Žiemos vaizdai

Vasario 13 dienos horoskopas visiems zodiako ženklams

(atnaujinta 08:51 2021.02.15)
Šiandien, vasario 13 dieną, Avinui svarbiausia nereaguoti į nedraugiškus išpuolius, Jaučiui derėtų susilaikyti nuo kritikos, Mergelei svarbu nereaguoti į kritiką

Pirmoje dienos pusėje nepageidautina pradėti vykdyti naujus projektus, o su senaisiais geriau elgtis be didelio entuziazmo — labai tikėtina, kad net ir paprasčiausia užduotis bus neįkandama. Jei jums tikrai reikia ką nors padaryti, geriau šią užduotį paskirti popiet.

Avinas (21.03 - 20.04)

Agresija gali užklupti jus bet kada, įskaitant darbą ir šeimą: svarbiausia nereaguoti į nedraugiškus išpuolius, kitaip nepavyks išvengti konflikto.

Jautis (21.04 - 21.05)

Neturėtumėte skleisti griežtos kritikos ir nemandagių išsireiškimų kitiems žmonėms, net jei, jūsų nuomone, jie to nusipelnė: jų reakcija gali būti nenuspėjama ir itin nemaloni.

Dvyniai (22.05 - 21.06)

Žvaigždės rekomenduoja atkreipti dėmesį į sapną, kurį susapnuosite: jis atvers jūsų akis į tikrąjį žmogaus, kurį esate įpratęs laikyti tiesiog draugu, požiūrį.

Vėžys (22.06 - 22.07)

Jūs neturėtumėte būti panašus į asmenį, kuris dėl kokių nors priežasčių nori jus įžeisti: atsakydami į "šuns lojimą" tik nusileisite iki jo lygmens.

Liūtas (23.07–21.08)

Nepageidautina jautriai reaguoti į kritiką, kurią galite išgirsti iš pažįstamų žmonių: juk jie nėra jūsų viršininkai, todėl nebūtina vykdyti jų "įsakymų".

Mergelė (08.22 - 09.23)

Fizinis aktyvumas padės kovoti su liūdnomis mintimis, tad kodėl gi nepasportavus? Galima imtis generalinės tvarkos namuose.

Svarstyklės (24.09 - 23.10)

Šią dieną turite atsisakyti darbo, net jei jums atrodo, kad būtinai turite kuo nors užsiimti: geriau atsipalaiduoti ramybėje.

Skorpionas (24.10 - 22.11)

Diena yra palanki tam, kad pagaliau atkreiptume dėmesį į savo sveikatą: rimtų susirūpinimo priežasčių dar nėra, tačiau, kad jų neatsirastų ateityje, laikas atlikti tyrimus.

Šaulys (23.11 - 21.12)

Nereikėtų palaikyti santykių, kurie ne tik nedžiugina, bet ir sukelia įtampą: geriau su tuo žmogumi išsiskirti ir paleisti į visas keturias puses. Jo vietą greitai užims kitas žmogus.

Ožiaragis (12.22 - 01.20)

Energija, kuri atves į kivirčus ir konfliktus, turi būti nukreipta taikia kryptimi: pavyzdžiui, sutvarkyti namus ar skirti laiko pomėgiams.

Vandenis (21.01 - 18.02)

Nepaisant to, kad rytoj nedarbo diena, gali tekti pasirašyti svarbų dokumentą: geriau, jei, žinoma, yra tokia galimybė, atidėti tai iki kitos savaitės pradžios.

Žuvys (19.02 - 20.03)

Neturėtumėte užsiimti profesine veikla net "lengvuoju" režimu: dieną turite praleisti pagal visas savaitgalio taisykles, net leisti pagulėti ant sofos ir įsijungti televizorių.

Tegai:
horoskopas
Policijos pareigūnas

Policijos pareigūnai švenčioniškio automobilyje rado kontrabandines cigaretes

(atnaujinta 16:20 2021.03.08)
Automobilį vyras vairavo be vairuotojo pažymėjimo, bet to automobilio bagažinėje rasta keturios dėžės kontrabandinių rūkalų, viso 1 980 pakelių cigarečių pakelių "Fest"

VILNIUS, kovo 8 — Sputnik. Švenčioniškiui už neteisėtą disponavimą akcizais apmokestinamomis prekėmis gresia bauda nuo penkių tūkstančių dviejų šimtų iki šešių tūkstančių eurų, rašo Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas.

Kovo 7-osios naktį, apie 23:00, Švenčionių rajono policijos komisariato pareigūnaai patikrinti sustabdė vyro vairuojamą automobilį "Volvo", kuriuo važiavo ir keleivis. Išvydę juos sustabdžiusius pareigūnus, abu vyrai pradėjo įtartinai elgtis.

Automobilį švenčioniškis vairavo be vairuotojo pažymėjimo, bet to automobilio bagažinėje rasta keturios dėžės kontrabandinių rūkalų, viso 1 980 pakelių cigarečių pakelių "Fest", pažymėtų Baltarusijos Respublikos banderolėmis.

