Šeima

Vasario 15–21 dienų horoskopas visiems zodiako ženklams

(atnaujinta 14:43 2021.02.16)
Vasario 15–21 dienomis prognozuojama sudėtinga savaitė asmeniniams ir dalykiniams santykiams, nes vyks jų tvirtumo patikrinimas. Avinams patariama stengtis būti draugiškesniems, Dvyniams — tobulinti savo profesinius įgūdžius, Vėžiams — spręsti santykių sferos klausimus

Vasario 17 dieną pirmą kartą pasireiškia svarbiausias 2021 metų aspektas — Saturno ir Urano kvadratūra. Šio aspekto energija sukuria kliūtis socialinei pažangai. Valdžia, patirtis ir tradicijos įsitraukia į kovą su realybe ir ateities planais. Gali būti, kad atsidursite tarp dviejų ugnių. Imantis ryžtingų pastangų pavyks išsiaiškinti problemą, išspręsti nesutarimus ir rasti sprendimus.

Kvadratūra — įtemptas aspektas, jis periodiškai aktyvuojasi per visus metus tai pasireikš birželį ir gruodį) — taip yra dėl planetų judėjimo fazių pasikeitimo.

Šią savaitę jums nutikę įvykiai tęsis dar ilgą laiką, prisidės prie pasenusios ir neperspektyvios kovos su tuo, kas nauja ir progresyvu. Kad kuo labiau sumažintumėte galimus nemalonumus, būtina pasiekti kompromisą, ir tai padės išvengti vienatvės ir praradimų.

Sunki savaitė asmeniniams ir dalykiniams santykiams, jie išgyvena rimtą išbandymą, o tai gali sukelti krizės paaštrėjimą ir santykių nutraukimą.

Avinas (03.21-04.20)

Daug prisiminimų, susijusių su draugais ir visuomeniniu darbu, daugėja kontaktų skaičius, keitimasis nuomonėmis ir patirtimi bus veiksmingas, o planų aptarimas bus naudingas.

Gali atsirasti naujų draugų arba prasidėti draugystė per susirašinėjimą. Jei esate įsimylėjęs, būkite drąsesnis, jums pavyks užkariauti norimo partnerio dėmesį. Stenkitės būti draugiškesnis ir jūsų kelyje nebus jokių kliūčių — sugebėsite žymiai pagerinti asmeninius ir dalykinius santykius.

Tinkamas laikas pradėti viešąją politinę veiklą. Jūs sugebėsite pajusti didelį veiksmų laisvės poreikį, susidomėti naujomis pažangiomis technologijomis, netradicinėmis disciplinomis. Labai išaugs susidomėjimas nauja, ypač neįprasta, informacija.

Jautis (04.21-05.21)

Jūs pateksite į situacijas, kurios sutrikdys bet kokią darbinę veiklą, taip pat bet kokį verslo procesą. Pažangos taip pat nebus — nei mokymo, nei darbo srityje.

Tai vėlavimų ir kliūčių savaitė įgyvendinant originalias, kūrybiškas praktines idėjas, šiuolaikinius metodus ir technologijas. Galimi įrangos darbo sutrikimai ir gedimai, problemos su elektra.

Savaitės pabaigoje streso lygis sumažės, pavyks apeiti aštrius kampus, atsiras įvairių variantų, galimybių spręsti problemas visose gyvenimo srityse. Tai gali būti palankus metas slaptiems darbams, pasinerti į savo vidinį pasaulį, įkvėpimui gauti ir kūrybiškumui pasireikšti.

Dvyniai (05.22-06.21)

Atsiras galimybė pritraukti aplinkinių žmonių dėmesį, išgarsėti darbo pasiekimais. Tinkamas laikas įgyti žinių, patobulinti savo profesinius įgūdžius, bendrauti su užsieniečiais. Palankus metas deryboms su vadovybe ir aukštesniais valdininkais dėl savo veiklos perspektyvų, spręsti teisinius klausimus.

Jūs turite puikias galimybes atnaujinti svarbius ryšius, pagerinti situaciją meilės sferoje. Ypač naudingas bendravimas su partneriais, sąjungininkais ir kolegomis bendrose įmonėse. Senų pažįstamų ir ilgalaikių partnerių dėka rasite naujų bendraminčių. Viešieji ryšiai, ginčai, derybos, konsultacijos ir teisinių klausimų sprendimai bus sėkmingi.

