Snaigės

Vasario 22–28 dienų horoskopas visiems zodiako ženklams

(atnaujinta 10:12 2021.02.22)
Vasario 22–28 dienų horoskopas pataria Avinams apibrėžti tikslus ir pasitikėti savo intuicija, Dvyniams — investuoti į nekilnojamąjį turtą ar automobilių pramonę, Ožiaragiams — elgtis atsargiai ir santūriai romantiniuose santykiuose

Planetos išsidėsčiusios taip, kad jos numato asmeninį augimą ir pakilimą karjeros laiptais visiems zodiako ženklams. 2021 metų vasario 22–28 dienų horoskopas žada, kad jūsų talentai atsiskleis iš naujo, padidės tarpusavio supratimo su aplinkiniais žmonėmis lygis.

Avinas (03.21-04.20) 

Žvaigždės žada, kad šis laikotarpis Avinams išliks atmintyje kaip teigiamas ir malonus įvykis. Viskas, ką jums reikia padaryti, — tai apibrėžti savo tikslą artimiausiam laikotarpiui ir pasitikėti savo intuicija.

Tik nepersistenkite dominuodami santykiuose su artimais jums žmonėmis ir parodykite daugiau rūpesčio bei dėmesio. Tai leis išvengti galimų kivirčų.

Jautis (04.21-05.21) 

Šios savaitės horoskopas Jaučiams žada gerą laikotarpį. Jūs gausite gerą žinią, tiesiogiai susijusią su jūsų verslo veiklos skatinimu.

Naujos perspektyvos jums atsivers nepaprastai aiškiai, ir jums reikės tik eiti numatytu keliu.

Galimi pokyčiai santykiuose su mylimu žmogumi.

Dvyniai (05.22-06.21) 

Galimybės, kurias šis laikotarpis suteiks Dvyniams, gali būti panaudotos finansinei naudai gauti. Žvaigždės rekomenduoja įvairias investicijas, jos taps gana pelningos. Investuokite į nekilnojamąjį turtą ar automobilių pramonę.

Neatsisakykite padėti artimiems žmonėms, tai padės užmegzti gerus santykius su jais.

Vėžys (06.22-07.22) 

Vasario 22–28 dienų horoskopas primygtinai reikalauja — pirmoje savaitės pusėje svarbu rodyti geras manieras, būti santūriems, mandagiems ir valdyti savo emocijas. Priešingu atveju rizikuojate įsigyti priešą, kuris trukdys jūsų planų įgyvendinimui.

Tikrinkite maisto produktų kokybę, stenkitės maitintis teisingai, kad nepakenktumėte virškinimo sistemai.

Antroji savaitės pusė jus džiugins susitikimu su draugais.

Liūtas (07.23-08.23) 

Šis mėnulio laikotarpis suteiks Liūtams naują aplinką ir naujus pažįstamus, be to, galimybę netikėtoms kelionėms ir verslo pasiūlymams. Ilgai dvejoti nereikia — geriau sutikite su viskuo, jums tai bus tik naudinga.

Dėl savo talentų, bendravimo įgūdžių ir intuicijos gugebėsite lengvai pasiekti dideles aukštumas. Tikėtinas spartus jūsų karjeros augimas.

Mergelė (08.24-09.22) 

Žvaigždės žada, kad šis laikotarpis bus palankus Mergelėms daryti naujus atradimus, investicijas ir didinti fizinį aktyvumą.

Dabar galite drąsiai išleisti pinigus, tai nesusilpnins jūsų finansinės padėties.

Antrąją savaitės pusę praleiskite su nauda sveikatai, užsiimkite joga, sportiniu ėjimu ar bėgimu. Skirkite laiko poilsiui su šeima ir bendravimui su giminaičiais.

Svarstyklės (09.23-10.22) 

Svarstyklėms šis laikotarpis labai palankus parodyti savo dėmesį ir rūpestį šeimos santykiuose.

Visos dėl jūsų kasdieniame gyvenime iškilusios problemos sunkiai apkrauna jūsų antrosios pusės pečius. Jūs turite padėti spręsti šias problemas, kitaip gali būti rimtų nesutarimų su mylimu žmogumi. Nepalikite visko likimo valiai, ir santykiuose vėl atsiras harmonija.

Skorpionas (10.23-11.21) 

Šią savaitę Skorpionai sugebės lengvai rasti išeitį iš keblių situacijų ir atkurti tarpusavio supratimą santykiuose su mylimu žmogumi.

Harmonija ir pasitikėjimas sugrįš į jūsų mintis ir poelgius. Stenkitės kūrybingiau žiūrėti į laisvalaikio planavimą.

Antroje savaitės pusėje darbinės kelionės duos gerų vaisių.