Pareigūnai pradėjo administracinių pažeidimų teisenas dėl transporto priemonės vairavimo neturint teisės ją vairuoti, kuri numato baudą nuo trijų šimtų iki keturių šimtų penkiasdešimties eurų, bei dėl akcizais apmokestinamų prekių įsigijimo, laikymo, gabenimo, naudojimo ar realizavimo pažeidžiant nustatytą tvarką.

Vyrui gresia bauda nuo penkių tūkstančių dviejų šimtų iki šešių tūkstančių eurų.

Tegai:
cigarečių kontrabanda, policija
Dar šia tema
Policija parodė, kaip pardavėja susigrūmė su ginkluotu plėšiku — video
Lietuvoje neblaivus jaunuolis sugadino policijos komisariato duris
Lietuvoje dėl smurto buityje sulaikyta policijos pareigūnė
Dronas

Pasieniečiai perėmė Baltarusijos kontrabandą skraidinusį droną

(atnaujinta 16:12 2021.03.08)
Daugiau nei pusšešto tūkstančio eurų kainuojančią skraidyklę pasieniečiai priverstinai nutupdė panaudoję specialią įrangą

VILNIUS, kovo 8 — Sputnik. Šalčininkų rajone pasieniečiai perėmė iš Baltarusijos įskridusį bepilotį orlaivį, prie kurio buvo pritvirtintas kontrabandinių cigarečių krovinys, praneša Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

Vidurnaktį iš sekmadienio į pirmadienį VSAT pareigūnai patruliavo ties Šalčininkų rajono Pašalčies kaimu, prie sienos su Baltarusija. Pasieniečiai tamsoje išgirdo įtartinus garsus. Tokius paprastai skleidžia bepiločiai orlaiviai.

Netrukus pastebėtas ir pats objektas — jį pasieniečiai užfiksavo naktinio matymo įranga.

VSAT pareigūnai panaudojo nešiojamą bepiločių orlaivių užkardymo sistemą, sėkmingai perėmė skraidyklės valdymą ir priverstinai ją nutupdė.

Paaiškėjo, kad prie "DJI Matrice 600 Pro" drono buvo pritvirtintas ryšulys, kuriame rasta 300 pakelių cigarečių "Minsk Capital MS". Šių rūkalų vertė, įskaičiavus Lietuvoje privalomus sumokėti mokesčius, yra kiek daugiau nei 900 eurų. Perimta skraidyklė be papildomų aksesuarų oficialų platintojų yra parduodama už daugiau kaip 5 600 eurų.

VSAT pareigūnai patikrino aplinkines vietoves. Droną valdęs asmuo Lietuvos pusėje nerastas. Apie perimtą skraidyklę informuotos Lietuvos karinės oro pajėgos, taip pat pranešta Baltarusijos pareigūnams.

Įvykį tiriantys pasieniečiai dėl akcizais apmokestinamų prekių gabenimo pažeidžiant nustatytą tvarką pradėjo administracinę teiseną.

Tegai:
dronas, cigarečių kontrabanda, pasieniečiai, Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT)
Dar šia tema
Vilniaus rajone girta automobilio vairuotoja nuvažiavo į griovį ir apsivertė
Pasieniečiai sulaikė Vokietijoje ieškomą moterį
Pasieniečiai sulaikė teisėsaugos ieškomą Pasvalio rajono gyventoją
Balti dantys

Odontologė įvardijo maisto produktus, dėl kurių pagelsta dantys

(atnaujinta 17:23 2021.03.08)
Sniego baltumo šypsena turi daug priešų: gazuoti gėrimai, juodieji serbentai ir net raudonasis vynas gali ją sunaikinti per trumpą laiką

VILNIUS, kovo 8 — Sputnik. Yra daugybė vaistų ir produktų, kurie keičia dantų spalvą, sakė Irina Makejeva, Borovskio Sečenovo universiteto odontologijos instituto direktorė.

Paprastai tai yra maistas, kuriame yra rūgšties ir pigmentų. Tarp sniego baltumo šypsenos priešų pirmiausia yra mėlynės, juodieji serbentai, marinuoti burokėliai, vyšnios, vyšnių sultys, raudonasis vynas. Gazuoti gėrimai, padažai, prieskoniai ir, žinoma, arbata ir kava daro įtaką dantų spalvai.

"Be to, arbata yra daug stipresnė. Taip yra dėl to, kad joje yra ne tik pigmentų ir rūgščių, bet ir taninų", — agentūrai "Moskva" sakė Irina Makejeva.

Odontologai visada atpažįsta arbatos mėgėjus. Tačiau neturėtumėte atsisakyti mėgstamo gėrimo. Gydytoja pataria po kiekvieno arbatos gėrimo praskalauti burną ar ištepti specialiomis putomis, taip pat nepamiršti valytis dantų ryte ir vakare.

Tegai:
šypsena, dantys