.

Gydytojo teigimu, akis reikia reguliariai lavinti taip pat, kaip ir raumenis ar protą.


Pirmasis metodas, kurį Hiramatsu rekomenduoja, yra Gaboro dėmių pratimai, kuriuose yra specialūs skirtumų nustatymo modeliai. Juos reikia atlikti tik tris minutes per dieną, o pirmąjį pagerėjimą galima pamatyti per dvi savaites. Aiškūs pokyčiai bus po 28 dienų.

Antrasis metodas yra termoterapija. Reikia paimti rankšluostį, sušlapinti ir 30-40 sekundžių pašildyti mikrobangų krosnelėje. Ant užmerktų vokų uždėkite šiltą kompresą ir palaukite, kol jis atvės.

Trečias metodas yra špinatai. Jie turėtų būti įtraukti į jūsų meniu, nes špinatai padeda išvengti kataraktos ir geltonosios dėmės degeneracijos.

Anksčiau tapo žinoma, kad morkos, kryžmažiedės daržovės, uogos ir polinesotieji riebalai prisideda prie medžiagų apykaitos procesų palaikymo akių kraujagyslėse. Kaip sakė oftalmologė chirurgė Marina Dorochova, ypatingą dėmesį reikia skirti gliukozės kiekiui kraujyje, nes didelis cukraus kiekis pamažu blogina regėjimą.

Tegai:
sveikata
Vilnius

Vilnius atsidūrė tarp 25 perspektyviausių pasaulio miestų

(atnaujinta 16:54 2021.02.26)
Vilnius šiame sąraše – vienintelis miestas iš Baltijos ir Skandinavijos šalių

VILNIUS, vasario 27 — Sputnik. Vilnius pirmą kartą atsidūrė tarp 25 perspektyviausių viso pasaulio miestų, skelbiama naujajame "Financial Times" investicijų ekspertų padalinio "fDi Intelligence" sudarytame Ateities pasaulio miestų reitinge.

Vilnius
© Sputnik / Владислав Адамовский

Įvertinus pritraukiamas užsienio investicijas, ekonomikos rodiklius ir verslo plėtrą Lietuvos sostinė užėmė 24-ą vietą pasaulyje ir rikiuojasi greta tokių miestų kaip Singapūras, Londonas, Dubajus, Amsterdamas, Niujorkas ir kiti. Vilnius šiame sąraše – vienintelis miestas iš Baltijos ir Skandinavijos šalių.

Pabrėžiama, kad Lietuvos sostinės įvertinimas aukščiausioje tarptautinių miestų lygoje pastaraisiais metais nuosekliai auga. Net pandemijos ir “Brexit” neapibrėžtumo iššūkiuose Vilnius sugebėjo įžvelgti galimybes ir nemažinti apsukų skatindamas verslo plėtrą ir toliau išlaikydamas atviro miesto įvaizdį.

Stiprėjančios tarptautinės pozicijos Vilniui padeda pritraukti vis daugiau užsienio investuotojų dėmesio, miestui reiškiančio daugiau gerai apmokamų darbo vietų, daugiau surenkamų mokesčių ir daugiau bei geresnių paslaugų patiems vilniečiams, rašoma sostinės savivaldybes pranešime.

"Mes puikiai visi jaučiame ir matome kaip Vilnius kyla, kaip Vilnių vis labiau mėgsta ir renkasi kūrybingi žmonės. Tai ne atsitiktinumas – dirbame, kad taip būtų. Malonu, kad tai vis labiau pastebi ir įvertina pasaulis. Šis įvertinimas nėra netikėtas, tačiau nuo to nei kiek ne mažiau malonus",  – pažymi Vilniaus meras Remigijus Šimašius.

Vidutinių ir mažų miestų "fDi Intelligence" reitinge Vilnius pakilo keturiomis pozicijomis ir yra trečias, aplenkęs tokius miestus kaip Roterdamas, Liuksemburgas, Edinburgas. Ankstesniame analogiškame reitinge, kuris buvo sudarytas 2018–2019 m.,  Lietuvos sostinė šioje kategorijoje buvo užėmusi septintą poziciją. 

Tegai:
Vilnius