Šaulys (11.22-12.21) 

Nauju atradimu Skorpionams taps tai, kad jūsų ir jūsų artimųjų požiūriai į poilsį labai skiriasi. Kartu su tuo jūsų laukia nesuplanuotos išlaidos, kurios taip pat sulauks neigiamų atsiliepimų iš giminaičių pusės.

Tačiau nuomonių skirtumas nereiškia, kad turėtumėte elgtis tik taip, kaip jums sakoma. Parodykite atkaklumą.

Ožiaragis (12.22 - 01.20) 

Šios savaitės horoskopas pataria Ožiaragiams elgtis atsargiai ir santūriai romantiniuose santykiuose. Jei su savo partneriu esate kartu palyginti neseniai, neskubėkite juo visiškai pasitikėti. Gal šie santykiai pasirodys esą su išskaičiavimu ir atneš tik sielvartą.

Neatmetamos jums pavydinčių žmonių machinacijos, todėl būkite atsargūs.

Vandenis (01.21-02.19) 

Pirmoji savaitės pusė Vandeniams bus kupina įvairių įvykių ir nedidelių nesusipratimų. Kad išvengtumėte problemų, stebėkite savo žodžius ir pažadus. Valdykite emocijas, kad nepablogintumėte situacijos.

Palankių rezultatų galima tikėtis dėl kontaktų su valdininkais ir kreipimosi į valstybines organizacijas.

Žuvys (02.20-03.20) 

Šios savaitės horoskopas perspėja Žuvis — galimas konfliktas su aplinkiniais žmonėmis. Jis jus palies tuo atveju, jei labiau mėgstate virtualų pasaulį nei realųjį. Kaip bebūtų, nepamirškite atsižvelgti į artimų jums žmonių norus ir jausmus.

Bendros operacijos su partneriais ar kolegomis atneš gerą pelną. Rekomenduojama labdara.

Tegai:
horoskopas
Pasienietis

Neapdraustą automobilį vairavęs Baltarusijos pilietis mėgino papirkti VSAT pareigūnę

(atnaujinta 13:57 2021.02.26)
VSAT duomenimis, Baltarusijos pilietis buvo sulaikytas ir uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas

VILNIUS, vasario 26 — Sputnik. Pasieniečiai sulaikė Baltarusijos pilietį, namo vykusį automobiliu, kurio draudimas nebegaliojo. Apie tai pranešė Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

Ketvirtadienį VSAT pareigūnai Medininkų kontrolės punkte tikrino iš Lietuvos į Baltarusiją automobiliu "VW Golf" išvykstančio 55-erių Baltarusijos piliečio dokumentus. Automobilis buvo pažymėtas baltarusiškais numeriais.

Užsieniečio pasienietei pateiktuose dokumentuose buvo įdėta 20 eurų kupiūra. VSAT pareigūnė pasiteiravo, kodėl dokumentuose yra pinigai. Baltarusis paaiškino, kad jo vairuoto automobilio draudimas yra pasibaigęs, o jis kuo greičiau nori išvykti į savo šalį.

Pasienietė Baltarusijos pilietį įspėjo apie už tokius veiksmus gresiančią baudžiamąją atsakomybę, tačiau vairuotojo tai nepaveikė. Užsienietis ir toliau siūlė paimti pinigus.

Tuomet Baltarusijos pilietis buvo sulaikytas ir uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Užsieniečiui gresia bauda arba laisvės apribojimas, arba areštas.

Be to, už neapdrausto automobilio vairavimą VSAT pareigūnai baltarusį dar nubaudė administracine 50 eurų bauda.

Tegai:
kyšis, baltarusis, Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT)
Dar šia tema
Baltarusis neįleistas į Lietuvą dėl galimai suklastoto vairuotojo pažymėjimo
Vilniaus oro uoste pasieniečiams įkliuvo už nusikaltimą nuteistas šalies gyventojas
Beveik du tūkstančiai žmonių pažeidė atvykimo į Lietuvą iš Lenkijos taisykles
Stirna kelyje

Lietuvoje dėl stirnos žuvo automobilio vairuotojas

(atnaujinta 13:22 2021.02.26)
Staiga į kelią išbėgus stirnai, automobilio vairuotojas pabandė išvengti susidūrimo. Mašina nuvažiavo nuo kelio bei apvirto

VILNIUS, vasario 26 — Sputnik. Kelmės rajone įvyko avarija išbėgus stirnai į kelio važiuojamąją dalį, praneša Lietuvos policija.

