Peizažas

Vasario 15 dienos horoskopas visiems zodiako ženklams

(atnaujinta 08:50 2021.02.15)
Šią dieną Avinams patariama daugiau dėmesio skirti savo šeimai, Šauliams derėtų rūpintis savo sveikata ir mylimu žmogumi, Ožiaragiai turėtų vengti bendravimo su žmonėmis, kurie ieško naudos sau

Rytoj reikės tikslumo bendraujant. Mėgstantiems daryti spaudimą kitiems rytoj bus sunku: aplinkiniai gali duoti labai aštrų, net fizinį atkirtį. Kad išvengtumėte bėdos, venkite tų, kurie mėgsta mokyti ir vadovauti, o tuo pačiu ir patys venkite taip elgtis. Diena palanki kūrybai. Užuot konfliktavę, geriau ką nors nupieškite ar parašykite — rytoj jums seksis geriau nei kitomis dienomis.

Avinas (03.21-04.20) Kūrybinių profesijų atstovai galės įgyvendinti savo planus. Tikėtina aukštesnių organizacijų parama. Šią dieną reikia suteikti žmonėms džiaugsmo, sutvarkyti namus. Savo artimiesiems galite suteikti daug malonių akimirkų. Išmokite džiaugtis tuo, ką suteikia gyvenimas.

Jautis (04.21-05.21) Rekomenduojamas atsargumas ir dėmesingumas bet kokiame versle. Nebijokite imtis jokio darbo, nors įgyvendinti savo planus bus gana sunku. Negalite mesti pradėto verslo, nutraukti santykių su artimaisiais. Susižalojimo tikimybė yra didelė. Atsargiai elkitės su aštriais daiktais.

Dvyniai (05.22-06.21) Šiandien meskite visas abejones ir leiskite pasitikėjimo jausmui visiškai jus užvaldyti. Laikykitės natūraliai, nieko sau nedrauskite — jums pasiseks. Net rizikinga veikla yra priimtina. Tačiau nepamirškite, kad jums reikės atlyginti visas skolas. 

Vėžys (06.22-07.22) Asmeninis gyvenimas gali atsidurti antrame plane. To priežastis — dažni kivirčai, užimtumas darbe, varžovo pasirodymas. Tėvų ir vaikų santykiuose jūsų laukia iššūkiai. Jei pavyks išvengti šių bėdų, artimiausiu metu viskas prisidės prie jūsų sėkmės. Šeimoje vyraus tarpusavio supratimo ir meilės atmosfera.

Liūtas (07.23-08.23) Nuotaika bus nuo optimizmo iki juodos melancholijos. Ryte dėl emociškai įtempto fono jums bus labai sunku derėtis su partneriais ir kolegomis. Būkite pasirengę, kad ryte kas nors sugadins jūsų nuotaiką visai dienai. Nerekomenduojama planuoti susitikimų. Nepasiduokite nerimui. Gali būti, kad susitikę su artimaisiais gausite didžiulį gyvybinės energijos užtaisą.

Mergelė (08.24-09.22) Diena bus palanki kreiptis į visuomenines organizacijas ir vyriausybines įstaigas. Žvaigždės pataria susilaikyti nuo eksperimentų ir remtis patikrintais būdais. Būkite nuoseklūs ir atkaklūs savo verslo klausimais. Nepamirškite, kad paskutinę minutę atsisakymas prisiimti įsipareigojimus gali padaryti nepataisomą žalą jūsų reputacijai.

Svarstyklės (09.23-10.22) Žvaigždės rekomenduoja ryžtingai imtis visų siūlomų atvejų ir nepraleisti progos pasiekti sėkmę. Po pietų patirsite išbandymus santykiuose tarp tėvų ir vaikų. Neatmetama pavydo protrūkis ar kivirčas dėl pinigų. Pabandykite atleisti jums padarytas skriaudas: praeis kiek laiko, ir viskas bus išspręsta. Stipri sveikata ir pasitikėjimas savo sėkme leis kovoti su konfliktais.

Skorpionas (10.23-11.21) Palanki diena atsinaujinimui. Ateis puikių galimybių, dėl kurių pagerės jūsų finansinė padėtis. Tai tinkamiausia diena profesiniams ir asmeniniams klausimams spręsti, galutiniams sprendimams priimti. Daugelį ženklo atstovų apims švelnumo ir meilės jausmas.

Šaulys (11.22-12.21) Galite gauti svarbią žinutę, kuri paskatins jus išvykti į kelionę. Jūs neturėtumėte spręsti dėl rizikingų operacijų. Stenkitės elgtis su mylimu žmogumi racionaliai, pernelyg didelis prisirišimas ir smurtinė jausmų išraiška gali sukelti nusivylimą.

Ožiaragis (12.22-01.20) Reikia rūpintis kūnu, nutraukti nenuoširdžius santykius su erzinančiais žmonėmis. Esant tokioms sąlygoms, galbūt galėsite išspręsti visus jus kankinusius klausimus, santykiai su artimaisiais taps aiškūs ir harmoningi. Atkreipkite dėmesį į savo sveikatą, neturėtumėte persistengti fiziškai ir psichiškai, nes šiuo laikotarpiu galimi sužalojimai, nervų sutrikimai ir lėtinių ligų paūmėjimai. 