Vėžys (06.22-07.22)

Sėkmė profesinėje veikloje prisidės prie geros nuotaikos, jūs sugebėsite sulaukti paaukštinimo. Pasinaudokite šiuo palankiu laikotarpiu, kad įgytumėte populiarumą ir pritrauktumėte norimo partnerio dėmesį. Kadangi priešingos lyties atstovai rodo jums dėmesio ženklus, galimas pavydas jūsų atžvilgiu, esamuose santykiuose atsiras įtampa.

Savaitė yra turtinga romantiškų nuotykių, atsiras naujų pomėgių arba staiga pasirodys buvę mylimieji. Įdomus laikotarpis, bet neramus.

Daugybė klausimų, susijusių su santykių sfera, turi būti išspręsti šiuo laikotarpiu. Nevenkite pokalbių, jei jau seniai dėl ko nors jaudinatės arba jei partneriai iš praeities nori su jumis išsiaiškinti santykius.

Liūtas (07.23-08.23)

Aplinkybės bus palankios jūsų bendravimui su vadovybe, klientais, tėvais, vyresniais giminaičiais. Jūs gausite svarbių naujienų ir informacijos apie savo karjerą, dėl to jūsų planai gali labai pasikeisti. Jei yra ką slėpti, bandymai paslėpti bet kokią informaciją bus nesėkmingi. Jūsų idėjos ir metodai taps visuomenės dėmesio objektu, ir šis dėmesys gali trukdyti jums įgyvendinti savo ketinimus.

Mergelė (08.24-09.22)

Palankus laikas peržiūrėti darbus ir projektus, galbūt reikia grįžti į pradinį etapą, po kurio jūs pateksite ten, kur ketinat patekti, ir pasieksite tai, ko siekiate. Jūsų darbas gali būti susijęs su teisiniais klausimais.

Galimi darbiniai romanai ar renginiai, susiję su kolegomis. Gali atsirasti naujų darbo pareigų. Tikėtinos netikėtos situacijos darbuotojų ir pavaldinių santykiuose. Gali iškilti atleidimo iš darbo ir įdarbinimo klausimai. Jei savo darbą atlikote sąžiningai, tada galite kalbėti apie atlyginimo didinimą.

Kasdienės pareigos, namų ūkio reikalai užims daug laiko. 

Svarstyklės (09.23-10.22)

Tinkamas laikas atsikratyti toksiškų ryšių. Atlaisvinkite vietos naujovėms, kurių nusipelnėte.

Būkite centre, gyvenkite pagal savo scenarijų. Žinoma, reikia dėti pastangas, kitaip yra pavojus prarasti palankias galimybes ir likti žiūrovu, stebint kitų veiksmus.

Suplanuokite maksimumą, darykite daugiau ir sugebėsite pakeisti esamą situaciją į gerąją pusę, įgyti puikių ateities perspektyvų. Analizuokite praeities klaidas, kad to nedarytumėte ateityje. Šiuo laikotarpiu ypač svarbu atsisakyti baimių, nesusitelkti į praeities neigiamą patirtį.

Skorpionas (10.23-11.21)

Galimos klaidos ar vėlavimai reikaluose, susijusiuose su šeima. Kelionės gali būti atšauktos arba atidėtos, o namų raktai, verslo ir kiti dokumentai gali būti pamesti.

Prieštaringos nuomonės ar bendravimo stoka gali sukelti audringus šeimos ginčus. Senas melas ar paslaptys gali iškilti aikštėn ir sukelti komplikacijų santykiuose su namiškiais. Vienam iš tėvų galimas lėtinės ligos paūmėjimas, todėl turėsite skirti laiko ir lėšų savo artimiesiems paremti.

Tinkamas laikas ieškoti ir palyginti įvairius nekilnojamojo turto variantus, jei susiduriate su užduotimi pirkti ar išsinuomoti būstą. Šis laikas yra tinkamas užklausoms archyvuose, dokumentų, susijusių su žemės sklypais, nekilnojamuoju turtu, įforminimui.

Šaulys (11.22-12.21)

Aktyvėja santykiai su artimais giminaičiais, šiuo laikotarpiu galima nustatyti ir pašalinti šeimos problemas. Palankus laikas susitvarkyti savo informacinę erdvę, nutraukti jau žalingus ryšius, kad rastumėte naujų ir perspektyvių.

Išanalizuokite savo tikslus ir jau atliktus veiksmus, patikslinkite tai, kas, jūsų manymu, yra būtina, ir atšaukite užduotis, kurios prarado aktualumą.

Tinkamas laikas ugdyti ir įgyti naujų įgūdžių, taip pat juos pritaikyti praktiškai. Dalykinės kelionės, komandiruotės, dalyvavimas įvairiose diskusijose suteiks naujų galimybių ir naudingos informacijos.