Incidentas įvyko ketvirtadienį, vasario 25 dieną, apie 15:20, kelio Tytuvėnai–Pakapė–Rėkyva 3-ame kilometre. Policijos duomenimis, automobilis "Audi A3", vairuojamas 1998 metais gimusio vyro, vengdamas susidūrimo su į kelio važiuojamąją dalį išbėgusia stirna, kliudė stirną, nuvažiavo nuo kelio, atsitrenkė į kelio ženklą ir betoninę šiukšliadėžę bei apvirto.

Anot pranešimo, eismo įvykio metu sužalotas 1991 metais gimęs automobilio keleivis, kuris, suteikus med. pagalbą, gydomas ambulatoriškai, ir vairuotojas, kuris tą pačią dieną, apie 17:20, ligoninėje mirė.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Tegai:
avarija, Lietuva, stirna
Dar šia tema
Praėjusią savaitę apie į eismo įvykius pakliuvusius laukinius gyvūnus pranešta 127 kartus
Rugsėjį aplinkosaugininkai daugiausia pranešimų gavo dėl įvykių su laukiniais gyvūnais
Seimo Užsienio reikalų komiteto pirmininkas Žygimantas Pavilionis

Gruzijoje užsitraukęs gėdą Pavilionis išplatino pareiškimą dėl padėties Tbilisyje

(atnaujinta 14:53 2021.02.26)
Anksčiau Lietuvos socialdemokratai paragino parlamentarą atsistatydinti dėl jo neprofesionalaus elgesio derybose Tbilisyje
VILNIUS, vasario 26 — Sputnik. Seimo Užsienio reikalų komiteto pirmininkas Žygimantas Pavilionis kartu su Europos ir JAV parlamentarais išplatino pareiškimą dėl padėties Gruzijoje. Apie tai pranešė Seimo spaudos tarnyba.

Pareiškime pabrėžiama, kad didžiausios opozicinės partijos "Vieningasis nacionalinis judėjimas" lyderio Nikanoro Melijos areštas pademonstravo "demokratijos ir laisvės pažeidžiamumą" Gruzijoje. Politikai paragino šalies žmones susivienyti, kad politinėmis priemonėmis išspręstų pastaraisiais metais iškilusias problemas, o ne "imtis kitų taikomos taktikos, kuria kenkiama Gruzijos žmonių interesams".

"Po Parlamento rinkimų prasidėję ir iki šiol tebesitęsiantys padėtį destabilizuojantys, antidemokratiniai veiksmai rodo, kad visi esantieji valdžioje yra asmeniškai atsakingi už nuosaikumo išlaikymą, o jeigu tai nėra daroma, kyla padarinių visai tautai. Nėra abejonių dėl Sakartvelo, kaip laisvos Europos šeimos nario, statuso, tačiau jam kyla pavojus dėl smurto ir išpuolių prieš laisvę", — sakoma pranešime.

Be Pavilionio po pareiškimu pasirašė Čekijos, Lenkijos, Latvijos, JAV, Estijos, Vokietijos, Britanijos atstovai.

Anksčiau Lietuvos politikas atsidūrė skandalo centre dėl savo kalbos Tbilisyje, kur jis pagrasino Gruzijai sankcijomis, jei bus sulakytas pagrindinės opozicinės partijos "Vieningasis nacionalinis judėjimas" lyderis Nikanoras Melija. Valdančiosios partijos "Gruzijos svajonė" ministras pirmininkas Iraklijus Garibašvilis pavadino Pavilionio pareiškimus "nepriimtinais ir piktinančiais".

Po to Pavilionis buvo pakviestas į Seimo valdybą paaiškinti kelionės į Gruziją aplinkybes, o socialdemokratai paragino deputatą atsistatydinti. Daugelis politikų pasmerkė parlamentaro elgesį per derybas, manydami, kad Pavilionis elgėsi neprofesionaliai ir pakenkė Lietuvos reputacijai.

Padėtis Gruzijoje paaštrėjo po to, kai buvo sulaikytas didžiausios buvusio prezidento Michailo Saakašvilio opozicijos partijos "Vieningas nacionalinis judėjimas" lyderis Nika Melija. Jis buvo areštuotas partijos "Vieningas nacionalinis judėjimas" biure. Po kelių valandų opozicija paskelbė apie gatvės protestų pradžią.

Melija dalyvavo byloje dėl riaušių organizavimo 2019 metų birželio 20 dieną. Jis atsisakė mokėti paskirtą piniginį užstatą. Prokuratūra pareikalavo, kad jam būtų skirtas kardomasis kalinimas, kol bus atliekamas tyrimas. Praėjusią savaitę teismas patenkino prokuratūros prašymą.

Savo ruožtu Melija apkaltino Gruzijos valdžią bandymu izoliuoti jį nuo politinių procesų ir faktiškai paskelbė nepaklusnumą teismo nuosprendžiui.

Tegai:
Gruzija, Seimas, Lietuva, Žygimantas Pavilionis