Vandenis (01.21-02.19) Laukimo taktika yra naudingesnė nei bet kada. Rekomenduojama eiti su srautu. Patartina nesikišti į įprastą įvykių eigą — tada dauguma bėdų išnyks savaime. Dienos pabaigoje jausitės ramūs. Vandenės moters meilės fronte laukia netikėtas malonus įvykis. Gali būti, kad ji galės susitikti su žmogumi, kuris ja rūpinsis. Bet kokiu atveju, į ateitį reikia žvelgti optimistiškai.

Žuvys (02.20-03.20) Diena palanki atkakliems ir motyvuotiems žmonėms. Šią dieną rekomenduojama naudoti deryboms, norint gauti reikiamą teisinę konsultaciją. Pasitikėjimą pažanga siekiant užsibrėžtų tikslų turėtų papildyti susidomėjimas naujais ir perspektyviais atvejais. Pasikliaukite savo intuicija, kad išspręstumėte svarbias problemas.

Tegai:
horoskopas
Kovo 4-oji

Kokia šiandien diena: kovo 4-osios šventės

(atnaujinta 23:15 2021.03.03)
Kovo 4 yra 64-a metų diena pagal Grigaliaus kalendorių. Nuo šios dienos iki metų galo lieka 301 diena

Šiandien saulė teka 07:00, leidžiasi 18:01, dienos ilgumas 11 val. 01min.

Mėnulis (priešpilnis) teka 11:12 val., leidžiasi 03:47 val.

Savo vardadienį šiandien švenčia Daina, Daugvydas, Girmantė, Kazimieras (Kazys), Kazimiera, Vaclova, Vacė.

Kovarnių diena

Kovarnių diena — sena lietuvių šventė, skirta pavasariui pašlovinti. Šiuo metu į Lietuvą parskrenda kovarniai, kovai.

Kovo 4-oji Lietuvos istorijoje

1877 metais gimė prozininkas Kazys Lekeckas. Mirė 1944 m.

1917 metais Kazys Kaluževičius, lietuvių cirko artistas. Mirė 1965 m.

1936 metais gimė Kęstutis Arlauskas, išleidęs istorines nuotykines apysakas "Bėglys" (1987), "Paslapties kaina" (1995).

Kovo 4-oji pasaulio istorijoje

1678 metais gimė italų kompozitorius Antonijus Vivaldis.

1791 metais Vermontas tapo 14-ąja JAV valstija.

1793 metais  antrai kadencijai JAV prezidento poste inauguruotas Džordžas Vašingtonas.

1861 metais įvyko 16-ojo Amerikos prezidento Abraomo Linkolno inauguracija.

1877 metais Maskvoje įvyko Piotro Čaikovskio baleto "Gulbių ežeras" premjera.

1917 metais Pirmojo pasaulinio karo metais vokiečiai masiškai pradėjo trauktis Vakarų fronte.

1933 metais inauguruotas 32-tasis JAV prezidentas Franklinas Ruzveltas.

1952 metais Kinija apkaltino JAV panaudojus bakteriologinį ginklą Korėjoje.

1972 metais TSRS pasirašė naftos gavybos ir perdirbimo sutartį su Libija.

1994 metais dėl sprogimo Pasaulio prekybos centre Niujorke nuteisti keturi musulmonų teroristai.

Tegai:
šventės
Temos:
Svarbios istorinės datos ir šventės Lietuvoje: kalendorius kiekvienai dienai
Lęšių sriuba

Įvardyta naudingiausia sriuba

(atnaujinta 23:11 2021.03.03)
Dietologės teigimu, kad sriuba būtų naudinga, joje turi būti bent minimumas daržovių iš paprastųjų angliavandenių grupės ir mėsos gabalėlis kaip baltymų ir riebalų šaltinis

VILNIUS, kovo 3 — Sputnik. Naudingiausia sriuba yra lęšių, apie tai televizijos kanalui "Zvezda" pasakojo mitybos specialistė Olga Dekker.

Pasak specialistės, šioje sriuboje gausu baltymų. "Nors jie yra augaliniai, ten iš viso 12 aminorūgščių, tačiau į šią sriubą taip pat galime pridėti gyvūninių baltymų šaltinių, pavyzdžiui, mėsos", — paaiškino ji.

Šioje sriuboje taip pat yra daug ląstelienos, kuri naudinga sveikatai ir imunitetui, pridūrė Dekker.

Tuo pat metu antra pagal naudingumą yra daržovių sriuba su mėsos sultiniu, pasakė dietologė. Pasak jos, tokiai sriubai galima naudoti tiek šviežias, tiek šaldytas daržoves.

"Aš įdėčiau šparaginių pupelių, cukinijų, galima salierą virti, taip pat saliero šaknį. Tai yra, paprastųjų angliavandenių grupės minimumą. Tada mes turėsime mėsos gabalėlį kaip baltymų ir riebalų šaltinį bei papildomai ląstelienos iš daržovių", — rekomendavo specialistė.

Tegai:
sveika mityba
Temos:
Sveikas gyvenimo būdas — mityba, receptai