Jei dėl jūsų kaltės kilo konfliktas su artimu žmogumi, jūs pats turite dėti pastangas viskam ištaisyti.

Ožiaragis (12.22 - 01.20)

Naudokite šį laikotarpį, kad žengtumėte žingsnį atgal ir iš naujo išanalizuotumėte, ką darote, tačiau neskubėkite su radikaliais pokyčiais. Gali tekti peržiūrėti pajamų šaltinius. O gal seni kolegos, ilgalaikiai partneriai pakvies jus į ankstesnę darbo vietą.

Galima grįžti prie neišspręstų problemų, atpažinti žalingus santykius ir ištaisyti padėtį. Šiuo metu peržiūrėkite projektus ir planus, išanalizuokite savo finansinę sritį.

Planuokite, tačiau turėkite atsarginių planų ir pasiruoškite būti nesuprasti kolegų, artimųjų ir šeimos narių. Jūs sugebėsite grąžinti skolą, jei šis klausimas jums aktualus, arba gauti papildomą užmokestį už anksčiau atliktus darbus. Galbūt atėjo laikas pradėti šeimos verslą, sujungti asmeninius ir finansinius interesus.

Vandenis (01.21-02.19)

Jums nuolat teks kažką koreguoti, keisti. Gali sugrįžti "laike įstrigę" klientai — vieni su skundais, kiti su dėkingumu.

Jus gali pakviesti grįžti į organizaciją, kurioje anksčiau dirbote. Iš esmės tai galima laikyti perspektyva, tačiau geriau viską gerai apgalvoti.

Nepalankus laikotarpis pradėti dirbti nežinomoje organizacijoje, nors pasiūlymų gali būti daug. Stenkitės nesakyti nieko nereikalingo, venkite konfliktų.

Galimas būsto, turto ir finansinių klausimų sprendimas. Gali pasikeisti jūsų požiūris į partnerius, jūs atsidūrsite naujoje aplinkoje. Derybos, diplomatija, santykių aiškinimasis reikalaus daug dėmesio.

Žuvys (02.20-03.20)

Aplinkiniai žmonės dažnai jus neteisingai supras, dėl to vienišumo jausmas gali neigiamai paveikti jūsų savivertę. Stenkitės nepasinerti į iliuzijas, nes kuo labiau joms pasiduosite, tuo daugiau kils neperspektyvių minčių. Jūs tapsite romantiškesni, jautresni ir sentimentalesni. Jumyse pabus meilės ir supratimo poreikis, norėsis pamiršti visas problemas ir rūpesčius bei nuolat būti šalia mylimų žmonių.

Šiuo metu galite įsimylėti žmogų, kuris rodo jums dėmesį. Taip pat meilė gali įsiliepsnoti iš pirmo žvilgsnio, tačiau čia jausmas gali likti slaptas, neišsakytas.

Tai yra netikėtumų laikotarpis santykių srityje. Gali atsiskleisti slapti partnerio santykiai arba kiti sužinos apie jūsų paslaptis.

Tegai:
horoskopas
Policijos pareigūnas

Policijos pareigūnai švenčioniškio automobilyje rado kontrabandines cigaretes

(atnaujinta 16:20 2021.03.08)
Automobilį vyras vairavo be vairuotojo pažymėjimo, bet to automobilio bagažinėje rasta keturios dėžės kontrabandinių rūkalų, viso 1 980 pakelių cigarečių pakelių "Fest"

VILNIUS, kovo 8 — Sputnik. Švenčioniškiui už neteisėtą disponavimą akcizais apmokestinamomis prekėmis gresia bauda nuo penkių tūkstančių dviejų šimtų iki šešių tūkstančių eurų, rašo Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas.

Kovo 7-osios naktį, apie 23:00, Švenčionių rajono policijos komisariato pareigūnaai patikrinti sustabdė vyro vairuojamą automobilį "Volvo", kuriuo važiavo ir keleivis. Išvydę juos sustabdžiusius pareigūnus, abu vyrai pradėjo įtartinai elgtis.

Automobilį švenčioniškis vairavo be vairuotojo pažymėjimo, bet to automobilio bagažinėje rasta keturios dėžės kontrabandinių rūkalų, viso 1 980 pakelių cigarečių pakelių "Fest", pažymėtų Baltarusijos Respublikos banderolėmis.

Pareigūnai pradėjo administracinių pažeidimų teisenas dėl transporto priemonės vairavimo neturint teisės ją vairuoti, kuri numato baudą nuo trijų šimtų iki keturių šimtų penkiasdešimties eurų, bei dėl akcizais apmokestinamų prekių įsigijimo, laikymo, gabenimo, naudojimo ar realizavimo pažeidžiant nustatytą tvarką.

Vyrui gresia bauda nuo penkių tūkstančių dviejų šimtų iki šešių tūkstančių eurų.

Tegai:
cigarečių kontrabanda, policija
Dar šia tema
Policija parodė, kaip pardavėja susigrūmė su ginkluotu plėšiku — video
Lietuvoje neblaivus jaunuolis sugadino policijos komisariato duris
Lietuvoje dėl smurto buityje sulaikyta policijos pareigūnė
Dronas

Pasieniečiai perėmė Baltarusijos kontrabandą skraidinusį droną

(atnaujinta 16:12 2021.03.08)
Daugiau nei pusšešto tūkstančio eurų kainuojančią skraidyklę pasieniečiai priverstinai nutupdė panaudoję specialią įrangą

VILNIUS, kovo 8 — Sputnik. Šalčininkų rajone pasieniečiai perėmė iš Baltarusijos įskridusį bepilotį orlaivį, prie kurio buvo pritvirtintas kontrabandinių cigarečių krovinys, praneša Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

Vidurnaktį iš sekmadienio į pirmadienį VSAT pareigūnai patruliavo ties Šalčininkų rajono Pašalčies kaimu, prie sienos su Baltarusija. Pasieniečiai tamsoje išgirdo įtartinus garsus. Tokius paprastai skleidžia bepiločiai orlaiviai.

Netrukus pastebėtas ir pats objektas — jį pasieniečiai užfiksavo naktinio matymo įranga.

VSAT pareigūnai panaudojo nešiojamą bepiločių orlaivių užkardymo sistemą, sėkmingai perėmė skraidyklės valdymą ir priverstinai ją nutupdė.

Paaiškėjo, kad prie "DJI Matrice 600 Pro" drono buvo pritvirtintas ryšulys, kuriame rasta 300 pakelių cigarečių "Minsk Capital MS". Šių rūkalų vertė, įskaičiavus Lietuvoje privalomus sumokėti mokesčius, yra kiek daugiau nei 900 eurų. Perimta skraidyklė be papildomų aksesuarų oficialų platintojų yra parduodama už daugiau kaip 5 600 eurų.

VSAT pareigūnai patikrino aplinkines vietoves. Droną valdęs asmuo Lietuvos pusėje nerastas. Apie perimtą skraidyklę informuotos Lietuvos karinės oro pajėgos, taip pat pranešta Baltarusijos pareigūnams.

Įvykį tiriantys pasieniečiai dėl akcizais apmokestinamų prekių gabenimo pažeidžiant nustatytą tvarką pradėjo administracinę teiseną.

Tegai:
dronas, cigarečių kontrabanda, pasieniečiai, Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT)
Dar šia tema
Vilniaus rajone girta automobilio vairuotoja nuvažiavo į griovį ir apsivertė
Pasieniečiai sulaikė Vokietijoje ieškomą moterį
Pasieniečiai sulaikė teisėsaugos ieškomą Pasvalio rajono gyventoją
Balti dantys

Odontologė įvardijo maisto produktus, dėl kurių pagelsta dantys

(atnaujinta 17:23 2021.03.08)
Sniego baltumo šypsena turi daug priešų: gazuoti gėrimai, juodieji serbentai ir net raudonasis vynas gali ją sunaikinti per trumpą laiką

VILNIUS, kovo 8 — Sputnik. Yra daugybė vaistų ir produktų, kurie keičia dantų spalvą, sakė Irina Makejeva, Borovskio Sečenovo universiteto odontologijos instituto direktorė.

Paprastai tai yra maistas, kuriame yra rūgšties ir pigmentų. Tarp sniego baltumo šypsenos priešų pirmiausia yra mėlynės, juodieji serbentai, marinuoti burokėliai, vyšnios, vyšnių sultys, raudonasis vynas. Gazuoti gėrimai, padažai, prieskoniai ir, žinoma, arbata ir kava daro įtaką dantų spalvai.

"Be to, arbata yra daug stipresnė. Taip yra dėl to, kad joje yra ne tik pigmentų ir rūgščių, bet ir taninų", — agentūrai "Moskva" sakė Irina Makejeva.

Odontologai visada atpažįsta arbatos mėgėjus. Tačiau neturėtumėte atsisakyti mėgstamo gėrimo. Gydytoja pataria po kiekvieno arbatos gėrimo praskalauti burną ar ištepti specialiomis putomis, taip pat nepamiršti valytis dantų ryte ir vakare.

Tegai:
šypsena, dantys